Evlere mandal işi veren firmalar

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ekonomik sıkıntılar ve her gün artan masraflar karşısında zorlanan ailelerin imdadına evde çalışarak para kazandıran işler yetişmektedir. Ülkemizde binlerce insan evinde bu tarz ek işler yaparak para kazanmakta ve geçimini sağlamaktadır. Bu tür işler genellikle ev hanımları tarafından tercih edilmek ile birlikte vardiyalı çalışan erkekler tarafından da yapılmaktadır. Çocukların okul masrafları ve gündelik hayatın getirdiği masraflara yetişemeyen tek maaşlı çalışanlar bu veya bunun gibi paketleme iş aramaktadır. Başta İstanbul olmak üzere bir çok üretici firma ürettikleri mandallar için paketlemeci aramaktadır. Ev hanımlarının daha düşük ücret karşılığında çalışması ve sigorta, yemek ve yol masrafı gibi masraflarının olmaması bu iş için tercih edilmeleri sağlamaktadır. Evinde günde 5 – 6 saatini ayıran bir ev hanımı evde mandal paketleme işi yaparak asgari ücret miktarına yakın bir ücret kazanabilmektedir. Bu işi komşuları veya arkadaşları ile küçük guruplar halinde yapanların gelirleri daha da artmaktadır. Sizde bu iş için 3 – 5 kişilik grup oluşturursanız  daha kolay iş bulabilir bu sayede daha çok para kazanabilirsiniz.

 

Evde Mandal Paketleyerek 1. 500 Lira Kazanın

Evinizde oturduğunuz yerden sadece firmaların gönderdiği mandalları paketleyerek para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmalardan iş başvurusunda bulunmanız olacaktır. İş başvurunuzun kabul edilmesi için küçük gruplar oluşturanların daha avantajlı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Evde mandal paketleme işi başvurusu kabul edilenlere 50 bin ile 100 bin civarında mandal gönderilmektedir. Farklı renk ve ebatlardaki mandalları eşleştirerek istenilen adetlerde paketlemeniz gerekmektedir. Bu rakamlar ilk defa bu işi yapacak olanlar için çok yüksek gelebilir. Fakat 3 – 4 kişi için bu adetteki mandalları paketlemek çok da zor olmamaktadır. Aylık olarak bu adetler civarında yapacağınız mandal paketleme işi sayesinde 1. 500 lira civarında bir kazancınız olacaktır.

Evlere Ek iş Veren Firmalar Evinde Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Kişileri Arıyor. Evde Yapılacak İşlere Örnek Vermek Gerekirse, Nikah Şekeri Paketleme İşi, Altın Kutusu Yapımı, Davetiye Katlama İşi, Kağıt Torba Katlama İşi, Turşu Yapımı Diye Sıralanabilir.

Ev Hanımları Evdeki Boş Zamanlarında Aile Bütçesine Ek Kazanç Sağlamak İçin Evde Yapılacak Ek İş Veren Firmalardan İş Alırlar. Yine Evde Boş Zamanı Olan Emekliler Ve Öğrenciler İçin Evlere Ek İş Veren Firmalar Ve Esnaflar Bulunmaktadır. Firmalar Uygun Ücretler Karşılığında Evlere İş Vererek İşletme Maliyetini Düşürmekte, Evde Ek İş Arayanlar İse Ek Bir Kazanç Elde Etmektedir.

Evde Yapılacak İş Fikirleri Evlere Ek iş Veren FirmalarEvde Yapılacak Ek İşlere Örnekler

Hatipoğlu Tic. Ltd. Şti:
İstanbul İlinde Faaliyet Gösteren Firma Evlere Ek İş Olarak Mandal Ve Kutu Katlama İşi Vermektedir. Yapılacak İşleri Kargo İle Evinize Kadar Gönderip İşin Bitiminde Karşı Ödemeli Kargo İle Yapılan İşi Teslim Almakta Ve Hak Ettiğiniz Parayı Ödemektedir.

