Anasayfa » Dosta günaydın mesajları

Dosta günaydın mesajları

Arkadaşlara Günaydın Mesajları

Hayatımızın en büyük hazinesi arkadaşlarımız ve sevdiklerimizdir. Onlara verdiğiniz değeri hatırlatmak için en iyi yöntemlerden biri de günaydın mesajlarıdır. İşte sizlere ilham verecek arkadaşa günaydın sözleri!

Arkadaşlarınıza güzel mesajlar göndermek, birbirinizle olan güzel bağınızı ifade etmenin harika bir yoludur. Günaydın mesajları arkadaşa kocaman bir gülümseme hediye etmenizi sağlar. Sevdiklerinizin her gününü anlamlı ve güzel kılmanıza yardımcı olabilecek, yeni güne umutla uyanmaları için samimi ve şaşırtıcı günaydın mesajları göndermek sandığınızdan daha kolay!

Güne güzel başlamak için tatlı, güzel ve kısa günaydın dilekleri göndermek istiyorsunuz. Yoğun günlerinde gerçekleştirmek için unutulmaz ve anlamlı bir mesaj yazmak istiyorsunuz fakat biraz ilhama ihtiyacınız var. Yani, onların sabahını harika kılmak için doğru yere geldiniz.

Arkadaşlar için günaydın mesajları, yatakta yuvarlanan en iyi arkadaşlarınızla paylaşmak için ilham verici sabah alıntıları veya tatlı günaydın dilekleri olabilir. İşte, aileniz ve arkadaşlarınız için özelleştirebileceğiniz ve onlara harika bir gün geçirmelerini dileyebileceğiniz ve selamlamak için kullana bileceğiniz bazı sabah mesajları:

Dünyadaki en harika arkadaşlardan birine sahip olduğunuz için ve birine dostum diye seslenebilecek kadar şanslı olduğunuz için minnettarlığınızı, sizin için derlediğimiz mesajlar aracılığıyla iletebilirsiniz. Daha fazla ilham için sevgiliye günaydın mesajları, kocaya günaydın mesajları ve eşe günaydın mesajları sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Arkadaş için Günaydın Mesajları – Dosta Günaydın Mesajı

Yaşam deneyimlerinden motive olmamış, tembel hissetmeniz ve hatta sersemlemiş hissetmeniz sorun değil. Böyle zamanlarda, ihtiyacımız olan tek şey, günlerimize daha fazla hayat vermek ve ilham vermek için bir arkadaştır. Aynı şekilde, arkadaşınız olarak gördüğünüz insanlara omuzlarınızı sunabilirsiniz. Bunu yapmanın iyi düzenlenmiş sıcak günaydın mesajları göndermekten daha iyi bir yolu olabilir mi? Bu nedenle eş ve dosta günaydın mesajları içeriği hazırladık. Aşağıda yer alan günaydın sözleri arasından beğendiklerinizi arkadaşınıza gönderebilirsiniz.

Onlarla ne sıklıkta konuştuğunuz veya ne kadar ilişki kurduğunuz önemli değil, ancak bir sabah metni bir insanın hayatında çok şey değiştirebilir. Güzel sabah mesajlarından oluşan geniş koleksiyonumuzla, birini yeni güne neşeli bir ruh hali ile karşılayabilir, düşüncelerine ilham verebilir ve onları olduğundan daha parlak bırakabilirsiniz.

Aşağıya göz atın:

ARKADAŞA GÜNAYDIN MESAJI

1: Günaydın sevgili arkadaşım. Yine muhteşem bir gün ve dostluğumuzu bu kadar uzun süre ateşte tuttuk. Seni her gün takdir ediyorum

2: Güneş bugün çok güzel ve atmosfer rahatlatıcı. Onu özlemeni istemem. Öyleyse uyan arkadaşım. Sana güzel bir sabah!

3: Hafif esinti ağaçların arasından eserken ve kuşlar tatlı melodiler söylerken, sizin için tek dileğim coşku dolu verimli bir sabahtır. Günaydın dostum

4: Her güne iyi bir düşünceyle başlamayı planladım. Ve bugün benim iyi düşüncem oldun. Arkadaşlığımız en büyük fırtınalara dayandı ve umarım sonsuza kadar arkadaş kalırız. Önümüzde içten bir sabah.

5: Senin gibi harika bir arkadaş olmadan geçirilen her sabah, boşa harcanmış bir sabahtır. Seni görmek için sabırsızlanıyorum dostum. Günaydın.

6: Sevgili arkadaşım, size sevinç ve sevgi dolu harika bir sabah diliyorum.

