Anasayfa » Abiye doğum günü mesajı kısa

Abiye doğum günü mesajı kısa

Abiye Doğum Günü Mesajı 2022: Abiler İçin Uzun, Kısa Ve Duygusal Doğum Günü Sözleri

 

En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları Kısa Uzun Anlamlı

En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları Kısa Uzun Anlamlı

En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları sayfamızı sizler için hazırladık.Abiler bazen bir baba gibi merhametli, bazen de bir anne gibi şefkatli olurlar ve her zaman kardeşlerini düşünürler.Yaşarken yanınızda bir abiniz varsa yaşamaktan asla korkmayın. Çünkü yere düştüğünüzde elinizden tutup kaldıranınız, canınız sıkıldığında sizi güldüreniniz abiniz olacaktır.En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları sayfamızda sizler için En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajlarını hazırladık.Sayfadaki En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajlarını dilediğiniz gibi abinize sms gönderebilir,sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

Bu Yazımızda: En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları,En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları Facebook,En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları 2020,En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları 2018,En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları 2019,En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları Kısa,En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları Twitter,En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları İnstagram,En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları 2016,En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları Etkileyici,En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları Yeni,En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları İndir,En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları Paylaş bulacaksınız.

En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları

İyi ki varsın abim, iyi ki doğdun, nice yaşlara.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım abim…

Doğum günün kutlu olsun dünyanın en iyi abisi. . .

Doğum günün kutlu olsun abilerin en yakışıklısı.

Bana eksiklerimi sorma hayat, abim derim tamamlayamazsın.Doğum günün kutlu olsun canım abim…

Benim koruyucu meleğim kim diye sorsalar sen derim abi.İyi ki doğdun canım abim.

Kardeşlik sözlerde biter ama atan kalpte hiçbir zaman bitmez.Nice senelere abiciğim.

Duygular var anlatılmayan, sen varsın tarif edilemeyen abi.İyi ki doğmuşsun iyi ki varsın canım abim! Mutlu yıllar

Senin yürüyüşün bana ilham kaynağı olan yardım edendir aslında.Nice yaşlara abim.

Seni tanımak hayatı tanımaktır, geleceği görmekten geçer.Nice nice yıllara canım abim.

abi için doğum günü mesajı

Sana ne desem bilmiyorum.Baba mı anne mi yoksa bunların hepsinin olduğu bir insan olan abi mi?Canım abim seni çok özledim.

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.nice yaşlara abi.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar canım abim.

Yeni bir yaşın önce sağlık sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin abi! Nice nice mutlu yıllara. . .

Yollar uzak olsa da kalpler daima yakındır. Arada mesafe olsa da güzel günler hep hatırlanır. İyi ki doğdun delikanlı abim. . .

Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara canım abim. . .

Abiye Doğum Günü Mesajları

Dedim diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: iyi ki doğmuşsun iyi ki varsın canım abim! Mutlu yıllar. . .

Etrafıma baktığım zaman seni hep farklı gördüm. İnsanların kardeşini ne kadar sıktığını, bıktırdığını gördüm. Ben seninle her şeyi paylaşabiliyorum ve senin gibi her şeyiyle doğru düzgün bir insan olduğu için gurur duyuyorum. Nice mutlu yıllara canım abim. . .

Sağlık başarı mutluluk aşk seninle olsun sen de hep benimle kardeşinle ol! Mutlu yıllara abilerin bir tanesi.

Abilerin en yakışıklısı, abilerin en iyi kalplisi, abilerin gülü doğum gününü kutlarım. Nice nice uzun, mutlu, güzel senelere. . .

Güzel yüzünde gülümseme hiç eksik olmasın güzel abim. Doğum günün kutlu olsun canım abim.

Seni Çok Seviyorum,güven kokulu iyi kalpli bir tanecik abim.

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım abim.

Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, kardeşlerin hiç unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun yeni yaşın kutlu olsun canım abim.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar güzeller güzeli canım abiciğim!

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere abiciğim. . .

Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara bir tanecik abim. . .

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın güzel abim. . .

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara abim. . .

