Evlere mandal işi veren firmalar

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ekonomik sıkıntılar ve her gün artan masraflar karşısında zorlanan ailelerin imdadına evde çalışarak para kazandıran işler yetişmektedir. Ülkemizde binlerce insan evinde bu tarz ek işler yaparak para kazanmakta ve geçimini sağlamaktadır. Bu tür işler genellikle ev hanımları tarafından tercih edilmek ile birlikte vardiyalı çalışan erkekler tarafından da yapılmaktadır. Çocukların okul masrafları ve gündelik hayatın getirdiği masraflara yetişemeyen tek maaşlı çalışanlar bu veya bunun gibi paketleme iş aramaktadır. Başta İstanbul olmak üzere bir çok üretici firma ürettikleri mandallar için paketlemeci aramaktadır. Ev hanımlarının daha düşük ücret karşılığında çalışması ve sigorta, yemek ve yol masrafı gibi masraflarının olmaması bu iş için tercih edilmeleri sağlamaktadır. Evinde günde 5 – 6 saatini ayıran bir ev hanımı evde mandal paketleme işi yaparak asgari ücret miktarına yakın bir ücret kazanabilmektedir. Bu işi komşuları veya arkadaşları ile küçük guruplar halinde yapanların gelirleri daha da artmaktadır. Sizde bu iş için 3 – 5 kişilik grup oluşturursanız  daha kolay iş bulabilir bu sayede daha çok para kazanabilirsiniz.

 

Evde Mandal Paketleyerek 1. 500 Lira Kazanın

Evinizde oturduğunuz yerden sadece firmaların gönderdiği mandalları paketleyerek para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmalardan iş başvurusunda bulunmanız olacaktır. İş başvurunuzun kabul edilmesi için küçük gruplar oluşturanların daha avantajlı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Evde mandal paketleme işi başvurusu kabul edilenlere 50 bin ile 100 bin civarında mandal gönderilmektedir. Farklı renk ve ebatlardaki mandalları eşleştirerek istenilen adetlerde paketlemeniz gerekmektedir. Bu rakamlar ilk defa bu işi yapacak olanlar için çok yüksek gelebilir. Fakat 3 – 4 kişi için bu adetteki mandalları paketlemek çok da zor olmamaktadır. Aylık olarak bu adetler civarında yapacağınız mandal paketleme işi sayesinde 1. 500 lira civarında bir kazancınız olacaktır.

Evlere Ek iş Veren Firmalar Evinde Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Kişileri Arıyor. Evde Yapılacak İşlere Örnek Vermek Gerekirse, Nikah Şekeri Paketleme İşi, Altın Kutusu Yapımı, Davetiye Katlama İşi, Kağıt Torba Katlama İşi, Turşu Yapımı Diye Sıralanabilir.

Ev Hanımları Evdeki Boş Zamanlarında Aile Bütçesine Ek Kazanç Sağlamak İçin Evde Yapılacak Ek İş Veren Firmalardan İş Alırlar. Yine Evde Boş Zamanı Olan Emekliler Ve Öğrenciler İçin Evlere Ek İş Veren Firmalar Ve Esnaflar Bulunmaktadır. Firmalar Uygun Ücretler Karşılığında Evlere İş Vererek İşletme Maliyetini Düşürmekte, Evde Ek İş Arayanlar İse Ek Bir Kazanç Elde Etmektedir.

Evde Yapılacak İş Fikirleri Evlere Ek iş Veren FirmalarEvde Yapılacak Ek İşlere Örnekler

Hatipoğlu Tic. Ltd. Şti:
İstanbul İlinde Faaliyet Gösteren Firma Evlere Ek İş Olarak Mandal Ve Kutu Katlama İşi Vermektedir. Yapılacak İşleri Kargo İle Evinize Kadar Gönderip İşin Bitiminde Karşı Ödemeli Kargo İle Yapılan İşi Teslim Almakta Ve Hak Ettiğiniz Parayı Ödemektedir.

