Evlere mandal işi veren firmalar

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ekonomik sıkıntılar ve her gün artan masraflar karşısında zorlanan ailelerin imdadına evde çalışarak para kazandıran işler yetişmektedir. Ülkemizde binlerce insan evinde bu tarz ek işler yaparak para kazanmakta ve geçimini sağlamaktadır. Bu tür işler genellikle ev hanımları tarafından tercih edilmek ile birlikte vardiyalı çalışan erkekler tarafından da yapılmaktadır. Çocukların okul masrafları ve gündelik hayatın getirdiği masraflara yetişemeyen tek maaşlı çalışanlar bu veya bunun gibi paketleme iş aramaktadır. Başta İstanbul olmak üzere bir çok üretici firma ürettikleri mandallar için paketlemeci aramaktadır. Ev hanımlarının daha düşük ücret karşılığında çalışması ve sigorta, yemek ve yol masrafı gibi masraflarının olmaması bu iş için tercih edilmeleri sağlamaktadır. Evinde günde 5 – 6 saatini ayıran bir ev hanımı evde mandal paketleme işi yaparak asgari ücret miktarına yakın bir ücret kazanabilmektedir. Bu işi komşuları veya arkadaşları ile küçük guruplar halinde yapanların gelirleri daha da artmaktadır. Sizde bu iş için 3 – 5 kişilik grup oluşturursanız  daha kolay iş bulabilir bu sayede daha çok para kazanabilirsiniz.

 

Evde Mandal Paketleyerek 1. 500 Lira Kazanın

Evinizde oturduğunuz yerden sadece firmaların gönderdiği mandalları paketleyerek para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmalardan iş başvurusunda bulunmanız olacaktır. İş başvurunuzun kabul edilmesi için küçük gruplar oluşturanların daha avantajlı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Evde mandal paketleme işi başvurusu kabul edilenlere 50 bin ile 100 bin civarında mandal gönderilmektedir. Farklı renk ve ebatlardaki mandalları eşleştirerek istenilen adetlerde paketlemeniz gerekmektedir. Bu rakamlar ilk defa bu işi yapacak olanlar için çok yüksek gelebilir. Fakat 3 – 4 kişi için bu adetteki mandalları paketlemek çok da zor olmamaktadır. Aylık olarak bu adetler civarında yapacağınız mandal paketleme işi sayesinde 1. 500 lira civarında bir kazancınız olacaktır.

Evlere Ek iş Veren Firmalar Evinde Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Kişileri Arıyor. Evde Yapılacak İşlere Örnek Vermek Gerekirse, Nikah Şekeri Paketleme İşi, Altın Kutusu Yapımı, Davetiye Katlama İşi, Kağıt Torba Katlama İşi, Turşu Yapımı Diye Sıralanabilir.

Ev Hanımları Evdeki Boş Zamanlarında Aile Bütçesine Ek Kazanç Sağlamak İçin Evde Yapılacak Ek İş Veren Firmalardan İş Alırlar. Yine Evde Boş Zamanı Olan Emekliler Ve Öğrenciler İçin Evlere Ek İş Veren Firmalar Ve Esnaflar Bulunmaktadır. Firmalar Uygun Ücretler Karşılığında Evlere İş Vererek İşletme Maliyetini Düşürmekte, Evde Ek İş Arayanlar İse Ek Bir Kazanç Elde Etmektedir.

Evde Yapılacak İş Fikirleri Evlere Ek iş Veren FirmalarEvde Yapılacak Ek İşlere Örnekler

Hatipoğlu Tic. Ltd. Şti:
İstanbul İlinde Faaliyet Gösteren Firma Evlere Ek İş Olarak Mandal Ve Kutu Katlama İşi Vermektedir. Yapılacak İşleri Kargo İle Evinize Kadar Gönderip İşin Bitiminde Karşı Ödemeli Kargo İle Yapılan İşi Teslim Almakta Ve Hak Ettiğiniz Parayı Ödemektedir.

İstanbul İli Evlere Mandal İşi:
Kilogram Başına 10 TL, 100 Kilogramlık Bir Çuval Ve Mandal Makinesi Gönderilir.
Telefon: 0 543 748 63 26

Şekerleme Poşetlenme İşi
Şekerleme Üretimi Yapan Küçük İşletmeler İçin Paketleme Makineleri Bütçelerini Aştığı İçin Paketleme İşi İçin Evlere İş Vermektedirler. Şekerleme Poşetleme İşini Emekliler, Ev Hanımları Ve Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Öğrenciler Yapabilmektedir. Küçük İşletmeler Ürettikleri Şekerlemeleri Evinize Kadar Getirip, Poşetlenmiş Şekerlemeleri Evinizden Alırlar. İşleteler Poşet Yada Kilo Başına Ödeme Yapmaktadır.

