Evlere mandal işi veren firmalar

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ekonomik sıkıntılar ve her gün artan masraflar karşısında zorlanan ailelerin imdadına evde çalışarak para kazandıran işler yetişmektedir. Ülkemizde binlerce insan evinde bu tarz ek işler yaparak para kazanmakta ve geçimini sağlamaktadır. Bu tür işler genellikle ev hanımları tarafından tercih edilmek ile birlikte vardiyalı çalışan erkekler tarafından da yapılmaktadır. Çocukların okul masrafları ve gündelik hayatın getirdiği masraflara yetişemeyen tek maaşlı çalışanlar bu veya bunun gibi paketleme iş aramaktadır. Başta İstanbul olmak üzere bir çok üretici firma ürettikleri mandallar için paketlemeci aramaktadır. Ev hanımlarının daha düşük ücret karşılığında çalışması ve sigorta, yemek ve yol masrafı gibi masraflarının olmaması bu iş için tercih edilmeleri sağlamaktadır. Evinde günde 5 – 6 saatini ayıran bir ev hanımı evde mandal paketleme işi yaparak asgari ücret miktarına yakın bir ücret kazanabilmektedir. Bu işi komşuları veya arkadaşları ile küçük guruplar halinde yapanların gelirleri daha da artmaktadır. Sizde bu iş için 3 – 5 kişilik grup oluşturursanız  daha kolay iş bulabilir bu sayede daha çok para kazanabilirsiniz.

 

Evde Mandal Paketleyerek 1. 500 Lira Kazanın

Evinizde oturduğunuz yerden sadece firmaların gönderdiği mandalları paketleyerek para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmalardan iş başvurusunda bulunmanız olacaktır. İş başvurunuzun kabul edilmesi için küçük gruplar oluşturanların daha avantajlı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Evde mandal paketleme işi başvurusu kabul edilenlere 50 bin ile 100 bin civarında mandal gönderilmektedir. Farklı renk ve ebatlardaki mandalları eşleştirerek istenilen adetlerde paketlemeniz gerekmektedir. Bu rakamlar ilk defa bu işi yapacak olanlar için çok yüksek gelebilir. Fakat 3 – 4 kişi için bu adetteki mandalları paketlemek çok da zor olmamaktadır. Aylık olarak bu adetler civarında yapacağınız mandal paketleme işi sayesinde 1. 500 lira civarında bir kazancınız olacaktır.

Evlere Ek iş Veren Firmalar Evinde Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Kişileri Arıyor. Evde Yapılacak İşlere Örnek Vermek Gerekirse, Nikah Şekeri Paketleme İşi, Altın Kutusu Yapımı, Davetiye Katlama İşi, Kağıt Torba Katlama İşi, Turşu Yapımı Diye Sıralanabilir.

Ev Hanımları Evdeki Boş Zamanlarında Aile Bütçesine Ek Kazanç Sağlamak İçin Evde Yapılacak Ek İş Veren Firmalardan İş Alırlar. Yine Evde Boş Zamanı Olan Emekliler Ve Öğrenciler İçin Evlere Ek İş Veren Firmalar Ve Esnaflar Bulunmaktadır. Firmalar Uygun Ücretler Karşılığında Evlere İş Vererek İşletme Maliyetini Düşürmekte, Evde Ek İş Arayanlar İse Ek Bir Kazanç Elde Etmektedir.

Evde Yapılacak İş Fikirleri Evlere Ek iş Veren FirmalarEvde Yapılacak Ek İşlere Örnekler

Hatipoğlu Tic. Ltd. Şti:
İstanbul İlinde Faaliyet Gösteren Firma Evlere Ek İş Olarak Mandal Ve Kutu Katlama İşi Vermektedir. Yapılacak İşleri Kargo İle Evinize Kadar Gönderip İşin Bitiminde Karşı Ödemeli Kargo İle Yapılan İşi Teslim Almakta Ve Hak Ettiğiniz Parayı Ödemektedir.

