Evlere mandal işi veren firmalar

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ekonomik sıkıntılar ve her gün artan masraflar karşısında zorlanan ailelerin imdadına evde çalışarak para kazandıran işler yetişmektedir. Ülkemizde binlerce insan evinde bu tarz ek işler yaparak para kazanmakta ve geçimini sağlamaktadır. Bu tür işler genellikle ev hanımları tarafından tercih edilmek ile birlikte vardiyalı çalışan erkekler tarafından da yapılmaktadır. Çocukların okul masrafları ve gündelik hayatın getirdiği masraflara yetişemeyen tek maaşlı çalışanlar bu veya bunun gibi paketleme iş aramaktadır. Başta İstanbul olmak üzere bir çok üretici firma ürettikleri mandallar için paketlemeci aramaktadır. Ev hanımlarının daha düşük ücret karşılığında çalışması ve sigorta, yemek ve yol masrafı gibi masraflarının olmaması bu iş için tercih edilmeleri sağlamaktadır. Evinde günde 5 – 6 saatini ayıran bir ev hanımı evde mandal paketleme işi yaparak asgari ücret miktarına yakın bir ücret kazanabilmektedir. Bu işi komşuları veya arkadaşları ile küçük guruplar halinde yapanların gelirleri daha da artmaktadır. Sizde bu iş için 3 – 5 kişilik grup oluşturursanız  daha kolay iş bulabilir bu sayede daha çok para kazanabilirsiniz.

 

Evde Mandal Paketleyerek 1. 500 Lira Kazanın

Evinizde oturduğunuz yerden sadece firmaların gönderdiği mandalları paketleyerek para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmalardan iş başvurusunda bulunmanız olacaktır. İş başvurunuzun kabul edilmesi için küçük gruplar oluşturanların daha avantajlı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Evde mandal paketleme işi başvurusu kabul edilenlere 50 bin ile 100 bin civarında mandal gönderilmektedir. Farklı renk ve ebatlardaki mandalları eşleştirerek istenilen adetlerde paketlemeniz gerekmektedir. Bu rakamlar ilk defa bu işi yapacak olanlar için çok yüksek gelebilir. Fakat 3 – 4 kişi için bu adetteki mandalları paketlemek çok da zor olmamaktadır. Aylık olarak bu adetler civarında yapacağınız mandal paketleme işi sayesinde 1. 500 lira civarında bir kazancınız olacaktır.

Evlere Ek iş Veren Firmalar Evinde Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Kişileri Arıyor. Evde Yapılacak İşlere Örnek Vermek Gerekirse, Nikah Şekeri Paketleme İşi, Altın Kutusu Yapımı, Davetiye Katlama İşi, Kağıt Torba Katlama İşi, Turşu Yapımı Diye Sıralanabilir.

Ev Hanımları Evdeki Boş Zamanlarında Aile Bütçesine Ek Kazanç Sağlamak İçin Evde Yapılacak Ek İş Veren Firmalardan İş Alırlar. Yine Evde Boş Zamanı Olan Emekliler Ve Öğrenciler İçin Evlere Ek İş Veren Firmalar Ve Esnaflar Bulunmaktadır. Firmalar Uygun Ücretler Karşılığında Evlere İş Vererek İşletme Maliyetini Düşürmekte, Evde Ek İş Arayanlar İse Ek Bir Kazanç Elde Etmektedir.

Evde Yapılacak İş Fikirleri Evlere Ek iş Veren FirmalarEvde Yapılacak Ek İşlere Örnekler

Hatipoğlu Tic. Ltd. Şti:
İstanbul İlinde Faaliyet Gösteren Firma Evlere Ek İş Olarak Mandal Ve Kutu Katlama İşi Vermektedir. Yapılacak İşleri Kargo İle Evinize Kadar Gönderip İşin Bitiminde Karşı Ödemeli Kargo İle Yapılan İşi Teslim Almakta Ve Hak Ettiğiniz Parayı Ödemektedir.