Canım abim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun! Nice nice yıllara. . .

Abinizin Doğum Günü İçin Mesajlar

Sevgili ağabeyim doğum gününü kutlarım. Nice nice yıllara canım abim.

Kardeşinden gelen bu sms sana seni ne kadar çok sevdiğini anlatıyor. Sana doğum gününü kutladığını belirtiyor. Canım abim iyi ki doğdun nice nice yıllara. . .

Bazı insanlarsüper kahramanlara inanır.Çünkü onların abisi yoktur…

Farkında mısın biraz daha yaşlandın ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın güzel abim nice mutlu yıllara. . .

Güneş kadar sıcak. . . Kar tanesi kadar berrak. . . Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun abilerin gülü.

Yollar uzak olsa da kalpler daima yakındır. Arada mesafe olsa da güzel günler hep hatırlanır. İyi ki doğdun delikanlı abim.

Sen benim hayatıma renk katan, geleceğime yol gösteren abimsin.İyi ki varsın.İyiki Doğdun Abimm.

İyi ki varsın canım abim. Allah’ım sana uzun ve hayırlı ömür nasip etsin. Doğum Günün Kutlu Olsun.Seni hiçbir zaman bizden ayırmasın.

Kardeşten abiye doğum günü mesajları

Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara canım abim. . .

Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu neşeli ve yaşam dolu yaşlara güzel kalpli abim. . .

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun abiciğim!

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun yakışıklı abim!

Bir erkek kardeş,kalbe bir hediyedir,ruhun bir arkadaşıdır.

Sevgili abim doğum gününü kutlarım. Nice nice yıllara canım abim.

Kardeşinden gelen bu sms sana seni ne kadar çok sevdiğini anlatıyor. Sana doğum gününü kutladığını belirtiyor. Canım abim iyi ki doğdun nice nice yıllara. . .

Abilerin en yakışıklısı, abilerin en iyi kalplisi, abilerin gülü doğum gününü kutlarım. Nice nice uzun, mutlu, güzel senelere. . .

Benim biricik abim doğum gününde yanında değilim ama sen benim hep kalbimdesin. Yeni yaşın kutlu olsun canım abim.

Babamdan sonra sen baba oldun bize, yol gösterdin evimize baktın hayatımızı güzelleştirdin. Senin hakkın asla ödenmez.Varlığın Yeter.Dogum Gününü Kutlar saygıyla ellerinden öperim…

Abi ve kardeş tek bir beden gibidirler. Birinin yüreği yandığı zaman diğerinin ki de yanar, birisi güldüğü zaman diğeri de güler. Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Abimm.

En delikanlı, en yakışıklı abilerin abisinin doğum günü kutlu olsun nice nice yıllara güzel abim. . .

 Canım abim yılın en güzel günlerinden bir tanesi bugün benim için çünkü canım abimin senin doğum günün. Doğum gününü en kalbi duygularımla kutlarım. Nice mutlu yıllara. . .

Doğum günün kutlu olsun canım abim. Allah hep gönlüne göre versin nice mutlu yıllara.

Abiye Doğum Günü Mesajı Uzun

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere abim.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin güzel yürekli abim. Mutlu yıllar!

Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu neşeli ve yaşam dolu yaşlara güzel kalpli abim. . .

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın güzel abim. . .

İyi ki varsın ve iyi ki benim abimsin,ve iyi ki senin kardeşin olabilmişim. Doğum günün kutlu olsun Canım abim.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere abim..

Hmmm bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım.. dur dur buldum. Doğum günün kutlu olsun Abilerin birtanesi!

Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana abilerin en değerlisi..

En güzel günler, en güzel seneler hep senin olsun ve biz hep beraber olalım. Canım abim iyi ki varsın nice nice mutlu yıllara. . .

Canım abim seni çok seviyorum.İyi ki abimsin.İyi ki doğmuşsun.

Bana her zaman destek veren, en zor anımda yanımda olan, onu kırdığımda bile bana gülen bir abim var benim. Ben onu çok seviyorum.Abicim Doğum Günün Kutlu Olsun.Nice Yıllara.