İstanbul İli Evlere Mandal İşi:
Kilogram Başına 10 TL, 100 Kilogramlık Bir Çuval Ve Mandal Makinesi Gönderilir.
Telefon: 0 543 748 63 26

Şekerleme Poşetlenme İşi
Şekerleme Üretimi Yapan Küçük İşletmeler İçin Paketleme Makineleri Bütçelerini Aştığı İçin Paketleme İşi İçin Evlere İş Vermektedirler. Şekerleme Poşetleme İşini Emekliler, Ev Hanımları Ve Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Öğrenciler Yapabilmektedir. Küçük İşletmeler Ürettikleri Şekerlemeleri Evinize Kadar Getirip, Poşetlenmiş Şekerlemeleri Evinizden Alırlar. İşleteler Poşet Yada Kilo Başına Ödeme Yapmaktadır.

Nikah Şekeri Paketle İşi
Düğün Sezonunun Başladığı Nisan Ayı İle Ekim Ayı Arasında Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Ek İş Arayanlara İhtiyaç Duyarlar.
Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Genellikle Tane Başı Ödeme Yapmaktadır, Bazı Firmalar Toplu Fiyat Verebilir. Firmalar Nikah Şekerlerini Ve Paketleri Görsel Bir Şekilde Süslemenizi İsteyecektir.

Evde Turşu Yapım İşi
Maharetli Ev Hanımları İçin Ek Kazanç Getiren Bir Diğer İş Fikri İse Evde Turşu Yapma İşidir. Özellikle Küçük Esnaflar Ev Yapımı Turşu Talebi Nedeniyle Ev Hanımlarına Turşu Yaptırmaktadır. Küçük Esnaflar, Yöresel Ürünleri Satışı Yapan İşletmeler Turşu Malzemelerini Ev Hanımlarına Teslim Edip Yapılan Turşu Başına Ödeme Yapmaktadır.

Davetiye Katlama İşi
Düğün Sezonunda Revaçta Olan Bir İş Olan Davetiye Katlama İşi Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenler İçin İdealdir. Düğünleri Organize Eden Firmalar Davetiyeleri Matbaalarda Bastırdıktan Sonra Katlanması Ve Zarflanması Gerekmektedir. Katladığınız Davetiye Başına Ücret Ödeyen Firmalar Ev Hanımlarına Ve Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenlere Davetiye Katlama İşi Vermektedir.

Kağıt Torba Katlama İşi
Bazı Mağazalar Ürünlerini Müşterilerine Kağıt Torbalar İçerisinde Sunarlar. Mağazalar Matbaalarda Bastırdıkları Üzerinde İsimlerinin Geçtiği Bu Süslü Kağıtları Katlamaları İçin Evlere Vermektedir. Evlerde Katlanıp Torba Haline Getirilen Kağıt Torba Katlama İşi Diğer Ek İşlere Göre Daha Zordur Ancak Kazancı Daha Fazladır.

Altın Kutusu Yapımı İşi
Altın Kutuları Matbaalarda Karton Üzerine Basılmakta, Basılan Bu Kutuları Büküp Şekil Verilmesi Gerekmektedir. Kuyumcular İçin Vazgeçilmez Olan Altın Kutuları Matbaalardan Teslim Aldıktan Sonra Evlere Kadar Teslim Edip Hazırlandıktan Sonra Yine Evlerden Teslim Almaktadır.
Sponsorlu Bağlantılar

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak
Küçük İşletmeler, Çalışan Sayısı Ellinin Altında Olan Ofis Ve Atölyeler Çalışanları İçin Öğle Yemeklerini Yaptırmak İçin Hazır Yemek Şirketleri Yerine Ev Hanımlarını Tercih Edebilmektedir. Yemek İçin Malzemeleri Evinize Kadar Getiren İşletmeler, Yemek Hazır Olduğunda Yine Evinizden Yapılan Yemeği Almaktadır. Hazır Yemek Şirketlerine Göre Daha Uygun Bir Maliyetle Çalışanlarına Ev Yemekleri Yeme Fırsatı Sunan İşletmeler Maharetli Ev Hanımları Aramaktadır.
Evlere İş Veren Firmalar Listesi
İstanbul Kartal Triko, Penye Ve Abiye Üzerine Boncuk İşleri:
Karlıktepe Mahallesi, Zekeriya Göçer İlköğretim Okulu Arkası Kartal İstanbul
Tel: 0 555 402 56 56
Tel: 0 534 394 33 75

