Evlere mandal işi veren firmalar

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ekonomik sıkıntılar ve her gün artan masraflar karşısında zorlanan ailelerin imdadına evde çalışarak para kazandıran işler yetişmektedir. Ülkemizde binlerce insan evinde bu tarz ek işler yaparak para kazanmakta ve geçimini sağlamaktadır. Bu tür işler genellikle ev hanımları tarafından tercih edilmek ile birlikte vardiyalı çalışan erkekler tarafından da yapılmaktadır. Çocukların okul masrafları ve gündelik hayatın getirdiği masraflara yetişemeyen tek maaşlı çalışanlar bu veya bunun gibi paketleme iş aramaktadır. Başta İstanbul olmak üzere bir çok üretici firma ürettikleri mandallar için paketlemeci aramaktadır. Ev hanımlarının daha düşük ücret karşılığında çalışması ve sigorta, yemek ve yol masrafı gibi masraflarının olmaması bu iş için tercih edilmeleri sağlamaktadır. Evinde günde 5 – 6 saatini ayıran bir ev hanımı evde mandal paketleme işi yaparak asgari ücret miktarına yakın bir ücret kazanabilmektedir. Bu işi komşuları veya arkadaşları ile küçük guruplar halinde yapanların gelirleri daha da artmaktadır. Sizde bu iş için 3 – 5 kişilik grup oluşturursanız  daha kolay iş bulabilir bu sayede daha çok para kazanabilirsiniz.

 

Evde Mandal Paketleyerek 1. 500 Lira Kazanın

Evinizde oturduğunuz yerden sadece firmaların gönderdiği mandalları paketleyerek para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmalardan iş başvurusunda bulunmanız olacaktır. İş başvurunuzun kabul edilmesi için küçük gruplar oluşturanların daha avantajlı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Evde mandal paketleme işi başvurusu kabul edilenlere 50 bin ile 100 bin civarında mandal gönderilmektedir. Farklı renk ve ebatlardaki mandalları eşleştirerek istenilen adetlerde paketlemeniz gerekmektedir. Bu rakamlar ilk defa bu işi yapacak olanlar için çok yüksek gelebilir. Fakat 3 – 4 kişi için bu adetteki mandalları paketlemek çok da zor olmamaktadır. Aylık olarak bu adetler civarında yapacağınız mandal paketleme işi sayesinde 1. 500 lira civarında bir kazancınız olacaktır.

Evlere Ek iş Veren Firmalar Evinde Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Kişileri Arıyor. Evde Yapılacak İşlere Örnek Vermek Gerekirse, Nikah Şekeri Paketleme İşi, Altın Kutusu Yapımı, Davetiye Katlama İşi, Kağıt Torba Katlama İşi, Turşu Yapımı Diye Sıralanabilir.

Ev Hanımları Evdeki Boş Zamanlarında Aile Bütçesine Ek Kazanç Sağlamak İçin Evde Yapılacak Ek İş Veren Firmalardan İş Alırlar. Yine Evde Boş Zamanı Olan Emekliler Ve Öğrenciler İçin Evlere Ek İş Veren Firmalar Ve Esnaflar Bulunmaktadır. Firmalar Uygun Ücretler Karşılığında Evlere İş Vererek İşletme Maliyetini Düşürmekte, Evde Ek İş Arayanlar İse Ek Bir Kazanç Elde Etmektedir.

Evde Yapılacak İş Fikirleri Evlere Ek iş Veren FirmalarEvde Yapılacak Ek İşlere Örnekler

Hatipoğlu Tic. Ltd. Şti:
İstanbul İlinde Faaliyet Gösteren Firma Evlere Ek İş Olarak Mandal Ve Kutu Katlama İşi Vermektedir. Yapılacak İşleri Kargo İle Evinize Kadar Gönderip İşin Bitiminde Karşı Ödemeli Kargo İle Yapılan İşi Teslim Almakta Ve Hak Ettiğiniz Parayı Ödemektedir.