Nikah Şekeri Paketle İşi
Düğün Sezonunun Başladığı Nisan Ayı İle Ekim Ayı Arasında Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Ek İş Arayanlara İhtiyaç Duyarlar.
Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Genellikle Tane Başı Ödeme Yapmaktadır, Bazı Firmalar Toplu Fiyat Verebilir. Firmalar Nikah Şekerlerini Ve Paketleri Görsel Bir Şekilde Süslemenizi İsteyecektir.

Evde Turşu Yapım İşi
Maharetli Ev Hanımları İçin Ek Kazanç Getiren Bir Diğer İş Fikri İse Evde Turşu Yapma İşidir. Özellikle Küçük Esnaflar Ev Yapımı Turşu Talebi Nedeniyle Ev Hanımlarına Turşu Yaptırmaktadır. Küçük Esnaflar, Yöresel Ürünleri Satışı Yapan İşletmeler Turşu Malzemelerini Ev Hanımlarına Teslim Edip Yapılan Turşu Başına Ödeme Yapmaktadır.

Davetiye Katlama İşi
Düğün Sezonunda Revaçta Olan Bir İş Olan Davetiye Katlama İşi Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenler İçin İdealdir. Düğünleri Organize Eden Firmalar Davetiyeleri Matbaalarda Bastırdıktan Sonra Katlanması Ve Zarflanması Gerekmektedir. Katladığınız Davetiye Başına Ücret Ödeyen Firmalar Ev Hanımlarına Ve Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenlere Davetiye Katlama İşi Vermektedir.

Kağıt Torba Katlama İşi
Bazı Mağazalar Ürünlerini Müşterilerine Kağıt Torbalar İçerisinde Sunarlar. Mağazalar Matbaalarda Bastırdıkları Üzerinde İsimlerinin Geçtiği Bu Süslü Kağıtları Katlamaları İçin Evlere Vermektedir. Evlerde Katlanıp Torba Haline Getirilen Kağıt Torba Katlama İşi Diğer Ek İşlere Göre Daha Zordur Ancak Kazancı Daha Fazladır.

Altın Kutusu Yapımı İşi
Altın Kutuları Matbaalarda Karton Üzerine Basılmakta, Basılan Bu Kutuları Büküp Şekil Verilmesi Gerekmektedir. Kuyumcular İçin Vazgeçilmez Olan Altın Kutuları Matbaalardan Teslim Aldıktan Sonra Evlere Kadar Teslim Edip Hazırlandıktan Sonra Yine Evlerden Teslim Almaktadır.
Sponsorlu Bağlantılar

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak
Küçük İşletmeler, Çalışan Sayısı Ellinin Altında Olan Ofis Ve Atölyeler Çalışanları İçin Öğle Yemeklerini Yaptırmak İçin Hazır Yemek Şirketleri Yerine Ev Hanımlarını Tercih Edebilmektedir. Yemek İçin Malzemeleri Evinize Kadar Getiren İşletmeler, Yemek Hazır Olduğunda Yine Evinizden Yapılan Yemeği Almaktadır. Hazır Yemek Şirketlerine Göre Daha Uygun Bir Maliyetle Çalışanlarına Ev Yemekleri Yeme Fırsatı Sunan İşletmeler Maharetli Ev Hanımları Aramaktadır.
Evlere İş Veren Firmalar Listesi
İstanbul Kartal Triko, Penye Ve Abiye Üzerine Boncuk İşleri:
Karlıktepe Mahallesi, Zekeriya Göçer İlköğretim Okulu Arkası Kartal İstanbul
Tel: 0 555 402 56 56
Tel: 0 534 394 33 75

İstanbul Hadımköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece Ve Esenyurt Civarında İkamet Edip Ekip Oluşturanlara (Ekip En Az 15 Kişi Olmalı) Pul Boncuk Ve Örgü Motif İşleri:
Telefon: 0 533 960 60 29
Telefon: 0 212 883 34 02

İstanbul Eyüp Oyuncak Montajı Ve Yapıştırma İşleri:
Oyuncak Parçalarının Birleştirilmesi İşidir. Yapılacak İşler Kargo İle Eviniz Kadar Gelir Ve Yine Kargo İle Yapılan İşler Teslim Edilir
İletişim Mail Adresi: kaderbertu@hotmail.com

