Evlere mandal işi veren firmalar

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ekonomik sıkıntılar ve her gün artan masraflar karşısında zorlanan ailelerin imdadına evde çalışarak para kazandıran işler yetişmektedir. Ülkemizde binlerce insan evinde bu tarz ek işler yaparak para kazanmakta ve geçimini sağlamaktadır. Bu tür işler genellikle ev hanımları tarafından tercih edilmek ile birlikte vardiyalı çalışan erkekler tarafından da yapılmaktadır. Çocukların okul masrafları ve gündelik hayatın getirdiği masraflara yetişemeyen tek maaşlı çalışanlar bu veya bunun gibi paketleme iş aramaktadır. Başta İstanbul olmak üzere bir çok üretici firma ürettikleri mandallar için paketlemeci aramaktadır. Ev hanımlarının daha düşük ücret karşılığında çalışması ve sigorta, yemek ve yol masrafı gibi masraflarının olmaması bu iş için tercih edilmeleri sağlamaktadır. Evinde günde 5 – 6 saatini ayıran bir ev hanımı evde mandal paketleme işi yaparak asgari ücret miktarına yakın bir ücret kazanabilmektedir. Bu işi komşuları veya arkadaşları ile küçük guruplar halinde yapanların gelirleri daha da artmaktadır. Sizde bu iş için 3 – 5 kişilik grup oluşturursanız  daha kolay iş bulabilir bu sayede daha çok para kazanabilirsiniz.

 

Evde Mandal Paketleyerek 1. 500 Lira Kazanın

Evinizde oturduğunuz yerden sadece firmaların gönderdiği mandalları paketleyerek para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmalardan iş başvurusunda bulunmanız olacaktır. İş başvurunuzun kabul edilmesi için küçük gruplar oluşturanların daha avantajlı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Evde mandal paketleme işi başvurusu kabul edilenlere 50 bin ile 100 bin civarında mandal gönderilmektedir. Farklı renk ve ebatlardaki mandalları eşleştirerek istenilen adetlerde paketlemeniz gerekmektedir. Bu rakamlar ilk defa bu işi yapacak olanlar için çok yüksek gelebilir. Fakat 3 – 4 kişi için bu adetteki mandalları paketlemek çok da zor olmamaktadır. Aylık olarak bu adetler civarında yapacağınız mandal paketleme işi sayesinde 1. 500 lira civarında bir kazancınız olacaktır.

Evlere Ek iş Veren Firmalar Evinde Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Kişileri Arıyor. Evde Yapılacak İşlere Örnek Vermek Gerekirse, Nikah Şekeri Paketleme İşi, Altın Kutusu Yapımı, Davetiye Katlama İşi, Kağıt Torba Katlama İşi, Turşu Yapımı Diye Sıralanabilir.

Ev Hanımları Evdeki Boş Zamanlarında Aile Bütçesine Ek Kazanç Sağlamak İçin Evde Yapılacak Ek İş Veren Firmalardan İş Alırlar. Yine Evde Boş Zamanı Olan Emekliler Ve Öğrenciler İçin Evlere Ek İş Veren Firmalar Ve Esnaflar Bulunmaktadır. Firmalar Uygun Ücretler Karşılığında Evlere İş Vererek İşletme Maliyetini Düşürmekte, Evde Ek İş Arayanlar İse Ek Bir Kazanç Elde Etmektedir.

Evde Yapılacak İş Fikirleri Evlere Ek iş Veren FirmalarEvde Yapılacak Ek İşlere Örnekler

Hatipoğlu Tic. Ltd. Şti:
İstanbul İlinde Faaliyet Gösteren Firma Evlere Ek İş Olarak Mandal Ve Kutu Katlama İşi Vermektedir. Yapılacak İşleri Kargo İle Evinize Kadar Gönderip İşin Bitiminde Karşı Ödemeli Kargo İle Yapılan İşi Teslim Almakta Ve Hak Ettiğiniz Parayı Ödemektedir.

