Evlere mandal işi veren firmalar

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ekonomik sıkıntılar ve her gün artan masraflar karşısında zorlanan ailelerin imdadına evde çalışarak para kazandıran işler yetişmektedir. Ülkemizde binlerce insan evinde bu tarz ek işler yaparak para kazanmakta ve geçimini sağlamaktadır. Bu tür işler genellikle ev hanımları tarafından tercih edilmek ile birlikte vardiyalı çalışan erkekler tarafından da yapılmaktadır. Çocukların okul masrafları ve gündelik hayatın getirdiği masraflara yetişemeyen tek maaşlı çalışanlar bu veya bunun gibi paketleme iş aramaktadır. Başta İstanbul olmak üzere bir çok üretici firma ürettikleri mandallar için paketlemeci aramaktadır. Ev hanımlarının daha düşük ücret karşılığında çalışması ve sigorta, yemek ve yol masrafı gibi masraflarının olmaması bu iş için tercih edilmeleri sağlamaktadır. Evinde günde 5 – 6 saatini ayıran bir ev hanımı evde mandal paketleme işi yaparak asgari ücret miktarına yakın bir ücret kazanabilmektedir. Bu işi komşuları veya arkadaşları ile küçük guruplar halinde yapanların gelirleri daha da artmaktadır. Sizde bu iş için 3 – 5 kişilik grup oluşturursanız  daha kolay iş bulabilir bu sayede daha çok para kazanabilirsiniz.

 

Evde Mandal Paketleyerek 1. 500 Lira Kazanın

Evinizde oturduğunuz yerden sadece firmaların gönderdiği mandalları paketleyerek para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmalardan iş başvurusunda bulunmanız olacaktır. İş başvurunuzun kabul edilmesi için küçük gruplar oluşturanların daha avantajlı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Evde mandal paketleme işi başvurusu kabul edilenlere 50 bin ile 100 bin civarında mandal gönderilmektedir. Farklı renk ve ebatlardaki mandalları eşleştirerek istenilen adetlerde paketlemeniz gerekmektedir. Bu rakamlar ilk defa bu işi yapacak olanlar için çok yüksek gelebilir. Fakat 3 – 4 kişi için bu adetteki mandalları paketlemek çok da zor olmamaktadır. Aylık olarak bu adetler civarında yapacağınız mandal paketleme işi sayesinde 1. 500 lira civarında bir kazancınız olacaktır.

Evlere Ek iş Veren Firmalar Evinde Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Kişileri Arıyor. Evde Yapılacak İşlere Örnek Vermek Gerekirse, Nikah Şekeri Paketleme İşi, Altın Kutusu Yapımı, Davetiye Katlama İşi, Kağıt Torba Katlama İşi, Turşu Yapımı Diye Sıralanabilir.

Ev Hanımları Evdeki Boş Zamanlarında Aile Bütçesine Ek Kazanç Sağlamak İçin Evde Yapılacak Ek İş Veren Firmalardan İş Alırlar. Yine Evde Boş Zamanı Olan Emekliler Ve Öğrenciler İçin Evlere Ek İş Veren Firmalar Ve Esnaflar Bulunmaktadır. Firmalar Uygun Ücretler Karşılığında Evlere İş Vererek İşletme Maliyetini Düşürmekte, Evde Ek İş Arayanlar İse Ek Bir Kazanç Elde Etmektedir.

Evde Yapılacak İş Fikirleri Evlere Ek iş Veren FirmalarEvde Yapılacak Ek İşlere Örnekler

Hatipoğlu Tic. Ltd. Şti:
İstanbul İlinde Faaliyet Gösteren Firma Evlere Ek İş Olarak Mandal Ve Kutu Katlama İşi Vermektedir. Yapılacak İşleri Kargo İle Evinize Kadar Gönderip İşin Bitiminde Karşı Ödemeli Kargo İle Yapılan İşi Teslim Almakta Ve Hak Ettiğiniz Parayı Ödemektedir.

