Evlere mandal işi veren firmalar

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ekonomik sıkıntılar ve her gün artan masraflar karşısında zorlanan ailelerin imdadına evde çalışarak para kazandıran işler yetişmektedir. Ülkemizde binlerce insan evinde bu tarz ek işler yaparak para kazanmakta ve geçimini sağlamaktadır. Bu tür işler genellikle ev hanımları tarafından tercih edilmek ile birlikte vardiyalı çalışan erkekler tarafından da yapılmaktadır. Çocukların okul masrafları ve gündelik hayatın getirdiği masraflara yetişemeyen tek maaşlı çalışanlar bu veya bunun gibi paketleme iş aramaktadır. Başta İstanbul olmak üzere bir çok üretici firma ürettikleri mandallar için paketlemeci aramaktadır. Ev hanımlarının daha düşük ücret karşılığında çalışması ve sigorta, yemek ve yol masrafı gibi masraflarının olmaması bu iş için tercih edilmeleri sağlamaktadır. Evinde günde 5 – 6 saatini ayıran bir ev hanımı evde mandal paketleme işi yaparak asgari ücret miktarına yakın bir ücret kazanabilmektedir. Bu işi komşuları veya arkadaşları ile küçük guruplar halinde yapanların gelirleri daha da artmaktadır. Sizde bu iş için 3 – 5 kişilik grup oluşturursanız  daha kolay iş bulabilir bu sayede daha çok para kazanabilirsiniz.

 

Evde Mandal Paketleyerek 1. 500 Lira Kazanın

Evinizde oturduğunuz yerden sadece firmaların gönderdiği mandalları paketleyerek para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmalardan iş başvurusunda bulunmanız olacaktır. İş başvurunuzun kabul edilmesi için küçük gruplar oluşturanların daha avantajlı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Evde mandal paketleme işi başvurusu kabul edilenlere 50 bin ile 100 bin civarında mandal gönderilmektedir. Farklı renk ve ebatlardaki mandalları eşleştirerek istenilen adetlerde paketlemeniz gerekmektedir. Bu rakamlar ilk defa bu işi yapacak olanlar için çok yüksek gelebilir. Fakat 3 – 4 kişi için bu adetteki mandalları paketlemek çok da zor olmamaktadır. Aylık olarak bu adetler civarında yapacağınız mandal paketleme işi sayesinde 1. 500 lira civarında bir kazancınız olacaktır.

Evlere Ek iş Veren Firmalar Evinde Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Kişileri Arıyor. Evde Yapılacak İşlere Örnek Vermek Gerekirse, Nikah Şekeri Paketleme İşi, Altın Kutusu Yapımı, Davetiye Katlama İşi, Kağıt Torba Katlama İşi, Turşu Yapımı Diye Sıralanabilir.

Ev Hanımları Evdeki Boş Zamanlarında Aile Bütçesine Ek Kazanç Sağlamak İçin Evde Yapılacak Ek İş Veren Firmalardan İş Alırlar. Yine Evde Boş Zamanı Olan Emekliler Ve Öğrenciler İçin Evlere Ek İş Veren Firmalar Ve Esnaflar Bulunmaktadır. Firmalar Uygun Ücretler Karşılığında Evlere İş Vererek İşletme Maliyetini Düşürmekte, Evde Ek İş Arayanlar İse Ek Bir Kazanç Elde Etmektedir.

Evde Yapılacak İş Fikirleri Evlere Ek iş Veren FirmalarEvde Yapılacak Ek İşlere Örnekler

Hatipoğlu Tic. Ltd. Şti:
İstanbul İlinde Faaliyet Gösteren Firma Evlere Ek İş Olarak Mandal Ve Kutu Katlama İşi Vermektedir. Yapılacak İşleri Kargo İle Evinize Kadar Gönderip İşin Bitiminde Karşı Ödemeli Kargo İle Yapılan İşi Teslim Almakta Ve Hak Ettiğiniz Parayı Ödemektedir.

İstanbul İli Evlere Mandal İşi:
Kilogram Başına 10 TL, 100 Kilogramlık Bir Çuval Ve Mandal Makinesi Gönderilir.
Telefon: 0 543 748 63 26

Şekerleme Poşetlenme İşi
Şekerleme Üretimi Yapan Küçük İşletmeler İçin Paketleme Makineleri Bütçelerini Aştığı İçin Paketleme İşi İçin Evlere İş Vermektedirler. Şekerleme Poşetleme İşini Emekliler, Ev Hanımları Ve Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Öğrenciler Yapabilmektedir. Küçük İşletmeler Ürettikleri Şekerlemeleri Evinize Kadar Getirip, Poşetlenmiş Şekerlemeleri Evinizden Alırlar. İşleteler Poşet Yada Kilo Başına Ödeme Yapmaktadır.