İstanbul İli Evlere Mandal İşi:
Kilogram Başına 10 TL, 100 Kilogramlık Bir Çuval Ve Mandal Makinesi Gönderilir.
Telefon: 0 543 748 63 26

Şekerleme Poşetlenme İşi
Şekerleme Üretimi Yapan Küçük İşletmeler İçin Paketleme Makineleri Bütçelerini Aştığı İçin Paketleme İşi İçin Evlere İş Vermektedirler. Şekerleme Poşetleme İşini Emekliler, Ev Hanımları Ve Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Öğrenciler Yapabilmektedir. Küçük İşletmeler Ürettikleri Şekerlemeleri Evinize Kadar Getirip, Poşetlenmiş Şekerlemeleri Evinizden Alırlar. İşleteler Poşet Yada Kilo Başına Ödeme Yapmaktadır.

Nikah Şekeri Paketle İşi
Düğün Sezonunun Başladığı Nisan Ayı İle Ekim Ayı Arasında Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Ek İş Arayanlara İhtiyaç Duyarlar.
Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Genellikle Tane Başı Ödeme Yapmaktadır, Bazı Firmalar Toplu Fiyat Verebilir. Firmalar Nikah Şekerlerini Ve Paketleri Görsel Bir Şekilde Süslemenizi İsteyecektir.

Evde Turşu Yapım İşi
Maharetli Ev Hanımları İçin Ek Kazanç Getiren Bir Diğer İş Fikri İse Evde Turşu Yapma İşidir. Özellikle Küçük Esnaflar Ev Yapımı Turşu Talebi Nedeniyle Ev Hanımlarına Turşu Yaptırmaktadır. Küçük Esnaflar, Yöresel Ürünleri Satışı Yapan İşletmeler Turşu Malzemelerini Ev Hanımlarına Teslim Edip Yapılan Turşu Başına Ödeme Yapmaktadır.

Davetiye Katlama İşi
Düğün Sezonunda Revaçta Olan Bir İş Olan Davetiye Katlama İşi Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenler İçin İdealdir. Düğünleri Organize Eden Firmalar Davetiyeleri Matbaalarda Bastırdıktan Sonra Katlanması Ve Zarflanması Gerekmektedir. Katladığınız Davetiye Başına Ücret Ödeyen Firmalar Ev Hanımlarına Ve Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenlere Davetiye Katlama İşi Vermektedir.

Kağıt Torba Katlama İşi
Bazı Mağazalar Ürünlerini Müşterilerine Kağıt Torbalar İçerisinde Sunarlar. Mağazalar Matbaalarda Bastırdıkları Üzerinde İsimlerinin Geçtiği Bu Süslü Kağıtları Katlamaları İçin Evlere Vermektedir. Evlerde Katlanıp Torba Haline Getirilen Kağıt Torba Katlama İşi Diğer Ek İşlere Göre Daha Zordur Ancak Kazancı Daha Fazladır.

Altın Kutusu Yapımı İşi
Altın Kutuları Matbaalarda Karton Üzerine Basılmakta, Basılan Bu Kutuları Büküp Şekil Verilmesi Gerekmektedir. Kuyumcular İçin Vazgeçilmez Olan Altın Kutuları Matbaalardan Teslim Aldıktan Sonra Evlere Kadar Teslim Edip Hazırlandıktan Sonra Yine Evlerden Teslim Almaktadır.
Sponsorlu Bağlantılar

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak
Küçük İşletmeler, Çalışan Sayısı Ellinin Altında Olan Ofis Ve Atölyeler Çalışanları İçin Öğle Yemeklerini Yaptırmak İçin Hazır Yemek Şirketleri Yerine Ev Hanımlarını Tercih Edebilmektedir. Yemek İçin Malzemeleri Evinize Kadar Getiren İşletmeler, Yemek Hazır Olduğunda Yine Evinizden Yapılan Yemeği Almaktadır. Hazır Yemek Şirketlerine Göre Daha Uygun Bir Maliyetle Çalışanlarına Ev Yemekleri Yeme Fırsatı Sunan İşletmeler Maharetli Ev Hanımları Aramaktadır.
Evlere İş Veren Firmalar Listesi
İstanbul Kartal Triko, Penye Ve Abiye Üzerine Boncuk İşleri:
Karlıktepe Mahallesi, Zekeriya Göçer İlköğretim Okulu Arkası Kartal İstanbul
Tel: 0 555 402 56 56
Tel: 0 534 394 33 75

İstanbul Hadımköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece Ve Esenyurt Civarında İkamet Edip Ekip Oluşturanlara (Ekip En Az 15 Kişi Olmalı) Pul Boncuk Ve Örgü Motif İşleri:
Telefon: 0 533 960 60 29
Telefon: 0 212 883 34 02

