Evlere mandal işi veren firmalar

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ekonomik sıkıntılar ve her gün artan masraflar karşısında zorlanan ailelerin imdadına evde çalışarak para kazandıran işler yetişmektedir. Ülkemizde binlerce insan evinde bu tarz ek işler yaparak para kazanmakta ve geçimini sağlamaktadır. Bu tür işler genellikle ev hanımları tarafından tercih edilmek ile birlikte vardiyalı çalışan erkekler tarafından da yapılmaktadır. Çocukların okul masrafları ve gündelik hayatın getirdiği masraflara yetişemeyen tek maaşlı çalışanlar bu veya bunun gibi paketleme iş aramaktadır. Başta İstanbul olmak üzere bir çok üretici firma ürettikleri mandallar için paketlemeci aramaktadır. Ev hanımlarının daha düşük ücret karşılığında çalışması ve sigorta, yemek ve yol masrafı gibi masraflarının olmaması bu iş için tercih edilmeleri sağlamaktadır. Evinde günde 5 – 6 saatini ayıran bir ev hanımı evde mandal paketleme işi yaparak asgari ücret miktarına yakın bir ücret kazanabilmektedir. Bu işi komşuları veya arkadaşları ile küçük guruplar halinde yapanların gelirleri daha da artmaktadır. Sizde bu iş için 3 – 5 kişilik grup oluşturursanız  daha kolay iş bulabilir bu sayede daha çok para kazanabilirsiniz.

 

Evde Mandal Paketleyerek 1. 500 Lira Kazanın

Evinizde oturduğunuz yerden sadece firmaların gönderdiği mandalları paketleyerek para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmalardan iş başvurusunda bulunmanız olacaktır. İş başvurunuzun kabul edilmesi için küçük gruplar oluşturanların daha avantajlı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Evde mandal paketleme işi başvurusu kabul edilenlere 50 bin ile 100 bin civarında mandal gönderilmektedir. Farklı renk ve ebatlardaki mandalları eşleştirerek istenilen adetlerde paketlemeniz gerekmektedir. Bu rakamlar ilk defa bu işi yapacak olanlar için çok yüksek gelebilir. Fakat 3 – 4 kişi için bu adetteki mandalları paketlemek çok da zor olmamaktadır. Aylık olarak bu adetler civarında yapacağınız mandal paketleme işi sayesinde 1. 500 lira civarında bir kazancınız olacaktır.

Evlere Ek iş Veren Firmalar Evinde Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Kişileri Arıyor. Evde Yapılacak İşlere Örnek Vermek Gerekirse, Nikah Şekeri Paketleme İşi, Altın Kutusu Yapımı, Davetiye Katlama İşi, Kağıt Torba Katlama İşi, Turşu Yapımı Diye Sıralanabilir.

Ev Hanımları Evdeki Boş Zamanlarında Aile Bütçesine Ek Kazanç Sağlamak İçin Evde Yapılacak Ek İş Veren Firmalardan İş Alırlar. Yine Evde Boş Zamanı Olan Emekliler Ve Öğrenciler İçin Evlere Ek İş Veren Firmalar Ve Esnaflar Bulunmaktadır. Firmalar Uygun Ücretler Karşılığında Evlere İş Vererek İşletme Maliyetini Düşürmekte, Evde Ek İş Arayanlar İse Ek Bir Kazanç Elde Etmektedir.

Evde Yapılacak İş Fikirleri Evlere Ek iş Veren FirmalarEvde Yapılacak Ek İşlere Örnekler

Hatipoğlu Tic. Ltd. Şti:
İstanbul İlinde Faaliyet Gösteren Firma Evlere Ek İş Olarak Mandal Ve Kutu Katlama İşi Vermektedir. Yapılacak İşleri Kargo İle Evinize Kadar Gönderip İşin Bitiminde Karşı Ödemeli Kargo İle Yapılan İşi Teslim Almakta Ve Hak Ettiğiniz Parayı Ödemektedir.

