Anasayfa » erkek » Kadınların erkekleri kızdıran sms mesajları, erkek sevgili hangi mesajlara kızar?

Kadınların erkekleri kızdıran sms mesajları, erkek sevgili hangi mesajlara kızar?

Erkekler marstan kadınlar venüsten dememişler boşuna. Gerçekten de kadınlar ve erkeklerin düşünce yapısı tamamiyle birbirinden farklılık gösteriyor. Kadınların ve erkeklerin dünyayı anlama şekli ve hayata bakışı bile çok değişik şekilde olabiliyor.

Bu farklılıklar ilişki sırasında kendini hemen açığa veriyor. Mesela bunlardan biri de  mesajlaşma olayı. Bildiğimiz gibi kadınlar mesaj atmaya ve sevgilisinden mesaj almaya çok istekli. Etrafta gördüğünüz ve telefonunu elinden düşürmeden sürekli mesaj çeken erkeklere sorduğunuzda size aslında durmadan mesaj yazmaktan nefret ettiğini ama eğer atmazsa kız arkadaşı tarafından başına geleceklerden çok korktuğunu itiraf edecektir.

Kadınların gün içinde iyi niyetle ve bir ilgi ve sevgi göstergesi zannederek attığı kısa mesajlar bazı erkekleri o kadar kızdırır ki hayattan bile bezdirebilir.

Peki erkeklerin küplere binmesine neden olan bu sms mesajları hangileri?

Erkekleri çıldırtan on mesaj

Bazı mesajlar hem anlamsız hem de can sıkıcıdır. İyi niyetle yazılmış olsa bile bazen erkekleri sıkar ve çıldırtır.

Erkeklerin öyle zamanları vardırki o zamanlarda ona gelen her türlü etki onu çıldırtmaya yeter. Özellikle hiç olmadık zamanlarda gelen mesajlar bu konuda en başarılılarıdır.

İşte o mesajlar…

1- Günün ilk saatlerinde ya da iş çıkışına yakın bir zamanda gelen “Ne yaptın?” mesajı.

2- Bir telefon görüşmesi yaparken gelen mesaj sesi ve sonrasında gelen “Telefonun niye meşgul, kimle konuşuyorsun?” mesajı.

3- Bir işi olduğunda ve cevap yazamadığında gelen “İşin benden daha önemliyse rahatsız etmeyin seni!” mesajı.

4- Tek bir kelimeyle cevaplanacak bir mesaja yazdıkları tek kelimelik cevap sonrası gelen “Sana yazdığım uzun mesajın cevabı bu mu?” mesajı.

5- Mesajlaşma alışkanlığı olmamasına rağmen yine de cevap yazan erkeğe gelen “Hep ben mesaj atıyorum. Sen bana değer vermiyor musun? Niye hiç yazmıyorsun!” mesajı.

6- Görmedikleri ya da cevap yazamadıkları bir mesaj sonrası gelen “Yazdıklarıma cevap vermiyorsun, sen artık beni eskisi kadar sevmiyorsun” mesajı.

7- Olumsuz bir cevap verdiklerinde gelen “Sen bilirsin…” mesajı.

8- İsteğinizi olumsuz karşıladıkları anda yolladığınız “Peki…” ile biten imalı mesajlar.

9- Her gün telefonla ya da yüz yüze görüşmelerine rağmen telefonlarına gelen ” Bir sorun mu var? Bu gün hiç mesaj yollamadın. Sorun varsa konuşarak çözebiliriz.” mesajı.

10- “Sen hiç romantik mesajlar atmıyorsun. Romantik mesajları hep ben yolluyorum. Beni eskisi kadar sevmiyor musun?” mesajı.

İşte bu mesajlar erkekleri çıldırtmaya yeten mesajlar. Bir daha mesaj yolarken bir kere daha düşünün.

Kaş yapayım derken göz çıkartmayın!

Yorum Yaz