Abim var benim hayatımda ulu bir çınar ağacı gibi, abim var benim her korktuğumda güven veren,hayatıma ışık tutan en güvenli limanımdır. Abim var benim çok sevdiğim ve her zaman seveceğim. Doğum Günün Kutlu Olsun abilerin abisi…

Abiye Doğum Günü Mesajı – Ağabeye Güzel ve Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Abiye Doğum Günü Mesajı – Ağabeye Güzel ve Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Hayatımızın her anında bizimle birlikte olan abimiz en çok sevdiklerimiz arasındadır. Zaman zaman tartışma yaşasak da paylaştığımız birçok sır ve anı vardır. Bu kadar yaşanmışlığa karşın bizler de ağabeylerimizin özel günü olan doğum günlerini güzel bir şekilde kutlamak isteriz. Tıpkı güzel sözler ve özlü sözler içeriklerinde olduğu gibi bu içeriğimizde de en kısa, resimli, anlamlı ve güzel abiye mesajları bir araya getirdik. İşte abiye doğum günü mesajı…

Abiye Doğum Günü Mesajı

Sayfamızda en güzel ve anlamlı abiye doğum günü mesajı yer almaktadır.

1. En delikanlı, en yakışıklı abilerin abisinin doğum günü kutlu olsun nice nice yıllara güzel abim.

  1. Doğum günün kutlu olsun canım abim. Allah hep gönlüne göre versin nice mutlu yıllara.

3. Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım abim…

  1. Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin güzel yürekli abim. Mutlu yıllar!

5. Güzel yüzünde gülümseme hiç eksik olmasın güzel abim. Doğum günün kutlu olsun canım abim.

  1. Doğum günün kutlu olsun abilerin en yakışıklısı.

7. Yeni bir yaşın önce sağlık sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin abi! Nice nice mutlu yıllara.

  1. Farkında mısın biraz daha yaşlandın ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın güzel abim nice mutlu yıllara.

9. Yollar uzak olsa da kalpler daima yakındır. Arada mesafe olsa da güzel günler hep hatırlanır. İyi ki doğdun delikanlı abim…

  1. Gelemedik ama unutmadık da doğum günün kutlu olsun tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara canım abim…

Abiye Doğum Günü Mesajı

Abiye Doğum Günü Mesajı – Ağabeye En Anlamlı ve Güzel Doğum Günü Mesajları

Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara bir tanecik abim…

Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Kardeşlerle ağlar kardeşlerle güleriz biz. Canım abim nice mutlu yıllara.

Abiye Doğum Günü Mesajı

Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, O’da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarında bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım abim!

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın güzel abim…

Abiye Doğum Günü Mesajı

Bundan sonraki yılların kalbin kadar güzel olsun abilerin bir tanesi. Yeni yaşın kutlu olsun mutlu yıllara abilerin gülü.

En güzel günler, en güzel seneler hep senin olsun ve biz hep beraber olalım. Canım abim iyi ki varsın nice nice mutlu yıllara.

Etrafıma baktığım zaman seni hep farklı gördüm. İnsanların kardeşini ne kadar sıktığını, bıktırdığını gördüm. Ben seninle her şeyi paylaşabiliyorum ve senin gibi her şeyiyle doğru düzgün bir insan olduğu için gurur duyuyorum. Nice mutlu yıllara canım abim…

Abiye Doğum Günü Mesajı

Canım abim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun! Nice nice yıllara.

Benim biricik abim doğum gününde yanında değilim ama sen benim hep kalbimdesin. Yeni yaşın kutlu olsun canım abim.

Sağlık başarı mutluluk aşk seninle olsun sen de hep benimle kardeşinle ol! Mutlu yıllara abilerin bir tanesi.

Abiye Doğum Günü Mesajı

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım abim.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar güzeller güzeli canım abiciğim!

Abiye Doğum Günü Mesajı

Abilerin en yakışıklısı, abilerin en iyi kalplisi, abilerin gülü doğum gününü kutlarım. Nice nice uzun, mutlu, güzel senelere…

Kardeşinden gelen bu sms sana seni ne kadar çok sevdiğini anlatıyor. Sana doğum gününü kutladığını belirtiyor. Canım abim iyi ki doğdun nice nice yıllara.