İstanbul İli Evlere Mandal İşi:
Kilogram Başına 10 TL, 100 Kilogramlık Bir Çuval Ve Mandal Makinesi Gönderilir.
Telefon: 0 543 748 63 26

Şekerleme Poşetlenme İşi
Şekerleme Üretimi Yapan Küçük İşletmeler İçin Paketleme Makineleri Bütçelerini Aştığı İçin Paketleme İşi İçin Evlere İş Vermektedirler. Şekerleme Poşetleme İşini Emekliler, Ev Hanımları Ve Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Öğrenciler Yapabilmektedir. Küçük İşletmeler Ürettikleri Şekerlemeleri Evinize Kadar Getirip, Poşetlenmiş Şekerlemeleri Evinizden Alırlar. İşleteler Poşet Yada Kilo Başına Ödeme Yapmaktadır.

Nikah Şekeri Paketle İşi
Düğün Sezonunun Başladığı Nisan Ayı İle Ekim Ayı Arasında Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Ek İş Arayanlara İhtiyaç Duyarlar.
Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Genellikle Tane Başı Ödeme Yapmaktadır, Bazı Firmalar Toplu Fiyat Verebilir. Firmalar Nikah Şekerlerini Ve Paketleri Görsel Bir Şekilde Süslemenizi İsteyecektir.

Evde Turşu Yapım İşi
Maharetli Ev Hanımları İçin Ek Kazanç Getiren Bir Diğer İş Fikri İse Evde Turşu Yapma İşidir. Özellikle Küçük Esnaflar Ev Yapımı Turşu Talebi Nedeniyle Ev Hanımlarına Turşu Yaptırmaktadır. Küçük Esnaflar, Yöresel Ürünleri Satışı Yapan İşletmeler Turşu Malzemelerini Ev Hanımlarına Teslim Edip Yapılan Turşu Başına Ödeme Yapmaktadır.

Davetiye Katlama İşi
Düğün Sezonunda Revaçta Olan Bir İş Olan Davetiye Katlama İşi Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenler İçin İdealdir. Düğünleri Organize Eden Firmalar Davetiyeleri Matbaalarda Bastırdıktan Sonra Katlanması Ve Zarflanması Gerekmektedir. Katladığınız Davetiye Başına Ücret Ödeyen Firmalar Ev Hanımlarına Ve Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenlere Davetiye Katlama İşi Vermektedir.

Kağıt Torba Katlama İşi
Bazı Mağazalar Ürünlerini Müşterilerine Kağıt Torbalar İçerisinde Sunarlar. Mağazalar Matbaalarda Bastırdıkları Üzerinde İsimlerinin Geçtiği Bu Süslü Kağıtları Katlamaları İçin Evlere Vermektedir. Evlerde Katlanıp Torba Haline Getirilen Kağıt Torba Katlama İşi Diğer Ek İşlere Göre Daha Zordur Ancak Kazancı Daha Fazladır.

Altın Kutusu Yapımı İşi
Altın Kutuları Matbaalarda Karton Üzerine Basılmakta, Basılan Bu Kutuları Büküp Şekil Verilmesi Gerekmektedir. Kuyumcular İçin Vazgeçilmez Olan Altın Kutuları Matbaalardan Teslim Aldıktan Sonra Evlere Kadar Teslim Edip Hazırlandıktan Sonra Yine Evlerden Teslim Almaktadır.
Sponsorlu Bağlantılar