İstanbul Bayrampaşa Ekiplere El İşi Ve Boncuk İşi:
İletişim:
Nihal Ertaş
Telefon Numarası: 0 212 613 62 34
Cep Telefonu: 0 534 622 55 60

İstanbul Kağıthane Gültepe Evlere Boncuk İşi:
Abiye İşinden Anlayan, Ekip Başları, Grup Oluşturabilenler İletişime Geçebilir.
Mail: guldanegumus@mynet.com
Telefon: 0 507 566 99 96

İstanbul Kartal İplik Temizleme Ve Boncuk İşi.
5-6 Kişilik Gruplara İş Veriliyor İletişim İçin Telefon Numarası: 0 534 329 49 67

Hatipoğlu Ticaret LTD. ŞTİ.
Ücretsiz Kargo İle İş Kapınıza Kadar Getirilip, Yine İşin Bitiminde Kapınızdan Alınır.
Vahap Ve Mehmet Hatipoğlu
Tel: 0 531 939 83 63

Sizde Evde Yapılacak Ek Bir İş Arıyorsanız Aşağıdaki Yorum Kısmından Ek İş Aradığınızı Belirterek, Ek İş Veren Firmaların Size Ulaşmasını Sağlayabilirsiniz.

Yazar: kacgun

1.248 thoughts on “Evlere mandal işi veren firmalar

  Zeynep Bublis

  (23 Mayıs 2019 - 10:05)

  Merhaba İstanbul Ümraniyede yaşıyorum bir çocuğum var işsizim ve paraya ihtiyacım var. İş istiyorum. Teşekkür ederim🙏

  Züleyha

  (22 Mayıs 2019 - 23:48)

  Merhaba Adana cukur ovada oturuyorum bende paketleme isi istiyorum elim yatkındır

  Ceylan menteşe

  (22 Mayıs 2019 - 16:07)

  Hadımköy de bulunuyorum elim hızlıdır ne iş olsa yaparım

  Adanalınıngöznuru

  (21 Mayıs 2019 - 13:49)

  Merhaba adana da oturuyorum mandal ve kutu katlama işini yapmak istiyorum destek olursanız sevinirim

  Maide

  (21 Mayıs 2019 - 11:55)

  Evhanımıyım boş zaman çok, titiz çalışmayı seviyorum, evde istiyorum irtibata geçerseniz sevinirim

  Döne

  (18 Mayıs 2019 - 04:31)

  Merhaba istanbul sultanbeyli oturuyorum madi sikinti ve borc nedeniyle evde yapa bilecegim bi is istiyorum

  Emel

  (17 Mayıs 2019 - 23:44)

  Adanada oturuyorum allah rızası için iş istiyorum

  Emel açıkgöz

  (17 Mayıs 2019 - 23:35)

  Merhaba adanadana oturuyorum eşim işsiz 7aylık bebwgim var rica etsem paketleme işi verirmisiniz

  pınar

  (17 Mayıs 2019 - 18:35)

  Selamun aleykum evde iş arıyorum. Hayırlı günler

  Bahar

  (17 Mayıs 2019 - 09:33)

  Ek is istiyoruz bilgibverirseniz seviniriz istanbul eyup sultanda ikamet etmekteyiz

  Aydin yildiz

  (15 Mayıs 2019 - 18:11)

  Efendim ne ia olursa olsun ekibim hazir kendi isimizi yapmak istiyoruz irtibat 05372354375 arnavutkoy merkez de otruyorum her turlu is veriminede acigim disiplinli bir kadroya sahibim is vermek isteyen firmalari guvenle beklerim

  Nursel Türkoglu

  (15 Mayıs 2019 - 15:49)

  Biz evde 4 kişiyiz elimiz gayet hızlı uygun bir iş istiyoruz evde yapalım ek olarak

  Mehmet sercan fidan

  (15 Mayıs 2019 - 13:11)

  Evde dört kişiyiz ek iş yapmaya ihtiyacımız var paketleme işini iyi yaparız eski tekstil çalışanıyız özellikle iplik temizleme (kalite kontrol ) işi yapılır telefon numaram 05415810421

  Suat KİLİNC

  (15 Mayıs 2019 - 02:02)

  30 yakın eleman VAR.05050247976

  Elif

  (15 Mayıs 2019 - 02:01)

  Aydın Kuşadası ‘nda ikamet etmekteyim. 4 5 kişilik bir grup şeklinde evde paketleme işi yapmak istiyoruz.

