Evlere mandal işi veren firmalar

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ekonomik sıkıntılar ve her gün artan masraflar karşısında zorlanan ailelerin imdadına evde çalışarak para kazandıran işler yetişmektedir. Ülkemizde binlerce insan evinde bu tarz ek işler yaparak para kazanmakta ve geçimini sağlamaktadır. Bu tür işler genellikle ev hanımları tarafından tercih edilmek ile birlikte vardiyalı çalışan erkekler tarafından da yapılmaktadır. Çocukların okul masrafları ve gündelik hayatın getirdiği masraflara yetişemeyen tek maaşlı çalışanlar bu veya bunun gibi paketleme iş aramaktadır. Başta İstanbul olmak üzere bir çok üretici firma ürettikleri mandallar için paketlemeci aramaktadır. Ev hanımlarının daha düşük ücret karşılığında çalışması ve sigorta, yemek ve yol masrafı gibi masraflarının olmaması bu iş için tercih edilmeleri sağlamaktadır. Evinde günde 5 – 6 saatini ayıran bir ev hanımı evde mandal paketleme işi yaparak asgari ücret miktarına yakın bir ücret kazanabilmektedir. Bu işi komşuları veya arkadaşları ile küçük guruplar halinde yapanların gelirleri daha da artmaktadır. Sizde bu iş için 3 – 5 kişilik grup oluşturursanız  daha kolay iş bulabilir bu sayede daha çok para kazanabilirsiniz.

 

Evde Mandal Paketleyerek 1. 500 Lira Kazanın

Evinizde oturduğunuz yerden sadece firmaların gönderdiği mandalları paketleyerek para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmalardan iş başvurusunda bulunmanız olacaktır. İş başvurunuzun kabul edilmesi için küçük gruplar oluşturanların daha avantajlı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Evde mandal paketleme işi başvurusu kabul edilenlere 50 bin ile 100 bin civarında mandal gönderilmektedir. Farklı renk ve ebatlardaki mandalları eşleştirerek istenilen adetlerde paketlemeniz gerekmektedir. Bu rakamlar ilk defa bu işi yapacak olanlar için çok yüksek gelebilir. Fakat 3 – 4 kişi için bu adetteki mandalları paketlemek çok da zor olmamaktadır. Aylık olarak bu adetler civarında yapacağınız mandal paketleme işi sayesinde 1. 500 lira civarında bir kazancınız olacaktır.

Evlere Ek iş Veren Firmalar Evinde Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Kişileri Arıyor. Evde Yapılacak İşlere Örnek Vermek Gerekirse, Nikah Şekeri Paketleme İşi, Altın Kutusu Yapımı, Davetiye Katlama İşi, Kağıt Torba Katlama İşi, Turşu Yapımı Diye Sıralanabilir.

Ev Hanımları Evdeki Boş Zamanlarında Aile Bütçesine Ek Kazanç Sağlamak İçin Evde Yapılacak Ek İş Veren Firmalardan İş Alırlar. Yine Evde Boş Zamanı Olan Emekliler Ve Öğrenciler İçin Evlere Ek İş Veren Firmalar Ve Esnaflar Bulunmaktadır. Firmalar Uygun Ücretler Karşılığında Evlere İş Vererek İşletme Maliyetini Düşürmekte, Evde Ek İş Arayanlar İse Ek Bir Kazanç Elde Etmektedir.

Evde Yapılacak İş Fikirleri Evlere Ek iş Veren FirmalarEvde Yapılacak Ek İşlere Örnekler

Hatipoğlu Tic. Ltd. Şti:
İstanbul İlinde Faaliyet Gösteren Firma Evlere Ek İş Olarak Mandal Ve Kutu Katlama İşi Vermektedir. Yapılacak İşleri Kargo İle Evinize Kadar Gönderip İşin Bitiminde Karşı Ödemeli Kargo İle Yapılan İşi Teslim Almakta Ve Hak Ettiğiniz Parayı Ödemektedir.

