Evlere mandal işi veren firmalar

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ekonomik sıkıntılar ve her gün artan masraflar karşısında zorlanan ailelerin imdadına evde çalışarak para kazandıran işler yetişmektedir. Ülkemizde binlerce insan evinde bu tarz ek işler yaparak para kazanmakta ve geçimini sağlamaktadır. Bu tür işler genellikle ev hanımları tarafından tercih edilmek ile birlikte vardiyalı çalışan erkekler tarafından da yapılmaktadır. Çocukların okul masrafları ve gündelik hayatın getirdiği masraflara yetişemeyen tek maaşlı çalışanlar bu veya bunun gibi paketleme iş aramaktadır. Başta İstanbul olmak üzere bir çok üretici firma ürettikleri mandallar için paketlemeci aramaktadır. Ev hanımlarının daha düşük ücret karşılığında çalışması ve sigorta, yemek ve yol masrafı gibi masraflarının olmaması bu iş için tercih edilmeleri sağlamaktadır. Evinde günde 5 – 6 saatini ayıran bir ev hanımı evde mandal paketleme işi yaparak asgari ücret miktarına yakın bir ücret kazanabilmektedir. Bu işi komşuları veya arkadaşları ile küçük guruplar halinde yapanların gelirleri daha da artmaktadır. Sizde bu iş için 3 – 5 kişilik grup oluşturursanız  daha kolay iş bulabilir bu sayede daha çok para kazanabilirsiniz.

 

Evde Mandal Paketleyerek 1. 500 Lira Kazanın

Evinizde oturduğunuz yerden sadece firmaların gönderdiği mandalları paketleyerek para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmalardan iş başvurusunda bulunmanız olacaktır. İş başvurunuzun kabul edilmesi için küçük gruplar oluşturanların daha avantajlı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Evde mandal paketleme işi başvurusu kabul edilenlere 50 bin ile 100 bin civarında mandal gönderilmektedir. Farklı renk ve ebatlardaki mandalları eşleştirerek istenilen adetlerde paketlemeniz gerekmektedir. Bu rakamlar ilk defa bu işi yapacak olanlar için çok yüksek gelebilir. Fakat 3 – 4 kişi için bu adetteki mandalları paketlemek çok da zor olmamaktadır. Aylık olarak bu adetler civarında yapacağınız mandal paketleme işi sayesinde 1. 500 lira civarında bir kazancınız olacaktır.

Evlere Ek iş Veren Firmalar Evinde Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Kişileri Arıyor. Evde Yapılacak İşlere Örnek Vermek Gerekirse, Nikah Şekeri Paketleme İşi, Altın Kutusu Yapımı, Davetiye Katlama İşi, Kağıt Torba Katlama İşi, Turşu Yapımı Diye Sıralanabilir.

Ev Hanımları Evdeki Boş Zamanlarında Aile Bütçesine Ek Kazanç Sağlamak İçin Evde Yapılacak Ek İş Veren Firmalardan İş Alırlar. Yine Evde Boş Zamanı Olan Emekliler Ve Öğrenciler İçin Evlere Ek İş Veren Firmalar Ve Esnaflar Bulunmaktadır. Firmalar Uygun Ücretler Karşılığında Evlere İş Vererek İşletme Maliyetini Düşürmekte, Evde Ek İş Arayanlar İse Ek Bir Kazanç Elde Etmektedir.

Evde Yapılacak İş Fikirleri Evlere Ek iş Veren FirmalarEvde Yapılacak Ek İşlere Örnekler

Hatipoğlu Tic. Ltd. Şti:
İstanbul İlinde Faaliyet Gösteren Firma Evlere Ek İş Olarak Mandal Ve Kutu Katlama İşi Vermektedir. Yapılacak İşleri Kargo İle Evinize Kadar Gönderip İşin Bitiminde Karşı Ödemeli Kargo İle Yapılan İşi Teslim Almakta Ve Hak Ettiğiniz Parayı Ödemektedir.

İstanbul İli Evlere Mandal İşi:
Kilogram Başına 10 TL, 100 Kilogramlık Bir Çuval Ve Mandal Makinesi Gönderilir.
Telefon: 0 543 748 63 26

Şekerleme Poşetlenme İşi
Şekerleme Üretimi Yapan Küçük İşletmeler İçin Paketleme Makineleri Bütçelerini Aştığı İçin Paketleme İşi İçin Evlere İş Vermektedirler. Şekerleme Poşetleme İşini Emekliler, Ev Hanımları Ve Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Öğrenciler Yapabilmektedir. Küçük İşletmeler Ürettikleri Şekerlemeleri Evinize Kadar Getirip, Poşetlenmiş Şekerlemeleri Evinizden Alırlar. İşleteler Poşet Yada Kilo Başına Ödeme Yapmaktadır.

