Evlere mandal işi veren firmalar

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ekonomik sıkıntılar ve her gün artan masraflar karşısında zorlanan ailelerin imdadına evde çalışarak para kazandıran işler yetişmektedir. Ülkemizde binlerce insan evinde bu tarz ek işler yaparak para kazanmakta ve geçimini sağlamaktadır. Bu tür işler genellikle ev hanımları tarafından tercih edilmek ile birlikte vardiyalı çalışan erkekler tarafından da yapılmaktadır. Çocukların okul masrafları ve gündelik hayatın getirdiği masraflara yetişemeyen tek maaşlı çalışanlar bu veya bunun gibi paketleme iş aramaktadır. Başta İstanbul olmak üzere bir çok üretici firma ürettikleri mandallar için paketlemeci aramaktadır. Ev hanımlarının daha düşük ücret karşılığında çalışması ve sigorta, yemek ve yol masrafı gibi masraflarının olmaması bu iş için tercih edilmeleri sağlamaktadır. Evinde günde 5 – 6 saatini ayıran bir ev hanımı evde mandal paketleme işi yaparak asgari ücret miktarına yakın bir ücret kazanabilmektedir. Bu işi komşuları veya arkadaşları ile küçük guruplar halinde yapanların gelirleri daha da artmaktadır. Sizde bu iş için 3 – 5 kişilik grup oluşturursanız  daha kolay iş bulabilir bu sayede daha çok para kazanabilirsiniz.

 

Evde Mandal Paketleyerek 1. 500 Lira Kazanın

Evinizde oturduğunuz yerden sadece firmaların gönderdiği mandalları paketleyerek para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmalardan iş başvurusunda bulunmanız olacaktır. İş başvurunuzun kabul edilmesi için küçük gruplar oluşturanların daha avantajlı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Evde mandal paketleme işi başvurusu kabul edilenlere 50 bin ile 100 bin civarında mandal gönderilmektedir. Farklı renk ve ebatlardaki mandalları eşleştirerek istenilen adetlerde paketlemeniz gerekmektedir. Bu rakamlar ilk defa bu işi yapacak olanlar için çok yüksek gelebilir. Fakat 3 – 4 kişi için bu adetteki mandalları paketlemek çok da zor olmamaktadır. Aylık olarak bu adetler civarında yapacağınız mandal paketleme işi sayesinde 1. 500 lira civarında bir kazancınız olacaktır.

Evlere Ek iş Veren Firmalar Evinde Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Kişileri Arıyor. Evde Yapılacak İşlere Örnek Vermek Gerekirse, Nikah Şekeri Paketleme İşi, Altın Kutusu Yapımı, Davetiye Katlama İşi, Kağıt Torba Katlama İşi, Turşu Yapımı Diye Sıralanabilir.

Ev Hanımları Evdeki Boş Zamanlarında Aile Bütçesine Ek Kazanç Sağlamak İçin Evde Yapılacak Ek İş Veren Firmalardan İş Alırlar. Yine Evde Boş Zamanı Olan Emekliler Ve Öğrenciler İçin Evlere Ek İş Veren Firmalar Ve Esnaflar Bulunmaktadır. Firmalar Uygun Ücretler Karşılığında Evlere İş Vererek İşletme Maliyetini Düşürmekte, Evde Ek İş Arayanlar İse Ek Bir Kazanç Elde Etmektedir.

Evde Yapılacak İş Fikirleri Evlere Ek iş Veren FirmalarEvde Yapılacak Ek İşlere Örnekler

Hatipoğlu Tic. Ltd. Şti:
İstanbul İlinde Faaliyet Gösteren Firma Evlere Ek İş Olarak Mandal Ve Kutu Katlama İşi Vermektedir. Yapılacak İşleri Kargo İle Evinize Kadar Gönderip İşin Bitiminde Karşı Ödemeli Kargo İle Yapılan İşi Teslim Almakta Ve Hak Ettiğiniz Parayı Ödemektedir.

