Evlere mandal işi veren firmalar

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ekonomik sıkıntılar ve her gün artan masraflar karşısında zorlanan ailelerin imdadına evde çalışarak para kazandıran işler yetişmektedir. Ülkemizde binlerce insan evinde bu tarz ek işler yaparak para kazanmakta ve geçimini sağlamaktadır. Bu tür işler genellikle ev hanımları tarafından tercih edilmek ile birlikte vardiyalı çalışan erkekler tarafından da yapılmaktadır. Çocukların okul masrafları ve gündelik hayatın getirdiği masraflara yetişemeyen tek maaşlı çalışanlar bu veya bunun gibi paketleme iş aramaktadır. Başta İstanbul olmak üzere bir çok üretici firma ürettikleri mandallar için paketlemeci aramaktadır. Ev hanımlarının daha düşük ücret karşılığında çalışması ve sigorta, yemek ve yol masrafı gibi masraflarının olmaması bu iş için tercih edilmeleri sağlamaktadır. Evinde günde 5 – 6 saatini ayıran bir ev hanımı evde mandal paketleme işi yaparak asgari ücret miktarına yakın bir ücret kazanabilmektedir. Bu işi komşuları veya arkadaşları ile küçük guruplar halinde yapanların gelirleri daha da artmaktadır. Sizde bu iş için 3 – 5 kişilik grup oluşturursanız  daha kolay iş bulabilir bu sayede daha çok para kazanabilirsiniz.

 

Evde Mandal Paketleyerek 1. 500 Lira Kazanın

Evinizde oturduğunuz yerden sadece firmaların gönderdiği mandalları paketleyerek para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmalardan iş başvurusunda bulunmanız olacaktır. İş başvurunuzun kabul edilmesi için küçük gruplar oluşturanların daha avantajlı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Evde mandal paketleme işi başvurusu kabul edilenlere 50 bin ile 100 bin civarında mandal gönderilmektedir. Farklı renk ve ebatlardaki mandalları eşleştirerek istenilen adetlerde paketlemeniz gerekmektedir. Bu rakamlar ilk defa bu işi yapacak olanlar için çok yüksek gelebilir. Fakat 3 – 4 kişi için bu adetteki mandalları paketlemek çok da zor olmamaktadır. Aylık olarak bu adetler civarında yapacağınız mandal paketleme işi sayesinde 1. 500 lira civarında bir kazancınız olacaktır.

Evlere Ek iş Veren Firmalar Evinde Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Kişileri Arıyor. Evde Yapılacak İşlere Örnek Vermek Gerekirse, Nikah Şekeri Paketleme İşi, Altın Kutusu Yapımı, Davetiye Katlama İşi, Kağıt Torba Katlama İşi, Turşu Yapımı Diye Sıralanabilir.

Ev Hanımları Evdeki Boş Zamanlarında Aile Bütçesine Ek Kazanç Sağlamak İçin Evde Yapılacak Ek İş Veren Firmalardan İş Alırlar. Yine Evde Boş Zamanı Olan Emekliler Ve Öğrenciler İçin Evlere Ek İş Veren Firmalar Ve Esnaflar Bulunmaktadır. Firmalar Uygun Ücretler Karşılığında Evlere İş Vererek İşletme Maliyetini Düşürmekte, Evde Ek İş Arayanlar İse Ek Bir Kazanç Elde Etmektedir.

Evde Yapılacak İş Fikirleri Evlere Ek iş Veren FirmalarEvde Yapılacak Ek İşlere Örnekler

Hatipoğlu Tic. Ltd. Şti:
İstanbul İlinde Faaliyet Gösteren Firma Evlere Ek İş Olarak Mandal Ve Kutu Katlama İşi Vermektedir. Yapılacak İşleri Kargo İle Evinize Kadar Gönderip İşin Bitiminde Karşı Ödemeli Kargo İle Yapılan İşi Teslim Almakta Ve Hak Ettiğiniz Parayı Ödemektedir.