Abiye Doğum Günü Mesajı

Canım abim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun! Nice nice yıllara.

Güzel yüzünde gülümseme hiç eksik olmasın güzel abim. Doğum günün kutlu olsun canım abim.

Abiye Doğum Günü Mesajı

Güneş kadar sıcak. Kar tanesi kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun abilerin gülü.

Sağlık başarı mutluluk aşk seninle olsun sen de hep benimle kardeşinle ol! Mutlu yıllara abilerin bir tanesi.

Abiye Doğum Günü Mesajı

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım abim.

Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın hayırlı, doğum günün kutlu olsun.

Abiye Doğum Günü Mesajı

Doğum günleri insanların en özel ve günlerinden birisidir. Senin doğum gününde seninle güzel ve yaşamının daha da mutlu olması için iyi yıllar canım abim.

Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, kardeşlerin hiç unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun yeni yaşın kutlu olsun canım abim.

Abiye Doğum Günü Mesajı

Herkesin imrenerek baktığı ve keşke bizimde böyle bir abimiz olduğu dediği her şeyin en güzeline layık olan canım abim doğum günün kutlu olsun.

Sevgili ağabeyim doğum gününü kutlarım. Nice nice yıllara canım abim.

İyi ki varsın abim, iyi ki doğdun, nice yaşlara.

Heyyyt be! Var mı benim abimden daha yakışıklısı, var mı benim abimden daha delikanlısı, abilerin en güzeli doğum günün kutlu olsun.

Abiye Doğum Günü Mesajı

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar güzeller güzeli canım abiciğim!

Hayatından sevgi, her gününden umut ve gözlerinden mutluluk eksik olmasın, sen iyilerin en iyisine layıksın. Doğum günün kutlu olsun abim.

Yılların sevgileri azaltmadığı, yolların gitmekten insanı yormadığı ve kardeşliğin hiçbir zaman unutulmadığı bir yaşam dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere abiciğim…

Abiye Doğum Günü Mesajı

Belki telefonunu bir köşeye atacaksın ve benim mesajımı daha sonra göreceksin, ama sevgimi her zaman hissedeceksin abim, sana olan sevgim sonsuz. Doğum günün kutlu olsun.

Her denize gittiğimizde beni boğmak adına harcadığın tüm insanüstü çabalara rağmen seviyorum seni abicim. Nice nice yıllara doğum günün kutlu olsun.

Canım abim yılın en güzel günlerinden bir tanesi bugün benim için çünkü canım abimin senin doğum günün. Doğum gününü en kalbi duygularımla kutlarım. Nice mutlu yıllara…

Abiye Doğum Günü Mesajı

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere abim.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara abim. . .

Sadece benden önce doğman abim yapıyor seni. Su koymaktan başka bir işe de yarar kardeşler. Bir de abilerini çok severler ve doğum günlerini hiç unutmazlar. Mutlu yıllara güzel abim.

Bu içeriğimizde sizler için abiye en güzel mesajları bir araya getirdik. Sizler de sözler kategorimize girerek doğum günü mesajları ve kardeşe doğum günü mesajları içeriklerini bulabilirsiniz.

Abiye Doğum Günü Mesajları – Ağabeye En Güzel Doğum Günü Tebrikleri 2022

Abiye Doğum Günü Mesajları - Ağabeye En Güzel Doğum Günü Tebrikleri 2022

Abiler her zaman hayatımızın yanında ve bize destek olan kişilerdir. Hayatımızdaki en sevdiğimiz insanlar içinde olan ağabeylerimizin doğum gününü de güzelce kutlamak isteriz. Bu sayfamızda, Ağabeye Doğum Günü Mesajları, Ağabeye Doğum Günü Sözleri, Abiye Doğum Günü Mesajları, Abiye Doğum Günü Sözleri yer almaktadır.

Sevgili ağabeyim doğum gününü kutlarım. Nice nice yıllara canım abim.

Senin gibi şefkatli bir abim olduğu için şanslıyım. Mutlu yıllar canım abim.