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak
Küçük İşletmeler, Çalışan Sayısı Ellinin Altında Olan Ofis Ve Atölyeler Çalışanları İçin Öğle Yemeklerini Yaptırmak İçin Hazır Yemek Şirketleri Yerine Ev Hanımlarını Tercih Edebilmektedir. Yemek İçin Malzemeleri Evinize Kadar Getiren İşletmeler, Yemek Hazır Olduğunda Yine Evinizden Yapılan Yemeği Almaktadır. Hazır Yemek Şirketlerine Göre Daha Uygun Bir Maliyetle Çalışanlarına Ev Yemekleri Yeme Fırsatı Sunan İşletmeler Maharetli Ev Hanımları Aramaktadır.
Evlere İş Veren Firmalar Listesi
İstanbul Kartal Triko, Penye Ve Abiye Üzerine Boncuk İşleri:
Karlıktepe Mahallesi, Zekeriya Göçer İlköğretim Okulu Arkası Kartal İstanbul
Tel: 0 555 402 56 56
Tel: 0 534 394 33 75

İstanbul Hadımköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece Ve Esenyurt Civarında İkamet Edip Ekip Oluşturanlara (Ekip En Az 15 Kişi Olmalı) Pul Boncuk Ve Örgü Motif İşleri:
Telefon: 0 533 960 60 29
Telefon: 0 212 883 34 02

İstanbul Eyüp Oyuncak Montajı Ve Yapıştırma İşleri:
Oyuncak Parçalarının Birleştirilmesi İşidir. Yapılacak İşler Kargo İle Eviniz Kadar Gelir Ve Yine Kargo İle Yapılan İşler Teslim Edilir
İletişim Mail Adresi: kaderbertu@hotmail.com

İstanbul Bayrampaşa Ekiplere El İşi Ve Boncuk İşi:
İletişim:
Nihal Ertaş
Telefon Numarası: 0 212 613 62 34
Cep Telefonu: 0 534 622 55 60

İstanbul Kağıthane Gültepe Evlere Boncuk İşi:
Abiye İşinden Anlayan, Ekip Başları, Grup Oluşturabilenler İletişime Geçebilir.
Mail: guldanegumus@mynet.com
Telefon: 0 507 566 99 96

İstanbul Kartal İplik Temizleme Ve Boncuk İşi.
5-6 Kişilik Gruplara İş Veriliyor İletişim İçin Telefon Numarası: 0 534 329 49 67

Hatipoğlu Ticaret LTD. ŞTİ.
Ücretsiz Kargo İle İş Kapınıza Kadar Getirilip, Yine İşin Bitiminde Kapınızdan Alınır.
Vahap Ve Mehmet Hatipoğlu
Tel: 0 531 939 83 63

Sizde Evde Yapılacak Ek Bir İş Arıyorsanız Aşağıdaki Yorum Kısmından Ek İş Aradığınızı Belirterek, Ek İş Veren Firmaların Size Ulaşmasını Sağlayabilirsiniz.

Yazar: kacgun

1.405 thoughts on “Evlere mandal işi veren firmalar

  Ebru anay

  (20 Haziran 2019 - 20:42)

  Evde ek iş yapmak istiyorum istanbul pendik te oturuyorum

  Hülya ağtas

  (20 Haziran 2019 - 18:42)

  Evde 6 kişilik bir gurubu ile talibiz özenle itinayla bu işi yapabiliriz

  gülçin

  (20 Haziran 2019 - 18:19)

  evde ek is.olarak paketleme,isi ediyorum aydin sökede ikamet ediyorum

  Mustafa

  (20 Haziran 2019 - 18:16)

  Ist arnavutköyde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  Selin Yılmaz

  (20 Haziran 2019 - 17:24)

  Merhaba Sarıyer’de yaşıyorum. Ek gelire ihtiyacım var paketleme işi bana çok uygun. 27 yaşındayım. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  Serpil

  (20 Haziran 2019 - 16:57)

  Adım Serpil Artvin Yusufeli de oturuyorum. Hangi iş olursa yaparım Allah ın izniyle. Selamlar.