Nikah Şekeri Paketle İşi
Düğün Sezonunun Başladığı Nisan Ayı İle Ekim Ayı Arasında Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Ek İş Arayanlara İhtiyaç Duyarlar.
Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Genellikle Tane Başı Ödeme Yapmaktadır, Bazı Firmalar Toplu Fiyat Verebilir. Firmalar Nikah Şekerlerini Ve Paketleri Görsel Bir Şekilde Süslemenizi İsteyecektir.

Evde Turşu Yapım İşi
Maharetli Ev Hanımları İçin Ek Kazanç Getiren Bir Diğer İş Fikri İse Evde Turşu Yapma İşidir. Özellikle Küçük Esnaflar Ev Yapımı Turşu Talebi Nedeniyle Ev Hanımlarına Turşu Yaptırmaktadır. Küçük Esnaflar, Yöresel Ürünleri Satışı Yapan İşletmeler Turşu Malzemelerini Ev Hanımlarına Teslim Edip Yapılan Turşu Başına Ödeme Yapmaktadır.

Davetiye Katlama İşi
Düğün Sezonunda Revaçta Olan Bir İş Olan Davetiye Katlama İşi Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenler İçin İdealdir. Düğünleri Organize Eden Firmalar Davetiyeleri Matbaalarda Bastırdıktan Sonra Katlanması Ve Zarflanması Gerekmektedir. Katladığınız Davetiye Başına Ücret Ödeyen Firmalar Ev Hanımlarına Ve Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenlere Davetiye Katlama İşi Vermektedir.

Kağıt Torba Katlama İşi
Bazı Mağazalar Ürünlerini Müşterilerine Kağıt Torbalar İçerisinde Sunarlar. Mağazalar Matbaalarda Bastırdıkları Üzerinde İsimlerinin Geçtiği Bu Süslü Kağıtları Katlamaları İçin Evlere Vermektedir. Evlerde Katlanıp Torba Haline Getirilen Kağıt Torba Katlama İşi Diğer Ek İşlere Göre Daha Zordur Ancak Kazancı Daha Fazladır.

Altın Kutusu Yapımı İşi
Altın Kutuları Matbaalarda Karton Üzerine Basılmakta, Basılan Bu Kutuları Büküp Şekil Verilmesi Gerekmektedir. Kuyumcular İçin Vazgeçilmez Olan Altın Kutuları Matbaalardan Teslim Aldıktan Sonra Evlere Kadar Teslim Edip Hazırlandıktan Sonra Yine Evlerden Teslim Almaktadır.
Sponsorlu Bağlantılar

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak
Küçük İşletmeler, Çalışan Sayısı Ellinin Altında Olan Ofis Ve Atölyeler Çalışanları İçin Öğle Yemeklerini Yaptırmak İçin Hazır Yemek Şirketleri Yerine Ev Hanımlarını Tercih Edebilmektedir. Yemek İçin Malzemeleri Evinize Kadar Getiren İşletmeler, Yemek Hazır Olduğunda Yine Evinizden Yapılan Yemeği Almaktadır. Hazır Yemek Şirketlerine Göre Daha Uygun Bir Maliyetle Çalışanlarına Ev Yemekleri Yeme Fırsatı Sunan İşletmeler Maharetli Ev Hanımları Aramaktadır.
Evlere İş Veren Firmalar Listesi
İstanbul Kartal Triko, Penye Ve Abiye Üzerine Boncuk İşleri:
Karlıktepe Mahallesi, Zekeriya Göçer İlköğretim Okulu Arkası Kartal İstanbul
Tel: 0 555 402 56 56
Tel: 0 534 394 33 75

İstanbul Hadımköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece Ve Esenyurt Civarında İkamet Edip Ekip Oluşturanlara (Ekip En Az 15 Kişi Olmalı) Pul Boncuk Ve Örgü Motif İşleri:
Telefon: 0 533 960 60 29
Telefon: 0 212 883 34 02