İstanbul İli Evlere Mandal İşi:
Kilogram Başına 10 TL, 100 Kilogramlık Bir Çuval Ve Mandal Makinesi Gönderilir.
Telefon: 0 543 748 63 26

Şekerleme Poşetlenme İşi
Şekerleme Üretimi Yapan Küçük İşletmeler İçin Paketleme Makineleri Bütçelerini Aştığı İçin Paketleme İşi İçin Evlere İş Vermektedirler. Şekerleme Poşetleme İşini Emekliler, Ev Hanımları Ve Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Öğrenciler Yapabilmektedir. Küçük İşletmeler Ürettikleri Şekerlemeleri Evinize Kadar Getirip, Poşetlenmiş Şekerlemeleri Evinizden Alırlar. İşleteler Poşet Yada Kilo Başına Ödeme Yapmaktadır.

Nikah Şekeri Paketle İşi
Düğün Sezonunun Başladığı Nisan Ayı İle Ekim Ayı Arasında Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Ek İş Arayanlara İhtiyaç Duyarlar.
Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Genellikle Tane Başı Ödeme Yapmaktadır, Bazı Firmalar Toplu Fiyat Verebilir. Firmalar Nikah Şekerlerini Ve Paketleri Görsel Bir Şekilde Süslemenizi İsteyecektir.

Evde Turşu Yapım İşi
Maharetli Ev Hanımları İçin Ek Kazanç Getiren Bir Diğer İş Fikri İse Evde Turşu Yapma İşidir. Özellikle Küçük Esnaflar Ev Yapımı Turşu Talebi Nedeniyle Ev Hanımlarına Turşu Yaptırmaktadır. Küçük Esnaflar, Yöresel Ürünleri Satışı Yapan İşletmeler Turşu Malzemelerini Ev Hanımlarına Teslim Edip Yapılan Turşu Başına Ödeme Yapmaktadır.

Davetiye Katlama İşi
Düğün Sezonunda Revaçta Olan Bir İş Olan Davetiye Katlama İşi Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenler İçin İdealdir. Düğünleri Organize Eden Firmalar Davetiyeleri Matbaalarda Bastırdıktan Sonra Katlanması Ve Zarflanması Gerekmektedir. Katladığınız Davetiye Başına Ücret Ödeyen Firmalar Ev Hanımlarına Ve Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenlere Davetiye Katlama İşi Vermektedir.

Kağıt Torba Katlama İşi
Bazı Mağazalar Ürünlerini Müşterilerine Kağıt Torbalar İçerisinde Sunarlar. Mağazalar Matbaalarda Bastırdıkları Üzerinde İsimlerinin Geçtiği Bu Süslü Kağıtları Katlamaları İçin Evlere Vermektedir. Evlerde Katlanıp Torba Haline Getirilen Kağıt Torba Katlama İşi Diğer Ek İşlere Göre Daha Zordur Ancak Kazancı Daha Fazladır.

Altın Kutusu Yapımı İşi
Altın Kutuları Matbaalarda Karton Üzerine Basılmakta, Basılan Bu Kutuları Büküp Şekil Verilmesi Gerekmektedir. Kuyumcular İçin Vazgeçilmez Olan Altın Kutuları Matbaalardan Teslim Aldıktan Sonra Evlere Kadar Teslim Edip Hazırlandıktan Sonra Yine Evlerden Teslim Almaktadır.
Sponsorlu Bağlantılar

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak
Küçük İşletmeler, Çalışan Sayısı Ellinin Altında Olan Ofis Ve Atölyeler Çalışanları İçin Öğle Yemeklerini Yaptırmak İçin Hazır Yemek Şirketleri Yerine Ev Hanımlarını Tercih Edebilmektedir. Yemek İçin Malzemeleri Evinize Kadar Getiren İşletmeler, Yemek Hazır Olduğunda Yine Evinizden Yapılan Yemeği Almaktadır. Hazır Yemek Şirketlerine Göre Daha Uygun Bir Maliyetle Çalışanlarına Ev Yemekleri Yeme Fırsatı Sunan İşletmeler Maharetli Ev Hanımları Aramaktadır.
Evlere İş Veren Firmalar Listesi
İstanbul Kartal Triko, Penye Ve Abiye Üzerine Boncuk İşleri:
Karlıktepe Mahallesi, Zekeriya Göçer İlköğretim Okulu Arkası Kartal İstanbul
Tel: 0 555 402 56 56
Tel: 0 534 394 33 75

