Nuray Sayarı – Rezzan Kiraz 2020 Yılı Günlük Burç Yorumları Neler Bekliyor?

2020 Yeni yılın gelmesi ile birlikte astroloji uzmanları da burçlar ile ilgili merak edilen sorulara cevap vermeye devam ediyor. Yeni yılda burçları neler bekliyor? Ülkemizde en çok beğenilen astroloji uzmanları olan Nuray Sayarı ve Rezzan Kiraz yeni yılda burçları nelerin beklediği yönünde açıklamalar yapmaya devam ederken diğer yandan da günlük burç yorumlarını kamuoyu ile paylaşmaya devam ediyor. Bizde sizler için ünlü astroloji uzmanları Nuray Sayarı’nın ve Rezzan Kiraz’ın günlük burç yorumlarını derledik!

Sevilen astroloji uzmanı Nuray Sayarı günlük burç yorumunda coşkulu bir güne merhaba denileceğinin sinyalini verdi. Nuray Sayarı günlük burç yorumunda tarihinde Merkür gezegeninin Balık burcuna geçiş yapacağını ve bu nedenle burçları duygusal bir sürecin beklediğinin haberini de verdi. Rezzan Kiraz günlük burç yorumunda özellikle balık ve kova burçları için önemli bir gün olacağının altını çizdi. Rezzan Kiraz günlük burç yorumunda ani kararlar alınmaması yönünde uyarı da bulundu.

Astroloji uzmanları Nuray Sayarı ve Rezzan Kiraz gezegenlerin ve yıldızların hareketlerine bağlı olarak yeni yıl burç yorumlarını kamuoyu ile paylaştı. Bizde sizler için Nuray Sayarı ve Rezzan Kiraz’ın günlük burç yorumlarını derledik. Nuray Sayarı günlük burç yorumu! Rezzan Kiraz günlük burç yorumu! Nuray Sayarıburç yorumu! Rezzan Kiraz Ocak ayı burç yorumu! Nuray Sayarı ve Rezzan Kiraz’dan burçlar ile ilgili çok önemli açıklamalar…

Nuray Sayarı günlük burç yorumunda gezegen değişimine dikkat çekerek Satürn’ün etkileri ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Nuray Sayarı günlük burç yorumunda Mars gezegeninin Balık burcuna doğru hareket ettiğini belirterek duygusal yönden zorlu bir sürecin yaşanacağı uyarısında bulundu. Nuray Sayarı günlük burç yorumunda tarihinden itibaren Ocak ayı boyunca Balık burcunun etkisi altında olacağımızı açıkladı. Rezzan Kiraz günlük burç yorumunda Kova burcunun da Balık burcu gibi etkili olacağını belirtti. Rezzan Kiraz günlük burç yorumunda güç duygusunun artacağını vurguladı.

2019 yılının son günlerini yaşadığımız bu süreçte gezegenler ve yıldızların hareketleri de yeni yıl ile ilgili ipuçları vermeye devam ediyor. Astroloji uzmanlarının yıldız ve gezegen haritaları çıkartarak yeni yılda burçları nelerin beklediğine yönelik açıklamaları kamuoyunda heyecan dalgası yaratmaya yetti. Ülkemizde yorumları ile en çok beğenilen astroloji uzmanları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı burç yorumlarını açıklamaya başladı. Peki, Nuray Sayarı günlük burç yorumunu öğrenmek ister misiniz? Rezzan Kiraz’dan günlük burç yorumu! Nuray Sayarı’dan Aralık ayı ile ilgili son burç yorumları! Rezzan Kiraz’dan Aralık ayında geçiş yaptığımız Satürn gezegeni ile ilgili önemli açıklama!

