Evlere mandal işi veren firmalar

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ekonomik sıkıntılar ve her gün artan masraflar karşısında zorlanan ailelerin imdadına evde çalışarak para kazandıran işler yetişmektedir. Ülkemizde binlerce insan evinde bu tarz ek işler yaparak para kazanmakta ve geçimini sağlamaktadır. Bu tür işler genellikle ev hanımları tarafından tercih edilmek ile birlikte vardiyalı çalışan erkekler tarafından da yapılmaktadır. Çocukların okul masrafları ve gündelik hayatın getirdiği masraflara yetişemeyen tek maaşlı çalışanlar bu veya bunun gibi paketleme iş aramaktadır. Başta İstanbul olmak üzere bir çok üretici firma ürettikleri mandallar için paketlemeci aramaktadır. Ev hanımlarının daha düşük ücret karşılığında çalışması ve sigorta, yemek ve yol masrafı gibi masraflarının olmaması bu iş için tercih edilmeleri sağlamaktadır. Evinde günde 5 – 6 saatini ayıran bir ev hanımı evde mandal paketleme işi yaparak asgari ücret miktarına yakın bir ücret kazanabilmektedir. Bu işi komşuları veya arkadaşları ile küçük guruplar halinde yapanların gelirleri daha da artmaktadır. Sizde bu iş için 3 – 5 kişilik grup oluşturursanız  daha kolay iş bulabilir bu sayede daha çok para kazanabilirsiniz.

 

Evde Mandal Paketleyerek 1. 500 Lira Kazanın

Evinizde oturduğunuz yerden sadece firmaların gönderdiği mandalları paketleyerek para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmalardan iş başvurusunda bulunmanız olacaktır. İş başvurunuzun kabul edilmesi için küçük gruplar oluşturanların daha avantajlı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Evde mandal paketleme işi başvurusu kabul edilenlere 50 bin ile 100 bin civarında mandal gönderilmektedir. Farklı renk ve ebatlardaki mandalları eşleştirerek istenilen adetlerde paketlemeniz gerekmektedir. Bu rakamlar ilk defa bu işi yapacak olanlar için çok yüksek gelebilir. Fakat 3 – 4 kişi için bu adetteki mandalları paketlemek çok da zor olmamaktadır. Aylık olarak bu adetler civarında yapacağınız mandal paketleme işi sayesinde 1. 500 lira civarında bir kazancınız olacaktır.

Evlere Ek iş Veren Firmalar Evinde Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Kişileri Arıyor. Evde Yapılacak İşlere Örnek Vermek Gerekirse, Nikah Şekeri Paketleme İşi, Altın Kutusu Yapımı, Davetiye Katlama İşi, Kağıt Torba Katlama İşi, Turşu Yapımı Diye Sıralanabilir.

Ev Hanımları Evdeki Boş Zamanlarında Aile Bütçesine Ek Kazanç Sağlamak İçin Evde Yapılacak Ek İş Veren Firmalardan İş Alırlar. Yine Evde Boş Zamanı Olan Emekliler Ve Öğrenciler İçin Evlere Ek İş Veren Firmalar Ve Esnaflar Bulunmaktadır. Firmalar Uygun Ücretler Karşılığında Evlere İş Vererek İşletme Maliyetini Düşürmekte, Evde Ek İş Arayanlar İse Ek Bir Kazanç Elde Etmektedir.

Evde Yapılacak İş Fikirleri Evlere Ek iş Veren FirmalarEvde Yapılacak Ek İşlere Örnekler

Hatipoğlu Tic. Ltd. Şti:
İstanbul İlinde Faaliyet Gösteren Firma Evlere Ek İş Olarak Mandal Ve Kutu Katlama İşi Vermektedir. Yapılacak İşleri Kargo İle Evinize Kadar Gönderip İşin Bitiminde Karşı Ödemeli Kargo İle Yapılan İşi Teslim Almakta Ve Hak Ettiğiniz Parayı Ödemektedir.