İstanbul İli Evlere Mandal İşi:
Kilogram Başına 10 TL, 100 Kilogramlık Bir Çuval Ve Mandal Makinesi Gönderilir.
Telefon: 0 543 748 63 26

Şekerleme Poşetlenme İşi
Şekerleme Üretimi Yapan Küçük İşletmeler İçin Paketleme Makineleri Bütçelerini Aştığı İçin Paketleme İşi İçin Evlere İş Vermektedirler. Şekerleme Poşetleme İşini Emekliler, Ev Hanımları Ve Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Öğrenciler Yapabilmektedir. Küçük İşletmeler Ürettikleri Şekerlemeleri Evinize Kadar Getirip, Poşetlenmiş Şekerlemeleri Evinizden Alırlar. İşleteler Poşet Yada Kilo Başına Ödeme Yapmaktadır.

Nikah Şekeri Paketle İşi
Düğün Sezonunun Başladığı Nisan Ayı İle Ekim Ayı Arasında Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Ek İş Arayanlara İhtiyaç Duyarlar.
Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Genellikle Tane Başı Ödeme Yapmaktadır, Bazı Firmalar Toplu Fiyat Verebilir. Firmalar Nikah Şekerlerini Ve Paketleri Görsel Bir Şekilde Süslemenizi İsteyecektir.

Evde Turşu Yapım İşi
Maharetli Ev Hanımları İçin Ek Kazanç Getiren Bir Diğer İş Fikri İse Evde Turşu Yapma İşidir. Özellikle Küçük Esnaflar Ev Yapımı Turşu Talebi Nedeniyle Ev Hanımlarına Turşu Yaptırmaktadır. Küçük Esnaflar, Yöresel Ürünleri Satışı Yapan İşletmeler Turşu Malzemelerini Ev Hanımlarına Teslim Edip Yapılan Turşu Başına Ödeme Yapmaktadır.

Davetiye Katlama İşi
Düğün Sezonunda Revaçta Olan Bir İş Olan Davetiye Katlama İşi Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenler İçin İdealdir. Düğünleri Organize Eden Firmalar Davetiyeleri Matbaalarda Bastırdıktan Sonra Katlanması Ve Zarflanması Gerekmektedir. Katladığınız Davetiye Başına Ücret Ödeyen Firmalar Ev Hanımlarına Ve Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenlere Davetiye Katlama İşi Vermektedir.

Kağıt Torba Katlama İşi
Bazı Mağazalar Ürünlerini Müşterilerine Kağıt Torbalar İçerisinde Sunarlar. Mağazalar Matbaalarda Bastırdıkları Üzerinde İsimlerinin Geçtiği Bu Süslü Kağıtları Katlamaları İçin Evlere Vermektedir. Evlerde Katlanıp Torba Haline Getirilen Kağıt Torba Katlama İşi Diğer Ek İşlere Göre Daha Zordur Ancak Kazancı Daha Fazladır.

Altın Kutusu Yapımı İşi
Altın Kutuları Matbaalarda Karton Üzerine Basılmakta, Basılan Bu Kutuları Büküp Şekil Verilmesi Gerekmektedir. Kuyumcular İçin Vazgeçilmez Olan Altın Kutuları Matbaalardan Teslim Aldıktan Sonra Evlere Kadar Teslim Edip Hazırlandıktan Sonra Yine Evlerden Teslim Almaktadır.
Sponsorlu Bağlantılar

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak
Küçük İşletmeler, Çalışan Sayısı Ellinin Altında Olan Ofis Ve Atölyeler Çalışanları İçin Öğle Yemeklerini Yaptırmak İçin Hazır Yemek Şirketleri Yerine Ev Hanımlarını Tercih Edebilmektedir. Yemek İçin Malzemeleri Evinize Kadar Getiren İşletmeler, Yemek Hazır Olduğunda Yine Evinizden Yapılan Yemeği Almaktadır. Hazır Yemek Şirketlerine Göre Daha Uygun Bir Maliyetle Çalışanlarına Ev Yemekleri Yeme Fırsatı Sunan İşletmeler Maharetli Ev Hanımları Aramaktadır.
Evlere İş Veren Firmalar Listesi
İstanbul Kartal Triko, Penye Ve Abiye Üzerine Boncuk İşleri:
Karlıktepe Mahallesi, Zekeriya Göçer İlköğretim Okulu Arkası Kartal İstanbul
Tel: 0 555 402 56 56
Tel: 0 534 394 33 75