Mutlu yıllar canım abim

En delikanlı, en yakışıklı abilerin abisinin doğum günü kutlu olsun nice nice yıllara güzel abim.

Doğum günün kutlu olsun canım abim. Allah hep gönlüne göre versin nice mutlu yıllara.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin güzel yürekli abim. Mutlu yıllar!

Güzel yüzünde gülümseme hiç eksik olmasın güzel abim. Doğum günün kutlu olsun canım abim.

Doğum günün kutlu olsun abim. Allah herşeyi gönlüne göre nasip etsin. doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun abilerin en yakışıklısı.

Abiye Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Dedim diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: iyi ki doğmuşsun iyi ki varsın canım abim! Mutlu yıllar

Yeni bir yaşın önce sağlık sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin abi! Nice nice mutlu yıllara.

Kalpi temiz, gönlü güzel abim, yağmur gibi saf ve temiz ömürler nasip etsin rabbim. Doğum günün kutlu olsun.

Abi Doğum günün kutlu olsun

Güzel günler hep hatırlanır. bundan sonraki yılların kalbin kadar güzelsin olsun abilerin en iyisi, Yeni yaşın kutlu olsun.

Farkında mısın biraz daha yaşlandın ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın güzel abim nice mutlu yıllara.

Yollar uzak olsa da kalpler daima yakındır. Arada mesafe olsa da güzel günler hep hatırlanır. İyi ki doğdun delikanlı abim…

Gelemedik ama unutmadık da doğum günün kutlu olsun tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara canım abim…

Bana eksiklerimi sorma hayat, abim derim tamamlayamazsın.Doğum günün kutlu olsun canım abim…

İyi ki doğdun delikanlı abim

En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları

Bugün yeni yaşına adım attın, yeni bir gün yeni bir yaş olarak tarihe yazıldın. Nice senelere canım abim. Doğum günün kutlu olsun.

Yatak da hasta yatarken bana annem gibi hizmet eden abim. Rabbim bahtını acık etsin inşallah. Doğum günün kutlu olsun yakışıklı abim.

Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara bir tanecik abim…

Abiye Kısa Doğum Günü Mesajları

Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Kardeşlerle ağlar kardeşlerle güleriz biz. Canım abim nice mutlu yıllara.

Benim koruyucu meleğim kim diye sorsalar sen derim abi.İyi ki doğdun canım abim.

Kardeşlik sözlerde biter ama atan kalpte hiçbir zaman bitmez.Nice senelere abiciğim.

Doğum gününü kutlamak her zaman kalbim için özel olmuştur abim. Çünkü aramızdaki bağ açıklanamaz. Doğum günün kutlu olsun.

En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları

Hayatındaki en büyük sevgi ömürlük olsun. Sana olan sevgim daimdir. Umut ve gözlerinden mutluluk eksik olmasın canım abim. Doğum günün kutlu olsun.

Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, O’da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarında bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım abim!

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın güzel abim…

Ağabeye En Güzel Doğum Günü Tebrikleri 2022

Duygular var anlatılmayan, sen varsın tarif edilemeyen abi.İyi ki doğmuşsun iyi ki varsın canım abim! Mutlu yıllar.

Bir yıl daha geçti ama kalbimde sana olan sevgim sonsuz abim. Ruhen yaşlanma yolunda olsan da benim kalbimde hep genç yakışıklı güçlü bir abi olarak kalacaksın. Doğum günün kutlu olsun abim.

Bundan sonraki yılların kalbin kadar güzel olsun abilerin bir tanesi. Yeni yaşın kutlu olsun mutlu yıllara abilerin gülü.

Abiye Doğum Günü Mesajları Yazıları

En güzel günler, en güzel seneler hep senin olsun ve biz hep beraber olalım. Canım abim iyi ki varsın nice nice mutlu yıllara.

Senin yürüyüşün bana ilham kaynağı olan yardım edendir aslında.Nice yaşlara abim.

Seni tanımak hayatı tanımaktır, geleceği görmekten geçer.Nice nice yıllara canım abim.

Gülücüklerin hiç bir zaman yüzünden solmasın canım abim. Doğum günün kutlu olsun.