İstanbul İli Evlere Mandal İşi:
Kilogram Başına 10 TL, 100 Kilogramlık Bir Çuval Ve Mandal Makinesi Gönderilir.
Telefon: 0 543 748 63 26

Şekerleme Poşetlenme İşi
Şekerleme Üretimi Yapan Küçük İşletmeler İçin Paketleme Makineleri Bütçelerini Aştığı İçin Paketleme İşi İçin Evlere İş Vermektedirler. Şekerleme Poşetleme İşini Emekliler, Ev Hanımları Ve Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Öğrenciler Yapabilmektedir. Küçük İşletmeler Ürettikleri Şekerlemeleri Evinize Kadar Getirip, Poşetlenmiş Şekerlemeleri Evinizden Alırlar. İşleteler Poşet Yada Kilo Başına Ödeme Yapmaktadır.

Nikah Şekeri Paketle İşi
Düğün Sezonunun Başladığı Nisan Ayı İle Ekim Ayı Arasında Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Ek İş Arayanlara İhtiyaç Duyarlar.
Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Genellikle Tane Başı Ödeme Yapmaktadır, Bazı Firmalar Toplu Fiyat Verebilir. Firmalar Nikah Şekerlerini Ve Paketleri Görsel Bir Şekilde Süslemenizi İsteyecektir.

Evde Turşu Yapım İşi
Maharetli Ev Hanımları İçin Ek Kazanç Getiren Bir Diğer İş Fikri İse Evde Turşu Yapma İşidir. Özellikle Küçük Esnaflar Ev Yapımı Turşu Talebi Nedeniyle Ev Hanımlarına Turşu Yaptırmaktadır. Küçük Esnaflar, Yöresel Ürünleri Satışı Yapan İşletmeler Turşu Malzemelerini Ev Hanımlarına Teslim Edip Yapılan Turşu Başına Ödeme Yapmaktadır.

Davetiye Katlama İşi
Düğün Sezonunda Revaçta Olan Bir İş Olan Davetiye Katlama İşi Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenler İçin İdealdir. Düğünleri Organize Eden Firmalar Davetiyeleri Matbaalarda Bastırdıktan Sonra Katlanması Ve Zarflanması Gerekmektedir. Katladığınız Davetiye Başına Ücret Ödeyen Firmalar Ev Hanımlarına Ve Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenlere Davetiye Katlama İşi Vermektedir.

Kağıt Torba Katlama İşi
Bazı Mağazalar Ürünlerini Müşterilerine Kağıt Torbalar İçerisinde Sunarlar. Mağazalar Matbaalarda Bastırdıkları Üzerinde İsimlerinin Geçtiği Bu Süslü Kağıtları Katlamaları İçin Evlere Vermektedir. Evlerde Katlanıp Torba Haline Getirilen Kağıt Torba Katlama İşi Diğer Ek İşlere Göre Daha Zordur Ancak Kazancı Daha Fazladır.

Altın Kutusu Yapımı İşi
Altın Kutuları Matbaalarda Karton Üzerine Basılmakta, Basılan Bu Kutuları Büküp Şekil Verilmesi Gerekmektedir. Kuyumcular İçin Vazgeçilmez Olan Altın Kutuları Matbaalardan Teslim Aldıktan Sonra Evlere Kadar Teslim Edip Hazırlandıktan Sonra Yine Evlerden Teslim Almaktadır.
Sponsorlu Bağlantılar

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak
Küçük İşletmeler, Çalışan Sayısı Ellinin Altında Olan Ofis Ve Atölyeler Çalışanları İçin Öğle Yemeklerini Yaptırmak İçin Hazır Yemek Şirketleri Yerine Ev Hanımlarını Tercih Edebilmektedir. Yemek İçin Malzemeleri Evinize Kadar Getiren İşletmeler, Yemek Hazır Olduğunda Yine Evinizden Yapılan Yemeği Almaktadır. Hazır Yemek Şirketlerine Göre Daha Uygun Bir Maliyetle Çalışanlarına Ev Yemekleri Yeme Fırsatı Sunan İşletmeler Maharetli Ev Hanımları Aramaktadır.
Evlere İş Veren Firmalar Listesi
İstanbul Kartal Triko, Penye Ve Abiye Üzerine Boncuk İşleri:
Karlıktepe Mahallesi, Zekeriya Göçer İlköğretim Okulu Arkası Kartal İstanbul
Tel: 0 555 402 56 56
Tel: 0 534 394 33 75

İstanbul Hadımköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece Ve Esenyurt Civarında İkamet Edip Ekip Oluşturanlara (Ekip En Az 15 Kişi Olmalı) Pul Boncuk Ve Örgü Motif İşleri:
Telefon: 0 533 960 60 29
Telefon: 0 212 883 34 02