İstanbul Hadımköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece Ve Esenyurt Civarında İkamet Edip Ekip Oluşturanlara (Ekip En Az 15 Kişi Olmalı) Pul Boncuk Ve Örgü Motif İşleri:
Telefon: 0 533 960 60 29
Telefon: 0 212 883 34 02

İstanbul Eyüp Oyuncak Montajı Ve Yapıştırma İşleri:
Oyuncak Parçalarının Birleştirilmesi İşidir. Yapılacak İşler Kargo İle Eviniz Kadar Gelir Ve Yine Kargo İle Yapılan İşler Teslim Edilir
İletişim Mail Adresi: kaderbertu@hotmail.com

İstanbul Bayrampaşa Ekiplere El İşi Ve Boncuk İşi:
İletişim:
Nihal Ertaş
Telefon Numarası: 0 212 613 62 34
Cep Telefonu: 0 534 622 55 60

İstanbul Kağıthane Gültepe Evlere Boncuk İşi:
Abiye İşinden Anlayan, Ekip Başları, Grup Oluşturabilenler İletişime Geçebilir.
Mail: guldanegumus@mynet.com
Telefon: 0 507 566 99 96

İstanbul Kartal İplik Temizleme Ve Boncuk İşi.
5-6 Kişilik Gruplara İş Veriliyor İletişim İçin Telefon Numarası: 0 534 329 49 67

Hatipoğlu Ticaret LTD. ŞTİ.
Ücretsiz Kargo İle İş Kapınıza Kadar Getirilip, Yine İşin Bitiminde Kapınızdan Alınır.
Vahap Ve Mehmet Hatipoğlu
Tel: 0 531 939 83 63

Sizde Evde Yapılacak Ek Bir İş Arıyorsanız Aşağıdaki Yorum Kısmından Ek İş Aradığınızı Belirterek, Ek İş Veren Firmaların Size Ulaşmasını Sağlayabilirsiniz.

Yazar: YILI

979 thoughts on “Evlere mandal işi veren firmalar

  Elif

  (27 Nisan 2019 - 20:07)

  Bursa beşevlerdeyim evde işe ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  Halil Şeker

  (27 Nisan 2019 - 17:18)

  iyi günler Kırıkkale’de yaşıyorum öğrenciyim tüm günüm boş evde paketleme işi arıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  derya herek

  (27 Nisan 2019 - 13:46)

  Merhaba;İzmir Çankaya mahallesinde oturuyoru.zarf katlama vb işler yapmak istiyorum.0532 684 55 98

  ibrahim

  (27 Nisan 2019 - 13:31)

  merhaba ankara aydınlıkevler’deyim el becerim oldukça iyidir.paketleme,montaj vs. itinalı bir şekilde yapar.zamanında teslim edebilirim.gerektiğinde ekip çalışması yapabilirim. dönüş sağlanırsa sevinirim.

  İlknur

  (26 Nisan 2019 - 15:00)

  Ev hanımıyım evimiz kira eşime destek olmak istiyorum.beş kişilik ekibimiz var daha önce bu şekilde işler yaptım İstanbul/Halkalı

   eda

   (27 Nisan 2019 - 18:20)

   lütfen ev ek iş verin ne olursa yaparız grubum var .

  Neşe Özçelik

  (25 Nisan 2019 - 19:31)

  Ek iş yapmak ıstıyorum Sefaköy de

  Sinan mansız

  (24 Nisan 2019 - 22:09)

  Sinan Aydın/Nazilli de oturuyorum ve aileme bakmak zorundayım okuyan kardeşim ve okul ihtiyaçlarını ben karşılıyorum bu işe ihtiyacım var

  Nesrin

  (24 Nisan 2019 - 14:09)

  Mümkün olursa evde iş yapmak istiyoruz MAİL atiyoruz dönüş olmuyor ins bekliyoruz istanbul maltepe

  Duygucan

  (24 Nisan 2019 - 12:39)

  Merhaba antalya dayım
  evde iş imkanı sunan firmalar bana ulaşmanızı istiyorum ihtiyacım var 05466424454

  Ezgi

  (24 Nisan 2019 - 11:50)

  Merhaba; istanbuldayım. Evime destek sağlamak için iş arıyorum.