İstanbul İli Evlere Mandal İşi:
Kilogram Başına 10 TL, 100 Kilogramlık Bir Çuval Ve Mandal Makinesi Gönderilir.
Telefon: 0 543 748 63 26

Şekerleme Poşetlenme İşi
Şekerleme Üretimi Yapan Küçük İşletmeler İçin Paketleme Makineleri Bütçelerini Aştığı İçin Paketleme İşi İçin Evlere İş Vermektedirler. Şekerleme Poşetleme İşini Emekliler, Ev Hanımları Ve Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Öğrenciler Yapabilmektedir. Küçük İşletmeler Ürettikleri Şekerlemeleri Evinize Kadar Getirip, Poşetlenmiş Şekerlemeleri Evinizden Alırlar. İşleteler Poşet Yada Kilo Başına Ödeme Yapmaktadır.

Nikah Şekeri Paketle İşi
Düğün Sezonunun Başladığı Nisan Ayı İle Ekim Ayı Arasında Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Ek İş Arayanlara İhtiyaç Duyarlar.
Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Genellikle Tane Başı Ödeme Yapmaktadır, Bazı Firmalar Toplu Fiyat Verebilir. Firmalar Nikah Şekerlerini Ve Paketleri Görsel Bir Şekilde Süslemenizi İsteyecektir.

Evde Turşu Yapım İşi
Maharetli Ev Hanımları İçin Ek Kazanç Getiren Bir Diğer İş Fikri İse Evde Turşu Yapma İşidir. Özellikle Küçük Esnaflar Ev Yapımı Turşu Talebi Nedeniyle Ev Hanımlarına Turşu Yaptırmaktadır. Küçük Esnaflar, Yöresel Ürünleri Satışı Yapan İşletmeler Turşu Malzemelerini Ev Hanımlarına Teslim Edip Yapılan Turşu Başına Ödeme Yapmaktadır.

Davetiye Katlama İşi
Düğün Sezonunda Revaçta Olan Bir İş Olan Davetiye Katlama İşi Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenler İçin İdealdir. Düğünleri Organize Eden Firmalar Davetiyeleri Matbaalarda Bastırdıktan Sonra Katlanması Ve Zarflanması Gerekmektedir. Katladığınız Davetiye Başına Ücret Ödeyen Firmalar Ev Hanımlarına Ve Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenlere Davetiye Katlama İşi Vermektedir.

Kağıt Torba Katlama İşi
Bazı Mağazalar Ürünlerini Müşterilerine Kağıt Torbalar İçerisinde Sunarlar. Mağazalar Matbaalarda Bastırdıkları Üzerinde İsimlerinin Geçtiği Bu Süslü Kağıtları Katlamaları İçin Evlere Vermektedir. Evlerde Katlanıp Torba Haline Getirilen Kağıt Torba Katlama İşi Diğer Ek İşlere Göre Daha Zordur Ancak Kazancı Daha Fazladır.

Altın Kutusu Yapımı İşi
Altın Kutuları Matbaalarda Karton Üzerine Basılmakta, Basılan Bu Kutuları Büküp Şekil Verilmesi Gerekmektedir. Kuyumcular İçin Vazgeçilmez Olan Altın Kutuları Matbaalardan Teslim Aldıktan Sonra Evlere Kadar Teslim Edip Hazırlandıktan Sonra Yine Evlerden Teslim Almaktadır.
Sponsorlu Bağlantılar

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak
Küçük İşletmeler, Çalışan Sayısı Ellinin Altında Olan Ofis Ve Atölyeler Çalışanları İçin Öğle Yemeklerini Yaptırmak İçin Hazır Yemek Şirketleri Yerine Ev Hanımlarını Tercih Edebilmektedir. Yemek İçin Malzemeleri Evinize Kadar Getiren İşletmeler, Yemek Hazır Olduğunda Yine Evinizden Yapılan Yemeği Almaktadır. Hazır Yemek Şirketlerine Göre Daha Uygun Bir Maliyetle Çalışanlarına Ev Yemekleri Yeme Fırsatı Sunan İşletmeler Maharetli Ev Hanımları Aramaktadır.
Evlere İş Veren Firmalar Listesi
İstanbul Kartal Triko, Penye Ve Abiye Üzerine Boncuk İşleri:
Karlıktepe Mahallesi, Zekeriya Göçer İlköğretim Okulu Arkası Kartal İstanbul
Tel: 0 555 402 56 56
Tel: 0 534 394 33 75