İstanbul Hadımköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece Ve Esenyurt Civarında İkamet Edip Ekip Oluşturanlara (Ekip En Az 15 Kişi Olmalı) Pul Boncuk Ve Örgü Motif İşleri:
Telefon: 0 533 960 60 29
Telefon: 0 212 883 34 02

İstanbul Eyüp Oyuncak Montajı Ve Yapıştırma İşleri:
Oyuncak Parçalarının Birleştirilmesi İşidir. Yapılacak İşler Kargo İle Eviniz Kadar Gelir Ve Yine Kargo İle Yapılan İşler Teslim Edilir
İletişim Mail Adresi: kaderbertu@hotmail.com

İstanbul Bayrampaşa Ekiplere El İşi Ve Boncuk İşi:
İletişim:
Nihal Ertaş
Telefon Numarası: 0 212 613 62 34
Cep Telefonu: 0 534 622 55 60

İstanbul Kağıthane Gültepe Evlere Boncuk İşi:
Abiye İşinden Anlayan, Ekip Başları, Grup Oluşturabilenler İletişime Geçebilir.
Mail: guldanegumus@mynet.com
Telefon: 0 507 566 99 96

İstanbul Kartal İplik Temizleme Ve Boncuk İşi.
5-6 Kişilik Gruplara İş Veriliyor İletişim İçin Telefon Numarası: 0 534 329 49 67

Hatipoğlu Ticaret LTD. ŞTİ.
Ücretsiz Kargo İle İş Kapınıza Kadar Getirilip, Yine İşin Bitiminde Kapınızdan Alınır.
Vahap Ve Mehmet Hatipoğlu
Tel: 0 531 939 83 63

Sizde Evde Yapılacak Ek Bir İş Arıyorsanız Aşağıdaki Yorum Kısmından Ek İş Aradığınızı Belirterek, Ek İş Veren Firmaların Size Ulaşmasını Sağlayabilirsiniz.

Yazar: kacgun2017

1.102 thoughts on “Evlere mandal işi veren firmalar

  Berat Kaan Uzun

  (20 Temmuz 2019 - 22:06)

  Merhaba, evde paketleme işi yapmak istiyorum. Öğrenciyim ve acil iş gerekiyor. Geri dönüş yaparsanız çok memmun oluruz. Teşekkürler

  Songül

  (20 Temmuz 2019 - 17:14)

  Merhaba ben mersinde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var gerçekten yardımcı olursanız sevinirim

  Semra Şakaro

  (20 Temmuz 2019 - 02:48)

  Altin kutusu, kagit torba, davetiye işi istiyorum. Daha once ambalaj fabrikasinda paketleme,makina ve usta basi olarak çalıştım. Elim hizlidir.Ek iş istiyorum.

  Demet ÖZ

  (20 Temmuz 2019 - 01:21)

  Merhaba… İstanbul’da yaşıyorum grubum var. Eve iş istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim…

  ACİLL!!!

  Zeynep

  (19 Temmuz 2019 - 21:43)

  Merhaba, istanbul kağıthanede yaşıyorum. Paketleme işi yapabilirim.

  TANSU CAMLIDAĞ

  (19 Temmuz 2019 - 16:24)

  ANTALYA MERKEZDE YAŞIYORUM. 25 YAŞINDAYIM. EVDE PAKETLEME İŞİ ARIYORUM. YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM. İYİ GÜNLER.