İstanbul İli Evlere Mandal İşi:
Kilogram Başına 10 TL, 100 Kilogramlık Bir Çuval Ve Mandal Makinesi Gönderilir.
Telefon: 0 543 748 63 26

Şekerleme Poşetlenme İşi
Şekerleme Üretimi Yapan Küçük İşletmeler İçin Paketleme Makineleri Bütçelerini Aştığı İçin Paketleme İşi İçin Evlere İş Vermektedirler. Şekerleme Poşetleme İşini Emekliler, Ev Hanımları Ve Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Öğrenciler Yapabilmektedir. Küçük İşletmeler Ürettikleri Şekerlemeleri Evinize Kadar Getirip, Poşetlenmiş Şekerlemeleri Evinizden Alırlar. İşleteler Poşet Yada Kilo Başına Ödeme Yapmaktadır.

Nikah Şekeri Paketle İşi
Düğün Sezonunun Başladığı Nisan Ayı İle Ekim Ayı Arasında Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Ek İş Arayanlara İhtiyaç Duyarlar.
Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Genellikle Tane Başı Ödeme Yapmaktadır, Bazı Firmalar Toplu Fiyat Verebilir. Firmalar Nikah Şekerlerini Ve Paketleri Görsel Bir Şekilde Süslemenizi İsteyecektir.

Evde Turşu Yapım İşi
Maharetli Ev Hanımları İçin Ek Kazanç Getiren Bir Diğer İş Fikri İse Evde Turşu Yapma İşidir. Özellikle Küçük Esnaflar Ev Yapımı Turşu Talebi Nedeniyle Ev Hanımlarına Turşu Yaptırmaktadır. Küçük Esnaflar, Yöresel Ürünleri Satışı Yapan İşletmeler Turşu Malzemelerini Ev Hanımlarına Teslim Edip Yapılan Turşu Başına Ödeme Yapmaktadır.

Davetiye Katlama İşi
Düğün Sezonunda Revaçta Olan Bir İş Olan Davetiye Katlama İşi Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenler İçin İdealdir. Düğünleri Organize Eden Firmalar Davetiyeleri Matbaalarda Bastırdıktan Sonra Katlanması Ve Zarflanması Gerekmektedir. Katladığınız Davetiye Başına Ücret Ödeyen Firmalar Ev Hanımlarına Ve Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenlere Davetiye Katlama İşi Vermektedir.

Kağıt Torba Katlama İşi
Bazı Mağazalar Ürünlerini Müşterilerine Kağıt Torbalar İçerisinde Sunarlar. Mağazalar Matbaalarda Bastırdıkları Üzerinde İsimlerinin Geçtiği Bu Süslü Kağıtları Katlamaları İçin Evlere Vermektedir. Evlerde Katlanıp Torba Haline Getirilen Kağıt Torba Katlama İşi Diğer Ek İşlere Göre Daha Zordur Ancak Kazancı Daha Fazladır.

Altın Kutusu Yapımı İşi
Altın Kutuları Matbaalarda Karton Üzerine Basılmakta, Basılan Bu Kutuları Büküp Şekil Verilmesi Gerekmektedir. Kuyumcular İçin Vazgeçilmez Olan Altın Kutuları Matbaalardan Teslim Aldıktan Sonra Evlere Kadar Teslim Edip Hazırlandıktan Sonra Yine Evlerden Teslim Almaktadır.
Sponsorlu Bağlantılar