İstanbul İli Evlere Mandal İşi:
Kilogram Başına 10 TL, 100 Kilogramlık Bir Çuval Ve Mandal Makinesi Gönderilir.
Telefon: 0 543 748 63 26

Şekerleme Poşetlenme İşi
Şekerleme Üretimi Yapan Küçük İşletmeler İçin Paketleme Makineleri Bütçelerini Aştığı İçin Paketleme İşi İçin Evlere İş Vermektedirler. Şekerleme Poşetleme İşini Emekliler, Ev Hanımları Ve Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Öğrenciler Yapabilmektedir. Küçük İşletmeler Ürettikleri Şekerlemeleri Evinize Kadar Getirip, Poşetlenmiş Şekerlemeleri Evinizden Alırlar. İşleteler Poşet Yada Kilo Başına Ödeme Yapmaktadır.

Nikah Şekeri Paketle İşi
Düğün Sezonunun Başladığı Nisan Ayı İle Ekim Ayı Arasında Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Ek İş Arayanlara İhtiyaç Duyarlar.
Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Genellikle Tane Başı Ödeme Yapmaktadır, Bazı Firmalar Toplu Fiyat Verebilir. Firmalar Nikah Şekerlerini Ve Paketleri Görsel Bir Şekilde Süslemenizi İsteyecektir.

Evde Turşu Yapım İşi
Maharetli Ev Hanımları İçin Ek Kazanç Getiren Bir Diğer İş Fikri İse Evde Turşu Yapma İşidir. Özellikle Küçük Esnaflar Ev Yapımı Turşu Talebi Nedeniyle Ev Hanımlarına Turşu Yaptırmaktadır. Küçük Esnaflar, Yöresel Ürünleri Satışı Yapan İşletmeler Turşu Malzemelerini Ev Hanımlarına Teslim Edip Yapılan Turşu Başına Ödeme Yapmaktadır.

Davetiye Katlama İşi
Düğün Sezonunda Revaçta Olan Bir İş Olan Davetiye Katlama İşi Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenler İçin İdealdir. Düğünleri Organize Eden Firmalar Davetiyeleri Matbaalarda Bastırdıktan Sonra Katlanması Ve Zarflanması Gerekmektedir. Katladığınız Davetiye Başına Ücret Ödeyen Firmalar Ev Hanımlarına Ve Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenlere Davetiye Katlama İşi Vermektedir.

Kağıt Torba Katlama İşi
Bazı Mağazalar Ürünlerini Müşterilerine Kağıt Torbalar İçerisinde Sunarlar. Mağazalar Matbaalarda Bastırdıkları Üzerinde İsimlerinin Geçtiği Bu Süslü Kağıtları Katlamaları İçin Evlere Vermektedir. Evlerde Katlanıp Torba Haline Getirilen Kağıt Torba Katlama İşi Diğer Ek İşlere Göre Daha Zordur Ancak Kazancı Daha Fazladır.

Altın Kutusu Yapımı İşi
Altın Kutuları Matbaalarda Karton Üzerine Basılmakta, Basılan Bu Kutuları Büküp Şekil Verilmesi Gerekmektedir. Kuyumcular İçin Vazgeçilmez Olan Altın Kutuları Matbaalardan Teslim Aldıktan Sonra Evlere Kadar Teslim Edip Hazırlandıktan Sonra Yine Evlerden Teslim Almaktadır.
Sponsorlu Bağlantılar