İstanbul Hadımköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece Ve Esenyurt Civarında İkamet Edip Ekip Oluşturanlara (Ekip En Az 15 Kişi Olmalı) Pul Boncuk Ve Örgü Motif İşleri:
Telefon: 0 533 960 60 29
Telefon: 0 212 883 34 02

İstanbul Eyüp Oyuncak Montajı Ve Yapıştırma İşleri:
Oyuncak Parçalarının Birleştirilmesi İşidir. Yapılacak İşler Kargo İle Eviniz Kadar Gelir Ve Yine Kargo İle Yapılan İşler Teslim Edilir
İletişim Mail Adresi: kaderbertu@hotmail.com

İstanbul Bayrampaşa Ekiplere El İşi Ve Boncuk İşi:
İletişim:
Nihal Ertaş
Telefon Numarası: 0 212 613 62 34
Cep Telefonu: 0 534 622 55 60

İstanbul Kağıthane Gültepe Evlere Boncuk İşi:
Abiye İşinden Anlayan, Ekip Başları, Grup Oluşturabilenler İletişime Geçebilir.
Mail: guldanegumus@mynet.com
Telefon: 0 507 566 99 96

İstanbul Kartal İplik Temizleme Ve Boncuk İşi.
5-6 Kişilik Gruplara İş Veriliyor İletişim İçin Telefon Numarası: 0 534 329 49 67

Hatipoğlu Ticaret LTD. ŞTİ.
Ücretsiz Kargo İle İş Kapınıza Kadar Getirilip, Yine İşin Bitiminde Kapınızdan Alınır.
Vahap Ve Mehmet Hatipoğlu
Tel: 0 531 939 83 63

Sizde Evde Yapılacak Ek Bir İş Arıyorsanız Aşağıdaki Yorum Kısmından Ek İş Aradığınızı Belirterek, Ek İş Veren Firmaların Size Ulaşmasını Sağlayabilirsiniz.

Yazar: YILI

979 thoughts on “Evlere mandal işi veren firmalar

  Sevgi bayram

  (3 Nisan 2019 - 10:33)

  Evde iş yapmak istiyorum 5 kişiyiz mandal paket işi gongorende serin Yayladağı’nda

  Dilek

  (3 Nisan 2019 - 09:34)

  Adanadan Mrb paketleme işi istiyorum

  Özlem Fidan

  (2 Nisan 2019 - 23:01)

  Malatyada oturuyorum öğrenciyim elimde yatkın işlere işin hakkını veririm

  merve

  (2 Nisan 2019 - 22:25)

  ıstanbul atesehır ferhatpaşa da otryrm paketleme ısıne ıhtycm var kuck cocgm ıcn ellım hzlıdır daha once de paketlme de calıstm ısımım merve 05061173347

  Gulsum cigdem

  (2 Nisan 2019 - 12:32)

  Gulsum cigdem evde ek is mandal ve ya kurdan olabilir baska isler de ola bilir tel 05386777576. Eskisehir

  Nurten demir

  (1 Nisan 2019 - 23:31)

  Antalya manavgattayım.mandal veya paketleme iśi arıyorum teşekürler

  Didem

  (1 Nisan 2019 - 19:19)

  Antalya manavgatta yaşıyorum paketleme isi davetiye katlama boncuk işleme islerinden istiyorum.