İstanbul Eyüp Oyuncak Montajı Ve Yapıştırma İşleri:
Oyuncak Parçalarının Birleştirilmesi İşidir. Yapılacak İşler Kargo İle Eviniz Kadar Gelir Ve Yine Kargo İle Yapılan İşler Teslim Edilir
İletişim Mail Adresi: kaderbertu@hotmail.com

İstanbul Bayrampaşa Ekiplere El İşi Ve Boncuk İşi:
İletişim:
Nihal Ertaş
Telefon Numarası: 0 212 613 62 34
Cep Telefonu: 0 534 622 55 60

İstanbul Kağıthane Gültepe Evlere Boncuk İşi:
Abiye İşinden Anlayan, Ekip Başları, Grup Oluşturabilenler İletişime Geçebilir.
Mail: guldanegumus@mynet.com
Telefon: 0 507 566 99 96

İstanbul Kartal İplik Temizleme Ve Boncuk İşi.
5-6 Kişilik Gruplara İş Veriliyor İletişim İçin Telefon Numarası: 0 534 329 49 67

Hatipoğlu Ticaret LTD. ŞTİ.
Ücretsiz Kargo İle İş Kapınıza Kadar Getirilip, Yine İşin Bitiminde Kapınızdan Alınır.
Vahap Ve Mehmet Hatipoğlu
Tel: 0 531 939 83 63

Sizde Evde Yapılacak Ek Bir İş Arıyorsanız Aşağıdaki Yorum Kısmından Ek İş Aradığınızı Belirterek, Ek İş Veren Firmaların Size Ulaşmasını Sağlayabilirsiniz.

Yazar: kacgun

1.405 thoughts on “Evlere mandal işi veren firmalar

  Anonim

  (12 Haziran 2019 - 09:57)

  Bende evde ek is yapmak istiyom

  FATMA

  (12 Haziran 2019 - 09:19)

  esenyurt ta oturuyorum evde her turlü iş yaparım

  Ayşenur

  (11 Haziran 2019 - 19:33)

  Istanbul atasehirde oturuyorum evde paketleme işi almak ıstiyorum yardımcı olurmusunuz?

  Handan şahin

  (11 Haziran 2019 - 18:33)

  Evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  Ayşe arslan

  (11 Haziran 2019 - 13:41)

  Evde ek iş yapmak istiyorum Esenyurt istanbul

  Haşem

  (11 Haziran 2019 - 01:23)

  Merhaba Ek işe ihtiyacım var nerden baş vurulur nerden aranılıyor bilmiyorum yardımcı olursanı sevinirim ve gurpta kurulacak her imkanım vardır 05549464646

  Gizem

  (10 Haziran 2019 - 20:24)

  Bağcılar oturuyorum mandal kürdan iğne gibi ona benzer paketleme işi istiyorum ihtiyacım var lütfen dönerseniz sevinirim

  Gizem

  (10 Haziran 2019 - 20:15)

  Tek kişinin yapa bileceği kürdan paketleme veya ona benzer paketleme işi varsa istiyorum

   Gizem

   (10 Haziran 2019 - 20:18)

   İstanbul Bağcılar Yenimahalle de oturuyorum evde yapabileceğim kürdan paketleme veya ona benzer iş varsa istiyorum

   Gizem

   (10 Haziran 2019 - 20:19)

   İstanbul Bağcılar Yenimahalle de oturuyorum

  Yeliz kalalı

  (10 Haziran 2019 - 19:40)

  Eve paketleme işi istiyorum çok ihtiyacim var

  Anonim

  (10 Haziran 2019 - 17:09)

  Balıkesir merkezde oturuyorum evde paketleme ek iş istiyorum yardımcı olur musunuz

  Ayşe arslan

  (10 Haziran 2019 - 01:22)

  Esenyurt istanbul ev de ek iş yapmak istiyorum bilgi alabilir miyim

  gulumser kirci.

  (9 Haziran 2019 - 15:33)

  ,Nikah sekerlemede çalıştım nikah şekerleri yapabilirim.

  halil

  (7 Haziran 2019 - 10:26)

  evde yapabilecegim işe ihtyiacım var montaj tamir paketleme v.b 0539 392 34 41

  Yılmaz

  (7 Haziran 2019 - 00:39)

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz 4 kişiyiz. 05434169042

  şükrü coşkun

  (5 Haziran 2019 - 13:05)

  Benimde işe ihitiyacım var dönebilir misiniz.