Abiye Güzel Doğum Günü Mesajları

Yakışıklı abilerin bir tanesi, abilerin kralı doğum günün kutlu olsun nice yıllara gönlü güzel abim.

Etrafıma baktığım zaman seni hep farklı gördüm. İnsanların kardeşini ne kadar sıktığını, bıktırdığını gördüm. Ben seninle her şeyi paylaşabiliyorum ve senin gibi her şeyiyle doğru düzgün bir insan olduğu için gurur duyuyorum. Nice mutlu yıllara canım abim…

Nice mutlu yıllara canım abim

Abi için doğum günü mesajı

Ağabeyim en içten doğum gününü kutluyorum. Yeni yaşında sağlık, mutluluk, huzur seninle olsun.

Heyyyt be! Var mı benim abimden daha yakışıklısı, var mı benim abimden daha delikanlısı, abilerin en güzeli doğum günün kutlu olsun.

Canım abim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun! Nice nice yıllara.

Benim biricik abim doğum günündeyanında değilim ama sen benim hep kalbimdesin. Yeni yaşın kutlu olsun canım abim.

Abi için doğum günü mesajı

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar canım abim.

Hayat ne kadar garip olsa da. bana o garipliği hiç bir zaman yaşatmadın hep yanımda oldun beni korudun canım abim doğum günün kutlu olsun.

Kalbin kadar temiz ve saf abim. herşeyin güzellikleri seninle birlikte olsun. Gönlün huzurla dolsun neşen daima bol olsun abim. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni bir yaşın önce sağlık sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin abi! Nice nice mutlu yıllara. . .

Yollar uzak olsa da kalpler daima yakındır. Arada mesafe olsa da güzel günler hep hatırlanır. İyi ki doğdun delikanlı abim. . .

Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara canım abim. . .

Abiye Doğum Günü Mesajları

Abiye Doğum Günü Mesajları Indir

Yılların sevgileri azaltmadığı, yolların gitmekten insanı yormadığı ve kardeşliğin hiçbir zaman unutulmadığı bir yaşam dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Abilerin en yakışıklısı yeni yaşında mutluluklar dilerim. Yeni yaşında dünyanın güzellikleri seninle birlikte olsun. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın abim.

Sağlık başarı mutluluk aşk seninle olsun sen de hep benimle kardeşinle ol! Mutlu yıllara abilerin bir tanesi.

Dedim diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: iyi ki doğmuşsun iyi ki varsın canım abim! Mutlu yıllar.

Etrafıma baktığım zaman seni hep farklı gördüm. İnsanların kardeşini ne kadar sıktığını, bıktırdığını gördüm. Ben seninle her şeyi paylaşabiliyorum ve senin gibi her şeyiyle doğru düzgün bir insan olduğu için gurur duyuyorum. Nice mutlu yıllara canım abim. . .

Senin gibi bir abim var bu yüzden çok şanslıyım. Bana verebileceğin en yüksek değeri verdiğin için teşekkür ederim abim. Herşeyime koşan asla yorulmayan biricik bir tanecik abim. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun Ağabey

Benim abim olduğun için çok mutluyum. İyi ki senin gibi bir abiye sahibim, hiç bir zaman beni yalnız bırakmadın hastalandım yanımda oldun canım market yiyecekleri çekti gittin aldın. şükürler olsun senin gibi bir abim var doğum günün kutlu olsun canım abim.

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım abim.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar güzeller güzeli canım abiciğim!

Abilerin en yakışıklısı, abilerin en iyi kalplisi, abilerin gülü doğum gününü kutlarım. Nice nice uzun, mutlu, güzel senelere. . .

Güzel yüzünde gülümseme hiç eksik olmasın güzel abim. Doğum günün kutlu olsun canım abim.

Ağabeye Doğum Günü Mesajları

İyi ki abim olmuşsun, İyi ki hep yanımdasın iyi ki doğmuşsun. İyi ki varsın abi.

Yollar uzak olsa da kalplerimiz birdir. Farkında mısın biraz daha yaşlandın. En tatlı ihtiyar oldun nice mutlu yıllara abim.