  Nergis

  (1 Nisan 2019 - 14:23)

  Merhaba Evde mandal veya paketle işi yapmak istiyorum ekibimiz var acil geri dönüş yaparmısınız 05362580125 iyi günler

  sema şimşek

  (1 Nisan 2019 - 09:47)

  istanbul eskiden bu işi baya yaptım tecrübeliyim şuanda işe ihtiyacım var mesajımı görürseniz sevinirim

  ozlem gurten

  (31 Mart 2019 - 23:53)

  bende is istiyorumm

  Ülkü

  (31 Mart 2019 - 17:12)

  Paketleme işi olur nikah şekeri olur ek ise ihtiyacım var ev hanimiyim acil dönerseniz çok sevinirim

  Figen

  (31 Mart 2019 - 14:43)

  Evde paketleme,katlama gibi işler yapmak istiyorum

  Mehtap

  (31 Mart 2019 - 04:56)

  Konya da ikamet ediyorum özel sektör de paketleme işinde 5 sene çalıştım elim paketleme işlerinde kutu yapma işlerinde hızlıdır özenle her türlü paketleme işlerini yaparim elim hızlıdır lütfen yardımcı olursanız sevinirim çok ihtiyacım var yardımcı olun lütfen Vaktinde yetistirim 4 kişiyiz yardımcı olun lütfen mehtapdere-12@hotmail.com

  Yasemin

  (31 Mart 2019 - 00:19)

  İzmir de oturuyorum.paketleme işi yapmak istiyorum

  Anonim

  (30 Mart 2019 - 13:43)

  Merhaba bende evde paketleme is istiyorum adana

  Hamide

  (30 Mart 2019 - 07:31)

  İzmir levent son durakta oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler

  birsen özenç

  (29 Mart 2019 - 23:11)

  merhaba ; istanbul kayışdağında ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum 3 kişiyiz geri dönüşlerinizi bekliyorum

  Oya. Bakir

  (29 Mart 2019 - 21:53)

  Evde paketleme isi ariyorum 05466167621

  Simge

  (29 Mart 2019 - 21:35)

  İstanbul sultangazi’de oturuyorum, paketleme işi yapabilirim, öğrenciyim geri dönüş olursa memnun olurum.

  Nuray Akkök

  (29 Mart 2019 - 14:31)

  Evde paketleme işi yapıyorum çalışmak isterseniz iletişime geçin lütfen 2 kişiyiz.
  Nuray.dalkic@gmail.com

  MÜCAHİT ŞAN

  (29 Mart 2019 - 14:00)

  merhaba ben mücahit izmir bayraklıda oturuyoruz eşim ev hanımı kendisi iyi dikişten anlar dikiş veya diğer ev işleri gönderirseniz yapar eşimin telefonu 05073911474 ararsanız sevinirim.

  Gamze

  (29 Mart 2019 - 13:48)

  Merhaba gaziantepte oturuyorum evde is yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz

  FATMA GÖK

  (29 Mart 2019 - 12:19)

  merhaba ben osmanyeden ev de paketleme ev de yapabılecegım her türlü iş cok ihtiyacim var yardımcı olursanız

  Birsen ogel

  (28 Mart 2019 - 22:25)

  Evde çalışmak istiyorum boş vaktim var

  gülcan

  (28 Mart 2019 - 22:17)

  Bende evde paketleme isi yapmak istiyorum lutfen yardimci olun ihtiyacimiz var

  Cemile karaman

  (28 Mart 2019 - 21:37)

  Merhabalar evde paketleme işleri yada nikah şekeri işi yapmak istiyoruz. İstanbul/Bağcılarda oturuyoruz. Yardımcı olursanız seviniriz.

  Esmira

  (28 Mart 2019 - 17:57)

  Evde istenilen ek iş yaparık. 3 kişiyiz.

  Süheyla özmen bot

  (28 Mart 2019 - 13:32)

  Kagıthanede otuyorum boncuk işi yapmak istiyorum

  Filiz

  (28 Mart 2019 - 01:23)

  Bana ulasin 05531482028 evde ise ihtiyacim var

  Ömer

  (28 Mart 2019 - 00:24)

  Zonguldak caycumada oturuyorum evde is almak istiyorum en kısa surede donerseniz sevinirm

  Tarana

  (27 Mart 2019 - 10:52)

  Merhaba,çok yetenekliyim eve ek iş istiyorum

  selim

  (27 Mart 2019 - 07:10)

  merhaba ben emekliyim evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim tl 535.078.95.17

  Sema

  (27 Mart 2019 - 02:10)

  Merhaba İst Sultangazi de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum ekibimde var en kısa sürede geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim…