İstanbul İli Evlere Mandal İşi:
Kilogram Başına 10 TL, 100 Kilogramlık Bir Çuval Ve Mandal Makinesi Gönderilir.
Telefon: 0 543 748 63 26

Şekerleme Poşetlenme İşi
Şekerleme Üretimi Yapan Küçük İşletmeler İçin Paketleme Makineleri Bütçelerini Aştığı İçin Paketleme İşi İçin Evlere İş Vermektedirler. Şekerleme Poşetleme İşini Emekliler, Ev Hanımları Ve Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Öğrenciler Yapabilmektedir. Küçük İşletmeler Ürettikleri Şekerlemeleri Evinize Kadar Getirip, Poşetlenmiş Şekerlemeleri Evinizden Alırlar. İşleteler Poşet Yada Kilo Başına Ödeme Yapmaktadır.

Nikah Şekeri Paketle İşi
Düğün Sezonunun Başladığı Nisan Ayı İle Ekim Ayı Arasında Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Ek İş Arayanlara İhtiyaç Duyarlar.
Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Genellikle Tane Başı Ödeme Yapmaktadır, Bazı Firmalar Toplu Fiyat Verebilir. Firmalar Nikah Şekerlerini Ve Paketleri Görsel Bir Şekilde Süslemenizi İsteyecektir.

Evde Turşu Yapım İşi
Maharetli Ev Hanımları İçin Ek Kazanç Getiren Bir Diğer İş Fikri İse Evde Turşu Yapma İşidir. Özellikle Küçük Esnaflar Ev Yapımı Turşu Talebi Nedeniyle Ev Hanımlarına Turşu Yaptırmaktadır. Küçük Esnaflar, Yöresel Ürünleri Satışı Yapan İşletmeler Turşu Malzemelerini Ev Hanımlarına Teslim Edip Yapılan Turşu Başına Ödeme Yapmaktadır.

Davetiye Katlama İşi
Düğün Sezonunda Revaçta Olan Bir İş Olan Davetiye Katlama İşi Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenler İçin İdealdir. Düğünleri Organize Eden Firmalar Davetiyeleri Matbaalarda Bastırdıktan Sonra Katlanması Ve Zarflanması Gerekmektedir. Katladığınız Davetiye Başına Ücret Ödeyen Firmalar Ev Hanımlarına Ve Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenlere Davetiye Katlama İşi Vermektedir.

Kağıt Torba Katlama İşi
Bazı Mağazalar Ürünlerini Müşterilerine Kağıt Torbalar İçerisinde Sunarlar. Mağazalar Matbaalarda Bastırdıkları Üzerinde İsimlerinin Geçtiği Bu Süslü Kağıtları Katlamaları İçin Evlere Vermektedir. Evlerde Katlanıp Torba Haline Getirilen Kağıt Torba Katlama İşi Diğer Ek İşlere Göre Daha Zordur Ancak Kazancı Daha Fazladır.

Altın Kutusu Yapımı İşi
Altın Kutuları Matbaalarda Karton Üzerine Basılmakta, Basılan Bu Kutuları Büküp Şekil Verilmesi Gerekmektedir. Kuyumcular İçin Vazgeçilmez Olan Altın Kutuları Matbaalardan Teslim Aldıktan Sonra Evlere Kadar Teslim Edip Hazırlandıktan Sonra Yine Evlerden Teslim Almaktadır.
Sponsorlu Bağlantılar