Seni Çok Seviyorum,güven kokulu iyi kalpli bir tanecik abim.

Abi ve kız kardeş

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım abim.

Mutluluğumuzu ve acılarımızı birlikte paylaştık, şimdi çikolataları birlikte paylaşma zamanı. Ne diyorsun abim? Doğum günün kutlu olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere abiciğim…

İyi ki abim olmuşsun

Güneş kadar sıcak. Kar tanesi kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun abilerin gülü.

Sağlık başarı mutluluk aşk seninle olsun sen de hep benimle kardeşinle ol! Mutlu yıllara abilerin bir tanesi.

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın güzel abim. . .

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara abim. . .

Kardeşinden gelen bu sms sana seni ne kadar çok sevdiğini anlatıyor. Sana doğum gününü kutladığını belirtiyor. Canım abim iyi ki doğdun nice nice yıllara. . .

Canım abim iyi ki doğdun nice nice yıllara

Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın hayırlı, doğum günün kutlu olsun.

Hayatın tatlı anlarla, mutlu gülümsemelerle ve mutlu anılarla dolu olsun. Bu günün sana yeni bir başlangıç versin. Doğum günün kutlu olsun sevgili abim.

Senden daha iyi bir ağabey isteyemem. Doğum günün kutlu olsun abim. Beni her zaman kötü durumlardan her zaman kurtardın bunun için ayrıyetten teşekkür ederim abim.

Herkesin imrenerek baktığı ve keşke bizimde böyle bir abimiz olduğu dediği her şeyin en güzeline layık olan canım abim doğum günün kutlu olsun.

Farkında mısın biraz daha yaşlandın ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın güzel abim nice mutlu yıllara. . .

güzel abim nice mutlu yıllara

Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu neşeli ve yaşam dolu yaşlara güzel kalpli abim. . .

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun abiciğim!

Bugün hayatında özel bir gün. Bir yaş daha büyüdün abim. Umarım pastanın bir kısmını bana saklamayı hatırlayamayacak kadar yaşlı değilsindir. Doğum günün kutlu olsun ağabeyim.

Ne olursa olsun benim biricik bir tanecik abim var bu dünyada. Her şeyde yanımda olan hiçbir şeyini benden eksik etmeyen bir abim var. Varlığın bana yeter abim. Doğum günün kutlu olsun.

Belki telefonunu bir köşeye atacaksın ve benim mesajımı daha sonra göreceksin, ama sevgimi her zaman hissedeceksin abim, sana olan sevgim sonsuz. Doğum günün kutlu olsun.

Her denize gittiğimizde beni boğmak adına harcadığın tüm insanüstü çabalara rağmen seviyorum seni abicim. Nice nice yıllara doğum günün kutlu olsun.

Abi ve kardeş tek bir beden gibidirler. Birinin yüreği yandığı zaman diğerinin ki de yanar, birisi güldüğü zaman diğeri de güler. Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Abimm.

Resimli Abiye Doğum Günü Mesajları

Kışın seninle birlikte, yazın seninle birlikte her şey de seninle birlikte olup yaşadığımız tüm olumsuzlukları seninle birlikte atlatmak benim için en güzel duygulardan birtanesiydi abim. Doğum günün kutlu olsun.

Sadece benden önce doğman abim yapıyor seni. Su koymaktan başka bir işe de yarar kardeşler. Bir de abilerini çok severler ve doğum günlerini hiç unutmazlar. Mutlu yıllara güzel abim.

Hmmm bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım.. dur dur buldum. Doğum günün kutlu olsun Abilerin birtanesi!

Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana abilerin en değerlisi..

Senin gibi bir kardeşim olduğu için gurur duyuyorum. Sen en iyi ailesin. Bu özel günde, sana şunu söylemek istiyorum her şey gönlünce olsun abim. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun ağabey resmi indir

Abim var benim hayatımda ulu bir çınar ağacı gibi, abim var benim her korktuğumda güven veren,hayatıma ışık tutan en güvenli limanımdır. Abim var benim çok sevdiğim ve her zaman seveceğim. Doğum Günün Kutlu Olsun abilerin abisi…

Yorum Yaz