İstanbul İli Evlere Mandal İşi:
Kilogram Başına 10 TL, 100 Kilogramlık Bir Çuval Ve Mandal Makinesi Gönderilir.
Telefon: 0 543 748 63 26

Şekerleme Poşetlenme İşi
Şekerleme Üretimi Yapan Küçük İşletmeler İçin Paketleme Makineleri Bütçelerini Aştığı İçin Paketleme İşi İçin Evlere İş Vermektedirler. Şekerleme Poşetleme İşini Emekliler, Ev Hanımları Ve Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Öğrenciler Yapabilmektedir. Küçük İşletmeler Ürettikleri Şekerlemeleri Evinize Kadar Getirip, Poşetlenmiş Şekerlemeleri Evinizden Alırlar. İşleteler Poşet Yada Kilo Başına Ödeme Yapmaktadır.

Nikah Şekeri Paketle İşi
Düğün Sezonunun Başladığı Nisan Ayı İle Ekim Ayı Arasında Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Ek İş Arayanlara İhtiyaç Duyarlar.
Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Genellikle Tane Başı Ödeme Yapmaktadır, Bazı Firmalar Toplu Fiyat Verebilir. Firmalar Nikah Şekerlerini Ve Paketleri Görsel Bir Şekilde Süslemenizi İsteyecektir.

Evde Turşu Yapım İşi
Maharetli Ev Hanımları İçin Ek Kazanç Getiren Bir Diğer İş Fikri İse Evde Turşu Yapma İşidir. Özellikle Küçük Esnaflar Ev Yapımı Turşu Talebi Nedeniyle Ev Hanımlarına Turşu Yaptırmaktadır. Küçük Esnaflar, Yöresel Ürünleri Satışı Yapan İşletmeler Turşu Malzemelerini Ev Hanımlarına Teslim Edip Yapılan Turşu Başına Ödeme Yapmaktadır.

Davetiye Katlama İşi
Düğün Sezonunda Revaçta Olan Bir İş Olan Davetiye Katlama İşi Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenler İçin İdealdir. Düğünleri Organize Eden Firmalar Davetiyeleri Matbaalarda Bastırdıktan Sonra Katlanması Ve Zarflanması Gerekmektedir. Katladığınız Davetiye Başına Ücret Ödeyen Firmalar Ev Hanımlarına Ve Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenlere Davetiye Katlama İşi Vermektedir.

Kağıt Torba Katlama İşi
Bazı Mağazalar Ürünlerini Müşterilerine Kağıt Torbalar İçerisinde Sunarlar. Mağazalar Matbaalarda Bastırdıkları Üzerinde İsimlerinin Geçtiği Bu Süslü Kağıtları Katlamaları İçin Evlere Vermektedir. Evlerde Katlanıp Torba Haline Getirilen Kağıt Torba Katlama İşi Diğer Ek İşlere Göre Daha Zordur Ancak Kazancı Daha Fazladır.

Altın Kutusu Yapımı İşi
Altın Kutuları Matbaalarda Karton Üzerine Basılmakta, Basılan Bu Kutuları Büküp Şekil Verilmesi Gerekmektedir. Kuyumcular İçin Vazgeçilmez Olan Altın Kutuları Matbaalardan Teslim Aldıktan Sonra Evlere Kadar Teslim Edip Hazırlandıktan Sonra Yine Evlerden Teslim Almaktadır.
Sponsorlu Bağlantılar

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak
Küçük İşletmeler, Çalışan Sayısı Ellinin Altında Olan Ofis Ve Atölyeler Çalışanları İçin Öğle Yemeklerini Yaptırmak İçin Hazır Yemek Şirketleri Yerine Ev Hanımlarını Tercih Edebilmektedir. Yemek İçin Malzemeleri Evinize Kadar Getiren İşletmeler, Yemek Hazır Olduğunda Yine Evinizden Yapılan Yemeği Almaktadır. Hazır Yemek Şirketlerine Göre Daha Uygun Bir Maliyetle Çalışanlarına Ev Yemekleri Yeme Fırsatı Sunan İşletmeler Maharetli Ev Hanımları Aramaktadır.
Evlere İş Veren Firmalar Listesi
İstanbul Kartal Triko, Penye Ve Abiye Üzerine Boncuk İşleri:
Karlıktepe Mahallesi, Zekeriya Göçer İlköğretim Okulu Arkası Kartal İstanbul
Tel: 0 555 402 56 56
Tel: 0 534 394 33 75

İstanbul Hadımköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece Ve Esenyurt Civarında İkamet Edip Ekip Oluşturanlara (Ekip En Az 15 Kişi Olmalı) Pul Boncuk Ve Örgü Motif İşleri:
Telefon: 0 533 960 60 29
Telefon: 0 212 883 34 02