Nikah Şekeri Paketle İşi
Düğün Sezonunun Başladığı Nisan Ayı İle Ekim Ayı Arasında Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Ek İş Arayanlara İhtiyaç Duyarlar.
Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Genellikle Tane Başı Ödeme Yapmaktadır, Bazı Firmalar Toplu Fiyat Verebilir. Firmalar Nikah Şekerlerini Ve Paketleri Görsel Bir Şekilde Süslemenizi İsteyecektir.

Evde Turşu Yapım İşi
Maharetli Ev Hanımları İçin Ek Kazanç Getiren Bir Diğer İş Fikri İse Evde Turşu Yapma İşidir. Özellikle Küçük Esnaflar Ev Yapımı Turşu Talebi Nedeniyle Ev Hanımlarına Turşu Yaptırmaktadır. Küçük Esnaflar, Yöresel Ürünleri Satışı Yapan İşletmeler Turşu Malzemelerini Ev Hanımlarına Teslim Edip Yapılan Turşu Başına Ödeme Yapmaktadır.

Davetiye Katlama İşi
Düğün Sezonunda Revaçta Olan Bir İş Olan Davetiye Katlama İşi Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenler İçin İdealdir. Düğünleri Organize Eden Firmalar Davetiyeleri Matbaalarda Bastırdıktan Sonra Katlanması Ve Zarflanması Gerekmektedir. Katladığınız Davetiye Başına Ücret Ödeyen Firmalar Ev Hanımlarına Ve Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenlere Davetiye Katlama İşi Vermektedir.

Kağıt Torba Katlama İşi
Bazı Mağazalar Ürünlerini Müşterilerine Kağıt Torbalar İçerisinde Sunarlar. Mağazalar Matbaalarda Bastırdıkları Üzerinde İsimlerinin Geçtiği Bu Süslü Kağıtları Katlamaları İçin Evlere Vermektedir. Evlerde Katlanıp Torba Haline Getirilen Kağıt Torba Katlama İşi Diğer Ek İşlere Göre Daha Zordur Ancak Kazancı Daha Fazladır.

Altın Kutusu Yapımı İşi
Altın Kutuları Matbaalarda Karton Üzerine Basılmakta, Basılan Bu Kutuları Büküp Şekil Verilmesi Gerekmektedir. Kuyumcular İçin Vazgeçilmez Olan Altın Kutuları Matbaalardan Teslim Aldıktan Sonra Evlere Kadar Teslim Edip Hazırlandıktan Sonra Yine Evlerden Teslim Almaktadır.
Sponsorlu Bağlantılar

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak
Küçük İşletmeler, Çalışan Sayısı Ellinin Altında Olan Ofis Ve Atölyeler Çalışanları İçin Öğle Yemeklerini Yaptırmak İçin Hazır Yemek Şirketleri Yerine Ev Hanımlarını Tercih Edebilmektedir. Yemek İçin Malzemeleri Evinize Kadar Getiren İşletmeler, Yemek Hazır Olduğunda Yine Evinizden Yapılan Yemeği Almaktadır. Hazır Yemek Şirketlerine Göre Daha Uygun Bir Maliyetle Çalışanlarına Ev Yemekleri Yeme Fırsatı Sunan İşletmeler Maharetli Ev Hanımları Aramaktadır.
Evlere İş Veren Firmalar Listesi
İstanbul Kartal Triko, Penye Ve Abiye Üzerine Boncuk İşleri:
Karlıktepe Mahallesi, Zekeriya Göçer İlköğretim Okulu Arkası Kartal İstanbul
Tel: 0 555 402 56 56
Tel: 0 534 394 33 75

İstanbul Hadımköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece Ve Esenyurt Civarında İkamet Edip Ekip Oluşturanlara (Ekip En Az 15 Kişi Olmalı) Pul Boncuk Ve Örgü Motif İşleri:
Telefon: 0 533 960 60 29
Telefon: 0 212 883 34 02

İstanbul Eyüp Oyuncak Montajı Ve Yapıştırma İşleri:
Oyuncak Parçalarının Birleştirilmesi İşidir. Yapılacak İşler Kargo İle Eviniz Kadar Gelir Ve Yine Kargo İle Yapılan İşler Teslim Edilir
İletişim Mail Adresi: kaderbertu@hotmail.com

İstanbul Bayrampaşa Ekiplere El İşi Ve Boncuk İşi:
İletişim:
Nihal Ertaş
Telefon Numarası: 0 212 613 62 34
Cep Telefonu: 0 534 622 55 60

İstanbul Kağıthane Gültepe Evlere Boncuk İşi:
Abiye İşinden Anlayan, Ekip Başları, Grup Oluşturabilenler İletişime Geçebilir.
Mail: guldanegumus@mynet.com
Telefon: 0 507 566 99 96

İstanbul Kartal İplik Temizleme Ve Boncuk İşi.
5-6 Kişilik Gruplara İş Veriliyor İletişim İçin Telefon Numarası: 0 534 329 49 67

Hatipoğlu Ticaret LTD. ŞTİ.
Ücretsiz Kargo İle İş Kapınıza Kadar Getirilip, Yine İşin Bitiminde Kapınızdan Alınır.
Vahap Ve Mehmet Hatipoğlu
Tel: 0 531 939 83 63

Sizde Evde Yapılacak Ek Bir İş Arıyorsanız Aşağıdaki Yorum Kısmından Ek İş Aradığınızı Belirterek, Ek İş Veren Firmaların Size Ulaşmasını Sağlayabilirsiniz.

