Evlere mandal işi veren firmalar

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ekonomik sıkıntılar ve her gün artan masraflar karşısında zorlanan ailelerin imdadına evde çalışarak para kazandıran işler yetişmektedir. Ülkemizde binlerce insan evinde bu tarz ek işler yaparak para kazanmakta ve geçimini sağlamaktadır. Bu tür işler genellikle ev hanımları tarafından tercih edilmek ile birlikte vardiyalı çalışan erkekler tarafından da yapılmaktadır. Çocukların okul masrafları ve gündelik hayatın getirdiği masraflara yetişemeyen tek maaşlı çalışanlar bu veya bunun gibi paketleme iş aramaktadır. Başta İstanbul olmak üzere bir çok üretici firma ürettikleri mandallar için paketlemeci aramaktadır. Ev hanımlarının daha düşük ücret karşılığında çalışması ve sigorta, yemek ve yol masrafı gibi masraflarının olmaması bu iş için tercih edilmeleri sağlamaktadır. Evinde günde 5 – 6 saatini ayıran bir ev hanımı evde mandal paketleme işi yaparak asgari ücret miktarına yakın bir ücret kazanabilmektedir. Bu işi komşuları veya arkadaşları ile küçük guruplar halinde yapanların gelirleri daha da artmaktadır. Sizde bu iş için 3 – 5 kişilik grup oluşturursanız  daha kolay iş bulabilir bu sayede daha çok para kazanabilirsiniz.

 

Evde Mandal Paketleyerek 1. 500 Lira Kazanın

Evinizde oturduğunuz yerden sadece firmaların gönderdiği mandalları paketleyerek para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmalardan iş başvurusunda bulunmanız olacaktır. İş başvurunuzun kabul edilmesi için küçük gruplar oluşturanların daha avantajlı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Evde mandal paketleme işi başvurusu kabul edilenlere 50 bin ile 100 bin civarında mandal gönderilmektedir. Farklı renk ve ebatlardaki mandalları eşleştirerek istenilen adetlerde paketlemeniz gerekmektedir. Bu rakamlar ilk defa bu işi yapacak olanlar için çok yüksek gelebilir. Fakat 3 – 4 kişi için bu adetteki mandalları paketlemek çok da zor olmamaktadır. Aylık olarak bu adetler civarında yapacağınız mandal paketleme işi sayesinde 1. 500 lira civarında bir kazancınız olacaktır.

Evlere Ek iş Veren Firmalar Evinde Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Kişileri Arıyor. Evde Yapılacak İşlere Örnek Vermek Gerekirse, Nikah Şekeri Paketleme İşi, Altın Kutusu Yapımı, Davetiye Katlama İşi, Kağıt Torba Katlama İşi, Turşu Yapımı Diye Sıralanabilir.

Ev Hanımları Evdeki Boş Zamanlarında Aile Bütçesine Ek Kazanç Sağlamak İçin Evde Yapılacak Ek İş Veren Firmalardan İş Alırlar. Yine Evde Boş Zamanı Olan Emekliler Ve Öğrenciler İçin Evlere Ek İş Veren Firmalar Ve Esnaflar Bulunmaktadır. Firmalar Uygun Ücretler Karşılığında Evlere İş Vererek İşletme Maliyetini Düşürmekte, Evde Ek İş Arayanlar İse Ek Bir Kazanç Elde Etmektedir.

Evde Yapılacak İş Fikirleri Evlere Ek iş Veren FirmalarEvde Yapılacak Ek İşlere Örnekler

Hatipoğlu Tic. Ltd. Şti:
İstanbul İlinde Faaliyet Gösteren Firma Evlere Ek İş Olarak Mandal Ve Kutu Katlama İşi Vermektedir. Yapılacak İşleri Kargo İle Evinize Kadar Gönderip İşin Bitiminde Karşı Ödemeli Kargo İle Yapılan İşi Teslim Almakta Ve Hak Ettiğiniz Parayı Ödemektedir.