7: Dünyanın en harika arkadaşlarından biriyle kutsanacak kadar şanslıyım ve size gerçek bir arkadaş diyecek kadar lütuf içindeyim. Gün ilerledikçe hedeflerinize ulaşmanızı ve kendinizle tamamen mutlu hissetmenizi umuyorum.

8: Günaydın canım, umarım sabah mesajıma uyanmaktan ve sana, arkadaşlığımıza ve hakkımızdaki her şeye ne kadar değer verdiğimi hatırlatmaktan asla sıkılmaz ve yorulmazsın.

9: Bu soğuk sabahı atlatmanın en iyi yolu, size sanal olarak sarılmaktır. Onları sevgiyle kabul edin. Günaydın arkadaşım.

10: Hayal kırıklıklarının veya başarısızlıkların olmadığı bir günü garanti edemem, ancak sadık bir arkadaşın eşsiz arkadaşlığını garanti ederim. Günaydın ve gülümsemeye devam et

11: Yolunuzu temizlemek için bir dua, Güne başlamak için bir gülümseme, Tüm yüklerinizi kaldırmak için tatlı bir şarkı ve bugün size en iyisini dilemek için bir mesaj, Günaydın

12: Önünüzde verimli ve harika bir gün geçirin arkadaşım ve akşam her şey yolunda giderse bana teşekkür etmeyi unutmayın!

13: Uyan dostum, bu yeni bir sabah. Hayallerimizi kovalamak ve daha büyük zirvelere çıkmak için yeni bir fırsat.

14: Dünyanın güzel ruhlarından birine çok günaydın. Uyanın ve parlak güneş ışınlarını hayatınızdaki insanlara parlatın. Size var olan tüm mutlulukları dilerim.

15: Her seferinde kulağına tatlı şeyler fısıldayamayabilirim, ama sana her zaman ilham verici ve cesaret verici sabah metinleri göndererek, fazlasıyla olduğunu bilmeni sağlayabilirim. Günaydın arkadaşım.

16: Başka bir gün bir hediyedir, bu yüzden sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın. Günaydın sevgili arkadaşım

17: Gün ilerledikçe, unutulmaz bir gün geçirmenizi dilerim. En sıradan durumlardan en iyi anıları yaratın. Önümüzdeki harika gün.

DOSTA SEVİMLİ GÜNAYDIN MESAJLARI

18: Çok güzel bir arkadaşa günaydın. Senin yanındayken en mutlu hissediyorum. Beni hayatın en özel insanı gibi hissettiriyorsun. Herşey için teşekkürler

19: Herhangi bir arkadaşlıkta dört önemli kelime olduğunu hatırlatmak isteriz: Sevgi, Dürüstlük, Gerçek ve saygı. Hem bunu desteklediğimiz hem de arkadaşlığımızın sunabileceği en iyisini deneyimlediğimiz için mutluyum. Günaydın sevgili arkadaşım

20: Uyan ve bu sevgi dolu dostluktan kocaman bir yudum al. Kalbinizi ve zihninizi dolu bir umut tabağından yiyin, her şeyi nezaket ve sevgi ile tamamlayın. Sana mutlu bir sabah dostum

21: Bugün uyandığınızda, geçmişinizin parlak geleceğinizi değiştiremeyeceğini ve değiştirmeyeceğini unutmayın. Sen büyüklüğün var ve seni seviyorum sevgili dostum. Günaydın

22: Bu güzel sabah dostluğumuz hakim olsun ve hayatlarımızda sevginin hüküm sürmesine izin verin. Senin gibi harika bir arkadaşın olmadığı bir dünya hayal edemiyorum. İnanılmaz bir sabah geçirin.

23: Günaydın sevgili dostum, sabahlarım her zaman güzeldir çünkü gün boyu benimle kalan sevginiz ve sıcak dileklerinizle başlarlar.

24: Görkemli güneş olmadan bir sabahın bitmemesi gibi, hayatım da senin gibi bana her zaman dayanmam için bir omuz veren sevimli bir arkadaşla tamamlanmamış. Arkadaşım için minnettar hissediyorum.

25: İniş ve çıkışlarımız ve anlaşmazlıklarımız ne olursa olsun, beni mutlu etmek için senin hakkında tek bir güzel düşünceye ihtiyacım olduğunu bilerek sana minnettarlıkla uyanıyorum.

26: Günaydın arkadaş. Bu güne başlarken, çevrenizdeki iyiliklere, temiz hava için şükredin, ama en önemlisi bu harika arkadaşlık için mutlu olun.

27: Hayat ne kadar meşgul olursa olsun, seni her zaman aklımda tuttuğumu ve kalbimde senin için en iyi menfaatlere sahip olduğumu bilmeni istiyorum. En harika arkadaşa günaydın.