   Berrin aksar

   (7 Haziran 2019 - 14:34)

   Kadıköy acıbadem de oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

  saadet

  (4 Haziran 2019 - 19:21)

  ben de iş istiyorum bana da dönüş yaparmısınız

  Hazal

  (4 Haziran 2019 - 15:18)

  https://forms.gle/GHNoyhWk8tFGz8yn6 paketleme İşi veriyor

  Arif ağgül

  (4 Haziran 2019 - 00:51)

  Merhaba ismim Arif Ağgül 25 yaşındayım istanbul Gaziosmanpaşada ikamet ediyorum askerden yeni geldim ve evlilik hazırlıkları var maddi açıdan sıkıntılı olduğum için ek bir işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi çalışmalar 05303833920

  Hazal

  (3 Haziran 2019 - 14:32)

  İnstagram @dussusleme paketleme İşi veriyor

  Zübeyde

  (2 Haziran 2019 - 23:53)

  İstanbul beylikdüzünde ikamet etmekteyim evde yapılabilicek iş ihtiyacım var paketleme işi vs olabilir.

  Sevim Yıldırım

  (2 Haziran 2019 - 05:20)

  Merhaba ben İstanbul arnavutköy de oturuyorum yeni açılan İstanbul Havalanının orada 38 yaşındayım evde fabrikalara yemek yapmayı ve paketleme işi de olabilir kısacası iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 🙏 🙏 🙏

  Anonim

  (2 Haziran 2019 - 02:43)

  Evde ek is ariyorum bana yardimci olursaniz sevinirim

  Dilek

  (1 Haziran 2019 - 20:24)

  İzmir menderete oturuyorum mum paketleme şeker paketleme mandal işi vb işlere hakimim işime engel olacak evde herhangi bir durumda yoktur çocuk vb. Ekip isterseniz sağlam bir ekibimiz de vardır dönüş yaparsanız sevinirim 05538057159

  Abdülmuhtalip

  (31 Mayıs 2019 - 20:24)

  İstanbul Sancaktepe’de oturuyorum. 4 ailelik bir grubumuz var mandal paketleme ve buna benzer iş yapmak istiyoruz. Tel:05313874043

   Zehra

   (6 Haziran 2019 - 00:07)

   Kayserı melikgazi de oturuyorum 4.kişilik grubumuz var mandal işi veya benzeri bi iş arıyorum
   Tel: 05535317282

  Zübeyde Çivi

  (31 Mayıs 2019 - 17:06)

  Merhabalar İstanbul ÜMRANİYE de oturuyorum ev hanımıyım evde paketleme işi yapmak ve eşime yardımcı olmak istiyorum paketleme işine elim yatkındır yardımcı olursanız sevinirim..

  elif

  (31 Mayıs 2019 - 11:23)

  ankara mamakta oturuyorum her türlü paketleme işini yaparım bana geri dönüş yaparsanız çok sevinirim bu işe çok ihtiyacım var hayırlı günler

  Neslihan karagüzel

  (30 Mayıs 2019 - 13:08)

  Manisa/Turgutlu kalabalık bir aileyiz bütün gün evde oturuyoruz Mandal paketleme bizim için uygun bir iş

  Bahat

  (29 Mayıs 2019 - 20:52)

  Yeşilköy 05432531971

  Nur

  (29 Mayıs 2019 - 19:11)

  İşe çok ihtiyacım var

  Selin Bagcı

  (29 Mayıs 2019 - 02:14)

  Kırklareli’nde yaşıyorum,3-4 kişiyiz evde yapılabilecek her türlü işi yapabiliriz

  Nesine

  (28 Mayıs 2019 - 22:05)

  Mandal işi istiyorum yardimci

  Hülya

  (28 Mayıs 2019 - 16:50)

  ÇANAKKALE BİGA’DA OTURUYORUM.KOKULU TAŞ .DOĞUM GÜNÜ VE BEBEK MEVLÜT KIYAFETİ .KAPI SÜSÜ. NİŞAN TEPSİSİ VE BAVULU SÜSLEME. KOLONYA ŞİŞESİ SÜSLEME .TESBİH SÜSLEMESİ .KADİFE KUTU KAPLAMA. BEBEK VE KINA SEPETİ .GELİN ÇİÇEĞİ .GELİN TACI. KINA VE NEDİME TACI HEDİYELİK OBJELER.TÜTÜ ETEK. TAKI ÇALIŞMALARIM VAR, BUNLARI DEĞERLENDİRMEK İSTİYORUM GEREKİRSE EKİP KURABİLİRİM EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR YARDIMCI OLURSA ÇOK SEVİNİRİM FACEBOOK Yavuz Hayal (Hayal Dünyam) INSTAGRAM @yavuzhayal E POSTA:hgargili@hotmail.com ELİM BU TÜR İŞLERE ÇOK YATKINDIR.PAKETLEME İŞİ DE YAPABİLİRİM