  Ceyda

  (20 Haziran 2019 - 16:42)

  Acil paraya ihtycm var lutfn ek is ariyorm yardimci olursaniz cok sevinirm. Ogrenciyim dersane parami odemek icin is ariyorm. Lutfn iletisime gecin e posta adresimden

  Kader

  (20 Haziran 2019 - 16:05)

  Biz Erzurum da yaşıyoruz kardesimle ben ek iş yapmak istiyoruz

  Sennur

  (20 Haziran 2019 - 10:36)

  Merhaba evde 3 kisiyiz.evde yapabilecegimiz is ariyoruz.istanbul beylikduzu kavaklidayiz.

  Teslime

  (19 Haziran 2019 - 22:52)

  Sarıyer’ de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  Mehmet

  (19 Haziran 2019 - 17:20)

  Merhaba istanbul anadolu yakasinda ikamet ediyorum. Yaklaşık 10 kişiyiz evde yapabileceğimiz paketleme işi istiyorum.geri dönerseniz sevinirim.iyi günler.

  Emel bilbay

  (19 Haziran 2019 - 16:04)

  Mudanyada tuhafiyem var ben burda ihtiyaci olan lara is vermek istiyorum bana yardimci olursaniz cok sevinirim Emel hobi evi

  Anonim

  (18 Haziran 2019 - 23:08)

  Ben boncuk işi istiyorum çocuklar üniversitede okuyor işe ihtiyacım var

  Eren

  (18 Haziran 2019 - 17:03)

  Tatildeyim elimden her is gelir bana ulasirsaniz sevinirim.Iyi gunler dilerim.

  FATMA ERGEL

  (18 Haziran 2019 - 14:12)

  evde ek iş arıyorum izmir aliağada oturuyorum .

  halime

  (18 Haziran 2019 - 14:01)

  evde paketleme isi yapmak istiyom el becerim var gsf mezunuyum donus yaparsaniz sevinirim

  Nezahat

  (18 Haziran 2019 - 04:14)

  Ankara Altindag da oturuyorum evde her turlu paketleme isi yapabilirim borcluyum bu ise cok ihtiyacim var lutfen

  Anonim

  (17 Haziran 2019 - 20:38)

  İzmirde oturuyorum senelerce gelinlik işledim elim hızlıdır evde paketleme işi yapmak istiyorum şimdiden teşekkür ederim

  Havva

  (17 Haziran 2019 - 19:58)

  Merhaba daha öncede otel ekipmanları işi için evde çalıştım şimdide evde çalışmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  Azize nur kaya

  (17 Haziran 2019 - 17:07)

  Gebzede ikamet ediyorum evde paketleme işi arıyorum.
  iletişim:05377741968

  Taylan

  (17 Haziran 2019 - 14:44)

  Eyüp Kemerburgaz tarafında ikametgah ediyorum. Evde ek iş istiyorum, ihtiyacım var. Hızlı, temiz ve güvenilir bir şekilde iş teslim edilir.

  Esila

  (17 Haziran 2019 - 08:44)

  Çerkezköy de oturuyorum evde pqketleme tarzı iş arıyorum.

  Tuğba

  (17 Haziran 2019 - 02:36)

  Eve pakaetleme işi ariyorum İstanbul Esenyurt da oturuyorum.

  Sevda ezel

  (17 Haziran 2019 - 01:59)

  Evde mandal paketleme isi yapmak istiyorum lutfen iletisime gecin cok ihtiyacim var ve evde cok zamanim var elimde cok hizlidir

  kübra

  (16 Haziran 2019 - 23:44)

  Evde ek iş yapmak istiyoruz 3 kişiyiz geri dönüş yaparsanız sevinirim

  Hamdi

  (16 Haziran 2019 - 18:08)

  Evde yapılacak iş arıyoruz eşim ev hanımı sanat okulu mezunudur .yer Eskişehir merkez

  Anonim

  (16 Haziran 2019 - 13:59)

  Evde paketleme işi sadece istanbul için mi geçerli diğer illere veriyormusunuz engelliyim malatya merkezde ikamet ediyorum bu ise ihtiyacım cevap verirseniz sevinirim teşekkür ediyorum