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak
Küçük İşletmeler, Çalışan Sayısı Ellinin Altında Olan Ofis Ve Atölyeler Çalışanları İçin Öğle Yemeklerini Yaptırmak İçin Hazır Yemek Şirketleri Yerine Ev Hanımlarını Tercih Edebilmektedir. Yemek İçin Malzemeleri Evinize Kadar Getiren İşletmeler, Yemek Hazır Olduğunda Yine Evinizden Yapılan Yemeği Almaktadır. Hazır Yemek Şirketlerine Göre Daha Uygun Bir Maliyetle Çalışanlarına Ev Yemekleri Yeme Fırsatı Sunan İşletmeler Maharetli Ev Hanımları Aramaktadır.
Evlere İş Veren Firmalar Listesi
İstanbul Kartal Triko, Penye Ve Abiye Üzerine Boncuk İşleri:
Karlıktepe Mahallesi, Zekeriya Göçer İlköğretim Okulu Arkası Kartal İstanbul
Tel: 0 555 402 56 56
Tel: 0 534 394 33 75

İstanbul Hadımköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece Ve Esenyurt Civarında İkamet Edip Ekip Oluşturanlara (Ekip En Az 15 Kişi Olmalı) Pul Boncuk Ve Örgü Motif İşleri:
Telefon: 0 533 960 60 29
Telefon: 0 212 883 34 02

İstanbul Eyüp Oyuncak Montajı Ve Yapıştırma İşleri:
Oyuncak Parçalarının Birleştirilmesi İşidir. Yapılacak İşler Kargo İle Eviniz Kadar Gelir Ve Yine Kargo İle Yapılan İşler Teslim Edilir
İletişim Mail Adresi: kaderbertu@hotmail.com

İstanbul Bayrampaşa Ekiplere El İşi Ve Boncuk İşi:
İletişim:
Nihal Ertaş
Telefon Numarası: 0 212 613 62 34
Cep Telefonu: 0 534 622 55 60

İstanbul Kağıthane Gültepe Evlere Boncuk İşi:
Abiye İşinden Anlayan, Ekip Başları, Grup Oluşturabilenler İletişime Geçebilir.
Mail: guldanegumus@mynet.com
Telefon: 0 507 566 99 96

İstanbul Kartal İplik Temizleme Ve Boncuk İşi.
5-6 Kişilik Gruplara İş Veriliyor İletişim İçin Telefon Numarası: 0 534 329 49 67

Hatipoğlu Ticaret LTD. ŞTİ.
Ücretsiz Kargo İle İş Kapınıza Kadar Getirilip, Yine İşin Bitiminde Kapınızdan Alınır.
Vahap Ve Mehmet Hatipoğlu
Tel: 0 531 939 83 63

Sizde Evde Yapılacak Ek Bir İş Arıyorsanız Aşağıdaki Yorum Kısmından Ek İş Aradığınızı Belirterek, Ek İş Veren Firmaların Size Ulaşmasını Sağlayabilirsiniz.

Yazar: 2019 YILI

102 thoughts on “Evlere mandal işi veren firmalar

  mihrican

  (15 Eylül 2018 - 23:39)

  paketleme işi ariyorum adanada yasiyorumm

  İlknur yurtseven

  (21 Eylül 2018 - 16:48)

  Samsun ilkadım da oturuyorum acil işe ihtiyacım var Evde paketleme işi yapmak istiyorum adım ilknur yurtseven acil cevap bekliyorum

  sultan

  (23 Eylül 2018 - 18:30)

  ben ankara keçiörende oturuyorum işe ihtiyacım var paketleme ve boncuk dizme gibi evde ek iş arıyorum

  Kübra

  (26 Eylül 2018 - 22:01)

  Ankara yenimahalle oturuyorum acil ise ihtiyacım var

  Hatice

  (27 Eylül 2018 - 21:13)

  Kayseride ikamet ediyorum evde paketleme işi arıyorum

  Halil

  (2 Ekim 2018 - 12:12)

  kocaeli çayırovadayım. 0546 869 58 28

  Mine can

  (2 Ekim 2018 - 16:45)

  Evde paketleme nikah bebek şekeri yapabilirim eşimle Bérber gaziagaziantep

  Bilge

  (3 Ekim 2018 - 11:22)

  Ankara da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ne olursa yaparım el becerime güveniyorum… Acil iş bulmam lazim yardımcı olursaniz sevinirim..