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak
Küçük İşletmeler, Çalışan Sayısı Ellinin Altında Olan Ofis Ve Atölyeler Çalışanları İçin Öğle Yemeklerini Yaptırmak İçin Hazır Yemek Şirketleri Yerine Ev Hanımlarını Tercih Edebilmektedir. Yemek İçin Malzemeleri Evinize Kadar Getiren İşletmeler, Yemek Hazır Olduğunda Yine Evinizden Yapılan Yemeği Almaktadır. Hazır Yemek Şirketlerine Göre Daha Uygun Bir Maliyetle Çalışanlarına Ev Yemekleri Yeme Fırsatı Sunan İşletmeler Maharetli Ev Hanımları Aramaktadır.
Evlere İş Veren Firmalar Listesi
İstanbul Kartal Triko, Penye Ve Abiye Üzerine Boncuk İşleri:
Karlıktepe Mahallesi, Zekeriya Göçer İlköğretim Okulu Arkası Kartal İstanbul
Tel: 0 555 402 56 56
Tel: 0 534 394 33 75

İstanbul Hadımköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece Ve Esenyurt Civarında İkamet Edip Ekip Oluşturanlara (Ekip En Az 15 Kişi Olmalı) Pul Boncuk Ve Örgü Motif İşleri:
Telefon: 0 533 960 60 29
Telefon: 0 212 883 34 02

İstanbul Eyüp Oyuncak Montajı Ve Yapıştırma İşleri:
Oyuncak Parçalarının Birleştirilmesi İşidir. Yapılacak İşler Kargo İle Eviniz Kadar Gelir Ve Yine Kargo İle Yapılan İşler Teslim Edilir
İletişim Mail Adresi: kaderbertu@hotmail.com

İstanbul Bayrampaşa Ekiplere El İşi Ve Boncuk İşi:
İletişim:
Nihal Ertaş
Telefon Numarası: 0 212 613 62 34
Cep Telefonu: 0 534 622 55 60

İstanbul Kağıthane Gültepe Evlere Boncuk İşi:
Abiye İşinden Anlayan, Ekip Başları, Grup Oluşturabilenler İletişime Geçebilir.
Mail: guldanegumus@mynet.com
Telefon: 0 507 566 99 96

İstanbul Kartal İplik Temizleme Ve Boncuk İşi.
5-6 Kişilik Gruplara İş Veriliyor İletişim İçin Telefon Numarası: 0 534 329 49 67

Hatipoğlu Ticaret LTD. ŞTİ.
Ücretsiz Kargo İle İş Kapınıza Kadar Getirilip, Yine İşin Bitiminde Kapınızdan Alınır.
Vahap Ve Mehmet Hatipoğlu
Tel: 0 531 939 83 63

Sizde Evde Yapılacak Ek Bir İş Arıyorsanız Aşağıdaki Yorum Kısmından Ek İş Aradığınızı Belirterek, Ek İş Veren Firmaların Size Ulaşmasını Sağlayabilirsiniz.

Yazar: 2019 YILI

324 thoughts on “Evlere mandal işi veren firmalar

  Aleyna

  (18 Ocak 2019 - 05:22)

  paketleme işi istiyorum sizden acillll

  Adile

  (17 Ocak 2019 - 23:25)

  Sağlam çalışkan ekibin var
  Cep:05427918180

  Seda

  (17 Ocak 2019 - 22:15)

  Maddi durumumuzun sıkışık olmasından dolayı bu işe başvuruyorum daha önceden evde ek iş yaptım tecrübem de var istanbul esenyurtta ikamet ediyorum

  Emine iğdeci

  (17 Ocak 2019 - 16:14)

  Merhabalar nikah şekeri işlerini daha önce kendimde yaptım o konuda yetenikliyim paketleme işi de yapabilirim Balıkesir de yaşıyorum 29 yaşındayım çocuğum yok müsaitim.donuslerinizi bekliyorum

  Harika

  (16 Ocak 2019 - 23:44)

  Merhaba istanbul bahcesehirde ikamet ediyorum 1 yasinda cocugum var ve butun gunum evde geciyo bos vaktim cok evde paketleme isi ariyorum cok ciddi ihtiyacim var lutfen acil geri donus yaparsaniz sevinirim gerekirse 3 kisi olarak da tamamlariz isleri tesekkurler (bos odam var fazla urun paketlemek istiyorum urunleri muhafaza edebilecek alanim mumkun)

  Anonim

  (16 Ocak 2019 - 20:36)

  Merhaba bende evde iş almak istiyorum 4 kişiyiz gerçekten ihtiyacım var lütfen enkısa zamanda dönmenizi bekliyorum

  Özgür

  (16 Ocak 2019 - 18:51)

  Bir bebegim var calisamiyorum bu yuzden herturlu isi yaparim yardimci olursaniz sevinirim.