Ünlü astroloji uzmanı Nuray Sayarı Yay burcunun Satürn’e geçiş yaptığını hatırlatarak başladığı konuşmasında hayatımız için önemli kararlar alacağımız bir sürece giriş yaptığımızı belirtti. Nuray Sayarı günlük burç yorumunda Satürn’ün etkisi ile birlikte duygusallıktan uzaklaşarak olaylara daha mantıklı yaklaşacağımızı da ifade etti. Nuray Sayarı günlük burç yorumunda Satürn’ün etkilerini Aralık ayının başından itibaren göstermeye başladığını belirterek bu sürecin 2 yıl devam edeceğini de belirtti. Rezzan Kiraz günlük burç yorumunda Satürn’ün söylendiği gibi kötü bir gezegen olmadığını aksine hayatımız için önemli kararlar alırken bizi yönlendirecek etkisi olduğunun altını çizdi. Rezzan Kiraz günlük burç yorumunda Başak, Boğa, Koç ve Oğlak burçları için önemli gelişmeler yaşanacak dedi.

Günlük Koç Burcu Yorumları / 

İki günlük Ay Akrep transitinin ardından bugün Ay Yay’a geçiyor, iyimserlik, neşe ve canlılık yeniden hakim oluyor. Ancak günün en önemli olayı uzun süredir Aslan burcunda geri hareketini sürdüren Jüpiter’in bugün düz hareketine dönmesi. Çocuklarınızla ve sevdiklerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal yaşamınız, keyif duyduğunuz konular yeniden hayat bulup canlanabilir. Yaratıcılığınızı yeniden tüm ışıltısıyla gösterebilirsiniz. Ayrıca bugün Merkür Uranüs kavuşumu da gerçekleşiyor. Hızlı düşünebilir, kolay ve çabuk iletişim kurabilirsiniz. Ancak aşırı hızlı sonuca ulaşmaktan ve hızlı karar almaktan kaçınmalısınız. Aşırı gergin sinirlere karşı dikkatli olmalısınız.

Günlük Boğa Burcu Yorumları   / 

Bugünden itibaren, Aslan burcunda geri hareketini sürdüren Jüpiter düze dönüyor. Kendinizi daha iyi hissedebilir, ev ve aile içinde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Şans ve kısmetiniz artabilir. Ay’ın da Yay burcuna geçmesiyle daha iyimser bir hava oluşuyor. Bugün ayrıca Merkür Uranüs kavuşumu da gerçekleşiyor. Daha hızlı düşünebilir, kolay ve çabuk iletişim kurabilirsiniz. Ancak aşırı hız yanlış kararlara veya sonuçlara varmanıza neden olabilir, sinirlerinize de hakim olmanız gerekebilir. Özellikle hareket ve trafikten kaynaklanabilecek kazalara dikkat etmelisiniz.

Günlük İkizler Burcu Yorumları   / 

Bugün Ay Yay burcuna geçerek iyimser bir hava yaratıyor ve uzun süredir Aslan burcunda geri hareketini sürdüren Jüpiter düz hareketine dönüyor. İletişim konularında, haberleşme alanında hızınıza yeniden kavuşabilirsiniz. Yolculuklarınız artabilir. Eğitim alanında başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Kardeşlerinizden destek görebilirsiniz. Ayrıca bugün Merkür Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Hızlı düşünebilir, parlak ve heyecan dolu fikirler geliştirebilirsiniz. Ancak aşırı hızdan kaçınmalı ve sinirlerinize hakim olmaya çalışmalısınız. Havadaki elektrik yükselebilir.

Günlük Yengeç Burcu Yorumları   / 

Uzun süredir Aslan burcunda geri hareketini sürdüren Jüpiter bugün düz hareketine dönüyor. Para konularında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızda artış görebilirsiniz. Daha bonkör olabilir, gösterişli ve keyifli eşyalara, yeme içmeye para harcayabilirsiniz. Yeteneklerinizi daha iyi değerlendirebileceğiniz bir dönem başlıyor. Ayrıca aynı gün Merkür Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. İş konularında çok daha hızlı düşünebilir, kolay ve çabuk iletişim kurabilirsiniz. Zihniniz parlak fikir ve önerilerle dolu olabilir, siz de bunlardan fazlaca heyecan duyabilirsiniz. Ancak aşırı hızlı sonuca ulaşmaktan ve hızlı karar almaktan kaçınmalısınız.