İstanbul İli Evlere Mandal İşi:
Kilogram Başına 10 TL, 100 Kilogramlık Bir Çuval Ve Mandal Makinesi Gönderilir.
Telefon: 0 543 748 63 26

Şekerleme Poşetlenme İşi
Şekerleme Üretimi Yapan Küçük İşletmeler İçin Paketleme Makineleri Bütçelerini Aştığı İçin Paketleme İşi İçin Evlere İş Vermektedirler. Şekerleme Poşetleme İşini Emekliler, Ev Hanımları Ve Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Öğrenciler Yapabilmektedir. Küçük İşletmeler Ürettikleri Şekerlemeleri Evinize Kadar Getirip, Poşetlenmiş Şekerlemeleri Evinizden Alırlar. İşleteler Poşet Yada Kilo Başına Ödeme Yapmaktadır.

Nikah Şekeri Paketle İşi
Düğün Sezonunun Başladığı Nisan Ayı İle Ekim Ayı Arasında Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Ek İş Arayanlara İhtiyaç Duyarlar.
Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Genellikle Tane Başı Ödeme Yapmaktadır, Bazı Firmalar Toplu Fiyat Verebilir. Firmalar Nikah Şekerlerini Ve Paketleri Görsel Bir Şekilde Süslemenizi İsteyecektir.

Evde Turşu Yapım İşi
Maharetli Ev Hanımları İçin Ek Kazanç Getiren Bir Diğer İş Fikri İse Evde Turşu Yapma İşidir. Özellikle Küçük Esnaflar Ev Yapımı Turşu Talebi Nedeniyle Ev Hanımlarına Turşu Yaptırmaktadır. Küçük Esnaflar, Yöresel Ürünleri Satışı Yapan İşletmeler Turşu Malzemelerini Ev Hanımlarına Teslim Edip Yapılan Turşu Başına Ödeme Yapmaktadır.

Davetiye Katlama İşi
Düğün Sezonunda Revaçta Olan Bir İş Olan Davetiye Katlama İşi Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenler İçin İdealdir. Düğünleri Organize Eden Firmalar Davetiyeleri Matbaalarda Bastırdıktan Sonra Katlanması Ve Zarflanması Gerekmektedir. Katladığınız Davetiye Başına Ücret Ödeyen Firmalar Ev Hanımlarına Ve Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenlere Davetiye Katlama İşi Vermektedir.

Kağıt Torba Katlama İşi
Bazı Mağazalar Ürünlerini Müşterilerine Kağıt Torbalar İçerisinde Sunarlar. Mağazalar Matbaalarda Bastırdıkları Üzerinde İsimlerinin Geçtiği Bu Süslü Kağıtları Katlamaları İçin Evlere Vermektedir. Evlerde Katlanıp Torba Haline Getirilen Kağıt Torba Katlama İşi Diğer Ek İşlere Göre Daha Zordur Ancak Kazancı Daha Fazladır.

Altın Kutusu Yapımı İşi
Altın Kutuları Matbaalarda Karton Üzerine Basılmakta, Basılan Bu Kutuları Büküp Şekil Verilmesi Gerekmektedir. Kuyumcular İçin Vazgeçilmez Olan Altın Kutuları Matbaalardan Teslim Aldıktan Sonra Evlere Kadar Teslim Edip Hazırlandıktan Sonra Yine Evlerden Teslim Almaktadır.
Sponsorlu Bağlantılar

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak
Küçük İşletmeler, Çalışan Sayısı Ellinin Altında Olan Ofis Ve Atölyeler Çalışanları İçin Öğle Yemeklerini Yaptırmak İçin Hazır Yemek Şirketleri Yerine Ev Hanımlarını Tercih Edebilmektedir. Yemek İçin Malzemeleri Evinize Kadar Getiren İşletmeler, Yemek Hazır Olduğunda Yine Evinizden Yapılan Yemeği Almaktadır. Hazır Yemek Şirketlerine Göre Daha Uygun Bir Maliyetle Çalışanlarına Ev Yemekleri Yeme Fırsatı Sunan İşletmeler Maharetli Ev Hanımları Aramaktadır.
Evlere İş Veren Firmalar Listesi
İstanbul Kartal Triko, Penye Ve Abiye Üzerine Boncuk İşleri:
Karlıktepe Mahallesi, Zekeriya Göçer İlköğretim Okulu Arkası Kartal İstanbul
Tel: 0 555 402 56 56
Tel: 0 534 394 33 75

