Anasayfa » kontrol » Uzakta olan sevgililer ne yapmalı, nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli?

Uzakta olan sevgililer ne yapmalı, nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli?

İlişkide Uzun Mesafe Gerçekleri

Bilmem bilir misiniz “gözden ırak olan, gönülden de ırak olur”  diye halk arasında binlerce yıldır söylene gelen bir atasözü vardır. Bu söz boşuna söylenmiş bir laf değil tamamen yaşanmışlıkların kazandırdığı deneyimlere dayanır.

Bu nedenle birbirine aşık olan fakat çeşitli nedenlerden dolayı aralarında uzak mesafeler bulunan sevgililer kurdukları iletişimde bazı şeylere çok dikkat etmeli, bazı şeylerde uzak durmalı ve bazı şeyleri söylemezken bazılarını da mutlaka söylemeli.

Şimdi gelin bunların neler olduğuna kısaca değinelim…

Uzun mesafeli ilişki kulağa çok zor gelse de bu durumu avantaja dönüştürmek sizin elinizde!
Uzakta olan, daha kıymetli olur. Çok fazla para harcamadan sadece bir mesaj, mail ve telefonla da onu mutlu edebilirsiniz. Tabi özel günlerde nerede olursanız olun çiçek göndermeyi ihmal etmeyin.
Sık sık görüşmekten kaynaklanan, sıkıntıdan sudan sebeplerle kavga etme rutini sizin ilişkiniz için geçerli olmaz.
Onunla telefonda uzun uzun konuşup, mailleşip geleceğe dair daha ciddi konuları konuşma ve onu yakından tanıma fırsatı bulursunuz.
Hemen her dakika neredesin, ne yapıyorsun kontrolleri ile yalan söylemek zorunda kalmazsınız, günlük rutininizi siz kontrol edersiniz. Ya da şöyle diyelim, yalan söylemek durumunda kalsanız dahi beyaz yalanlarınızın açığa çıkma olasılığı çok azdır.
Ayrılmak da bir o kadar basit! Artık görüşmek istemiyorum dediğiniz noktada müdavim mekanlarınızda karşınıza çıkma olasılığı yok denecek kadar azdır.

Yorum Yaz