İstanbul Hadımköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece Ve Esenyurt Civarında İkamet Edip Ekip Oluşturanlara (Ekip En Az 15 Kişi Olmalı) Pul Boncuk Ve Örgü Motif İşleri:
Telefon: 0 533 960 60 29
Telefon: 0 212 883 34 02

İstanbul Eyüp Oyuncak Montajı Ve Yapıştırma İşleri:
Oyuncak Parçalarının Birleştirilmesi İşidir. Yapılacak İşler Kargo İle Eviniz Kadar Gelir Ve Yine Kargo İle Yapılan İşler Teslim Edilir
İletişim Mail Adresi: kaderbertu@hotmail.com

İstanbul Bayrampaşa Ekiplere El İşi Ve Boncuk İşi:
İletişim:
Nihal Ertaş
Telefon Numarası: 0 212 613 62 34
Cep Telefonu: 0 534 622 55 60

İstanbul Kağıthane Gültepe Evlere Boncuk İşi:
Abiye İşinden Anlayan, Ekip Başları, Grup Oluşturabilenler İletişime Geçebilir.
Mail: guldanegumus@mynet.com
Telefon: 0 507 566 99 96

İstanbul Kartal İplik Temizleme Ve Boncuk İşi.
5-6 Kişilik Gruplara İş Veriliyor İletişim İçin Telefon Numarası: 0 534 329 49 67

Hatipoğlu Ticaret LTD. ŞTİ.
Ücretsiz Kargo İle İş Kapınıza Kadar Getirilip, Yine İşin Bitiminde Kapınızdan Alınır.
Vahap Ve Mehmet Hatipoğlu
Tel: 0 531 939 83 63

Sizde Evde Yapılacak Ek Bir İş Arıyorsanız Aşağıdaki Yorum Kısmından Ek İş Aradığınızı Belirterek, Ek İş Veren Firmaların Size Ulaşmasını Sağlayabilirsiniz.

Yazar: kacgun2017

1.102 thoughts on “Evlere mandal işi veren firmalar

  elif

  (29 Haziran 2019 - 10:11)

  ankara mamakta yaşıyorum her türlü paketleme işi yaparım bu işe çok ihtiyacım var nolur geri dönüş yapın çok acil

  Gülsüm

  (29 Haziran 2019 - 02:02)

  3 kisiyiz konya

  Burak

  (28 Haziran 2019 - 16:14)

  evde fazla kişiyiz maddi duruma katkı sağlamak adına bu işi yapmak istiyorum öğrencilik hayatıma da katkısı için ihtiyacım var

  Helin

  (28 Haziran 2019 - 16:13)

  Ek ise cok ihtiyacim var lutfen gmail hesabima ulasin

  öznur sorhun

  (28 Haziran 2019 - 13:16)

  merhabalar;
  ben öznur sorhun istanbuldan;
  5 6 kişilik bir ekibimiz var ve evlere iş imkanına ihtiyacımız var her türlü iş yapabilir seviyedeyiz geri dönüş yaparsanız sevinirim

  Esra

  (28 Haziran 2019 - 12:17)

  İyi günler evde mandal paketleme işi yapmak istiyorum Samsun’da oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim 4kişi bu işi yapabiliriz umarım cvb yazarsınız evli ve bir çocuk annesiyim

  Sibel

  (27 Haziran 2019 - 19:55)

  İstanbulda oturuyorum üniversite öğrencisiyim evde iş yaparak okul paramı çıkartmak istiyorum acil işe ihtiyacım var
  05398476680

  Berra Nur Perik

  (27 Haziran 2019 - 14:44)

  Merhaba Adım Berra Nur Perik İstanbul Bağcılarda Oturuyorum 22 Yaşındayım Bekarım Kirada oturuyorum Evde Paketleme işi Yapmak İstiyorum Annem İle Birlikte Bu İşe İhtiyacım Var Yardımcı Olursanız Sevinirim Teşekkürler.

  Ramazan

  (27 Haziran 2019 - 13:57)

  İstanbul Üsküdarda yaşıyorum. Evde 4 kişiyiz öğrenciyiz mandal paketleme, kalem montajı vb işler yapmak istiyoruz.