İstanbul İli Evlere Mandal İşi:
Kilogram Başına 10 TL, 100 Kilogramlık Bir Çuval Ve Mandal Makinesi Gönderilir.
Telefon: 0 543 748 63 26

Şekerleme Poşetlenme İşi
Şekerleme Üretimi Yapan Küçük İşletmeler İçin Paketleme Makineleri Bütçelerini Aştığı İçin Paketleme İşi İçin Evlere İş Vermektedirler. Şekerleme Poşetleme İşini Emekliler, Ev Hanımları Ve Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Öğrenciler Yapabilmektedir. Küçük İşletmeler Ürettikleri Şekerlemeleri Evinize Kadar Getirip, Poşetlenmiş Şekerlemeleri Evinizden Alırlar. İşleteler Poşet Yada Kilo Başına Ödeme Yapmaktadır.

Nikah Şekeri Paketle İşi
Düğün Sezonunun Başladığı Nisan Ayı İle Ekim Ayı Arasında Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Ek İş Arayanlara İhtiyaç Duyarlar.
Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Genellikle Tane Başı Ödeme Yapmaktadır, Bazı Firmalar Toplu Fiyat Verebilir. Firmalar Nikah Şekerlerini Ve Paketleri Görsel Bir Şekilde Süslemenizi İsteyecektir.

Evde Turşu Yapım İşi
Maharetli Ev Hanımları İçin Ek Kazanç Getiren Bir Diğer İş Fikri İse Evde Turşu Yapma İşidir. Özellikle Küçük Esnaflar Ev Yapımı Turşu Talebi Nedeniyle Ev Hanımlarına Turşu Yaptırmaktadır. Küçük Esnaflar, Yöresel Ürünleri Satışı Yapan İşletmeler Turşu Malzemelerini Ev Hanımlarına Teslim Edip Yapılan Turşu Başına Ödeme Yapmaktadır.

Davetiye Katlama İşi
Düğün Sezonunda Revaçta Olan Bir İş Olan Davetiye Katlama İşi Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenler İçin İdealdir. Düğünleri Organize Eden Firmalar Davetiyeleri Matbaalarda Bastırdıktan Sonra Katlanması Ve Zarflanması Gerekmektedir. Katladığınız Davetiye Başına Ücret Ödeyen Firmalar Ev Hanımlarına Ve Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenlere Davetiye Katlama İşi Vermektedir.

Kağıt Torba Katlama İşi
Bazı Mağazalar Ürünlerini Müşterilerine Kağıt Torbalar İçerisinde Sunarlar. Mağazalar Matbaalarda Bastırdıkları Üzerinde İsimlerinin Geçtiği Bu Süslü Kağıtları Katlamaları İçin Evlere Vermektedir. Evlerde Katlanıp Torba Haline Getirilen Kağıt Torba Katlama İşi Diğer Ek İşlere Göre Daha Zordur Ancak Kazancı Daha Fazladır.

Altın Kutusu Yapımı İşi
Altın Kutuları Matbaalarda Karton Üzerine Basılmakta, Basılan Bu Kutuları Büküp Şekil Verilmesi Gerekmektedir. Kuyumcular İçin Vazgeçilmez Olan Altın Kutuları Matbaalardan Teslim Aldıktan Sonra Evlere Kadar Teslim Edip Hazırlandıktan Sonra Yine Evlerden Teslim Almaktadır.
Sponsorlu Bağlantılar

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak
Küçük İşletmeler, Çalışan Sayısı Ellinin Altında Olan Ofis Ve Atölyeler Çalışanları İçin Öğle Yemeklerini Yaptırmak İçin Hazır Yemek Şirketleri Yerine Ev Hanımlarını Tercih Edebilmektedir. Yemek İçin Malzemeleri Evinize Kadar Getiren İşletmeler, Yemek Hazır Olduğunda Yine Evinizden Yapılan Yemeği Almaktadır. Hazır Yemek Şirketlerine Göre Daha Uygun Bir Maliyetle Çalışanlarına Ev Yemekleri Yeme Fırsatı Sunan İşletmeler Maharetli Ev Hanımları Aramaktadır.
Evlere İş Veren Firmalar Listesi
İstanbul Kartal Triko, Penye Ve Abiye Üzerine Boncuk İşleri:
Karlıktepe Mahallesi, Zekeriya Göçer İlköğretim Okulu Arkası Kartal İstanbul
Tel: 0 555 402 56 56
Tel: 0 534 394 33 75