   Umit Erkek

   (31 Mart 2019 - 20:43)

   Adanada ikamet ediyorum evde ek is yapmak idtiyorum

  Emiş

  (26 Mart 2019 - 21:39)

  Merhaba ben emiş istanbul çekmeköy de oturuyorum evde ek iş paketleme yapmak istiyorum

  Nur

  (26 Mart 2019 - 20:59)

  istanbul esenyurtta ikamet ediyorum.Üniversite hazırlık öğrencisiyim.Evde ek iş yapmak istiyorum dönüş sağlarsanız çok sevinirim.

  cigdem nisan

  (26 Mart 2019 - 12:43)

  Lutfen bana telden ulasirsaniz sevinirim 05536341816

  Anonim

  (26 Mart 2019 - 12:41)

  Bende evdeyim ek is yapmak istiyorum cekmekoyde oturyorum 5536341816

  Anonim

  (26 Mart 2019 - 00:47)

  Merhaba ben istanbulda oturuyom eşimi kaybettim disarda calisamiyom çocuklarim kucuk evde bir is istiyom dönuş yaparsaniz sevinirim💞

  Tuğba şentürk

  (25 Mart 2019 - 23:06)

  Işe çok ihtiyacım var işinizi gününuzde teslim alabilirsiniz istanbul arnavutköy haracci

   Nezaket

   (26 Mart 2019 - 09:39)

   Benim ihtiyacim var evde is yapmak istiyorum beykoz da oturuyorum

    ADSIZ

    (6 Haziran 2019 - 14:08)

    BİZDE MERKEZDEYİZ EŞİME İŞ GELİYOR KANCA İŞİ EĞER İSTERSENİZ DETAYLARLA İLGİLİ BİLGİ VEREBİLRİM.
    05448742957

  meryem gül

  (25 Mart 2019 - 21:38)

  merhaba, üniversite son sınıf öğrencisiyim annem ev hanımı birlikte evde ek iş yapmak istiyoruz. dönüş yaparsanız çok seviniriz. istanbul küçükçekmece de yaşıyoruz

  emine

  (25 Mart 2019 - 20:23)

  merhaba evde yapilacak is ariyorum

   selim

   (27 Mart 2019 - 07:16)

   merhaba ben emekliyim evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim tl 535.078.95.17. gaziosmanpaşa… istanbul

  Hanife Ay

  (25 Mart 2019 - 20:18)

  Evde ek iş paketleme işi istiyorum

  mehmet.gurak

  (25 Mart 2019 - 12:08)

  Ben.iş.arıyom.çatalca.kastanelık.köyunde.oturuyom.2kisiyiz.ben.daha.önce.mantaşda.calıştım.fabrıkada.bircok.iş.teçöbem.var.0536.8737982.arayin

  Cemile Yazıcı

  (25 Mart 2019 - 11:31)

  Evde ek is yapmak istiyorum

  Ayşegül

  (25 Mart 2019 - 04:15)

  Merhaba ben Ayşegül Samsun da oturuyorum ev hanımıyım paraya ihtiyacim var eve paketleme işi istiyorum geri dönüş yapaarsanız çok sevinirim…

  şevval

  (25 Mart 2019 - 00:01)

  merhaba ben şevval muğlada yaşıyorum paketleme işi ile ilgileniyorum ilgilenirseniz sevinirim şimididen teşekkürler

  Ersin

  (24 Mart 2019 - 20:15)

  Evde Mandal Paketleme İşi yapmak istiyorum – İstanbul / Sancaktepe

  Ōzlem

  (24 Mart 2019 - 20:15)

  İzmir’de oturuyorum paketleme işi istiyorum

  Ōzlem

  (24 Mart 2019 - 20:14)

  Merhaba ben Özlem evde paketleme işi istiyorum İzmir’de oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  Esra kara

  (24 Mart 2019 - 14:10)

  Merhaba ben esra izmirde oturuyorum paketleme işi istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim

   Nurten demir

   (1 Nisan 2019 - 23:34)

   Mandal vs işi evde yapabilirim teşekürler antalya manavgat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.