  Ufuk

  (27 Haziran 2019 - 06:04)

  Istanbul esenyurtta yaşıyorum evde 4 kişiyiz daha önce etek askısı işi yaptık ek iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Elimizden her iş gelir

  Murat

  (27 Haziran 2019 - 00:03)

  Gündüzleri boş vaktim vardır paketleme ve montaj işleri itina ile yapılır.

  Anonim

  (26 Haziran 2019 - 23:19)

  Adana da yaşıyorum adana icin firmalar yok mu cok ihtiyacim var boyle islere

  Rukiye bögecik

  (26 Haziran 2019 - 20:18)

  Her türlü paketleme isi yapmak istiyorum marmaraereğlisi/ Tekirdağ

  Elif Sürücü

  (26 Haziran 2019 - 20:00)

  Evde paketl

  Sevgi BALCA

  (26 Haziran 2019 - 17:17)

  Merhabalar!
  Genç yaşımda(19) hem okuyup hem para kazanma isteği uyandı.
  Paketleme , süsleme gibi el becerisi ve dikkat isteyen bir işi çok iyi yapabilirim .
  Bana ulaşabileceğiniz bir numara bırakıyorum uygun bir iş adayı olduğumu düşünüyorum. Sevgi BALCA 05418099800

  Merve

  (26 Haziran 2019 - 13:43)

  Lütfen çok işe ihtiyacım var geri dönün evde paketleme işi veya başka bi iş evde yapacağım bi iş lazım

  hatice

  (25 Haziran 2019 - 17:17)

  denizli

  Aybike Zeynep Parlak

  (25 Haziran 2019 - 17:03)

  İstanbul üsküdarda oturuyorum 3 arkadaş evde paketleme işi yapmak istiyoruz, öğrenciyiz ek gelir istiyoruz.

  Ebru

  (25 Haziran 2019 - 16:25)

  Samsun ilkadimda oturuyorum 5 kisiyiz eve mandal paketlme isi istiyorum yda baska bi ev idi lutfen nolur cok ihriyacm var bu ise kucuk cocuklarim var disarda calisamiyorum esim yok nolur yalvaririm yardim edin

  Fadime

  (25 Haziran 2019 - 01:01)

  Adim fadime kara bende evde paketleme işi istiyorum 3 kişiyiz bu ise cok ihtiyacim var lutfen yardimci olun

  Münevver tartıcı

  (24 Haziran 2019 - 23:30)

  İstanbul Anadolu yakasındayım paketleme işi yapmak istiyorum

  Anonim

  (24 Haziran 2019 - 18:41)

  evde turşu işi istıyorum İstanbul ataşehir

  Anonim

  (24 Haziran 2019 - 18:38)

  İstanbul ataşehir de oturuyorum ev hanımıyım turşu işi istiyorum

  Seren demirhan

  (24 Haziran 2019 - 17:58)

  Evde ek istiyorum 5 kişilk gruptayız

   Esengül

   (25 Haziran 2019 - 12:46)

   Evde mandal paketleme işi istiyorum olmadı evde olan işlerin vb turu de olabilir lütfen ihtiyacım var

  Alican Kantar

  (24 Haziran 2019 - 17:26)

  istanbul bakırköy’de yaşıyorum. evde paketleme ve montaj işleri arıyorum.

  Sibel

  (24 Haziran 2019 - 17:08)

  Ben Sibel kahramanmarasta oturuyorum acil ise ihtiyacım var acil dönüş yaparsanız sevinirim

  Duygu

  (24 Haziran 2019 - 15:04)

  Merhaba istanbul bahcelievler de oturuyorum evde yapabilecegim ise ihtiyacim var hicbir engelim yok beni oyalacak bi durum yok o nedenle rahatlikla işimi yapabilirim geri dönüş bekliyorum lutfen

  Rumeysa Gurel

  (24 Haziran 2019 - 04:39)

  Antalya kepez sütcüler de oturuyorum 3 kişiyiz işi yapmak istiyoruz

  Elif uysal

  (24 Haziran 2019 - 01:31)

  İstanbul küçükçekmece de oturuyorum evde mandal paketleme işi istiyorum.
  Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Mehmet

  (23 Haziran 2019 - 17:54)

  Merhaba ben diyarbakır da ikamet ediyorum yaklaşık 40 kişilik ekibim var hata işin yoğunluğuna göre bu sayı dahada arta bilir evde işveren firmalar varsa bana ulaşırsa çok sevinirim 0539 8794747