  Anonim

  (14 Mayıs 2019 - 15:48)

  Bnım bır kızım var ona bakmakla hukumluyum bn evlere ıs arıyorum

  Ayşe Civak

  (14 Mayıs 2019 - 14:51)

  Çanakkale ili gelibolu ilçesinde oturuyorum borçlarımdan dolayı ek işe acil ihtiyacım var mandal paketlemek istiyorum geri dönerseniz sevinirim

  KREDI ESSEL

  (13 Mayıs 2019 - 22:47)

  Ücretli Günlük Krediler, Kısa Vadeli Kişisel Krediler ve Uzun Vadeli Kişisel Krediler sunuyoruz.

  E-posta: contact.esselgroup@gmail.com

  Ebru

  (13 Mayıs 2019 - 19:28)

  Kocaeli /Gebze de oturuyorum metalurji ve malzeme mühendisiyim iş bulamıyorum.bu şekilde ek iş yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

  Cansu yılmaz

  (13 Mayıs 2019 - 15:09)

  İstanbul Anadolu yakası. Maltepe Çivarı paketleme davetiye katlama nikah şekeri gibi ev işleri yapmak istiyorum İlginelirseniz memnun olurum 10 kişilik bi grubumuz var

  goncagül sarıçiçek

  (11 Mayıs 2019 - 12:11)

  Merhaba,

  İstanbul çekmeköy de oturuyorum bu işi veya herhangi birini istiyorum. Daha önce bu tarz işleri yapmışlığım mevcut elim oldukça hızlıdır ve çok yatkındır.İşlerinizi düzenli ve disiplinli şekilde yapabilirim.Dönüş yaparsanız sevinirim.

  Eda yuvaşen

  (10 Mayıs 2019 - 18:07)

  Erzurum da oturuyorum ekip kurabilirim paketleme işi yapmak istiyorum

  Oğuzhan

  (10 Mayıs 2019 - 16:22)

  Kahramanmaraş ta oturuyorum paketleme isini ekip olarak seviyoruz destek olmak için buradayız geri dönüş yaparsanız sevinirim

  Nermin Gürkan

  (10 Mayıs 2019 - 11:26)

  Merhaba
  izmir seferihisarda oturiyorum
  evden ek is yapmak istiyorum mandal paketleme çok ihtiyacim var
  küçük çoçuğum var dişarda calışamiyorum
  eşime destek olmak istiyorum
  nermintalha94@gmail. com emailmi geri dönüş yaparsaniz sevinirim

  Sibel yaman

  (10 Mayıs 2019 - 08:30)

  Evde yapacağım is istiyorum sakarya adapazarinda oturuyorum

  Müge eğilmez

  (9 Mayıs 2019 - 12:27)

  Merhaba ben eşimden ayrıldım bakmakla yükümlü olduğum 1 kızım var işten çıkartıldım bu işe çok ihtiyacım var ailemle oturuyorum evimiz kira değil kendi evimiz lütfen bana geri dönüş yapın olumlu yada olumsuz tekirdağ çorluda oturuyorum

  nehir toz

  (9 Mayıs 2019 - 10:14)

  kuşadasında yaşıyorum eşim ve ben evde ek iş istiyoruz teşekkür ederim

  Sultan

  (8 Mayıs 2019 - 18:32)

  Sizden evde yapmak için iş istiyorum nolur yardımcı olur musunuz lütfen

  Sultan demirel

  (8 Mayıs 2019 - 14:33)

  Ankara kazanda oturuyorum sizden evde yapmak için iş istiyorum

  gül tanrıkılu

  (8 Mayıs 2019 - 12:08)

  İZMİR BORNOVADA OTURUYORUM EVDE YAPACAK EK İŞ İSTİYORUM

  Saniye

  (8 Mayıs 2019 - 10:22)

  Merhaba ben izmir bucada oturuyorum lise mezunuyum evde ek iş istiyorum

  murat akdeniz

  (6 Mayıs 2019 - 16:45)

  merhabalar 5 kişilik bir ekibim var tekirdağ corluda oturuyorum değerlendirirseniz sevinirim

  evin culduz

  (6 Mayıs 2019 - 13:33)

  istanbul esenyurta oturuyorum corap paketleme . nikah şekeri paketleme .mandal ..