  Özge irem oruç

  (24 Nisan 2019 - 11:04)

  Merhaba tekirdag süleymanpaşada yaşıyorum 2 kişiyiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz

  Evrim

  (24 Nisan 2019 - 03:43)

  Evde paketleme işi ariyorum.istanbul pendikde oturmaktayim.

  Feride öztürk

  (23 Nisan 2019 - 23:17)

  Merhabalar evde paketleme el işi arıyorum acil yardımcı olursanız sevinirim istanbul bahcelievler de ikamet ediyorum evli 2 cocugum var ek iş arıyorum evimden yapabilecegim telefon numaram 0538 282 17 94

  Feride öztürk

  (23 Nisan 2019 - 23:16)

  Merhabalar evde paketleme el işi arıyorum acil yardımcı olursanız sevinirim istanbul bahcelievler de ikamet ediyorum evli 2 cocugum var ek iş arıyorum evimden yapabilecegim

  Tuba

  (23 Nisan 2019 - 01:49)

  Evde yapilacak ek is ariyorum donus yaparsaniz sevinirim

  Gülay

  (23 Nisan 2019 - 01:47)

  Merhaba biz iki kişiyiz paketleme işi istiyoruz

  Saadet barakli

  (22 Nisan 2019 - 23:24)

  Hatay dörtyol da yaşıyorum bu işi yapmak istiyorum

  Ceyda biga

  (22 Nisan 2019 - 21:43)

  Adana da oturmaktayım evde ek iş yapmak istiyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

  Esra

  (22 Nisan 2019 - 15:32)

  Evde paketleme işi arıyorum

  Gülseren

  (22 Nisan 2019 - 13:16)

  İstanbul Sancaktepe de oturuyorum evde paketleme işi arıyorum ben ve 3 arkadaşım birlikte çalışırız teşekkürler

  Tuğba aydın

  (21 Nisan 2019 - 23:33)

  Istanbul Sancaktepede oturuyorum evliyim evime ek gelir olarak iş almak istiyorum

  emel

  (21 Nisan 2019 - 23:26)

  kurabiliriz paketleme parfüm doldurma ip temizleme işlerini yapabiliriz adapazari camili de oturuyoruz

   hakan yuksel

   (23 Nisan 2019 - 18:50)

   Istanbuldan paketleme is ariyorum 05496572431

  atilla koç

  (21 Nisan 2019 - 23:13)

  bahçelievler kocasinan daevde aile içi el işi yapmak istiyoruz saygılar

  Ayse

  (21 Nisan 2019 - 11:50)

  Sa sakarya hendek kina pketleme isi istiyorum. Cok ihtiyacim var 4 kisiyiz. Umarim donus uaparsiniz

  Yeliz

  (21 Nisan 2019 - 02:29)

  Gaziosmanpaşada oturuyoruz iki kişiyiz ve evde iş yapmak istiyoruz ekibi yapıcak kişileri daha da çogalta bilirim yardımcı olursanız sevinirim

  Leyla

  (20 Nisan 2019 - 13:02)

  Izmir de oturuyorum evimde is yapmak istiyorum te num 5549029589 beni ararsaniz sevinirim

  Leyla

  (20 Nisan 2019 - 12:58)

  Izmir de oturuyorum evimde is almak istiyorum

  EMİNE

  (20 Nisan 2019 - 11:18)

  BEN KOCAELİ DARICA OTURUYORUM EVDE HER İŞİ YAPABİLİRİM PAKETLEME MONTAJ TÜRÜ HER ŞEY OLABİLİR YETENEKLİYİM .

  Nilgün

  (20 Nisan 2019 - 00:27)

  Evde ek iş arıyorum İçerenköy de oturuyorum

  Nilgün

  (20 Nisan 2019 - 00:25)

  Evde ek iş arıyorum

  Seda

  (18 Nisan 2019 - 14:56)

  İstanbul kartalda oturuyorum mandal fis priz montaj isi yapabilirim

  fatma

  (18 Nisan 2019 - 13:45)

  ben paketleme iş istiyorum kocaeli karamürselde oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim 3 çocum var dışarda çalışamıyorum öyüzden evde gelir salamam lazım

  Aysenur

  (18 Nisan 2019 - 13:30)

  Bursa inegolde eve is ariyoruz. 3 kisiyiz.

  lara

  (18 Nisan 2019 - 07:39)