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak
Küçük İşletmeler, Çalışan Sayısı Ellinin Altında Olan Ofis Ve Atölyeler Çalışanları İçin Öğle Yemeklerini Yaptırmak İçin Hazır Yemek Şirketleri Yerine Ev Hanımlarını Tercih Edebilmektedir. Yemek İçin Malzemeleri Evinize Kadar Getiren İşletmeler, Yemek Hazır Olduğunda Yine Evinizden Yapılan Yemeği Almaktadır. Hazır Yemek Şirketlerine Göre Daha Uygun Bir Maliyetle Çalışanlarına Ev Yemekleri Yeme Fırsatı Sunan İşletmeler Maharetli Ev Hanımları Aramaktadır.
Evlere İş Veren Firmalar Listesi
İstanbul Kartal Triko, Penye Ve Abiye Üzerine Boncuk İşleri:
Karlıktepe Mahallesi, Zekeriya Göçer İlköğretim Okulu Arkası Kartal İstanbul
Tel: 0 555 402 56 56
Tel: 0 534 394 33 75

İstanbul Hadımköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece Ve Esenyurt Civarında İkamet Edip Ekip Oluşturanlara (Ekip En Az 15 Kişi Olmalı) Pul Boncuk Ve Örgü Motif İşleri:
Telefon: 0 533 960 60 29
Telefon: 0 212 883 34 02

İstanbul Eyüp Oyuncak Montajı Ve Yapıştırma İşleri:
Oyuncak Parçalarının Birleştirilmesi İşidir. Yapılacak İşler Kargo İle Eviniz Kadar Gelir Ve Yine Kargo İle Yapılan İşler Teslim Edilir
İletişim Mail Adresi: kaderbertu@hotmail.com

İstanbul Bayrampaşa Ekiplere El İşi Ve Boncuk İşi:
İletişim:
Nihal Ertaş
Telefon Numarası: 0 212 613 62 34
Cep Telefonu: 0 534 622 55 60

İstanbul Kağıthane Gültepe Evlere Boncuk İşi:
Abiye İşinden Anlayan, Ekip Başları, Grup Oluşturabilenler İletişime Geçebilir.
Mail: guldanegumus@mynet.com
Telefon: 0 507 566 99 96

İstanbul Kartal İplik Temizleme Ve Boncuk İşi.
5-6 Kişilik Gruplara İş Veriliyor İletişim İçin Telefon Numarası: 0 534 329 49 67

Hatipoğlu Ticaret LTD. ŞTİ.
Ücretsiz Kargo İle İş Kapınıza Kadar Getirilip, Yine İşin Bitiminde Kapınızdan Alınır.
Vahap Ve Mehmet Hatipoğlu
Tel: 0 531 939 83 63

Sizde Evde Yapılacak Ek Bir İş Arıyorsanız Aşağıdaki Yorum Kısmından Ek İş Aradığınızı Belirterek, Ek İş Veren Firmaların Size Ulaşmasını Sağlayabilirsiniz.

Yazar: kacgun

1.248 thoughts on “Evlere mandal işi veren firmalar

  Kardelen Aktaş

  (17 Ağustos 2019 - 13:51)

  Öğrenciyim bu işe ihtiyacım var. Lütfen geri dönüş yapın.

  Makbule Demirkoç

  (17 Ağustos 2019 - 13:16)

  Esenyurt’ta oturuyorum. İki çocuğum var. 37 yaşındayım. Çocuklarımın okul masraflarını karşılamak için evde iş istiyorum.

  Dilek Aktaş

  (17 Ağustos 2019 - 13:14)

  Esenyurt’ta oturuyorum. 20 yaşındayım. Üniversite harçlığımı çıkarmak için ek iş arıyorum.

  Zeynep

  (16 Ağustos 2019 - 21:05)

  Merhaba Tuzla da oturuyorum çalışmıyorum bütün günümü ayırıp çalışabilirim 30 yaşındayım lisans mezunuyum iş bulamadığım için bir şekilde para kazanmam gerekiyor dönüşünüzü rica ediyorum.

  Şifa

  (16 Ağustos 2019 - 20:13)

  Merhaba,

  Ankara Yenimahalle’de ikamet ediyorum. Ek işe ihtiyacım var. İnşallah ulaşırsınız.