İstanbul Eyüp Oyuncak Montajı Ve Yapıştırma İşleri:
Oyuncak Parçalarının Birleştirilmesi İşidir. Yapılacak İşler Kargo İle Eviniz Kadar Gelir Ve Yine Kargo İle Yapılan İşler Teslim Edilir
İletişim Mail Adresi: kaderbertu@hotmail.com

İstanbul Bayrampaşa Ekiplere El İşi Ve Boncuk İşi:
İletişim:
Nihal Ertaş
Telefon Numarası: 0 212 613 62 34
Cep Telefonu: 0 534 622 55 60

İstanbul Kağıthane Gültepe Evlere Boncuk İşi:
Abiye İşinden Anlayan, Ekip Başları, Grup Oluşturabilenler İletişime Geçebilir.
Mail: guldanegumus@mynet.com
Telefon: 0 507 566 99 96

İstanbul Kartal İplik Temizleme Ve Boncuk İşi.
5-6 Kişilik Gruplara İş Veriliyor İletişim İçin Telefon Numarası: 0 534 329 49 67

Hatipoğlu Ticaret LTD. ŞTİ.
Ücretsiz Kargo İle İş Kapınıza Kadar Getirilip, Yine İşin Bitiminde Kapınızdan Alınır.
Vahap Ve Mehmet Hatipoğlu
Tel: 0 531 939 83 63

Sizde Evde Yapılacak Ek Bir İş Arıyorsanız Aşağıdaki Yorum Kısmından Ek İş Aradığınızı Belirterek, Ek İş Veren Firmaların Size Ulaşmasını Sağlayabilirsiniz.

Yazar: kacgun

1.405 thoughts on “Evlere mandal işi veren firmalar

  seda

  (13 Eylül 2019 - 13:25)

  merhaba adım seda istanbul kadıköyde yasıyorum şuanda çalısmıyorum epeyce zaman boşum 7 kişik ekibim var gelire ihtiyacımız var istenilen zaman da işi bitirip düzenli bir şekilde teslim edebilirim.

  Aylin yeğen

  (13 Eylül 2019 - 00:22)

  Evde kağıt katlama işi yapmak istiyorum Konya Ereğli de yaşiyorum

  Sema

  (12 Eylül 2019 - 22:36)

  İstanbul esenyurta ikamet ediyorum küçük bebeğim var çalışamıyorum eşim e destek olmak istiyorum mandal işi yapmak istiyorum

  Beratiye piçakcı

  (12 Eylül 2019 - 22:00)

  Erzincan da yaşıyorum her işi yaparım acil evde iş arıyorum

  Songül

  (12 Eylül 2019 - 20:55)

  Mandal paketleme işi yapmak istiyoruz 15 kişiyiz gerekenden fazlasını yaparız geri dönmenizi bekliyorum

  Necla kıran

  (12 Eylül 2019 - 19:13)

  Evde mandal paketleme istiyorumİzmir de yaşıyorum Necla kıran1961/@. Com

  Ebru

  (12 Eylül 2019 - 18:55)

  Evde mandal paketleme işi yapmak istiyorum daha öncede evde iş yaptım geri dönüş sağlamanızı rica ediyorum

  Leyla

  (12 Eylül 2019 - 17:49)

  İstanbul Pendik te yaşıyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum. Teşekkürler

  Semra

  (12 Eylül 2019 - 17:45)

  Mandal işi istiyorum Esenyurt a otrym

  Elif

  (12 Eylül 2019 - 16:17)

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz 5 kişilik kadroyla başlayıp çoğalabiliriz

  Beyza Nur

  (12 Eylül 2019 - 15:30)

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz 4 kişiyiz özenli,kusursuz ve zamanında teslim edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın işe çok ihtiyacım var dönüş yapmanızı ümit ediyor ve bekliyorum.