  HATİCE

  (3 Ekim 2018 - 15:16)

  İSTANBULDA YAŞIYORUM EVDE PAKETLEME VB İŞ ARIYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. İYİ GÜNLER

  Fatma doğan

  (4 Ekim 2018 - 22:01)

  Elazığ merkezde yaşıyorum her türlü paketleme ve montaj ısı yaparım dört kişiyiz

  Tülay arslan

  (5 Ekim 2018 - 17:42)

  İhtiyactan dolayı eşime yardimci olmak icin evde ek is yapmak istiyorum yardimci olursanız sevinirim istanbul küçükçekmece.

  Ayfer

  (9 Ekim 2018 - 19:23)

  Amasyada yasiyorum paketleme isi olabilir ise ihtiyacim var

  Ayfer

  (9 Ekim 2018 - 20:06)

  4 kişiyiz ordu merkez de paketleme işi yapabikiriz

  Serap

  (10 Ekim 2018 - 10:51)

  İstanbul Anadolu yakasında oturmaktayim.Çevremde çocuğumu bırakacak birini bulamadığım için evden paketleme işi yapmak istiyorum.Hem boş vaktimi değerlendirmek hem de evime katkı sağlamak istiyorum.Dönüş yaparsanız sevinirim(3 kisiyiz)

  Kubra

  (12 Ekim 2018 - 13:51)

  Hepiniz yalan dolansiziniz yazdiginiz numarlar kullanilmiyor insanlari kandirmakdan baska bisey bilmiyorsunuz

  Melike

  (13 Ekim 2018 - 12:25)

  Uşakta yaşıyorum evde mandal montajı ,paketleme , nikah şekeri hazırlama gibi ek iş arıyorum 3kişiyiz

  Ezgi Palamutlu

  (13 Ekim 2018 - 21:02)

  Merhabalar çanakkale/biga’da yaşıyorum.Ögrenciyim ve haftanın 5 günü dersim yok,boşum.Ise ihtiyacım var ve bu işi uzun vadede yapmak istiyorum

  Sedef

  (16 Ekim 2018 - 03:08)

  Bende evde altın kutusu ve paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  Sedef

  (16 Ekim 2018 - 03:10)

  Istanbul gaziosmanpasada oturuyorum evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  Ali İNCEKARA

  (16 Ekim 2018 - 16:08)

  İstanbul-Kartal da oturuyorum. Aynı evde üç kişiyiz. ciddi ve sürekli evde iş istiyoruz. iletişim için numara verirseniz ziyarete geliriz.

  Çiğdem koçak

  (16 Ekim 2018 - 18:43)

  Merhaba ben İstanbul esenyurtta oturuyorum evde ekstradan paketleme işi yapmak istiyorum ve ekibim var toplamda 5 kişiyiz iş istiyoruz sizden en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim paketleme işi istiyoruz

  Çiğdem koçak

  (16 Ekim 2018 - 18:45)

  Merhaba ben İstanbul esenyurtta oturuyorum evde paketleme işi istiyorum 5 kişilik bir ekibiz iş verirseniz ğüzel işler yaparız daha öncede yapmışlığımız vardır en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim

  esra

  (17 Ekim 2018 - 00:49)

  ben bitliste yasiyorum mandal isine yatkınim
  05551573513 ulsilabilecek numaram..rabbim kolaylik versin..

  Hatice tatar

  (17 Ekim 2018 - 19:39)

  Evde el isi yapmak istiyorm acil ise ihtiyacım var.hatay ikamet etmekteyim

  Aslı

  (18 Ekim 2018 - 01:02)

  Esenyurtta oturuyorum öğrenciyim bu işe cok ihtiyacim var. Lütfen geri dönüş yapın.