İstanbul Hadımköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece Ve Esenyurt Civarında İkamet Edip Ekip Oluşturanlara (Ekip En Az 15 Kişi Olmalı) Pul Boncuk Ve Örgü Motif İşleri:
Telefon: 0 533 960 60 29
Telefon: 0 212 883 34 02

İstanbul Eyüp Oyuncak Montajı Ve Yapıştırma İşleri:
Oyuncak Parçalarının Birleştirilmesi İşidir. Yapılacak İşler Kargo İle Eviniz Kadar Gelir Ve Yine Kargo İle Yapılan İşler Teslim Edilir
İletişim Mail Adresi: kaderbertu@hotmail.com

İstanbul Bayrampaşa Ekiplere El İşi Ve Boncuk İşi:
İletişim:
Nihal Ertaş
Telefon Numarası: 0 212 613 62 34
Cep Telefonu: 0 534 622 55 60

İstanbul Kağıthane Gültepe Evlere Boncuk İşi:
Abiye İşinden Anlayan, Ekip Başları, Grup Oluşturabilenler İletişime Geçebilir.
Mail: guldanegumus@mynet.com
Telefon: 0 507 566 99 96

İstanbul Kartal İplik Temizleme Ve Boncuk İşi.
5-6 Kişilik Gruplara İş Veriliyor İletişim İçin Telefon Numarası: 0 534 329 49 67

Hatipoğlu Ticaret LTD. ŞTİ.
Ücretsiz Kargo İle İş Kapınıza Kadar Getirilip, Yine İşin Bitiminde Kapınızdan Alınır.
Vahap Ve Mehmet Hatipoğlu
Tel: 0 531 939 83 63

Sizde Evde Yapılacak Ek Bir İş Arıyorsanız Aşağıdaki Yorum Kısmından Ek İş Aradığınızı Belirterek, Ek İş Veren Firmaların Size Ulaşmasını Sağlayabilirsiniz.

Yazar: YILI

979 thoughts on “Evlere mandal işi veren firmalar

  zeynep

  (12 Nisan 2019 - 14:53)

  evde her türlü paketleme işi yaparım . antalya meltem dönüş yaparsanız sevinirim

  kadir

  (12 Nisan 2019 - 13:33)

  meerhaba emekli beyim istanbul bagcılarda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  Safiye

  (12 Nisan 2019 - 13:17)

  Merhaba , evde paketleme işi yapalirim. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.ankara Sincan’da oturuyorum

  Semiha

  (12 Nisan 2019 - 10:28)

  Manisa akhisarda yaşıyorum her türlü paketleme işi yaparım

  Derya

  (11 Nisan 2019 - 02:33)

  Ankara dan yazıyorum bu ise ihtiyacım var esim calismiyor bu işi yapacak komsularimda var geri dönüş yaparsaniz sevinirim.

   Dilek

   (12 Nisan 2019 - 06:23)

   Diyarbakır’da yaşıyorum evde paketleme işi istiyorum, Yardımcı olursanız sevinirim, Tşkler

  Ayşe

  (10 Nisan 2019 - 17:13)

  Ankara sıncan fatihte yaşıyorum 3 çocuğun var bu işe çok ihtiyacım var çok zor durumdayim lütfen eve is verenler varsa yardımcı olurmu 05354950648

   Cemile Kömür

   (14 Nisan 2019 - 22:20)

   Evde ek iş yapmaya ihtiyacim var her türlü paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsınız sevinirim .

  Senem aydin

  (10 Nisan 2019 - 15:57)

  Senem aydin Eskişehir daha önce yaptım elim yatkındır dönüş yaparsanız sevinirim 2-3kişiyiz yardımcı olursanız seviniriz

  Buket

  (10 Nisan 2019 - 15:09)

  Ev hanımıyim 27 yaşındayım paketleme işine ihtiyacım var yardımcı olur musunuz lütfen Eskişehir de oturuyorum..