İstanbul Eyüp Oyuncak Montajı Ve Yapıştırma İşleri:
Oyuncak Parçalarının Birleştirilmesi İşidir. Yapılacak İşler Kargo İle Eviniz Kadar Gelir Ve Yine Kargo İle Yapılan İşler Teslim Edilir
İletişim Mail Adresi: kaderbertu@hotmail.com

İstanbul Bayrampaşa Ekiplere El İşi Ve Boncuk İşi:
İletişim:
Nihal Ertaş
Telefon Numarası: 0 212 613 62 34
Cep Telefonu: 0 534 622 55 60

İstanbul Kağıthane Gültepe Evlere Boncuk İşi:
Abiye İşinden Anlayan, Ekip Başları, Grup Oluşturabilenler İletişime Geçebilir.
Mail: guldanegumus@mynet.com
Telefon: 0 507 566 99 96

İstanbul Kartal İplik Temizleme Ve Boncuk İşi.
5-6 Kişilik Gruplara İş Veriliyor İletişim İçin Telefon Numarası: 0 534 329 49 67

Hatipoğlu Ticaret LTD. ŞTİ.
Ücretsiz Kargo İle İş Kapınıza Kadar Getirilip, Yine İşin Bitiminde Kapınızdan Alınır.
Vahap Ve Mehmet Hatipoğlu
Tel: 0 531 939 83 63

Sizde Evde Yapılacak Ek Bir İş Arıyorsanız Aşağıdaki Yorum Kısmından Ek İş Aradığınızı Belirterek, Ek İş Veren Firmaların Size Ulaşmasını Sağlayabilirsiniz.

Yazar: kacgun2017

1.102 thoughts on “Evlere mandal işi veren firmalar

  Erdoğan

  (11 Temmuz 2019 - 13:46)

  Aydın’da yaşıyoruz Emekliyım , eşimle birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz.

  Erdoğan

  (11 Temmuz 2019 - 13:42)

  Emekliyım , eşimle birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz.

  Berna

  (11 Temmuz 2019 - 12:33)

  Ev hanimi yım daha önce de evde cesitli işler yaptım küçük çocuğum olduğundan dışarıda calisamiyorum. Evde iş yapmak istiyorum. Üsküdar Bulgurlu da ikamet adıyorum

  Serpil

  (11 Temmuz 2019 - 12:02)

  Bende evde mandal veya paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  Ebru

  (11 Temmuz 2019 - 10:52)

  Evde paketleme işi arıyoruz

  Leyla bayer

  (11 Temmuz 2019 - 01:54)

  Evde ek iş yapmak istiyorum istanbul bağcılardayim yardımcı olabilirmisiniz

  Kardelen

  (10 Temmuz 2019 - 23:56)

  4 kisilik bir grubumuz var paketleme etiketleme temizleme v.s iş aramaktayız istanbul sancaktepe
  05327065431

  Arife Demir

  (10 Temmuz 2019 - 22:43)

  Merhaba,bu işe gerçekten çok ihtiyacım var ev hanımıyım 26 yaşındayım elim çok yatkındır her işe özenli titiz çalışırım ve tam zamanında teslim ederim.Yardımcı olursanız çok sevinirim beylikdüzü istanbulda oturuyorum şimdiden çok teşekkür ederim..

  Arife Demir

  (10 Temmuz 2019 - 22:41)

  Merhaba,bu işe gerçekten çok ihtiyacım var ev hanımıyım 26 yaşındayım elim çok yatkındır her işe özenli titiz çalışırım ve tam zamanında teslim ederim.Kiramı ödemekte zorlanıyorum yardımıcı olursanız çok sevinirim beylikdüzü istanbulda oturuyorum şimdiden çok teşekkür ederim..