28: Hayat, farklı hikayeleri olan bir kitaptır. Her gün yeni bir sayfa sunuyor. Bu sayfadaki ilk sözlerim, böyle büyük bir arkadaşa yürekten verilmiş sevgi dolu olsun. Günaydın.

29: Burada olsaydın, sana dünyanın en büyük kucağını verir, gözlerinin içine bakar ve arkadaşlığımızı ne kadar takdir ettiğimi söylerdim. Uzun bir yol kat ettik ve seni hafife almıyorum. Günaydın.

30: Basit bir günaydın ve çok değer verdiğim bir arkadaşıma özel bir selam. Hayatıma anlam verdin ve ben seni hiçbir şeyle takas edemezdim.

31: Dostluğun yaşamın yakıtı gibi olduğunu söylüyorlar. Sabah başladığında seni sevgili arkadaşım düşündüm ve hayatımda sana sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu anladım.

32: Güneş ihtişamını ve ışınlarını gösterirken, sizi birçok yönden düşünüyorum. Hayatıma getirdiğiniz neşe nedeniyle en büyük sevincimi ifade ediyorum. Günaydın.

ARKADAŞ İÇİN KOMİK GÜNAYDIN MESAJLARI

33: Hayat çok kısa dostum, günler daha da kısa. Gün bitene kadar daha uzun uyuyun. Şaka yapıyorum! Uyan ve gününüzü dolu dolu yaşadığınızdan emin olun. Mutlu sabahlar.

34: Sana günaydın dostum. Bu sabah seni göndermekten ne kadar mutlu olsam da uyanıp güzel sabahın getirdiği huzuru mahvettiğin için hayal kırıklığına uğradım.

35: Dünyanın sona ermesini hayal etmek zor değil. Hayal etmesi zor olan, çılgın, sinir bozucu arkadaşlarım olmadan bir gün geçirmek. Günaydın aptal.

36: Hala çirkin olduğunu bilerek her sabah uyanmanın nasıl bir his olduğunu hayal edemiyorum. Arkadaşımı duymak için başka bir günümüz var. Günaydın!

37: Tembel maymun uyan artık. Günaydın

38: Beni çok iyi tanıyan ama yine de etrafta dolaşmak için bir neden bulan arkadaşa, işte başka bir eğlence ve kahkaha fırsatı.

39: Seni yataktan çıkarmadan önce uykucu uyandır. Önünüzde harika bir sabah geçirin sevgili dostum.

40: Bu kadar erken nasıl uyandığımdan emin değilim, ama buna tek başıma katlanamam. O yüzden günaydın arkadaş. Kalk ve parla!

41: Sevgili çılgın arkadaş. Kahvenizi alın ve bu yoğun güne başlayalım. Seni görmek için sabırsızlanıyorum.

42: Sizi kızdıracak biri, sizi güldürecek biri, dayanabileceğiniz bir omuz sunacak ve sizi beladan kurtaracak biri, bu arkadaşlığın gerçek tanımıdır. Tüm bunları sende bulduğuma sevindim. Günaydın arkadaşım.

43: Günaydın arkadaşım. Tüm sıcak dilekler ve şans için,% 10’luk kesintiyi geri ödemeyi unutmayın. Muhteşem gün

44: Uyanırken tembelliği esnetin, ne yaptığınızı biliyormuşsunuz gibi kendinizden emin bir şekilde kahvenizi için.

45: Günaydın arkadaş. Bugün iptal edildi. Bu vesile ile size yatağınıza dönmenizi emrediyorum.

46: Senin aksine ben sabah insanı olabilirdim, ama sadece akşamları sabah olsaydı. Günaydın

Arkadaşa Günaydın Mesajları

Sayfa İçeriği: Arkadaşa Günaydın Mesajları Kısa, Arkadaşa Günaydın Mesajları Uzun, Arkadaşa Günaydın Mesajları Tumblr, Dosta Günaydın Mesajları, Arkadaşa Günaydın Mesajları Romantik, Arkadaşa Günaydın Mesajları Komik

Bu güzel sayfada sizler için arkadaşa en güzel günaydın mesajlarını hazırladık. Sayfadaki arkadaşa anlamlı günaydın mesajlarını facebook, twitter ve whatsapp ile paylaşın.

Manşet: Doğan güne verilmiş en güzel hediyesin, günaydın arkadaşım.

Günaydın dünyalar iyisi biricik arkadaşım.

Güzel bir gün, bir dostun günaydın mesajıyla başlar. Günaydın.

Arkadaşım, her gün yeni bir başlangıçtır, günaydın!