İstanbul Eyüp Oyuncak Montajı Ve Yapıştırma İşleri:
Oyuncak Parçalarının Birleştirilmesi İşidir. Yapılacak İşler Kargo İle Eviniz Kadar Gelir Ve Yine Kargo İle Yapılan İşler Teslim Edilir
İletişim Mail Adresi: kaderbertu@hotmail.com

İstanbul Bayrampaşa Ekiplere El İşi Ve Boncuk İşi:
İletişim:
Nihal Ertaş
Telefon Numarası: 0 212 613 62 34
Cep Telefonu: 0 534 622 55 60

İstanbul Kağıthane Gültepe Evlere Boncuk İşi:
Abiye İşinden Anlayan, Ekip Başları, Grup Oluşturabilenler İletişime Geçebilir.
Mail: guldanegumus@mynet.com
Telefon: 0 507 566 99 96

İstanbul Kartal İplik Temizleme Ve Boncuk İşi.
5-6 Kişilik Gruplara İş Veriliyor İletişim İçin Telefon Numarası: 0 534 329 49 67

Hatipoğlu Ticaret LTD. ŞTİ.
Ücretsiz Kargo İle İş Kapınıza Kadar Getirilip, Yine İşin Bitiminde Kapınızdan Alınır.
Vahap Ve Mehmet Hatipoğlu
Tel: 0 531 939 83 63

Sizde Evde Yapılacak Ek Bir İş Arıyorsanız Aşağıdaki Yorum Kısmından Ek İş Aradığınızı Belirterek, Ek İş Veren Firmaların Size Ulaşmasını Sağlayabilirsiniz.

Yazar: kacgun

1.405 thoughts on “Evlere mandal işi veren firmalar

  Hande

  (28 Ağustos 2019 - 00:37)

  Merhaba.Manisa’da oturuyorum.Paketleme işi için dönüş yapabilirseniz çok sevinirim.

  Nilgün

  (27 Ağustos 2019 - 23:19)

  6 kişilik bir ekibim var ve evde paketleme işi istiyoruz oturduğumuz yer güvercintepe /altınşehir bilgilendirirseniz sevinirim

  Seval buyukbesnili

  (27 Ağustos 2019 - 22:55)

  Merhaba paketleme işi almak istiyorum ise ihtiyacım cok vardir elimden gelir 10 senelik bir çalışma hayatim vardir suanda evde olmam gerektiği için bu işe ihtiyacm var

  Mavış

  (27 Ağustos 2019 - 09:21)

  Evde mandal paketleme istiyorum ankaradan 05075393663 ulasırsanız memnun olurum tsekkurler…

  havva

  (26 Ağustos 2019 - 16:03)

  bu işe çok ihtiyacım var lütfen

  Mustafa

  (26 Ağustos 2019 - 12:27)

  Merhaba 3 kişiyiz evde paket işi almak istiyoruz İstanbul Esenyurt ikamet etmekteyiz

  Muhammet

  (26 Ağustos 2019 - 11:25)

  Diyarbakır ya da Antalya da evde ek iş arıyorum
  Paketleme işini yapabilirim

  Beren baran

  (25 Ağustos 2019 - 22:31)

  27 yasi dasindayim.bagcilarda oturuyorum.kina paketleme veya daveyiye katlama isi olabilir.

  Nuray

  (25 Ağustos 2019 - 21:26)

  Iki küçük çocuğum var dışarda çalışamıyorum paraya ihtiyacim var evde is yapıp biseyler yapmak istiyorum cocuklarim için esimle ayriyim dönüş yaparsanız yapabiliceme eminim ekip arkadasim yok malesef yanlizim ama elimden geleni fazlasiyla yaparim

  gizem girgin

  (25 Ağustos 2019 - 12:12)

  Adana da yaşıyorum 20 yaşındayim ekonomik nedenlerden dolayi okulumu bırakmak zorunda kaldım yardımcı olursanız çok sevinirim…

  Nejla

  (25 Ağustos 2019 - 11:42)

  İki cocugum var eşim çalışmıyor evde çalışarak ihtiyaclarımızı karşılamak istiyorum hiç bir gelirim yok

  Adnan

  (24 Ağustos 2019 - 22:17)

  Emekliyim evde mandal montajı ve kutu , kese kağıdı katlama v.b işler yapabilirim.tuzlada oturuyorum.. Hadımköy de oturdugum zaman priz ve elektrik anahtarı montaj yapmıştım..