  Selda

  (10 Nisan 2019 - 14:03)

  Bende evde mandal isi yapmak istiyorum cok acil para kazanmam lazim lutfen cok ihtiyacim var

  Esra esen

  (10 Nisan 2019 - 13:28)

  Lütfen bu e postam geçen benim ulaşın çok ihdiyacım var ben Esra 32yaşında İstanbul’da otutıyoö

  Esra esen

  (10 Nisan 2019 - 08:06)

  Ne olur ben istabulda oturuyom paketleme işi istiyor

  ramazan günaydin

  (9 Nisan 2019 - 22:52)

  evde iş yapmak iştiyorum 8 kişi mandal paket iş iştiyorum bize iletişim bekleliyorum

  Sevgül

  (9 Nisan 2019 - 14:41)

  Bodrum da evde ek iş yapmak istiyorum bilginize

  Aslı Erdoğan Kuzucu

  (9 Nisan 2019 - 10:22)

  Ankarada ikamet ediyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Tşk ederim

  Merve

  (9 Nisan 2019 - 01:46)

  Merhaba istanbul bahcelievlerde oturuyorum 28 yaşındayım bir tane çocuğumuz var kirada oturuyoruz paketleme işi yapmak istiyorum zamanında teslim ederim.

  Hatice

  (8 Nisan 2019 - 22:11)

  Evde ek iş yapmak istiyoruz istanbul kadiköyde oturuyoruz teşekkür. Telefon 05549256970

  Hatice

  (8 Nisan 2019 - 22:08)

  Evde ek iş yapmak istiyorum teşekkürler. 05549256970

  Gurbet Selet

  (8 Nisan 2019 - 17:02)

  Siirt kurtalanda oturuyorum cok ihtiyacim var bol bos zamanim var cocuk yok elim hizli ve isime sadik biriyim zamaninda yetistirebilirim

  Müzeyyen

  (8 Nisan 2019 - 16:35)

  Eşime yardımcı olmak için paketleme işi istiyorum

  Pınar

  (8 Nisan 2019 - 12:54)

  Evde iş yapmak istiyorum çok acil işe ihtiyacım var konyada oturuyorum bikaç arkadaş bu işi yapabiliriz

  Anonim

  (8 Nisan 2019 - 10:54)

  bende baketleme isi istiyorum tokatta oturuyorum acil işe ihtiyacim var haber bekliyorum

  Gülşen

  (8 Nisan 2019 - 09:35)

  MANİSA da yaşıyorum paketleme montaj işi istiyorum yardımcı olur musunuz?

  Ebru

  (8 Nisan 2019 - 02:31)

  Merhabalar. Ev hanımiyım 23 yasındayım ve eşime destek olmak için çalışmak istiyorum. Eşim vardiyalı çalışıyor günduzleri birlikte yapabilecegimiz paketleme isi ariyoruz. Geri donus yaparsaniz çok sevinirim 😊

  Zeynep

  (7 Nisan 2019 - 23:42)

  Bu isleri daha önce yaptım biliyorum İstanbul anadolu yakasında oturuyorum bende istiyorum yardım ci olursanız sevinirim

  Gönül

  (7 Nisan 2019 - 19:16)

  Kocaeli darıca emek mahallesi ikamet ediyorum durumumuz iyi değil ek iş yapmak istiyorum elim becerim var pratigimdir lütfen yardımcı olun haber bekliyorum

  Medine

  (7 Nisan 2019 - 18:23)

  İstanbul esenyurt kıraçta oturuyorum paketleme işine ihtiyacım var. Bir an önce mesajıma cevap verirseniz sevinirim.

  Ceylan

  (7 Nisan 2019 - 00:56)

  Ek iş yapmaya bende talibim. Dönüş yalarsanız sevinirim.Muğla/Marmaris

   kbs çorap

   (10 Nisan 2019 - 13:39)

   bize ulaşın 05358337541

    Buket

    (10 Nisan 2019 - 15:12)

    Paketleme işi veriyor musunuz Eskişehir

  Ayşe

  (6 Nisan 2019 - 14:40)

  Afyon da yasıyorum hangi paketleme olursa olsun farketmez her paketleme yi yaparız deneyimliyiz

  Anonim

  (6 Nisan 2019 - 13:39)

  Bende paketleme işine ihtiyacım acil dönüş yapar mısınız

  peyruze

  (6 Nisan 2019 - 12:48)

  merhaba mandal paketlemek istiyorum lutfen yardımcı olurmusunuz 2 kişiyiz

  Serap

  (6 Nisan 2019 - 08:43)

  Ben denizli deyim acil paketleme işi bende yapabilirim yardım cı olursanız çok sevinirim