Yazar: kacgun

2.017 thoughts on “Evlere mandal işi veren firmalar

  Serap

  (15 Mart 2019 - 23:12)

  Acil bir işe ihtiyacım var borçlarımdan dolayı umarım dönüş olur Çorum

  Beyza bayraktar

  (15 Mart 2019 - 16:44)

  Suan calismiyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

   Nazmiye Gülengen

   (16 Mart 2019 - 21:43)

   iyi gunler evhanimiyim mandal paketleme isini aileme ve ekonomiye destek icin yapmak istiyorum Saygilar

  Nermin Donmez

  (15 Mart 2019 - 14:45)

  Istanbul, Kartalda ikamet ediyorum. Yeni evliyim,.Çok sıkıntı çekiyoruz, evde ek işe ihtiyacim var, elimden her iş gelir. Paketleme, boncuk vb işler yaparım. Geri dönüş bekliyorum. Teşekkürler

  Nurgül güven

  (15 Mart 2019 - 13:29)

  Adım Nurgül güven 2cocuk annesiyim 23 yaşındayım ve bu işe cok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  Nazmiye Gülengen

  (15 Mart 2019 - 09:37)

  iyi günler ev hanimiyim mandal paketleme isini hemaileme hem ekonomiye destek icin yapmak istiyorum.Saygılar

   ozlem

   (31 Mart 2019 - 23:52)

   esimle birlikte yapabilirimm iki tane cocugumm var calisamiyorumm evde mandal isi bende almak istiyorum

  Durdane ünal

  (15 Mart 2019 - 07:49)

  Bursa niluferde oturuyorum ihtiyacım var
  Evde ne iş olursa yaparim dönüş yaparsaniz, sevinirim

  Mümine polat

  (15 Mart 2019 - 01:51)

  Samsun ilkadım ekibim var bu işe ihtiyacımız var.

   Merve

   (19 Mart 2019 - 22:03)

   İstanbul esenyurtta oturuyorum paraya çok ihtiyacım var o yüzden bu işe çok ihtiyacım var

  Merve

  (14 Mart 2019 - 21:47)

  İzmir’de yaşıyorum. Hızlı ve pratiğim. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  Sibel kılıç

  (14 Mart 2019 - 16:10)

  Yeni evliyim paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var:( lütfen ulaşın

  şadiye gürgöze yıldırım

  (14 Mart 2019 - 11:27)

  Yaklaşık on kişiyiz evde ek iş yapmak istiyoruz

  Medine

  (13 Mart 2019 - 23:39)

  Evde paketleme işi yapabiliriz 6 kişiyiz adana

  Emel

  (13 Mart 2019 - 22:58)

  Evde paletleme işi arıyorum sarıyer deyim Kâğıthane Beşiktaş mecidiyeköy gültepe zincirli kuyu bu gibi yerlereden iş alabilirim eve 5 kişilik grubum var

  Yasemin

  (13 Mart 2019 - 18:14)

  Alanya da ikamet ediyorum paketleme işi istıyorum

  Hatice Kübra

  (13 Mart 2019 - 15:50)

  Mrba bn Sancaktepe yenidoganda oturuyorum. Evde ek is yapmak istiyorum. Daha öncesin tesbih dizimi yapmıştım. Lütfen geri dönüş yaparsınız yardımcı olursanız sevinirim…???

  meltem

  (13 Mart 2019 - 14:49)

  evde paketleme isi yapmak istiyorum kayseride yasiyorum ise cok ihtiyacim var

  seda

  (11 Mart 2019 - 16:04)

  5 kişilik grup var paketleme ve bonuk işi yada örgü işi arıyorum

  RAİF

  (11 Mart 2019 - 15:56)

  EVDE PAKETLEME İŞİ ARIYORUM 5 KİŞİLİK BİR GURUP ACİL DÖNÜŞ İSTİYORUZ İZMİT OTURUYORUM

  merve

  (11 Mart 2019 - 10:33)

  Merhaba 23 yaşındayım istanbul kartalda oturuyorum düzenli olarak herhangi bir paketleme işi yapmak istiyorum

  Merve Kaşıkcı

  (11 Mart 2019 - 00:20)

  El işlerine elim yatkın severek yapıyorum. Severek yaptığım işten para kazanam fikri cazip geliyor.Evliyim iki çocuk annesiyim Eskişehir de yaşıyorum.

  Şengül

  (10 Mart 2019 - 19:41)

  Evde yapabilecegim iş ariyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.