  Yurdagül

  (18 Ekim 2018 - 09:04)

  Samsunda oturuyorum evde iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  Hülya kavas

  (18 Ekim 2018 - 15:16)

  Üniversite mezunuyum ama atanamadım evdeyim. Aileye katkı amaçlı bu işi istiyorum

  Gamze

  (19 Ekim 2018 - 02:03)

  Istanbul Sariyerde oturuyorum davetiye ve mandal işini denemek istiyorum

  Şenay

  (20 Ekim 2018 - 02:08)

  Avcılarda oturuyorum. Paketleme.boncuk. mandan gibi iş arıyorum. 5 kişiyiz dönüş yaparsanız memnun olurum

  Emel uzunkaya

  (20 Ekim 2018 - 03:43)

  Bende mandal paketleuebilirim

  Hatice

  (20 Ekim 2018 - 13:25)

  Merhaba eşimin e posta adresinden mesaj atıyorum mandal işinde ben ve kız kardeşlerimle birlikte bu işi evde yapmak istiyoruz Ankara dan

  Selin

  (20 Ekim 2018 - 17:48)

  Eşimle bu işi çok iyi yaparız ek iş arıyoruz ihtiyacımız var lütfen yardımcı olun

  Selin

  (20 Ekim 2018 - 17:50)

  Eşimle bu işi çok iyi yaparız ek iş arıyoruz ihtiyacımız var lütfen yardımcı olun çorluda oturuyorum

  Aynur ekız

  (20 Ekim 2018 - 23:16)

  Ankara Polatlı oturmaktayım bende evime katkıda bulunmak istiyorum mandal, iplik temizleme, mum paketleme Vs işleri yapabilirim

  Elif

  (21 Ekim 2018 - 21:36)

  Merhaba 4 kişiyiz evde paketleme işi arıyoruz
  Sabun , mandal olabilir. Çok ihtiyacımız var dönüş yaparsanız sevinirim

  Büşra

  (21 Ekim 2018 - 22:55)

  Sivas ta ikamet ediyorum, ihtiyacım var her türlü paketleme Vs. işi yapabilirim, dönüş yaparsanız sevinirim.

  Yıldız ileru

  (21 Ekim 2018 - 23:21)

  Ev hanımıyım gerçekten işe ihtiyacim var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim içtenlikle çalışmak isterim lütfen geri dönüş yapın kütahya merkezde oturuyorum

  Hazal

  (22 Ekim 2018 - 02:50)

  Merhabalar bursa osmangazi de yaşıyorum 22 yaşındayım ve 2 çocuk annesiyim evde 4 kisiyiz daha önceden tecrübemiz var temiz ve titiz calisiriz bu ise cok ihtiyacim var lutfen dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler

  Musa

  (23 Ekim 2018 - 10:13)

  Merhaba bu işi çık iyi yaparım kızımla çok ihtiyacım var lütfen arayın bizi

  Fatma

  (23 Ekim 2018 - 15:12)

  Mandal paketleme işi almak istiyorum 5459753029 bu numaradan ulaşirsaniz sevinirim

  mehmet

  (23 Ekim 2018 - 22:47)

  mrb kolay gelsin ist bagcilarda otryoz mandal isini daha önce yaptik dunus yaparsaniz s3viniriz kolay gelsin

  Züleyha

  (23 Ekim 2018 - 23:19)

  Kayseri melik gazi de oturuyorum lutfen yardimci olun arayin.7kisiyiz yapariz.