  İzmirde evden yapabileceğim her türlü uygun işler arıyorum, güvenilir kurumlarla çalışmak isterim lütfen dönüş yapılsın

  Hülya

  (18 Nisan 2019 - 01:34)

  Kurtköyde evde paketleme işi arıyorum

  Sıbel

  (17 Nisan 2019 - 19:31)

  Merhaba evde is yapmak istiyorum seri çalışan bir grubum var paketleme vb işler olabilir yine evde turşu yapıyorum nilginize

  Rıdvan

  (17 Nisan 2019 - 09:00)

  05379100456 ev hanımıyım bana burdan ulaşın

  sibel savaş

  (17 Nisan 2019 - 00:00)

  istanbul kartal
  köy hizmetlerinden emekliyim. daha önce kolye bileklik ve evde paketleme işi yaprım. 2 aile olarak çalışıyoruz. mail adresime ulaşırsanız görüşebiliriz. teşekkürler

  HİLAL

  (16 Nisan 2019 - 17:06)

  BENDE EK GELİR ALMAK İSTİYORUM ALDIĞIM MAAŞ BANA YETM,İYOR İSTANBUL ESENYURTTA OTURUYORUM GERÇEKTEN İŞİMİ İYİ YAPACAĞIMA EMİNİM GERİ DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM

  FÜSUN AKPINAR

  (16 Nisan 2019 - 11:40)

  İstanbul Maltepe ‘de oturuyorum. Elim çok hızlıdır. her türlü paketleme,kutulama,süsleme işi yapabilirim. Bireysel çalışmak istiyorum. İşe çok ihtiyacım var.Mesajıma dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  Duygu erkan

  (15 Nisan 2019 - 22:49)

  Her türlü el işi, paketleme , montaj içi yapabilirim evdr. Büyükçekmece /istanbul

  Duygupelinaydin@gmail.com

  OKAN KIRMIZI

  (15 Nisan 2019 - 17:08)

  EVDE PAKETLEME ELEKTRONİK KART MPONTAJI FİŞ PRİZ HER TÜRLÜ MONTAJ YAPILIR DÖNÜŞ BEKLİYORUM ANKARADAN

  Saniye AKGUN

  (15 Nisan 2019 - 00:14)

  Merabalar evliyim 2 çocuğum var ve kiradayım ek ise ihtiyacım var. Paketleme işi istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  ISTANBUL/GOP OTURUYORUM

   Yeliz

   (21 Nisan 2019 - 02:31)

   Gaziosmanpaşa da oturuyorum ve evden iş yaomak zorundayım yardımcı olursanız sevinirim

  Burcu

  (14 Nisan 2019 - 18:02)

  Evde yemek yapma işi istiyorum daha önce aşçılık yaptım

  Nagehan gumus

  (14 Nisan 2019 - 17:37)

  İstanbul kagithane gultepe evlere davetiye paketleme nikah sekeri yapimi istiyorum

  Cemile Kömür

  (14 Nisan 2019 - 14:44)

  Ankara da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım var her türlü paketleme işi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

   nilgün

   (21 Nisan 2019 - 02:33)

   İki kişiyiz ekip kurabilirimde daha cok kişiye verebilirimde evde iş yaptık daha öncede şimdi tekrar yapmak istiyoruz lütfen ilgilenirseniz sevinirim GAZİOSMANPAŞA

  Nazan kaya

  (14 Nisan 2019 - 14:37)

  İsmim Nazan Kaya İzmir Bayındır da oturuyorum 23 yaşındayım iki çocuk annesiyim paketleme işi istiyorum kaynanam ve eltimle yapmayı istiyoruz lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

  Nazan kaya

  (14 Nisan 2019 - 00:10)

  Merhaba bende paketleme işi istiyorum lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim grup isterseniz gurubum Var hazır

  Anonim

  (13 Nisan 2019 - 01:17)

  Denizli’de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum paketleme kutu katlama bu işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

  Kadriye

  (12 Nisan 2019 - 15:00)

  Hatay Dörtyol da oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

   Tülaye

   (15 Nisan 2019 - 17:10)

   Mrb vde is yapmak istiyorum istanbul sefaköydeyim.paketleme kutu katlama yaparım.

   Satı

   (18 Nisan 2019 - 00:39)

   Evde paketleme işleri yapmak istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.