  Meryem

  (16 Ocak 2019 - 12:18)

  Evde ek is imkanlarindan yararlanmak istiyorum grubum var onlarlada calisabilirim isternirse .. meryemyayar42@gmail.com

  Melisa öğüt

  (16 Ocak 2019 - 01:37)

  Allah aşkına işsizim yardım edin. Bende paketleme yaparım lütfen. Numaram 05399204359

  Birgül bayrak

  (15 Ocak 2019 - 13:22)

  Pakette işi yapmak istiyorum

  Zeynep

  (15 Ocak 2019 - 09:21)

  5 kisi+ ben ile 6 kisilik bir ekibiz. Evde her turlu paketleme isini kisa surede yapip teslim edebiliriz. Daha once buna benzer islerde faaliyet gostermis olup basari ve memnuniyet kazanmis kisileriz.

  Ayşe

  (14 Ocak 2019 - 23:41)

  Ne işi mesela geliyor

  sehriban

  (14 Ocak 2019 - 21:18)

  Evde is istiyorum

  nagihan saltay uzun

  (14 Ocak 2019 - 16:51)

  paketleme işi yapmak istiyorum madddi sıkıntı nedeniyle acil dönüş yaparsanız sevinirim

  Halit Alper

  (14 Ocak 2019 - 14:25)

  Ben Parkinson Hastasıyım evde oturuyorum Oturmaktan düşünmekten yoruldum Ben de bir işe yarar mıyım diye düşünürken sizi Karşıma çıkarana hamd olsun Bana iş verir misiniz Umutlarımı ve ahvalimi yalnız sana açtım

  cihander ulu

  (14 Ocak 2019 - 12:45)

  arkadaşlar çok acil olarak ise ihtiyacimvar 3 çocuğum var evden çıkamıyorum paketleme olursa sevinirim

  sehnur

  (14 Ocak 2019 - 12:14)

  biz taner erek in şirketinden evimizi iş alıyoruz çok memnunuz sizde ondan alın anlasmalı kargolarla işi evinize kadar gönderiyorlar her ay sonunda aylık asgari ucret verıyorlar cok memnunuz mahallecek memnunuz

  SİBEL

  (14 Ocak 2019 - 12:12)

  EVLERE İŞ VEREN TÜRKİYE ÇAPINDA EVLERE İŞ GÖNDEREN BİRÇOK AİLEYE UMUT KAPISI OLAN, KİMSENİN BAŞARABİLİRMİYİM DİYE ACABA KENDİNE SORMADAN KAPISINI ÇALACAĞI TANER EREK ŞİRKETİDİR TELEFON NUMARALARI
  EREK LİMİTED ŞİRKETİ:——0507 164 56 43 ——0506 123 08 86

   Ayse

   (14 Ocak 2019 - 21:06)

   Gerçek mi ya parayı falan veriyorlarmi guvenebilirmiyim

   Ayşe

   (14 Ocak 2019 - 21:08)

   Ne işi mesela geliyor

   Duygu Goncal

   (15 Ocak 2019 - 01:27)

   Merhaba sibel hanım ne zamandır iş yapıyorsunuz firma ismi girdiğimizde hiçbir bilgiye ulaşamıyorum ben de bu tarz iş yapmak ıstiyorum yardımcı olurmusunuz duygugoncal20@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.