İstanbul Hadımköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece Ve Esenyurt Civarında İkamet Edip Ekip Oluşturanlara (Ekip En Az 15 Kişi Olmalı) Pul Boncuk Ve Örgü Motif İşleri:
Telefon: 0 533 960 60 29
Telefon: 0 212 883 34 02

İstanbul Eyüp Oyuncak Montajı Ve Yapıştırma İşleri:
Oyuncak Parçalarının Birleştirilmesi İşidir. Yapılacak İşler Kargo İle Eviniz Kadar Gelir Ve Yine Kargo İle Yapılan İşler Teslim Edilir
İletişim Mail Adresi: kaderbertu@hotmail.com

İstanbul Bayrampaşa Ekiplere El İşi Ve Boncuk İşi:
İletişim:
Nihal Ertaş
Telefon Numarası: 0 212 613 62 34
Cep Telefonu: 0 534 622 55 60

İstanbul Kağıthane Gültepe Evlere Boncuk İşi:
Abiye İşinden Anlayan, Ekip Başları, Grup Oluşturabilenler İletişime Geçebilir.
Mail: guldanegumus@mynet.com
Telefon: 0 507 566 99 96

İstanbul Kartal İplik Temizleme Ve Boncuk İşi.
5-6 Kişilik Gruplara İş Veriliyor İletişim İçin Telefon Numarası: 0 534 329 49 67

Hatipoğlu Ticaret LTD. ŞTİ.
Ücretsiz Kargo İle İş Kapınıza Kadar Getirilip, Yine İşin Bitiminde Kapınızdan Alınır.
Vahap Ve Mehmet Hatipoğlu
Tel: 0 531 939 83 63

Sizde Evde Yapılacak Ek Bir İş Arıyorsanız Aşağıdaki Yorum Kısmından Ek İş Aradığınızı Belirterek, Ek İş Veren Firmaların Size Ulaşmasını Sağlayabilirsiniz.

Yazar: 2019 YILI

769 thoughts on “Evlere mandal işi veren firmalar

  Esra

  (14 Ocak 2019 - 11:45)

  Evde yapabileceğim iş arıyorum ilgilenirseniz sevinirim

   seda

   (22 Ocak 2019 - 14:00)

   20 – 30 kişilik ekibim ile mandal ve her türlü paketleme işlemlerini hızlı ve güvenilir şekilde yapabiliriz.

  nurten ada

  (14 Ocak 2019 - 11:34)

  Mandal paketleme isi yapmak istiyorum 05456573651 ıstanbul ataşehir kayışdağı mahallesi

  Aysegül

  (13 Ocak 2019 - 22:41)

  Ankara sıncanda oturuyorum ıse ıhdıyacım var lutfen gerı donus yapın 05439650251

  Esra

  (13 Ocak 2019 - 17:15)

  Engelli oğlum var evden çok fazla çıkamıyorum oğlumun ihtiyaçlarını karşılamak için birşeyler yapmak istiyorum Ankara da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum lütfen

  mehmet nergiz

  (12 Ocak 2019 - 19:02)

  adım mehmet nergiz maraşta ikamet ediyorum evde ek iş arıyorum

  Nuray

  (12 Ocak 2019 - 00:14)

  Ek iş yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  Nurdan

  (12 Ocak 2019 - 00:11)

  mandal yapma İşi istiyorum Adana’da oturuyorum dönerseniz sevinirim

  Cüneyt

  (11 Ocak 2019 - 20:30)

  Mandal kutu katlama mum paketleme vb izmir bucadan iş arıyorum 05355275188

  Ünal kaya

  (11 Ocak 2019 - 17:28)

  Kocaeli daricada oturuyorum şuanda işsisim mandal işi veya başka işte yaparim cevrem genistir ekip olarakta yaparim lutfen bana bilgi verirmisiniz 05395045178

  Semra

  (11 Ocak 2019 - 15:07)

  Merhaba bende evde paketleme isi yapmak istiyorum mumkuns

  Alev aktaş

  (11 Ocak 2019 - 14:13)