  Huriye

  (16 Haziran 2019 - 13:13)

  Bende evde ek iş istiyorum dönerseniz sevinirim bursada ikamet ediyorm

  Fatma Nida Koca

  (16 Haziran 2019 - 13:08)

  Ankarada oturuyorum boş vakitlerim için paketleme işi yapmak istiyorum acil dönerseniz sevinirim

  Nihat

  (15 Haziran 2019 - 23:01)

  Evde ek is yapmak istiyorum

  Serra Nur civan

  (15 Haziran 2019 - 18:56)

  İstanbul Tuzla Pendik civarında paketleme işi istiyorum öğrenciyim 20 yaşındayım

  Reyyan

  (15 Haziran 2019 - 17:43)

  Sivas/Merkez. Öğrenciyim.Gelecekteki kendime destek olsun diye birikim yapmak istiyorum. Evde boş oturmaktansa birşeyler yapmayı tercih ederim.

  kemran

  (15 Haziran 2019 - 14:27)

  Merhaba acil biz 3 kişi Ataşehirde oturuyoruz evde ek işi calismak istiyoruz lutfan yardimci olun. Teşekurler.

  kemrn

  (15 Haziran 2019 - 14:20)

  Merhaba banada evde ek iş lazim bir çocugum var çalismak istiyorum lutfan yardimci olun

  Özlem

  (15 Haziran 2019 - 14:12)

  Merhaba.ev hanımıyım 2cocuk annesiyim evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

  Emre

  (15 Haziran 2019 - 12:59)

  Merhaba ben istanbul esenyurtta oturuyorum eşim için ev işi varsa bana ulaşabilirmisini

  HAVVA

  (15 Haziran 2019 - 00:42)

  şirinevler bölgesinde ikamet etmekteyim. Evde yapılacak herhangi bir iş arıyorum. Teşekkür ediyorum.

  Şerife

  (15 Haziran 2019 - 00:37)

  Evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparmısınız lütfen eskişehir

  Şerife

  (15 Haziran 2019 - 00:31)

  Evde ek iş yapmak istiyorum

  Hülya Konan

  (14 Haziran 2019 - 23:11)

  Acil evde is yapmak istiuorum

  ilhan akkuş

  (14 Haziran 2019 - 15:35)

  evde ek işe ihtiyacım var gerhangibi evde yapılacak iş olur yer sakarya

  özge

  (14 Haziran 2019 - 12:26)

  merhaba,

  istanbul Ataşehir bölgesindeyiz.3 kişi evde paketleme işi için dönüş rica edeceğim.
  teşekkürler,

  Tugba

  (14 Haziran 2019 - 01:27)

  Evde ek iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  Anonim

  (13 Haziran 2019 - 23:45)

  evde çalışmak için is istiyoruz elimiz hızlı pratik ve becerikliyiz

  ibrahim pek

  (13 Haziran 2019 - 13:12)

  Anadolu yakasında oturmaktayım Bakırköyde de büromuz var orada yapılacak bir ek iş arıyorum

  Büşra

  (13 Haziran 2019 - 11:04)

  Merhaba İstanbul esen yurtta oturuyorum nişanlıyım çeyiz alışverişim için eksiklerim var ve 2000 TL borcum var bunu karşılamak için ek iş istiyorum

  Filiz

  (12 Haziran 2019 - 23:07)

  Merhabalar Beylikdüzü Esenyurt tarafında evime Ek iş almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  Dilek ercan

  (12 Haziran 2019 - 19:54)

  Ek ise acil ihtiyacım var

  Nergiz

  (12 Haziran 2019 - 18:30)

  Evde yapılacak iş ariyorum

  Duygu

  (12 Haziran 2019 - 12:29)

  Evde ek iş istiyorum istanbul avrupa yakasında yaşıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.