  Aydan

  (5 Mayıs 2019 - 18:12)

  Antalyada yaşıyorum kiraciyim.paketleme işi yapmak istiyorum.hizliyim

  Gonca

  (5 Mayıs 2019 - 13:15)

  2kişiyiz muğlada yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  Çiğdem

  (4 Mayıs 2019 - 22:30)

  İstanbul Silivri de oturuyorum mandal işi istiyorum annmle yapabilirim çok ihtiyacım var

   Nermin Gürkan

   (10 Mayıs 2019 - 11:50)

   Merhaba
   izmir seferihisarda oturiyorum
   evden ek is yapmak istiyorum mandal paketleme çok ihtiyacim var
   küçük çoçuğum var dişarda calışamiyorum
   eşime destek olmak istiyorum
   nermintalha94@gmail. com emailmi geri dönüş yaparsaniz sevinirim

  Tuğçe tosun

  (4 Mayıs 2019 - 13:18)

  Ankara Sincan da oturuyorum evde her türlü paketleme ve katlama işi yapabilirim lütfen bana ulaşın

  Suna bilgin

  (4 Mayıs 2019 - 11:19)

  Ben Ankara sincanda oturuyorum davetiye katlama işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  Ebru peker

  (3 Mayıs 2019 - 19:51)

  Ev hanımıyım şuan çalışmıyorum. Grafik tasarımcısıyım evde paketleme gibi tüm çeşit işleri yapabilirim.Bir kaç tanıdığımlada grup kurabilirim…İstanbul/Ümraniye’ den işçin dönüşlerinizi bekliyorum…🙋‍♀️🙏

  Nilgün çakir

  (3 Mayıs 2019 - 12:59)

  Kastamonu merkez de yaşıyorum…16 yaşımdayım öğrenciyim bi kiz kardesim var 15 yaşında bi annem var ve abim var babam rahmetli oldu annemin dul maaşını kestiler ayrıdan babamın borcu çıktı 15 milyar annem ne ev ihtiyaçlarına ne de faturalarına yetişemiyor… ben bu işi istiyorum mümkünse yardımcı olun çok ihtiyacımız var geri dönüşüm yaparsanız çok sevinirm😊

  Emine

  (3 Mayıs 2019 - 00:33)

  4 kisiyiz bu ise ihtiyacmz vr etimesgut ankara

  Rumeysa

  (2 Mayıs 2019 - 14:55)

  Bende evde daha önce tespih işi yaptım ve yaptırdım nikah şekeri tespih işi davetiye evde iş olarak ne yapılması olursa yaparim ve yaptiririm

   İpek

   (12 Mayıs 2019 - 22:29)

   Evde ek işe ihtiyacım var Bursa _Gemlik’de oturuyorum

  Hande

  (2 Mayıs 2019 - 08:30)

  İstanbul Esenyurt, İşsizlik sebebi ile evde yapabileceğim ve evime katkı sağlayabileceğim bir iş istiyorum.

  Türkan kaya

  (2 Mayıs 2019 - 01:18)

  Elim hızlıdır istanbul pendikte oturuyorum davetiye mandal mum vb paketleme işini yapmak istiyorum

  müzeyyen tekpak

  (1 Mayıs 2019 - 23:21)

  müzeyyen Tekpak 33 yasındayım Ankara Mamak ta oturuyorum 3 çocuğum var 2 si okuyor buyuk kızım 18 yasında okumuyor eşimde çalışmıyor yani 5 kişilik bir ekipim var buyuk kızım hasta olduğu için çalışamıyorum ilik nakil olduğu için kira dayım kızımın ilaçları faturalarım kiramı ödemede zorluk yaşıyorum bu işi 7 24 yapabiliriz elimiz hızlıdır gunu gunune teslim ederim lütfen çok ihtiyacım var bu işe
  son umudum sunuz lütfen iletişime geçin evime erzak bile alamıyorum artık

  Tunc

  (1 Mayıs 2019 - 16:03)

  Merhaba silivri gümüşyakadayiz ayleyiz bu iş talebiz

  Gulnara

  (30 Nisan 2019 - 23:07)

  Merhaba. İstanbul Kartalda oturuyorum. Düzenli ve titiz biriyim. Evde nigah şekeri. mandal paketleme. kutu ve davetiyye katlama. altun kutusu yapma ve bu kibi başka işler yapmak istiyorum. 3 kişiyiz. Teşekkürler.

  Ümmü bende evde iş istiyorum

  (30 Nisan 2019 - 18:41)

  Bende evde iş istiyorum

  hanife gül

  (30 Nisan 2019 - 17:24)

  Kastamonu/Devrekani Hanife GÜL 21 YAŞ CEP NO:05442363700

  Ebru

  (28 Nisan 2019 - 17:22)

  Esenyurt Beylikdüzü’nde ikamet ediyorum. Düzenli tertipli ve temiz bir insanım. Gün içinde yeterli boş vaktim olduğundan zamanımı değerlendirmek ve ek gelir kazanmak istiyorum.
  Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.