  Tugba

  (25 Ekim 2018 - 00:47)

  Alibeykoyde oturuyorum evde paketleme işi yada davetiye katlama işi veya kutu katlama iş yapmak istiyorum

  Mergül

  (25 Ekim 2018 - 09:10)

  Merhaba Eskişehir de oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  Beyza

  (25 Ekim 2018 - 09:10)

  Merhaba Kocaeli İzmit’te oturuyorum nikah şekeri,kutu katlama davetiye katlama,sabun paketleme, mandal yapımı işlerini yapabilirim nikah şekerinde el becerim var

  Mergül

  (25 Ekim 2018 - 09:12)

  Eskişehir de oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  Zeynep

  (25 Ekim 2018 - 15:13)

  Mandal isini almak istiyoruz. Suan 5 kisilik grubumuz var. Bu is uzerine cevremde cok talep var . İsterseniz artabilir de. Donus yaparsaniz cok sevinirim

  Zeynep

  (25 Ekim 2018 - 15:19)

  Merhaba suan 5 kisilik grubumuz var . Cevremde daha da fazla bu isi yapmak isteyen arkadaslarim var. İsterseniz grubumu da genisleteblirim. Bu ise cok ihtiyacimiz var. İstanbulda oturuyoruz. Donus yaparsaniz cok memnun olurum. Simdiden tesekkur ederim.

  Zeynep

  (25 Ekim 2018 - 15:54)

  İstanbul anadolu yakasinda oturuyorum. 5 kisilik grup olarak calisiyoruz. Paketleme ,montaj ,boncuk isi, davetiye, nikah sekeri yapabilirz. Geri donus yaparsaniz cok sevinirim

  yasemin

  (25 Ekim 2018 - 16:21)

  ankara da oturuyorum mandal paketleme ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim teslim süresi adeti ve ücreti ile ilgili. ek işe ihtiyacım var

  Elif Teymir

  (25 Ekim 2018 - 17:06)

  Acaba geri dönüş yapiyormusunuz paketleme işi istiyorum

  Aliye

  (27 Ekim 2018 - 10:04)

  Ankarada oturmaktayım çok acil Evde ek iş yapmamız gerek dershaneye gitmekteyim annemler evde4 kişi elleri beceriklidir kendi masraflarılarımı çıkarmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

  Ali osman

  (27 Ekim 2018 - 10:11)

  Ankarada oturmaktayım acil paketleme işine ihtiyacım var elimiz hızlıdır beceriklidir dershaneye giden çocuğum var Evde 4 kişi yaparız. Geri dönüş yaparsanız sevinirim çok acil asgari ucretle çalışmaktayım yetmiyo imkansız acil dönüş yaparsanız sevinirim

  Sedef

  (28 Ekim 2018 - 01:28)

  Ek iş yapmak istiyorum çok acil

  Ayşenur Akdeniz

  (28 Ekim 2018 - 14:23)

  Lise mezunuyum 19 yaşındayım. Çanakkale Lapseki de ikametgah ediyorum.Elim hızlıdır kısa sürede teslim edebilirim. İhtiyacım olduğu için evde ek iş yapmak istiyorum. Paketleme ve montaj her türlü işi yapabilirim 3 kişilik bir grubuz.

  Anonim

  (28 Ekim 2018 - 18:21)

  Semra evde ek iş yapmak istiyorum çok acil dönerseniz sevinirim

  sevgi

  (28 Ekim 2018 - 18:21)

  mandal paketleme yapmak istiyorum izmirde yasiyorum

  Canan Kızılarslan

  (28 Ekim 2018 - 20:00)

  Merhaba ben kocaeli gebzede oturuyorum 9 ve 4 yaşlarında iki çocuk annesiyim. Borçlarım var çocuğumun okul ihtiyaçlarını karşılamakta zorluk çekiyorum. Küçük çocuğum olduğu için dışarda bir işte çalışamıyorum. Eşimin getirdiği gelirlede geçinemiyoruz bu yüzden sizlere başvurmaya karar verdim. Daha önce kalem montajı yaptım. Katalogtan kozmetik satışı yaptım. Paketleme işinide kolaylıkla yaparım elim hızlıdır. 3 kişilik ekip var lütfen dönüş sağlarsınız çok sevinirim. Lütfen

  Sedef

  (28 Ekim 2018 - 20:55)

  İki kişiyiz ve çok ihtiyacımız var

  Songül sürer

  (30 Ekim 2018 - 15:55)