  Istanbul esenyurtta oturuyorum eve is ariyorum pketleme isi olursa sevinirim ise cok ihtiyacim var

  Anonim

  (10 Ocak 2019 - 23:50)

  Paketleme işi arıyorum Buca izmir Cüneyt 05355275188 iletisim geçersiniz sevinirim

  Aysel

  (10 Ocak 2019 - 23:41)

  Mandal kutu katlama mum paketleme bucadan iş bekliyorum

  Anonim

  (10 Ocak 2019 - 22:51)

  Ankarada oturuyorum terlik paketleme işi istiyorum kredi ödüyorum dönüş yaparsanız

  Naciye karacaoglu

  (10 Ocak 2019 - 22:35)

  Hayirli gunler Etiket.kagit katlama ambalaj vb gibi cok is yaptim artik kendi gurubumu kurmak ve is almak istiyorum.10 kisilik bir ekibiz. Bayrampada ikamet ediyoruz ayni sokakta oturuyoruz geri donus yaparsaniz memnun olurum simdiden tesekkurler

  Merve

  (10 Ocak 2019 - 10:40)

  Evde 4kişilik bir ekibiz verdiğiniz siparişleri en iyi şekilde yapacağımıza emin olabilirsiniz Ankara için iş arıyoruz

  Rana Betül Yavuz

  (9 Ocak 2019 - 20:25)

  Evde 5 kisilik ekibim var kutu katlama işi alabilirim istanbul maltepe ikamet yerim

  ELİF

  (9 Ocak 2019 - 15:49)

  merhaba;
  istanbul çekmeköyde yaşıyorum.işimden yeni ayrıldım ve evde paketleme işi yapmak istiyorum.bu işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok mutlu olucam teşekkürler.

  Nezahat

  (9 Ocak 2019 - 12:23)

  Silivri de oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  Fatma

  (9 Ocak 2019 - 09:00)

  Evde mandal paketleme işi yapmak istiyorum gerçekten çok ihtiyacım var Ankara’da oturuyorum arkadaş gruplarımlada yapabiliriz dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

  Sibel Şahin

  (9 Ocak 2019 - 00:08)

  İstanbul kağıthane de oturuyorum.okula giden 3 tane çocuğum var. Bu işe çok ihtiyacım var.ekip olarak da yapabiliriz. Lütfen dönüş yapın

  Zeynel Katip

  (8 Ocak 2019 - 14:13)

  mandal işi istiyorum yardım lütfen.

  İsmail Turhan

  (8 Ocak 2019 - 12:47)

  Kalabak bir aileyiz. Manisa ikamet.

  Anonim

  (8 Ocak 2019 - 08:51)

  Eve paketleme iş istiyorum iki kişiyiz buna çok ihtiyacımız var çoçuğum olduğu için başka işler yapmam imkansız dönüş yapılırsa memnun olurum

  Dilay

  (8 Ocak 2019 - 02:28)

  Evde yapabilecegim iş arıyorum butun vaktim evde geciyo ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

  Seyit Dinçdemir

  (7 Ocak 2019 - 23:27)

  Verdiğiniz siparişleri eşimle birlikte zamanında titiz bir şekilde teslim edeceğimizden kuşkunuz olmasın Ankara lütfen dönüş bekliyoruz

  Sema koçdar

  (7 Ocak 2019 - 20:25)

  Evde yapabileceğim ek iş arıyorum paketleme işi Adana Pozantı da oturuyorum lütfen acil bir an önce dönüş yaparsanız iyi olur

  Sema koçdar

  (7 Ocak 2019 - 20:22)

  Evde yapabileceğim ek iş arıyorum paketleme işi olursa iyi olur

  YAŞAR ŞEFİKA

  (7 Ocak 2019 - 17:06)

  İstanbul Merterdeyim, evde paketleme veya alternatif işlere ihtiyacım var,dönüşünüzü rica ederim.
  3 kişilik hazır ekibim var

  Safiye Gacıoğlu

  (7 Ocak 2019 - 09:14)

  Ankara da oturuyorum çocuklarımın okul masrafları için evde paketleme işi yapmak istiyorum eşim işsiz olduğu için benim çalışmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

  Safiye Gacıoğlu

  (7 Ocak 2019 - 09:06)

