Erkek sevgiliye günaydın mesajları

Erkek arkadaşa anlamlı günaydın mesajları, sevgiliye yazılacak en güzel günaydın mesajı arayanlar için derlediğimiz birbirinden anlamlı erkek sevgiliye günaydın mesajları burada, whatsapp, facebook, twitter ve sms için.

Günüm gecem sensin, sen benim sabahları hayatıma en parlak güneşimsin. Günaydın yiğidim.
Günaydın gönlümün eri, sevgimin neferi. Seninle başlayan günümün seninle biteceğine eminim. Zaten sensiz bir hayat benim hayat olamaz.

Sen benim en güvenli limanımsın, sen huzur bulduğum omuz, geriye dönüp bakma bile gereği duymadığım tek güvendiğim, sevdiğimsin. Günaydın Aşkım.

İnsan gördükçe daha da bağlanır, görmedikçe her gün özlemle anarmış. Seni çok özledim erkeğim günaydın Hayatımın anlamı.

Günümün her anında sen varsın, sen içimi ısıtan güneş, karanlıkta yolumu aydınlatan aysın. Sen benim dünyalar kadar sevdiğim, her şeyimsin.

Varsın yan yana ayrı yazılsın dursun, gönüller bir oldukça. Sen benden ne kadar uzakta da olsan hep benim yanımdasın. Günaydın Yakışıklım.

Günaydın baharım günaydın sabahım, Günaydın hayatımın anlamı, günaydın sahip olduğum her şeyim. Seninle güne başlamaktan başka hiçbir şey bu kadar güzel olamaz.

Günaydın ilkbahar güneşim, günaydın gül kokulu çiçeğim. Günaydın gözüm, gönlüm, her şeyim.

Güneş bir anda odama doğdu ama doğan güneş değil senin sıcaklığın Bitanem. Günaydın dünüm, bugünüm, yarınlarım.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyandığım günlerdir sevgilim, Günaydın sana.

Ben çok şanslı biriyim güne her zaman senin günaydın mesajıyla uyanan mutlu bir insanım. Seni çok seviyorum Aşkım sana da günaydın.

Dünyadaki en güzel duygu sevdiğin adamın sevgisini yüreğinde hissetmektir. Günaydın gönlümün eri, kalbimin tek sahibi.

Güneş istediği kadar doğsun yükselsin, sen bir kere doğmuşsun benim hayatıma gerisi nafile. Günaydın Paşam.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

Günün güzelliği senden geliyor, güzel olan her şey sadece seninle güzel oluyor. Sen olmadan ne günün, ne dünün hiçbir anlamı yok be Aşkım. Günaydın seni çok özledim.

Bak yine sabah oluyor güneş sadece penceremden içeriye doğuyor, içimdeki güneş ise hep parlıyor. Seni çok seviyorum güneşim. Günaydın.

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Her sabah bugünde seni görebilmek umudu olmasa içimden ne güne uyanırım, ne de hayata. Günüm seninle başlıyor, gecem seninle son buluyor, rüyalarım mı, o zaten hep seninle doluyor. Günaydın gülüşü güzel sevdiğim.

Bugün sevdiğim yarın evimin direği, gelecekte ise doğacak çocuklarımın babası, hayatımın anlamı, yaşamın ta kendisi. Varlığıyla bana umut veren geçmişim, geleceğim, her şeyim, tek sevdiğim günaydın.

Eğer güne senden gelen günaydın mesajı ile başlamasaydım bu kadar mutlu olamazdım inana. Sana da günaydın Bitanem.

Sevmek ellerin tutuşmasıyla olmaz, sevmek yüreklerin tutuşması yanmasıyla olurmuş sevgilim. Sen şimdi benden çok uzaktasın ama kalbim hep seninle atıyor. Seni çok seviyorum Bitanem. Günaydın.

Karanlıklar mühürlensin, mutsuzlukların üstüne yağmurlar insin, sadece seninle nefes alırım bilirsin bu günde adınla güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

Bu sabah da mutluluğun resmini seninle çizdim, sen gülüyordun ben ise senin gülüşüne ölüyordum. Günaydın Aşkım.

Umutlarımın sabahındaki tek güneşsin aynı bugün ki gibi sevgilim, sen günümü aydınlatan gecelerimi sıcak tutan tek varlıksın Erkeğim günaydın sana ve hayata.

Günün, gönlün, gözlerin aydın olsun sevgilim. Sana ve hayata günaydın.

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgilim . Günaydın Bebeğim.

Güneş sensiz doğsa da bu aleme, şimdi birlikte olamasakta biliyorum sevgilim kalplerimiz her zaman birlikte atacak. Güneşe bakıyorum ve diyorum ki bir gün sevdiğim ile ikimizin üzerine doğacak mutluluğumuzu kıskanacaksın. Günaydın Sevgilim.

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan… Gece mi yıldız yıldız bezeyen… Karanlığımı dolunay gibi aydınlatan Aşkım, Günaydın.

Gözlerimi açtığım zaman senin güzel günaydın mesajını gördüğüm zaman çok daha mutlu oluyorum. Sana da Günaydın aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.

Günün güzelliği senden geliyor, güzel olan her şey sadece seninle güzel oluyor. Sen olmadan ne günün, ne dünün hiçbir anlamı yok be Aşkım. Günaydın seni çok özledim.