  Merhaba ben Paketleme işi yapmak istiyorum acil dönüş olursa sevinirim 3kişiyiz

  Fatma

  (30 Ekim 2018 - 20:38)

  Mrb sakarya serdivan da oturuyorum ek işe ihtiyacim var paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim şimdiden teşekkürler Fatmaelmasfazlioglu@gmail.com

  Sevil

  (31 Ekim 2018 - 15:50)

  Mersin de oturuyorum çok ihtıyacım var

  EBRU YONCA

  (31 Ekim 2018 - 16:59)

  EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM

  Derya Baban

  (31 Ekim 2018 - 17:18)

  İstanbul Ümraniyede oturmaktayım Boş vakitlerim bol olduğundan evde hertürlü paketleme işleri ni itina ile yaparım elim hızlıdır.Teşekkürler

  Derya Baban

  (31 Ekim 2018 - 17:19)

  İstanbul Ümraniyede oturmaktayım Boş vakitlerim bol olduğundan evde hertürlü paketleme işleri yaparım elim hızlıdır

  esra

  (1 Kasım 2018 - 10:52)

  6 kisilim ekibiz..bitlis merkezde yasiyoruz..hertürlü paketleme ve montaj isini bekliyoruz inşallah. .

  esra

  (1 Kasım 2018 - 13:09)

  6 kisilik ekibiz evde mandal veya paketleme yapilir..bitlis merkez..istediginizden fazlasi yapilir…asel_mina131313@hotmail.com

  damla

  (1 Kasım 2018 - 14:54)

  Kocaeli gebzede oturuyorum. Paketleme,süsleme veya mandal işi yapabiliriz. 3 kişilik ekibimiz var. Acil ihtiyacımız var yardımcı olur musunuz.

  Sevilay

  (3 Kasım 2018 - 01:54)

  Istanbul gungoren 20 kisilik ekibim var mandal paketleme isi yapmak istiyorum.

  Güler

  (3 Kasım 2018 - 14:04)

  Evde iş yapmak istiyorum..

  Meral

  (3 Kasım 2018 - 15:49)

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz 2 kişiyiz

  Furkan

  (3 Kasım 2018 - 19:42)

  Malatya merkez 15 kişilik ekibiz mandal.sabun.nikah şekeri.isi yapabiliriz haber bekliyoruz. Tel. 05364949544

  Silver

  (5 Kasım 2018 - 11:13)

  Merhabalar istanbul avcilarda oturuyorum titiz ve hızlı bir şekilde paketleme işi yapabilirim.

  Sevcan

  (5 Kasım 2018 - 13:41)

  Çocuğum olduğu için çalışamıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursaniz sevinirim

  Anonim

  (6 Kasım 2018 - 20:54)

  Evde yapılacak iş istiyorum Gebze Kocaeli zamanında teslim edebilirim

  Nesrin

  (7 Kasım 2018 - 04:47)

  Merhaba,evde kızımla iplik temizleme mandal işi vb gibipaketleme işleri yapmak istiyoruz .istanbulda ikamet ediyoruz dönüş yaparsanız sevinirim ,teşekkürler

  Umre

  (7 Kasım 2018 - 11:16)

  İst basana oturuyorum eve iş istiyorum acil

  Elif

  (7 Kasım 2018 - 12:00)

  Slm iyi gunler bende Mandal işi yada nikah şekeri yapmak istiyorum iki çocuk annesiyim işe ihtiyacım var yardimci olursaniz sevinirim ESENLER ISTANBUL

  Anonim

  (7 Kasım 2018 - 14:29)

  Bende istiyorum

  Mursel

  (8 Kasım 2018 - 11:02)

  Tokat/da oturuyorum ev hanımıyım evde mandal,nikah sekeri paketleme gibi işler yapmak istiyorum.Donerseniz sevinirim

  Neslihan

  (8 Kasım 2018 - 18:42)

  Istanbul anadolu yakasında oturuyorum çocuğundan kaynaklı calisamiyorun bu yüzden eve o ariyorun

  Esin DEMİR

  (9 Kasım 2018 - 01:18)

  İzmir de oturuyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Sizden cevap bekliyorum.