  Müslüm

  (19 Temmuz 2019 - 12:40)

  Ben İstanbul Şişli’de oturuyorum Şişli bölgesi veya yakın bölgelerde .Eşim ev hanımı Benim gelirim yetmediği için Ben eşime evde boncuk ,mandal ,paketleme işi arıyorum ben de kendimde yardım ederim numaramı yazıyorum ciddi kişiler ulaşabilirse sevinirim 0505 279 33 21

  Songül arslaner

  (19 Temmuz 2019 - 01:42)

  Izmir karabaglarda oturuyorum 2cocugum var ek gelire ihdiyacim var lutfen donus yapin

  Esra bora

  (19 Temmuz 2019 - 00:17)

  İstanbul fatihde oturuyoruz evde paketleme işi yapmak istiyoruz

  DöneKanderun

  (18 Temmuz 2019 - 22:49)

  Evde iş yapmaya cok ihtiyacım var her turlu iş olur paketleme flan ankarada oturuyorum

  DöneKanderun

  (18 Temmuz 2019 - 22:47)

  Bende evde ek iş yapmak istiyorum paketleme işi olur ihtiyacım var ankarada oturuyorum

  Buket

  (18 Temmuz 2019 - 03:31)

  Evde ek iş arıyorum sancaktepe de oturuyorum

  Nesrin gungor

  (17 Temmuz 2019 - 23:36)

  Istanbul bayrampasada oturuyorum evde mandal paketleme isi ariyorum iki tane cocugum var yardimci olursaniz sevinirim

  Hatice Duran

  (17 Temmuz 2019 - 23:18)

  Istanbulda yasiyorum paketleme isinin her turlusunu yapabilrim bu ise ihtiyacim var iletisime gecerseniz sevinirim

  Sevgi

  (17 Temmuz 2019 - 18:45)

  Manisa’da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  Döne

  (17 Temmuz 2019 - 18:29)

  Ankara sincan her türlü paketleme iş ine ihtiyacım var

  Döndü

  (16 Temmuz 2019 - 22:18)

  Evde yapabileceğim her türlü paketleme işi arıyorum. Ümraniye de oturuyorum.

  Onur

  (16 Temmuz 2019 - 22:05)

  Cekmekoyde ikamet ediyorum evde yapabilcegim is arıyorum 5466093298

  Cemre Atay

  (16 Temmuz 2019 - 19:51)

  Evde ek iş arıyorum maddi sıkıntılarımız var acil dönüş yapılırsa sevinirim 05343360709

  Anonim

  (16 Temmuz 2019 - 14:08)

  Merhabalar bende anadolu yakasında oturuyorum. Banada dönüş saglarsaniz sevinirim acil

  cemal bayrak

  (16 Temmuz 2019 - 00:53)

  esenyurtta oturuyorum evde yapabileceğim işler arıyorum dönerseniz sevinirim

  Ayşenur Aşı

  (15 Temmuz 2019 - 22:47)

  Merhaba Samsun İlkadımda oturuyorum 3 kişiyiz bu işi evde en hızlı ve en kolay şekilde yapabiliriz. Eve katkı sağlamak için böyle bir iş arıyoruz. Kendimize güveniyoruz. En kısa sürede sizden haber bekliyoruz.

  mahmut

  (15 Temmuz 2019 - 17:30)

  merhaba biz kalabalık 10 kişil bir aileyiz bayanlarımızın evde yapabilecekleri işler bakıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.
  tlf numaram 5323746056
  Hürriyet Mahallesi / Bahçelievler / istanbul

  Ayşenur demircanli

  (15 Temmuz 2019 - 16:12)

  Bayrampasa istanbul da oturuyorum 6 kişilik grubum var acil ve daimi is ariyorum

   Ozlem

   (20 Temmuz 2019 - 01:09)

   2 yasinda cocugum var ise cok ihtiyacim var eskisehirde oturuyorum mandal paketleme yapmak istiyorum

  Elif Kabakcıoğlu

  (15 Temmuz 2019 - 15:24)

  Evde iş yapmak istiyorum para kazanmaya ihtiyacım var bana yardım edebilecek 3 kardeşim ve annem var

   Elif Kabakcıoğlu

   (15 Temmuz 2019 - 15:25)

   Samsunda yaşıyorum

  Meryem

  (15 Temmuz 2019 - 15:07)

  Ek iş arıyorum ümraniye de oturuyorum. Teşekkürler

  Meryem

  (15 Temmuz 2019 - 14:45)

  Ankarada oturuyorum evde ablam ile beraber yapabileceğim paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim .

  Hilal Öztaş

  (15 Temmuz 2019 - 14:43)

  düzce de oturuyorum öğrenciyim ek iş arıyorum

  Meryem

  (15 Temmuz 2019 - 14:43)

  İstanbul ümraniyede oturuyorum evde iş yapmak istiyorum. 3 kişilik grup işi yapabiliriz. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

  Ebru

  (15 Temmuz 2019 - 14:10)

  Selamun aleykum ben ebru bilgili.4 aylik hamileyim.Acil ek işe çook ihtiyacim var .Manisa merkez Muradiye de oturuyorum.Lütfen bana da yardim ederseniz çook sevinirim.

  Gülçin

  (15 Temmuz 2019 - 10:29)

  Evde ek is istiyorum yardımcı olur musunuz.Denizli

  Ebru Aydoğdu

  (14 Temmuz 2019 - 23:06)

  Istanbul bagcilarda oturuyorum eve ek is arıyorum

  Elif Parlak

  (14 Temmuz 2019 - 20:40)

  İstanbulda yaşıyorum öğrenciyim

  Ayşenur sevinc

  (14 Temmuz 2019 - 20:36)

  Evde mandal paketleme işi yapabilirim ise ihtiyacım var Ankara sincanda yasiyorum

  Mustafa

  (14 Temmuz 2019 - 16:16)

  Manisa muradiye de oturuyorum evde yapacağım bir iş ariyorum

  Duygu

  (14 Temmuz 2019 - 13:21)

  Evde ek ise ihtiyacım var izmit Yeşilova

  Hatice

  (13 Temmuz 2019 - 22:11)

  Bursada yaşıyorum. İşe ihtiyacım var. Pratik ve hızıyımdır. Her türlü paketleme veya katlama işi yapabilirim. İş verirseniz çok sevinirim. İyi günler.

  Gül oflu

  (13 Temmuz 2019 - 15:05)

  Merhaba evde yapabileceğim paketleme işi istiyorum Esenyurt saadetdere de oturuyorum

  Özlem Eren

  (13 Temmuz 2019 - 09:26)

  Merhabalar ben Denizli de oturuyorum 4 kisilik bu grubumuz var işe cok ihtiyacim var ama 2 yasinda bebegim oldugu icin boyle bi is bana daha uygun. İlgilenirseniz cok mutlu olurum

  Pamuk

  (13 Temmuz 2019 - 00:43)

  Tuzla da oturuyorum ise cok ihtiyacim var evde alti kisiyiz yardimci olursaniz sevinirim

  nese ertek

  (13 Temmuz 2019 - 00:34)

  evde paketleme isi yapmak istiyorum lutfen yardimci olun

  Vildan

  (12 Temmuz 2019 - 01:24)

  Evde yapabilmek için kağıt katlama yada mandal olabilir işe çok acil ihtiyacım var çocuklarım küçük olduğu için atölyeye gidemiyorum dikkate alırsanız sevinirim

  sibel

  (11 Temmuz 2019 - 22:25)

  Çok işine ihtiyacim var.4 5 kişi de bulurum

  Makbule

  (11 Temmuz 2019 - 17:30)

  Merhaba benim de evde paketleme işine gerçekten çok ihtiya cim var ankara kahraman kazan ilçesinde ikamet ediyorum lütfen bu işi çok istiyorum şimdiden teşekkürler

  Hande

  (11 Temmuz 2019 - 16:50)

  IZMIR buca da yaşıyorum.ek gelire açıl ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Iyigunler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.