  Gönül

  (24 Ağustos 2019 - 22:08)

  Merhaba eşim işsiz evde işe çok ihtiyacım var Sakarya Serdivan da oturuyorum

  Tuba iba

  (24 Ağustos 2019 - 18:53)

  Merhaba istanbul arnavutköyde oturuyorum eşime destek olmak için evde iş yapmak istiyorum etiket ,paketleme davetiye ne olursa 5 kişilik ekibiz yardımcı olurmusunuz

  Fatma tekin

  (24 Ağustos 2019 - 12:58)

  Evde mandal paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var 05377049822

  Ümran

  (24 Ağustos 2019 - 12:45)

  Merhaba mesleğim on muhasebe ihracat konusunda da tecrubeliyim. Evde yapabileceğim bu alanda veya paketleme işi arıyorum

  Seher

  (24 Ağustos 2019 - 10:07)

  Merhaba ben iki çocuk annesiyim bu ise çok ihtiyacım var her türlü paketleme işi yaparım yardımcı olursanız sevinirim 05387929935

   Ebru Baykan

   (24 Ağustos 2019 - 15:07)

   Evde ek iş arıyorum Adana Seyhan’da oturuyorum
   Davetiye katlama işi kagıt torba katlama işi nikah şekerleri olabilir

  gülnaz

  (23 Ağustos 2019 - 21:46)

  Merhaba ben bursadan gülnaz Biz 6 arkadaş aile bütçesine katkıda bulunmak için mandal paketleme işi istiyoruz bize ulaşa bilirmisiniz

  Betul

  (23 Ağustos 2019 - 19:40)

  İşe ihtiyacım var konyada yasıyorum esim işsiz yardımcı olursanız sevinirim

  Tuba Hancıoğlu

  (23 Ağustos 2019 - 15:04)

  Merhaba , ben Üsküdar da oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum. Mandal yapımı, nikah şekeri, oyuncak yapımı montajı? Paketleme işerini severek be hızlıca yapabilirim.. yardımcı olursanız memnun olurum…

  Tuba Hancıoğlu

  (23 Ağustos 2019 - 14:58)

  Merhaba , ben Üsküdar da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum elim hızlıdır.
  Bana mandal yapımı, oyuncak yapım montaj,nikah şekeri yapımı , paketlemek işlerinin yapmak istiyorum…. bana yardımcı olursanız memnun olurum. İyi günler.

  Tuba Hancıoğlu

  (23 Ağustos 2019 - 14:57)

  Merhaba , evde iş yapmak istiyorum elim hızlıdır.
  Bana mandal yapımı, oyuncak yapım montaj,nikah şekeri yapımı , paketlemek işlerinin yapmak istiyorum…. bana yardımcı olursanız memnun olurum. İyi günler.

  Cennet Gözgöz

  (23 Ağustos 2019 - 00:08)

  Merhaba esenyurt güzelyurt mah oturmaktayim eve paketleme.isi istiyorum.

  Kamila

  (22 Ağustos 2019 - 20:33)

  Bursa yildirim orta baglarda yasiyorum.evlere verilecek ek is ariyorum.

  Cennet

  (22 Ağustos 2019 - 19:02)

  Merhaba istanbul beylikdüzü güzelyurt mahallesinde oturmaktayim evde is yapmak istiyorum .

  übra

  (22 Ağustos 2019 - 18:26)

  bu işe çok ihtiyacım var geri dönüş yapın lütfen ☹

  sevgi gül

  (22 Ağustos 2019 - 13:17)

  ben ve ablam okul harçlıklarımızı çıkarmak için iş istiyoruz. geri dönüş yapılırsa seviniriz:)

  Nihal

  (22 Ağustos 2019 - 12:52)

  Evde paketleme isi istiyorum üniversitede çocuk okutuyorum ihtiyacım var

  Altınay gelişir

  (21 Ağustos 2019 - 22:03)

  Ben ve ablam ve arkadaşım iş istiyoruz zor durumdayız İzmir kemalpaşada hikamet ediyoruz 05382456735

  Ceren Dokur

  (21 Ağustos 2019 - 21:26)