  Uğur veli

  (23 Haziran 2019 - 16:16)

  Evde çalışmak üzere iş arıyorum konyada yaşıyorum

  Kader

  (23 Haziran 2019 - 10:50)

  Istanbul avcilarda oturuyorum evlere paket isi istiyorum

  Kader

  (23 Haziran 2019 - 10:47)

  Eve mandal yada dugun paket isi istiyorum lutfen yardimci olun

  Kader

  (23 Haziran 2019 - 10:42)

  Eve mandal yada paket isi istiyorum

  Yonca

  (23 Haziran 2019 - 02:16)

  Merhabalar, İstanbul Çekmeköy de oturuyorum. Çocuktan dolayı dışarı da çalışamıyorum artık. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Sevtap

  (22 Haziran 2019 - 21:59)

  Merhaba istanbul kartal soğanlıkta ikamet ediyorum ev ortamında yapabileceğim işlere talibim . Teşekkürler

  Cuneyt özer

  (22 Haziran 2019 - 19:25)

  bilecikteyiz 2 aile bir arada evde ek iş yapmak istiyoruz

  Nergiz

  (22 Haziran 2019 - 19:13)

  Merhabalar okuyorum ben paraya ihtiyacim var annem ve ablamlarla yapabiliriz iletisime gecmenizi cok isterim🙏

  rabia öztürk

  (22 Haziran 2019 - 14:51)

  iki kişiyiz paketleme işi istiyoruz lütfen bize yardımcı olun

  Aleyna

  (21 Haziran 2019 - 17:12)

  Samsun İlkadım da oturuyorum işe çok ihtiyaç var 3 kişiyiz evde paketleme işi istiyoruz lütfen yardımcı olun

  Anonim

  (21 Haziran 2019 - 15:15)

  evde ek iş yapmak istiyorum işsizim paketleme işi olur 7/24 yaparım

  SİBEL

  (21 Haziran 2019 - 01:12)

  Düzcede yaşıyorum ev hanımıyım evde yapılabilecek ek iş arıyorum . evde 2 kişiyiz yardımcı olursanız sevinirim .

  Halise Samsa

  (21 Haziran 2019 - 00:33)

  Adana seyhan’da ikamet ediyorum evde ek is paketleme isi yapmak istiyorum

  Mustafa

  (21 Haziran 2019 - 00:04)

  Ist arnavutköydeyim eşimle Evde ek iş yapmak istiyorum

  İrem

  (20 Haziran 2019 - 23:55)

  Merhabalar İstanbul pendik te ikamet ediyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum.

  GÖZDE

  (20 Haziran 2019 - 22:57)

  mERHABA 2 KİŞİYİZ İSTANBULDA EVDE İŞ YAPMAK İSTİYORUZ

  Hatice

  (20 Haziran 2019 - 22:15)

  Ankara da ikamet ediyorum. Hafta içi çalışıyorum ancak akşamları ve hafta sonları boş vaktimde ek iş yapmak istiyorum. İki oğlum da yaz tatilini bana yardım ederek geçireceğinden sıkıntı yaşamadan ürünleri zamanında ve eksiksiz teslim edeceğimizi düşünüyorum.
  Telefonuma msj atarak veya mail yolu ile dönüş yaparsanız sevinirim
  İyi çalışmalar dilerim

  Rabia

  (20 Haziran 2019 - 21:41)

  istanbul kucukcekmecede oturuyorum ogrenciyim ev arkadaslarimla (3 kisi) ek is ariyoruz.

  Filiz ay

  (20 Haziran 2019 - 21:32)

  Antalyada yaşıyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. Örneğin nikah şekeri paketleyebilirim..bana ulaşırsanız sevinirim

  Emine Esra

  (20 Haziran 2019 - 21:11)

  Merhaba Ben Emine Esra Antalya’da Yaşıyorum 18 Yaşındayım Evde Paketleme İşi Veya Evde Ek İş Arıyorum 3-4 Kişiyiz Bana Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim

   Aysel kesim

   (25 Haziran 2019 - 14:12)

   Üsküdar da oturuyoruz. Evde 7 kişiyiz. Önceden uçurtma kuyruğu ve çapari yapmışlığımız var. Her türlü işe talibiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.