  Işıl

  (12 Eylül 2019 - 14:21)

  Evde yapılabilecek iş arıyorum ,iki çocuğum var biri anaokuluna diğeri ilkokula gidiyor eşim vefat etti işe ihtiyacım var gerçekten teşekkürler izmir

  Gül tokgun

  (12 Eylül 2019 - 12:34)

  Mandal paketleme isi istiyorum 1 çocuğum var calisamiyorum

  Ceylan

  (12 Eylül 2019 - 10:08)

  Evde iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız sevinirim

  Fatmanur çukadar

  (11 Eylül 2019 - 21:53)

  Merhaba kahramanmaraş merkezde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır

  Nuran

  (11 Eylül 2019 - 20:58)

  İzmir Menderes te ikamet ediyorum 4 kişiyiz her türlü iş alınır ulaşmanız yeterli 05537541860

  kader

  (11 Eylül 2019 - 19:18)

  Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 5-6 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.
  0538384460 iş verme dışında lütfen aramayın.

  özlem

  (11 Eylül 2019 - 11:22)

  evde 2 kişiyiz ve elimiz cok hızlıdır kocaelinde oturuyoruz acil işe ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız sevınırım

  Hatice

  (11 Eylül 2019 - 08:40)

  5 kişilik ekibimle her türlü işi yaparım

  Dilek

  (11 Eylül 2019 - 00:42)

  İstanbul fatih evde paketleme işi yapmak istiyorum

  Hilal

  (10 Eylül 2019 - 23:21)

  İstanbul ünraniye de oturuyorum paketleme işi arıyoruz 5 kişi çalışacağız üniversite öğrencisiyim paraya ihtiyacımız var

  Hilal

  (10 Eylül 2019 - 23:20)

  Üniversite öğrencisiyim 5 kişi çalışacağız paraya ihtiyacımız var paketleme işleri yapabiliriz

  Şehnaz Korkmaz Kalkan

  (10 Eylül 2019 - 21:47)

  İzmir Çiğli de ikamet etmekteyim

  turan kısa

  (10 Eylül 2019 - 20:42)

  İSTANBUL PENDİK EVİMDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM

  Türkan

  (10 Eylül 2019 - 13:51)

  Istanbul kağıthane tarafında ikamet ediyorum
  Evde paketleme işi yapmak istiyorum
  Dönüş yaparsanız sevinirim
  05358697003

  Seren altın

  (10 Eylül 2019 - 11:33)

  İstanbul sancaktepe den arıyorum ev yemeklerine olan ilgim fazlasıyla el lezzetimede güveniyorum malzemesi sizden yapması Benden çok ihtiyacım var gercektende lütfen ulaşın bana

  hatice yanık

  (10 Eylül 2019 - 10:45)

  evde ek iş yapmak istiyorum, ikametgahım ataşehir, inönü mahallesi. 0542 218 20 78

  Ayşe Topal

  (10 Eylül 2019 - 10:27)

  Merhaba Eskişehir de ikamet ediyorum Liseye giden iki çocuğum var onların eğitim masraflarına katkıda bulunmak istiyorum Elbecerim çok iyidir Yardımcı olursanız çok sevinirim…… 🙂

  Meral ay

  (10 Eylül 2019 - 09:58)

  Merhaba Eskişehir vişnelikte ikamet ediyorum ismim meral beş yıldan fazla aşçılık tecrübem var her türlü yemeği hazırlayabilirim evimden çalışarak para kazanmalıyım küçük bir bebeğim var bu yüzden için bu şekilde bir iş arayışına girdim ilgilenirseniz memnun olurum 05302337817

   Anonim

   (10 Eylül 2019 - 17:01)

   Lütfen çok hitiyarım var

   Ercan

   (11 Eylül 2019 - 16:17)

   Evde Mandal Paketleme yada nikah şekeri işi istiyorum ekibimde var lütfen geri dönüş yapın

  Cansu

  (10 Eylül 2019 - 01:07)

  Antalya muratpaşa

  Arzu

  (10 Eylül 2019 - 01:04)

  50kişilik ekibim var tört senedir boncuk dikme. İşi yapıyoruz öz zamanında. Talabe uygun şekilde teslim edebiliriz boncuk firmalarının dönüş yapmasını rica ediyorum. 05538573856

  Emir emre çinici

  (9 Eylül 2019 - 15:37)

  Şekerleme kürdan Mandal benzeri tüm işleri yapabiliriz 3 kişiyiz istanbul esenyurtta ikamet ediyoruz.