  Erzurum’da makine mühendisliği öğrencisiyim. Maddi durumumdan dolayı işe ihtiyacım var. Akşam okuduğum için gündüz saatlerinde müsaitim. Evde iş yapıp kendi harçlığımı kazanmak istiyorum. Paketleme veya boncuk dizme vs. işlerine elim yatkındır. Bu konuyla ilgili bana yardımcı olabilecek bir iş imkanı varsa mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

  Rabia

  (21 Ağustos 2019 - 17:15)

  Sakaryada ikamet ediyorum evde iş paketleme iplik temizleme gibi evde yapabileceğim işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim

  Zeynep

  (21 Ağustos 2019 - 12:35)

  Merhaba ist kucukcekmecede oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum cok ihtiyacim var ulasirsaniz sevinirim

   Rabia

   (21 Ağustos 2019 - 17:17)

   Sakaryada ikamet ediyorum evde iş paketleme iplik temizleme gibi evde yapabileceğim işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim telefon no:05354935155

  Mustafa

  (21 Ağustos 2019 - 09:41)

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum

  Anonim

  (21 Ağustos 2019 - 03:54)

  3 kisilik bir grupla ek is istiyorum istanbul tuzla
  05369176243

   Bedriye

   (22 Ağustos 2019 - 03:03)

   Merhabalar evde paketleme yapabileceğim bir iş arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim saygılarımla

  yasemin

  (20 Ağustos 2019 - 20:59)

  Samsun da oturuyorum bi isi yapmayı çok istiyorum.

  Gülcan güler

  (20 Ağustos 2019 - 16:40)

  ek is ariyorum

  Emine

  (20 Ağustos 2019 - 14:25)

  Mandal işi almak istyrum yardımcı olursanız sevinirim

  Özlem

  (20 Ağustos 2019 - 12:02)

  Paketleme işi yapmak istiyorum ev hanimiyim

   HELİN

   (20 Ağustos 2019 - 14:38)

   İstanbul sultangazi .Mandal veya farklı paketleme işi yapmak istiyorum 15-20 grubum ve dükkanım var dönüş yaparsanız sevinirim.

  songül

  (19 Ağustos 2019 - 11:57)

  evde 6 kişiyiz ve ekip oluşturabiliriz paketleme işi ve boncuk işi daha önce yapıldıgı için gayet temiz ve düzgün iş yapılmaktadır kargo ilede ürünleri yollabilirsiniz

  Merve

  (18 Ağustos 2019 - 23:16)

  Mandal ve kutu katlama işi yapabilirim

  Handan

  (18 Ağustos 2019 - 20:35)

  Merhabalar istanbul bahçelievlerde oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum

  Handan

  (18 Ağustos 2019 - 20:00)

  Merhaba istanbulda yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum

  Handan

  (18 Ağustos 2019 - 19:59)

  Merhaba istanbulda yaşıyorum paketleme işinde hızlıyımdır dönüş yaparsanız sevinirim

  Ayşenur çevik

  (18 Ağustos 2019 - 15:29)

  ne zaman bilgi alabilirim

  nebi

  (18 Ağustos 2019 - 12:22)

  adana da 10 kişilik grup olarak paketleme işi yapılır. Eve kargo ilede yollayabilirsiniz.

  misafir

  (18 Ağustos 2019 - 12:01)

  adana da 10 kişilik grup olarak paketleme işi yapılır

  Anonim

  (18 Ağustos 2019 - 01:30)

  Merhaba vanda oturuyorum 3 kisilik bir ekibiz eve kargo teslim ek is istiyorum

  Merve A.

  (17 Ağustos 2019 - 22:11)

  Merhaba lisans mezunuyum fakat 8 aylik bir bebegim oldugu icin evde gelir saglayabilecegim bir is ariyorum paketleme isinin tam bana gore oldugunu dusunuyorum gorurseniz lutfen geri donus yapiniz karabukte oturuyorum

  asiye

  (17 Ağustos 2019 - 16:10)

  Konyada yaşıyorum paket leme işi yapmak istiyorum becerikli ve hizliyimdir bana ulasirsaniz sevinirim

   Mülkiye İstanbul'da oturuyorum paketleme işi istiyorum

   (21 Ağustos 2019 - 16:27)

   Çocuklarım küçük evde çalışmak istiyorum

  Anonim

  (17 Ağustos 2019 - 16:05)

  Ben paketleme işi yapmak istiyorum bana ulasirsaniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.