Anasayfa » erkek » Erkekler nelere sinirlenir

Erkekler nelere sinirlenir

Erkekler ilişkilerde bazı konulara çok takılır ve kızarlar. Sadece kadınların bazı şeylere takıldığından ve sinirlendiğinden bahsedip durduk, peki ya erkekler! onların sinirlendikleri veya takıldıkları konular yok mu, işte erkekleri ilişkilerde en fazla sinirlendiren konular ;

ünlü

Ünlü artist hayranlığı ; İlişki esnasında kız arkadaşın veya eşin ünlü bir artiste olan hayranlığı ve sürekli olarak ondan bahsetmesi erkekleri sinirlendiriyor. Bunu belli etmeselerde emin olun gerçekten çok sinirleniyorlar.

eski sevgili

Eski sevgili muhabbeti ; siz siz olun erkek arkadaşınıza asla eski sevgilileriniz hakkında bilgi vermeyin. Bunu sohbet eder gibi anlatmayın. Çünkü erkekler bu konudan hiç hoşlanmadıkları gibi sinirleniyorlar.

erkek vücut

Vücutları hakkında yorum yapan ve doktor gibi davranan kadınlar ; Göğsünde çok kıl var, bacakların çok kalın veya saçların dökülüyor gibi yorumlar erkekleri sinirlendiriyor. Doktor gibi davranan, sağlıklı yaşam hakkında baskı ile size sürekli bir şeyler dayatan kadınlar çıldırtıyor.

kötü alışkanlık

Kötü alışkanlıklar ; kötü alışkanlıklar hakkında sürekli baskı yapan ve sizi iğneleyen kadınlar başlıca sinirlenme nedenlerinden.

adet dönemi agresif

Adet dönemi sinir buhranı geçiren kadınlar ; Adet döneminde huysuz ve sinirli olan her şeye kızan, bağıran ve ağlayan kadınlar erkeklerin en sinirlendiği kadın tipleridir.

dedikodu

Dedikoducular ; Şu sevgilisine bunu almış, bu buraya götürmüş, zaten kadına benzese yanmayacağım söylemleriniz varsa erkeklerin en sinirlendiği kadın tipisiniz.

Yorum Yaz