  Saygılar

  Şengül

  (16 Ağustos 2019 - 11:46)

  Merhabalar İzmirde ikamet ediyorum. Her türlü paketleme katlama ve montaj işini yapabilirim ekip de kurabilirim . Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

  Nermin

  (16 Ağustos 2019 - 04:13)

  2 cocugum var 2 side okuyor mandal yada katlama işi verirseniz sevinirim istanbul esenler de oturuyorum 41 yasindayim

  Ümmühan Aslan Kılıç

  (15 Ağustos 2019 - 19:22)

  İyi akşamlar bende ek iş istiyorum. Van da oturuyorum

  Lale karabulut

  (15 Ağustos 2019 - 13:36)

  Merhaba ben ankarada otuyorum bi arkadaşımla beraber paketleme işi ve davette katlama işi yapmak istiyoruz ihtiyacımız var böyle bi işe

  NAZLI TURAN

  (15 Ağustos 2019 - 10:23)

  AYDIN NAZİLLİ DE İKAMET ETMEKTEYİM EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLMANIZI RİCA EDERİM

  alı

  (14 Ağustos 2019 - 22:26)

  eşıme iş arıyorum ankara

  Banu civelek

  (13 Ağustos 2019 - 23:12)

  Eyüp Alibeyköy de oturuyoruz
  3 kişiyiz
  Kutu katlama
  Boncuk işi
  Nikah şekeri yaptık daha önce. İş arıyoruz

  Banu Ci̇velek

  (13 Ağustos 2019 - 23:03)

  Merhaba,
  Alibeyköy de oturuyorum ve evde ek iş yapmak istiyorum. Davetiye, kutu veya poşet katlama ve paketleme işleri yapabilirim.

  Meryem Işıkoğlu

  (13 Ağustos 2019 - 21:20)

  Paketleme işi evde yapmak istiyorum Ankara kızımı okutuyorum iktisat mezunuyum temiz ve titiz becerikliyim zamanında teslim ederim eşim de var işsiz

   Aslı

   (15 Ağustos 2019 - 13:34)

   Kayseride ikamet ediyorum evde iş imkanı sağlıcak olan olursa sevinirim normalde mesleğim hemşirelik çocuklarım için işimi bırakmak zorunda kaldım

  Meryem Işıkoğlu

  (13 Ağustos 2019 - 21:16)

  Paketleme işi evde yapmak istiyorum Ankara

  Tuğba

  (13 Ağustos 2019 - 02:19)

  Istanbul beylıkduzunde oturuyorum evde ek iş yapmak ıstıyorum donus sağlarmısınız lütfen?

  AYSUN

  (11 Ağustos 2019 - 14:27)

  Yeni açılan atölyemizde evlere ek iş olarak çeşitli iş verilir irt 0555 050 2206 Aysun hanım

  Esra gültekin

  (10 Ağustos 2019 - 13:47)

  Anlara etimesgutta oturuyorum. Evde vereceğiniz her iş hijyenik ortamda yapılır yeterli yer vardır. Hızlı teslim ederim. Benimle çalışacak temiz hanımlar da mevcut. İş bitirilir teslim edilir
  05388731805

  Buğra

  (9 Ağustos 2019 - 17:29)

  İzmir’de oturuyorum. Elimden el işleri kolayca gelir. Yapılacak iş varsa iletişime geçebilirsiniz.

  Melisa

  (8 Ağustos 2019 - 20:32)

  Acil işe ihtiyacım var bana ulaşırsanız çok sevinirim kocaeli\gebze

  tuğçe genel

  (8 Ağustos 2019 - 13:19)

  merhaba ankara mamakta oturuyorum. ankara içinde hertürlü paketleme vb. işleri yapabilirim. kalabalık bir aileyiz verilen işi vaktinden önce teslim ederiz. lütfen bana dönüş yapın …

   Anonim

   (15 Ağustos 2019 - 20:49)

   Merhaba Erzurum da oturuyorum paketleme ev hanimiyim günlük 5 saati ayirabilirim paketleme işinde

  hande

  (7 Ağustos 2019 - 20:06)

  20 yaşındayım, Kayseride yaşıyorum, üniversite için ek iş arıyorum evde

  Çağla

  (7 Ağustos 2019 - 18:17)

  Merhaba,
  Alibeyköy de oturuyorum ve evde ek iş yapmak istiyorum. Davetiye, kutu veya poşet katlama ve paketleme işleri yapabilirim.