  Hakan

  (10 Temmuz 2019 - 17:19)

  Éşimle birlikte kendi evimizde paketleme işi yapmak istiyoruz ben iste erken cikiyorum ve ek bir gelire ihtiyacimiz var yardimci olursaniz dönüş yaparsaniz super olur

  Ayşegül caner

  (10 Temmuz 2019 - 14:49)

  Ankara keciorende oturuyorum. 2 cocugum icin bu işe cok ihtiyacim var 4 kisilik bir grupla bu isi yapabilirim dönüş yaparsaniz sevinirim.

  gülbeyaz

  (10 Temmuz 2019 - 14:46)

  mrb istanbul gaziosmanpaşada yaşıyorum annem ve babam ile iş arıyoruz evde yapılabilecek birşey

   Hacer

   (11 Temmuz 2019 - 11:25)

   Mandal paketleme isi istiyorum sokeden lutfen yardimci olurmusunuz

  Anonim

  (10 Temmuz 2019 - 14:40)

  ek işe ihtiyacim var dönüş yaparsanız sevinirim

  Gamze

  (10 Temmuz 2019 - 12:21)

  Ise ihtoyaim vrr

  İlayda

  (9 Temmuz 2019 - 21:06)

  İstanbul gaziosmanpaşa da ikamet etmekteyim. Evlere verilen mandal olur nikah şekeri olur boncuk işi olur hepsini yapabilirim ulaşırsanız sevinirim

  Sibel

  (9 Temmuz 2019 - 16:06)

  Böyle is E ihtiyaç var acil

  Dilara

  (9 Temmuz 2019 - 13:38)

  Meraba ataşehirde oturyorum çocugum var kuçuk lutfen yardim edin ne olur evde ek işine ihtiyacm var

  Yeter Çalık

  (9 Temmuz 2019 - 01:14)

  Ben Kartepe de oturuyorum.Eşim izin vermediği için dışarda çalışamıyorum.Ev hanımıyım.Mandal toka şeker paketleme ne iş varsa yaparım. 5 6 kişi grupça yapacağız.Elimiz çabuktur.Hızlı yaparız.Karadenizliyiz.

  Anonim

  (9 Temmuz 2019 - 00:43)

  Adana’da oturuyorum patekleme işi vb varsa yapailirim tüm gün boş oturuyorum boş oturmak yerine iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  Pelin

  (9 Temmuz 2019 - 00:12)

  İstanbul sancaktepedeyim ekibimle iş yapmak istiyorum.

  songül

  (8 Temmuz 2019 - 13:06)

  evde paketleme işi yapmak istiyorum

  serap SÖĞÜTCÜ

  (8 Temmuz 2019 - 10:13)

  Izmir de oturuyorum aileme bütçe konusunda destek olmak istiyorum evde kolay ve hızlı bir şekilde paketle ve montaj işi yapabilirim elim hızlıdır lütfen acil geri dönüş yaparsanız sevirim.

  Yusuf yurdakul

  (8 Temmuz 2019 - 01:07)

  Ben ve eşim issisiz ek gelire cok ihtiyacımız var her türlü evde ek isi yaparız Ispartada oturuyorum donus yaparmsiiniz lutfen

  Anonim

  (8 Temmuz 2019 - 00:25)

  Merhabalar evde ek iş yapmak istiyorum yardimci olursanız sevinirim

  Aysun arslan

  (7 Temmuz 2019 - 22:35)

  Evde yapmak için iş ariyorum

  Fatma Beziroğlu

  (7 Temmuz 2019 - 17:28)

  Osmaniye Bahçe ilçesinde oturuyorum ve bulunduğum yerde iş imkanı YÖK denilecek kadar az ben ve kız kardeşim evde yapabileceğimiz işler istiyoruz. Geri dönüşünüz bizi memnun kılacak iyi günler

  Serap

  (6 Temmuz 2019 - 16:49)

  İstanbul mecidiyeköyde ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  FATMA MENDERES

  (6 Temmuz 2019 - 12:15)

  merhaba ismim fatma, istanbul kağıthanede oturuyorum. küçük çocuğum olduğu için çalışmaya vaktim olmuyor. Aileme destek olabilmek adına evde yapılabilecek bir iş arıyorum

  Sibel Akdağ

  (4 Temmuz 2019 - 21:22)

  ev hanımıyım çocuklarım küçük olduğu için çalışamıyorum evde iş yaparak eşime katkı sağlamak istiyorum malum tek maaş geçinilmiyor Acilll lütfen mersinde yaşıyorum

  Anonim

  (4 Temmuz 2019 - 14:15)

  Ben ev hanımıyım çalışmıyorum evde ek işe çok ihtiyacım var adanada oturuyorum mandal,mum,kürdan,davetiye katlama yaparım rica ediyorum lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim 05436544176

  Burcu

  (3 Temmuz 2019 - 23:11)