Günlük Aslan Burcu Yorumları   / 

Sizin için güzel ve olumlu bir dönem başlıyor. Öncelikle Ay Yay burcuna geçerek ortama iyimserlik yayıyor. Ayrıca uzun süredir burcunuzda geri hareketini sürdüren Jüpiter’in 8 Nisan Çarşamba günü düz hareketine dönüyor. Sosyal yaşamınız, keyif duyduğunuz konular yeniden hayat bulup canlanabilir. Yaratıcılığınızı yeniden tüm ışıltısıyla gösterebilirsiniz. Kendinizi çok daha iyi ifade edebilir, her konuda cesur ve girişken olabilirsiniz. Yeniden hareket etmeye hazır gibisiniz. Ayrıca aynı gün Merkür Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Hızlı düşünebilir, kolay ve çabuk iletişim kurabilirsiniz. Ancak bu durumun yaratabileceği risk ve tehlikelere karşı dikkatli olmalısınız.

Günlük Başak Burcu Yorumları   /

Ay’ın Yay burcuna geçmesiyle bugün kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Aslan burcunda geri hareketini sürdüren Jüpiter bugün düz hareketine dönüyor. Ruhsal yönden kendinizi çok daha iyi hissedebilir, spiritüel çalışmalara, yoga ve meditasyona ağırlık verebilirsiniz. Sosyal yaşamınız, keyif duyduğunuz konular yeniden hayat bulup canlanabilir. Yaratıcılığınızı daha fazla gösterebilirsiniz. Genel anlamda göreceğiniz destek artıyor. Ayrıca aynı gün Merkür Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Hızlı düşünebilir, kolay ve çabuk iletişim kurabilirsiniz. Ancak kendinizi kontrol etmeniz ve sinirlerinize hakim olmanız gerekebilir.

Günlük Terazi Burcu Yorumları   / 

Aslan burcunda geri hareketini sürdüren Jüpiter’in bugün düz hareketine dönüyor. Sosyal yaşamınızın canlandığı, sosyal yaşamınızda parladığınızı hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla çok güzel organizasyonlara katılabilir, destek olabilirsiniz. Keyif duyduğunuz konular yeniden hayat bulup canlanabilir. Yaratıcılığınızı yeniden gösterebilirsiniz. Ayrıca aynı gün Merkür Uranüs kavuşumu da gerçekleşiyor. Enteresan fikirler geliştirebilirsiniz. Hızlı düşünebilir, kolay ve çabuk iletişim kurabilirsiniz. Ancak aşırı hızlı sonuca ulaşmaktan ve hızlı karar almaktan kaçınmalısınız.

Günlük Akrep Burcu Yorumları   / 

Bugün Ay Yay burcuna geçerek ortamı yumuşatıyor. Uzun süredir Aslan burcunda geri hareketini sürdüren Jüpiter düz hareketine dönüyor. Bu hareketle birlikte iş hayatınızda veya kariyerinizde bir süredir yaşadığınız durağanlığın, pasif ve edilgen durumunuzun sona erdiğini ve yeniden ilerlemeye başladığınızı görebilirsiniz. Destek ve yardım görebilirsiniz. Başarılı sonuçlar elde edebilir, yaratıcılığınızı yeniden tüm ışıltısıyla gösterebilirsiniz. Ayrıca bugün Merkür Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. İlginç fikirler geliştirebilir, orijinal düşünebilirsiniz. Kolay ve çabuk iletişim kurabilirsiniz. Ancak fazla sivrilikten, hızlı yargı ve kararlardan kaçınmalısınız. Hızlı düşünürken önyargılı davranabilirsiniz.