   Hülya

   (17 Ağustos 2019 - 01:13)

   Hertürlü el becerim vardır paketleme işi yapmak istiyorum

  Şengül

  (7 Ağustos 2019 - 15:13)

  Merhabalar İzmirde oturuyorum. Bu isleri zamanında ve hızlı bir şekilde yapabilirim . Geri dönüşlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

   Feray

   (8 Ağustos 2019 - 03:44)

   Merhaba evde iş yapmak istiyorum kıraç ta oturuyorum eşimden ayrıyım 3 aylık bebeğim olduğu için evde iş imkanı istiyorum.

  Halime

  (7 Ağustos 2019 - 02:10)

  32 yaşındayım. Şuan çalışmıyorum iş bulamadım ve Evde iş yapmk istiyorm

  Burcu Büyükkeskin

  (7 Ağustos 2019 - 00:09)

  Ben burcu 3cocugumda okuyor esime ve evime destek olmak istiyorum okullarda aciliyor paraya ihtiyacim var kina paketleme nikah sekeri mandal v.s bu tur isleri yaparım elim cok hizli ve pratik daha once boyle isler yaptım geri donus yaparsanız cok memnun olurum

  Asuman Saruhan

  (6 Ağustos 2019 - 23:02)

  Merhaba, 24 yaşındayım, evliyim. İstanbul Ümraniye’de kirada oturuyoruz. Eşimde bende işsiz kaldık.
  Bu işe ihtiyacım var. Hızlı bir şekilde ürünleri hazırlayıp teslim edebilirim.

  Anonim

  (6 Ağustos 2019 - 21:04)

  İstanbul pendik

  Ferah

  (6 Ağustos 2019 - 16:41)

  7 kişiyiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz. İstanbul beylikdüzünde oturuyoruz.

  Kamile kesgin

  (6 Ağustos 2019 - 15:13)

  Selam ben kamile ,çorum da oturuyorum ,evde ek iş yapmak istiyorum ,elim yatkındır ekip de ayarlarım ,paket işlerinde ne olursa, evimde üç kisiyiz gerek duyuldugunda ekip olusur, islerimi titilikle yaparim , kart ,sabun ,boncuk ,vs vs .gibi simdiden tesekkur ediyorum ,

  funda

  (6 Ağustos 2019 - 14:15)

  aydında ikamet etmekteyim. 40 yaşıdayım. evde yapabileceğim ek işlere talibim.

   Anonim

   (17 Ağustos 2019 - 22:16)

   Ben gaziantepte oturuyorum esimle ek is olarak paketleme isi mandal isi davetiye katlama vs istiyorum elim yatkindir

  Serap susanne Aydemir

  (5 Ağustos 2019 - 21:35)

  Merhaba ben 46yaşındayım rahatsızlığım olduğundan çalışamıyorum dulum ve paraya ihtiyacım var iki arkadaşım daha benimle aynı durumda acil evde yapabileceğimiz Bi işe ihtiyacımız var teşekür ederim haber bekliyoruö

  Yasemin

  (5 Ağustos 2019 - 13:43)

  Ankara da oturuyorum. Akrabalarımla bu işi yapmak istiyoruz. El becerimiz iyidir.

  Gülhan yıldız

  (5 Ağustos 2019 - 13:18)

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim .

  Sevgi Özbalta

  (5 Ağustos 2019 - 01:56)

  Merhaba, İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum ev hanımıyım. Gunluk olarak saat sınırım bulunmuyor paketleme/katlama/zarflama işleri yapabilirim.

  Ceylan

  (5 Ağustos 2019 - 00:15)

  Kocaelide öğrenciyim evde ek iş yapmak istiyorum. Elim yatkındır. Paketleme boncuk dizme gibi işler yapabilirim.

  esma

  (4 Ağustos 2019 - 23:07)

  Evde davetiye ve poşet katlama işi istiyorum lütfen geri dönüş yaparmısınız acilll

  Anonim

  (4 Ağustos 2019 - 23:04)

  Evde davetiye ve poşet katlama işi istiyorum lütfen geri dönüş yaparmısınız acill

  Veysel Bilgin

  (4 Ağustos 2019 - 15:43)

  Bulunduğum bölgede evlerde iş yaptırabileceğim yaklaşık 40-50 kişi bulunmaktadır kendi aracımla ürünleri alıp teslim edebilirim toplu iş vermek isteyen firmalar bana ulaşabilirler daha önce kalem vs yaptırdım.507.592.82.22

  Şebnem

  (3 Ağustos 2019 - 22:31)

  Merhaba Adana ‘da yaşıyorum elim bu işlere çok yatkın ayrıca hızlıdır dönüş yapmanızı bekliyorum.

   Münevver Yıldırım

   (16 Ağustos 2019 - 00:00)

   Mrb lisans mezunuyum atama sıkıntısından dolayı evdeyim herhangi bir paketleme işini yapabilirim elim hızlı ve yatkındır dönüş yapmanızı bekliyorum

  EKIŞ

  (2 Ağustos 2019 - 18:00)

  Evlere ek iş veren firma sms yada irt: 05550502206 istanbul anadolu yakası

  Pinar

  (2 Ağustos 2019 - 14:11)

  Evde ek iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim istanbul pendik

  Neslihan Açıkgöz

  (2 Ağustos 2019 - 13:40)

  Evde ek işe ihtiyacım var, Uşaktan yazıyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

  Deniz

  (1 Ağustos 2019 - 23:04)

  Merhaba.Samsun’da oturuyorum.Paketleme işi yapmak istiyorum.Geri dönerseniz çok sevinirim.Gerçekten çok ihtiyacım var.

  Kader

  (1 Ağustos 2019 - 20:24)

  Evde ek iş isiyorum lütfen bilgilendirmisniz
  Batman merkezde oturuyorum

  Elif kumru

  (1 Ağustos 2019 - 16:49)

  Bursa osmangazi dikkaldirimda oturuyorum.kizmeslek lisesi mezunuyum.istenilen isi hizli ve duzenli yaparim.kiraciyim.ek gelire ihtiyacim var.ilgilenirseniz sevirim.

  Serpil

  (1 Ağustos 2019 - 14:43)

  Paketleme isi olursa yapabilirim giresun/dereli

  Yeliz birinci

  (1 Ağustos 2019 - 13:12)

  Paketleme işi istiyorum lütfen ekip arkadaşlarım var 0546 9197931

  arzu

  (1 Ağustos 2019 - 12:19)

  evde ek iş istiyorum yardimci olurmusunuz

  Zeliha

  (1 Ağustos 2019 - 11:28)

  Merhabalar ankara dikmende oturuyorum, tecrübem var paketleme işini severek yaptım, boş zamanımı güzel bir şekilde kullanmak ve aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorum, umarım dönüş yaparsanız teşekkürler

   Elif Serap Lüker

   (9 Ağustos 2019 - 10:20)

   Evde ek iş yapmak istiyorum

    Ekrem atsay

    (9 Ağustos 2019 - 14:44)

    Konya karatayda ikahamet ediyorum 19 yaşındayım eşimle ek iş istiyoruz gelire ihtiyacımız var her işi yaparız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.