  Güleren

  (28 Mayıs 2019 - 14:59)

  İSTANBUL / AVCILAR . EVDE YAPABİLECEĞİM İŞ ARIYORUM. EKİP ÇALIŞMASI YAPABİLİRİM.OLUMLU BİLGİ BEKLİYORUM LÜTFEN.

  Ali

  (28 Mayıs 2019 - 12:49)

  Acil ise ihtiyacimiz var evde 7 kisiyiz cabucak biter

  ali

  (28 Mayıs 2019 - 12:40)

  İstanbul Beyoğlu ve şişli tarafında oturuyorum annem ile birlikte eve iş alıyoruz hızlı eli yatkın ve becerikliyiz.
  05312663425

  Hatice canpolat

  (28 Mayıs 2019 - 02:01)

  İstanbul Ataşehir paketleme işi istiyorum

   Busra

   (29 Mayıs 2019 - 00:20)

   Kastamonu merkezde oturuyorum.evde paketleme işi ariyrum. Nikah şekeri felan işi olabilir.

  Beyza Nur

  (26 Mayıs 2019 - 21:25)

  Gebze Kocaeli de yaşıyorum bi tane çocuğum var eşimden bosandim bu işe ihtiyacim var basariylada yaparim

  Nur

  (26 Mayıs 2019 - 19:45)

  Kocaeli darıcada yaşıyorum evde iş yapabilirim

  Gizem

  (26 Mayıs 2019 - 13:35)

  Merhaba İstanbul bağcılarda ikamet ediyorum lütfen dönüş yapar mısınız evde iş yapmak istiyorum çok ihtiyacımız var

  Leyla

  (26 Mayıs 2019 - 10:14)

  Merhaba evde ek is yapmak istiyorum paraya çok ihtiyacım var lutfen dönüş yaparsanız cok sevinirim

   Mine bozbağ

   (26 Mayıs 2019 - 13:34)

   5 kişilik bir ekiple evde paketleme işi yapabiliriz elimiz pratik ve hızlıdır İstanbulda ikamet ediyoruz dönüş yaparsanız sevinirim

  Nagihan

  (26 Mayıs 2019 - 02:59)

  Bende çok acil.is arıyorum evde paketleme işi (samsun)lütfen dönüş yapin

  Selim

  (26 Mayıs 2019 - 01:20)

  Merhaba biz mandal işini yapabiliriz bizim evde ek işe gerçekten çok ihtiyacımız var komşularda var evde ek iş arayanlar bize yardımcı olursanız çok menun oluruz.
  İyi çalışmalar.

  Alev

  (25 Mayıs 2019 - 19:04)

  İyi günler evde mandal yada bitki çayı paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok iyi olur 3 arkadaşız sizden haber bekliyoruz İstanbul Pendik ye ikamet ediyoruz

  Valide

  (25 Mayıs 2019 - 14:31)

  Evde mandal paketleme işine ihtiyacımız var 4 kişiyiz İstanbul Sancaktepe lütfen ulaşın

  Safiye

  (25 Mayıs 2019 - 13:16)

  Evde paketlemw işi istiyorum

  Murat çapa

  (25 Mayıs 2019 - 02:46)

  Emekli ailemle beraber evde uğraş ve ekstra para kazanmak için yapabileceğimiz bir iş arıyoruz ikamet İstanbul Maltepe

  Zeynep yurtal

  (24 Mayıs 2019 - 00:58)

  Evde mandal işi yaparak boş zamanlarımı değerlendirmek istiyorum

  çiğdem altun

  (23 Mayıs 2019 - 13:57)

  evde paketleme ek iş istiyorum çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz

  Eylem

  (23 Mayıs 2019 - 13:37)

  Merhabalar ben ewlere is ilaniniz icin bas vurmustum yardimci olurmusunuz

  Melek Dundar

  (23 Mayıs 2019 - 12:32)

  Evde paketleme isi istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.