Günlük Yay Burcu Yorumları   / 

Bugün Ay burcunuza geçerek parlamanızı ve daha iyi görünmenizi ve hissetmenizi sağlayabilir. Ancak bugünün sizin için en önemli olayı uzun süredir Aslan burcunda geri hareketini sürdüren Jüpiter’in düz hareketine dönmesi. Bir süredir yaşadığınız durağanlığın yerini güzel gelişmelere ve olaylara bıraktığına tanık olabilirsiniz. Kişisel gelişiminiz adına güzel şeyler yapabilirsiniz. Uzak seyahatlere çıkabilir, yeni kültürlerle tanışabilirsiniz. Ayrıca aynı gün Merkür Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Hızlı düşünebilir, kolay ve çabuk iletişim kurabilirsiniz. Ancak aşırı hızlı sonuca ulaşmaktan ve hızlı karar almaktan kaçınmalısınız.

Günlük Oğlak Burcu Yorumları   /

Bugün Ay Yay burcuna geçerek mistik, evrensel, psişik konulara ilginizi arttırabilir, daha iyimser ve pozitif olabilirsiniz. Ancak günün en önemli olayı uzun süredir Aslan burcunda geri hareketini sürdüren Jüpiter’in düz hareketine dönmesi. Başkalarından ve başkalarının kaynaklarından göreceğiniz destek ve fayda artabilir. Maddi kaynaklarınızda artış yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda güzel gelişmeler olabilir, bir süredir devam eden durağan ve pasif durum yerini ilerleme ve canlılığa bırakabilir. Ayrıca aynı gün Merkür Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. İş konularında çok daha hızlı düşünebilir, kolay ve çabuk iletişim kurabilirsiniz. Zihniniz parlak fikir ve önerilerle dolu olabilir, siz de bunlardan fazlaca heyecan duyabilirsiniz. Ancak aşırı hızlı sonuca ulaşmaktan ve hızlı karar almaktan kaçınmalısınız.

Günlük Kova Burcu Yorumları   / 

Bugün Ay’ın Yay burcuna geçmesiyle ortamın ve havanın yumuşadığına tanık olabilirsiniz. Ayrıca bugün uzun süredir karşıt burcunuz Aslan’da geri hareketini sürdüren Jüpiter bugün düz hareketine dönüyor. Sosyal yaşamınız, keyif duyduğunuz konular yeniden hayat bulup canlanabilir. Yaratıcılığınızı yeniden tüm ışıltısıyla gösterebilirsiniz. Eşinizden ve ortağınızdan destek görebilirsiniz, kısmetleriniz artabilir. Yeniden hareket etmeye hazır gibisiniz. Ayrıca aynı gün Merkür Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Hızlı düşünebilir, kolay iletişim kurabilir, çabuk karar verebilirsiniz. Ancak aceleden ortaya çıkabilecek problemlere karşı dikkatli olmalısınız.

Günlük Balık Burcu Yorumları   / 

Bugün ışıltınızı, canlılığınızı geri kazanıyorsunuz. Zira Ay Yay burcuna girerken yönetici gezegeniniz Jüpiter epeydir süregelen geri hareketinden düze dönüyor. Her şeyden önce şans ve kısmetiniz artıyor, evrenden daha fazla destek görebilirsiniz. Keyif duyduğunuz konular yeniden hayat bulup canlanabilir. Yaratıcılığınızı yeniden tüm ışıltısıyla gösterebilirsiniz. Çocuklarınızdan, sevdiklerinizden destek görebilir, onlarla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeniden hareket etmeye hazır gibisiniz. Ayrıca aynı gün Merkür Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Hızlı düşünebilir, kolay ve çabuk iletişim kurabilirsiniz. Ancak karar verirken aceleci davranmamaya, riske girmemeye ve önyargılı olmamaya dikkat etmelisiniz.

Yazar: kacgun

1 thought on “Nuray Sayarı – Rezzan Kiraz 2020 Yılı Günlük Burç Yorumları Neler Bekliyor?

    Anonim

    (5 Aralık 2018 - 09:21)

    salam nedcesiz

Yorumlar kapalı.