  Anonim

  (5 Nisan 2019 - 20:14)

  Bende iş almak istiyorum çok ihtiyacım.var buna

  Mehtap Babacan

  (5 Nisan 2019 - 18:42)

  Merhabalar İstanbul eyüpteyiz bizde evde iş arıyoruz ilgilenirseniz sevinirim

  Naciye mutlu

  (5 Nisan 2019 - 17:03)

  Bursaya paketleme işi istiyorum

  Gulsah

  (5 Nisan 2019 - 09:58)

  Eskisehire paketleme isi istiyorum bilgi verirmisiniz

  Dünya Taşğın

  (5 Nisan 2019 - 02:47)

  Ankarada ikamet ediyorum bende paketleme isi istiyorum ihtiyacin var dönüş yaparsanız sevinirim 05334486485

  Deniz Dinçer

  (5 Nisan 2019 - 00:30)

  istanbul zeytinburnunda oturuyorum evde paketleme boncuk işi benzer işler yapabilirim tecrübem var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim 05385216193

  emel algul

  (4 Nisan 2019 - 23:40)

  Amasya da oturuyorum kargo yoluyla paketleme isi yapmak istiyorum donus yapip bilgilendirirseniz cok sevinirim

  Adile

  (4 Nisan 2019 - 20:58)

  Konya Çumralı oturuyorum dört çocuğum var acil işe ihtiyacım var mandal paket leme işini yapmak istiyorum dönüş yaparsınız çok sevinirim

  Ozlem Uslucuk

  (4 Nisan 2019 - 18:06)

  Hayirli gunler
  Evde paketleme isi yaparim bu konu ile ilgili bilgi verirmisiniz rica etsem..?

  Büşra

  (4 Nisan 2019 - 17:15)

  Ankara da ikamet etmekteyim. Paketleme işi yapmak istiyorum. Umarım en kısa zaman da dönüş yaparsınız. 🙏 buna çok ihtiyacım var. Teşekkür ediyorum şimdiden

  seval büyükbesnili

  (4 Nisan 2019 - 15:11)

  istanbul bayrampaşa da oturuyorum bu işlere yatkınlığım vardır. evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum

  Saniye göğer

  (4 Nisan 2019 - 14:47)

  Evde ek iş yapmak istiyorum. Ataşehir esatpasa da oturuyorum. Grupta ayarlayabilirim her türlü potansiyeli hazırım. Olumlu olumsuz lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

  Dilek

  (4 Nisan 2019 - 14:16)

  Antalya’da bende paketleme işi yapmak istiyorum

  Meliha

  (3 Nisan 2019 - 21:24)

  Adana da oturuyorum mandal işi istiyorum 6 kişiyiz dahada fazla insan bulurum çok ihtiyacım var cikmazdayim Allah rızası için iş verin

  Şilan Aydemir

  (3 Nisan 2019 - 17:54)

  Kastamonuda öğrenciyim. Yurtta kalıyorum. Maddi açıdan çok sıkışığın lütfen bana ulaşın lütfen… Elim yatkındır böyle işlere

  Dilek

  (3 Nisan 2019 - 12:17)

  Paketleme.isine ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

   Rabia

   (9 Nisan 2019 - 02:33)

   Evde yapabilecegim bir işe ihtiyacım var elim hızlıdır ve her türlü işi yapabilirim daha önce karton çanta paketleme , iplik temizleme ve boncuk işi yapmisligim var ikamet samsun

  Halime

  (3 Nisan 2019 - 11:31)

  Izmirde oturuyorum üç bayanız verilen işi zamanında yetiştiririz geri dönüş yaparmısınız lütfen 05388354246

  Anonim

  (3 Nisan 2019 - 11:28)

  İzmirde oturuyorum üç bayanız verilen işi zamanında yetiştiririz geri dönüş yaparmısınız lütfen 05388354246

   Sevda

   (3 Nisan 2019 - 21:42)

   Ankara keciorende oturuyorum paketleme isi istiyorum

  Sevgi bayram

  (3 Nisan 2019 - 10:38)

  Evde iş yapmak iştiyorum 5 kişiyiz mandal paket işi gongorende serin yaylada oturuyordum çok acil ulaşabilirsiniz çok sevinecem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.