  Evde yapabilcek iş arıyorum elim hızlıdır boncuk işi mandal her işi yapabilirim

  Anonim

  (3 Temmuz 2019 - 20:57)

  Bende evde paketleme işi yapak istiyorum

  Sevda

  (3 Temmuz 2019 - 20:19)

  Evde is yapmak istiyorum

  Bircan

  (3 Temmuz 2019 - 17:18)

  Istanbulda oturuyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  Elif oner

  (3 Temmuz 2019 - 16:45)

  ATASEHIR de oturuyorum evde is yapmak istiyorum lutfen donus yapin boncuk isi paketleme isi ne olursa

  Elif oner

  (3 Temmuz 2019 - 16:42)

  Evde is yapmak istiyorum deneyimim var lutfen donus yaparmisiniz . Boncuk isi paketleme isi ne olursa deneyimliyim

  Nesrin

  (1 Temmuz 2019 - 15:36)

  Merhaba İstanbul Sancaktepe Yenidoğan da oturuyorum evde yapabileceğim bir iş istiyorum bu 100 cü yazışım ama dönüş olmadı inşallah bu defa bana dönersiniz ihtiyacım ız olmasa bu kadar uğraşmayız 4 çocuğuma bakmam için bana yardım edin lütfen yeterki evde yapabileceğim bir iş olsun bir ümitle sizin aramanızı bekliyor olacağım artık arayın lütfen 05376151142

  MERVE NUR UZUN

  (1 Temmuz 2019 - 14:33)

  GEBZE DARICA DA OTURUYORUM. CUMARTESİ PAZAR PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM

  Sengul

  (1 Temmuz 2019 - 09:09)

  Ben esenyurt ta oturuyorum evde çalışmak istiyorum paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş saglarsaniz sevinirim

  funda

  (30 Haziran 2019 - 21:42)

  Istanbul beyoglu boncuk işi yapmak istiyorum ewde

  Sibel yıldız

  (30 Haziran 2019 - 21:02)

  Şanlıurfa siverke ten yazıyorum ise ihtiyacım var ve kalablık aileyiz elimiz hızlı gurubumuz hazır geri dönüş yaparmisiniz 05399394000

  Şerife

  (30 Haziran 2019 - 18:26)

  Kocaeli darica osmangazi mahallesinde oturuyorum 5kisi calisan var yardimci olurmusunuz

  Gökhan GÖKDAĞ

  (29 Haziran 2019 - 22:29)

  Merhaba istanbul esenyurtta ek is olarak aksamları ve hafta sonu olarak paketleme yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim.. gkhngkdg63@gmail.com

  Yeter

  (29 Haziran 2019 - 20:57)

  Merhaba, ben iki çocuk annesiyim. Mandal işini çok yapmak istiyorum. Lütfen bana geri dönüş yapın 0541 285 43 36

  Yusuf

  (29 Haziran 2019 - 17:54)

  Evde ek işe çok ihtiyacımız var mandal işini kesinlikle yaparız

   Esra

   (1 Temmuz 2019 - 14:47)

   İyi günler Samsun’da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum çalışmıyorum mandal paketleme yarabilirim yardımcı olursanız sevinirim

  Sive

  (29 Haziran 2019 - 17:08)

  Lutfen ise cok ihtiyacim var bana ulasin 05319854029

  seda

  (29 Haziran 2019 - 16:09)

  Izmir de oturuyorum aileme bütçe konusunda destek olmak istiyorum evde kolay ve hızlı bir şekilde paketle ve montaj işi yapabilirim elim hızlıdır lütfen acil geri dönüş yaparsanız sevirim.

  Seda

  (29 Haziran 2019 - 15:43)

  Bende bir ek iş ıstiyorum aileme ek bütçede destek için dantel hariç yaparım elimde hızlıdır acil lütfen

  Dilek KİLİCALP

  (29 Haziran 2019 - 11:59)

  2 cocuk annesiyim evde paketleme isi yapmak istiyorum elim hizlidir daha öncede 2 yil bir fabrikada calistim simdi evde ek gelir olmasi icin calismak istiyorum

  Dilek AYDIN

  (29 Haziran 2019 - 11:22)

  İsmin Dilek, İstanbul/ATEŞEHİR’de oturuyorum. 4 çocuk sahibi bir ev kadınıyım. Çocuklarımla beraber bu işi yapacak bol zamanımız var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.