  Esin Demir

  (9 Kasım 2018 - 01:20)

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.İzmir de yaşıyorum.Sizden cevap bekliyorum.

  Esra mengücek

  (9 Kasım 2018 - 13:02)

  Bebeğim olduğu için çalışamıyorum evde paketleme işleri yapmak istiyorum

  Özlem

  (10 Kasım 2018 - 01:35)

  Merhaba evde paketleme yada katlama işi yapmak istiyorum İstanbul Kadıköy

  Neslihan Kömürcü

  (10 Kasım 2018 - 01:38)

  İstanbul Bagcilar da ikamet ediyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum

  Mehmet Bakımcı

  (10 Kasım 2018 - 12:25)

  İstanbul üniversitesinde öğrenciyim. Beylükdüzünde ailemle yaşıyorum. Verilen işi ailecek yapacağız

  Nurhayat

  (10 Kasım 2018 - 13:50)

  İstanbul gaziosmanpaşa yeşilpınar eve iş istiyorum acil

  Lina dogan

  (10 Kasım 2018 - 23:01)

  Istanbul ayazaga evde paketleme işi ariyorum.

  Remziye Özver

  (11 Kasım 2018 - 00:44)

  Öğrenciyim. Yurt arkadaşlarımla birlikte paketleme işi almak istiyoruz. Zamanında yetistiririz. Geri dönüş yaparsanız seviniriz 🙂

  Sema

  (11 Kasım 2018 - 16:22)

  Boyle bir ise ihtiyacim var geri donus yaparmisiniz lutfen

  Sultan aydemir

  (12 Kasım 2018 - 15:29)

  Merhaba ben sultan Afyon’da yaşıyorum benimde işe ihtiyacım var evde paketleme işi yapmak istiyorum düzgün ve titizlikle yaparım verdiğiniz işi. Sizden haber bekliyorum iyi günler

  Nilay Aras

  (12 Kasım 2018 - 18:19)

  Merhabalar istanbul pendik te oturuyrum evde paketleme işi almak istiyorum

  KÜBRA ÇELİK

  (13 Kasım 2018 - 04:10)

  Merhaba, Ankara’da yaşıyorum.Yeni mezunum, annemle beraber evde paketleme işi yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  Büşra balta

  (13 Kasım 2018 - 13:12)

  Merhaba bursa inegölde oturuyorum ewde paketleme işi yapmak istiyorum

  Mehtap dağcı

  (13 Kasım 2018 - 18:08)

  Bu işi en iyi şekilde yapacağıma inanıyorum. İstanbulda ikamet esıyorum. Geri dönüşğnüzü bekliyorum

  Mehtap dağcı

  (13 Kasım 2018 - 18:09)

  Bu işi en iyi şekilde yapacağıma inanıyorum. Büyük bir keyıfle çok güzel işler çıkaracağıma inanıyorum İstanbulda ikamet esıyorum. Geri dönüşğnüzü bekliyorum

  Sibel

  (13 Kasım 2018 - 23:20)

  Merhaba paketleme isine ihtiyacim var Sancaktepe ikamet ediyorum geri dönüş rica ediyorum

  Anonim

  (14 Kasım 2018 - 13:41)

  Merhaba bilgi alabilirmiyim

  Derya

  (14 Kasım 2018 - 15:33)

  Katlama paketleme işi yapmak istiyorum. İstanbul Kağıthane’de oturuyorum.

  Emine

  (14 Kasım 2018 - 17:54)

  Evde mandal isi yapmak istiyoruz istanbul tuzla yayla

  Gökçe

  (14 Kasım 2018 - 19:35)

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.