  Ankara da oturuyorum çocuklarımın okul masrafları için evde paketleme işi yapmak istiyorum eşim işsiz olduğu için benim çalışmam gerekiyor

  Gülizar gök

  (6 Ocak 2019 - 17:45)

  İşe ihtiyacim var lütfen yardimci olun

  Ümmueymen

  (6 Ocak 2019 - 16:51)

  Mrb iplik temizleme paket etiket dikim her türlü evde yapılabilecek işleri yapabilirim acil işe ihtiyacım var 4 kişilik bı ekibim var İstanbul Habibler de oturuyorum

  Herdem

  (6 Ocak 2019 - 16:26)

  Paketleme işi istiyorum
  Yer istanbul dudullu

  İlknur gürer

  (6 Ocak 2019 - 14:42)

  Ev hanımıyım,evde paketleme işi yapmak istiyorum bu iş için uygun zamana sahibim,istanbul ümraniye de oturuyorum,yardımcı olursanız sevinirim

  Şükran

  (5 Ocak 2019 - 23:19)

  Evde paketleme işi istiyorum İstanbul güneşli de oturuyorum

  Sevgi gündoğar

  (5 Ocak 2019 - 21:24)

  Merhabalar istanbul kağıthanede oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim…

  Rana Betül Yavuz

  (5 Ocak 2019 - 21:23)

  İstanbul maltepede yaşıyorum evden iş yapmak istiyorum iletişime geçmenizi bekliyorum

  Sevgi gündoğar

  (5 Ocak 2019 - 21:11)

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum …istanbul kağıthanede oturuyorum..geri dönüş yaparsanız çok sevinirim..

  Zuhal Düzenli

  (5 Ocak 2019 - 20:03)

  Merhaba ilkokul 1e giden kızımla birlikte yalnız yaşıyorum kimsem olmadığı için kızıma bakıcak çalışamıyorum acil bu ise ihtiyacım var çocuğumun hem basında durup hemde çalışarak geçimimi sağlamaya calisiyom çok zor durumdayım lütfen yardımcı olursanız sevinirim caresizim 05537308493

  Neriman

  (5 Ocak 2019 - 13:59)

  İstanbul sarıgazide oturuyorum evde işe çok ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

  Şeyda

  (5 Ocak 2019 - 13:15)

  Merhaba Antalyada oturuyorum paketleme isine cok ihtiyacim var geri donus yaparsaniz sevinirim

  Seyit dinçdemir

  (5 Ocak 2019 - 12:28)

  Ankara’da eşimle birlikte zamanında titiz bir şekilde siparişlerinizi teslim edeceğimizden kuşkunuz olmasın.

  Çiğdem

  (4 Ocak 2019 - 17:11)

  Üsküdar İstanbul paketleme veya katlama işine çok ihtiyacım var

  AYNUR BİLİR

  (4 Ocak 2019 - 08:50)

  Merhaba İzmir de yaşıyorum acil olarak ek işe ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

  Emine

  (4 Ocak 2019 - 01:05)

  Kolay gelsin daha once takı isleri yaptım.bu işlerden yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim…

  Mert Efe

  (3 Ocak 2019 - 23:12)

  merhaba bende evde iş yapmak istiyorum

  tuğçe

  (3 Ocak 2019 - 21:58)

  Karabük’te ikamet ediyorum Hamileliğim nedeniyle çalışamıyorum.3 yıllık paketleme işinde çalıştım. Elim hızlıdır.geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  Seyma

  (3 Ocak 2019 - 18:00)

  Merhaba izmir karabaglarda oturuyoruz ekibimle birlikte ise cok ihtiyacimiz var lutfen ne olursa yapariz yardimci olun 05355542181

  mehmet arici

  (3 Ocak 2019 - 14:29)

  adim mehmet arici istanbul sancaktepe anadolu yakasinda ikamet ediyorum yeni evliyim esim bana evdede is imkanlarinin oldugunu soyledi hem daha cok birlikte vakit gecirerek hemde daha ii daha cok calisabilecegimize inandigimiz icn bu yola bas vurduk umarim insallah bize gore paketleme islerimiz vardir 0546 685 48 67

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.