  Ayşe Uyanık

  (9 Eylül 2019 - 14:25)

  Emekliyim. Urla’da oturuyorum ama çocuğun okulu için her gün Narlıdere, Balçova, Gaziemir ve Menderes den geçiyorum. Bu nedenle işi alıp teslim edebilirim. İş zamanlaması konusunda ciddi çalışırım.

  Olumlu haberlerinizi bekler, iyi çalışmalar dilerim.

  Ayşe Uyanık

  ALİ İNCEKARA

  (9 Eylül 2019 - 13:22)

  İstanbul- Kartal. üç kişiyiz. el yatkınlığımız vardır. Ek iş mandal, kürdan, karton kutu vb. 0505 627 43 33

  Anonim

  (9 Eylül 2019 - 12:32)

  Her türlü paketleme işi yapabilirim Malatya merkezde oturuyorum acil işe ihtiyacim var
  Dönüş yaparsanız sevinirim

  Şeyma Sultan Kaya

  (9 Eylül 2019 - 03:27)

  26 yaşındayım her türlü paketleme işini yapabilirim işi yapacak iki kişiyiz. Ankarada oturuyorum verilen her türlü işi son derece özenli yapacaģımdan ve zamanında teslim edeceğimden hiç kuşkunuz olmasın.işe ćok ihtiyacım var dönüş yapmanızı ümit ediyor ve bekliyorum. 0542 270 39 79

  Demet

  (9 Eylül 2019 - 00:59)

  Mandal şeker vb işleri evde yaparım . Ankara sincan 05395276051

  Tekin günbaş

  (8 Eylül 2019 - 16:56)

  Meraba ek bir is ariyorum 6 kisilik bir aileyiz 555.892.01.13 numaradan ulasirsaniz sevinirim ..

  Gökhan Güven

  (8 Eylül 2019 - 16:32)

  Acil arayın 0534 032 49 27

  Anonim

  (8 Eylül 2019 - 14:50)

  Emekliyim Muğla bodrum da yaşıyorum evden paketleme işi yapmak istiyorum numaram 0 532 6213003

  Pınar Kızılırmak

  (8 Eylül 2019 - 14:29)

  Evde her türlü paketleme nikah şekeri vb işleri yapabilirim hızlı temiz ve seri iş çıkartırım. Organizasyon işinde bulundum iyi çalışmalar

  mehmet said özbek

  (8 Eylül 2019 - 14:25)

  selamlar:kolay gelsin İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ,evde paketleme işi yapmak istiyorum…05070789658..lütfen cepten ulaşınız…saygılar

  hatice sunay

  (8 Eylül 2019 - 09:23)

  iş istyorum

  Münire Sultan Gül

  (7 Eylül 2019 - 12:26)

  Mersin /Tarsus da ikamet ediyorum annem ile birlikte evde paketleme işi arıyoruz çok ihtiyacımız var bize yardımcı olurmusunuz. İlginize 🙂

  ramazan ceylan

  (7 Eylül 2019 - 02:17)

  6 kisiyiz altinsehir tarafinda ikamet ediyoruz ise cok ihtiyacimiz var kusursuz ve temiz is yapariz
  0505 419 07 84

   Anonim

   (9 Eylül 2019 - 08:21)

   Trabzonda oturuyorum 4 kişilik harika bir ekibin var evde paketlenebilecek her işi yaparız deneyimliyiz bize ulaşmanızı bekliyoruz

  Hülya okur

  (6 Eylül 2019 - 23:53)

  Antalya kepez de oturuyorum. Evde nikah şekeri paketleme işi yaparım. İki kişiyiz

  Deniz çelik

  (6 Eylül 2019 - 23:03)

  Esenyurt ta ikamet ediyorum. Mandal paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz

  Erdal Taşdemir

  (6 Eylül 2019 - 20:39)

  Antalya döşeme altında oturuyorum 05302193522

   İlker

   (8 Eylül 2019 - 17:35)

   Merhaba İstanbul Güngören’de oturuyorum.EvdePaketleme işi yapmak istiyorum.Dönüş yaparmisiniz.

  Meryem Altsoy

  (6 Eylül 2019 - 14:51)

  Evde pakerleme işi yapabilirim 2 kişiyiz

  ALİDEMET

  (6 Eylül 2019 - 13:26)

  EK İŞ ŞEKERLEME MANDAL KÜRDAN ANKARADAYIM. 05453702530.YAPMAK İSTİYORUM EMEKLİYİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.