Gözlerinizi bu sabah mucizelere açmanız dileğiyle, hayırlı günler dilerim.

Doğan güne verilmiş en güzel hediyesin, günaydın arkadaşım.

Güzel bir gün hayır duaları ile başlar. Hayırlı ve mutlu sabahlarınız olsun inşallah.

Umut dolu, sevgi dolu, mutluluk dolu bir gün geçirmeniz dileği ile günaydınlar.

Kanka! En güzel ömrünün fragmanı gibi olsun, kötülükler senden defolsun. Günaydın.

Gözlerini bu güne öyle bir aç ki; her şey dilediğin gibi olsun arkadaşım. Günaydın.

Huzur dolu günler, kalbinizdeki tüm güzellikler hayatınıza yansısın dostlar. Hayırlı günler.

Gününün hep aydınlık olması, mutlu ve hayırlı bitmesi dileğiyle günaydın arkadaşım.

Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa, yeni doğan günün güneşi seni ona kavuştursun. Günaydın.

Yeni bir gün bugün gülümse, tüm güzellikler başlayacak bugün ile. Günaydın hayırlı günler.

Dostluk ne sadaka ne de söz ister. Dostluk yürek, cesaret ister. Yüreği güzel dostum günaydın.

Günaydın arkadaşım; yeni bir gün bugün gülümse, tüm güzellikler başlayacak bugün seninle.

Mutlulukların peşinizi bırakmadığı, üzüntülerin size yaklaşamadığı güzel bir gün dilerim. Günaydın.

En güzel çiçekler bahçende olsun, en sevdiğin insan yanında olsun. Günaydın sevgili dostum.

Yüzünüzden gülümseme, kalbinizden umut eksik olmasın, gününüz aydın mutluluğunuz daim olsun.

Gülümseyerek uyandığınız bu günün sonunda da gülümsemeniz dileğiyle, günaydın arkadaşlar.

Herkese mutlu sabahlar diliyorum. Hayırlı ve mutlu bir güne başlamanız dileğiyle günaydın arkadaşlar.

Dostluk ne sadaka ne de söz ister, dostluk yürek ve cesaret ister, yüreği güzel dostum günaydın.

Uzak olsa da mesafeler, dostlar her zaman en yakındaymış, dert ortağım, yoldaşım, günaydın arkadaşım.

Horoz ötüp sabah olunca, güneş doğup şafak atınca, ilk aklıma gelen güzel insana günaydınlar.

Günaydın arkadaşım. Yeni bir güne daha gözlerimizi açtığımıza ve elimizdeki tüm imkânlar için Allah’a şükürler olsun.

Seher vakti bülbüller, niyaz eder müminler, hayırlara vesile olacak inşallah bu günler, günaydın.

Canım arkadaşım, umudun sevgi, sevgin sonsuz, sabahın hayırlı, günün aydın olsun. Günaydın ve günün hayırlı sabahlar.

Günaydın, mutlu sabahlar arkadaşım, dileklerinin gerçekleştiği, güzel haberlerin geldiği bir gün geçirmen dileğiyle.

Canım arkadaşım hadi uyan artık. Bugün güneş yeni bir gün için parlıyor. Güneşin parıltısı kadar güzel bir gün geçirmeni dilerim.

Güzel kardeşim, yeni günün ışıklarıyla sıkıntıların gece karanlığı gibi geride kalsın, günlerin huzurlu, günün hayırlı olsun.

Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın.

Yılda sadece bir gün açmak için 365 gün bekleyen kardelenin o bir günkü sevincini yaşamanız dileğiyle herkese günaydın.

Sabahın seherinden, rüzgârın nefesinden, ezanın sesinden gönlümüze düşen huzur, uyandık bugün de çok şükür ya Rab, Günaydın hayırlı sabahlar.

Güzel bir gün, umut dolu, neşe dolu, arkadaşça, yaşam dolu, değerli bir gün, ılımlı, nedensiz bir gün olması dileği ile günaydınlar.

O kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin. İyi ki varsın arkadaşım. Günaydın.

Sabah güneşi gibi etrafı aydınlatan, şeker gibi tatlı, gülümseyen bakışlarıyla herkesi mutlu eden kişi, yeni bir güne daha hoş geldin günaydın.

Güne iyi başla, üzgün olma, nefret etme, aşkı yaşa, yaşamı sev, dünü unut, ışığını yansıt, ne olursa olsun gülmeyi unutma. Günaydın canım arkadaşım.

Günün; bir ağacın gölgesindeki huzur, berrak sulardaki saflık, topraktaki bereket ve aldığın nefesteki anlam kadar güzel olsun. Hayırlı sabahlar.

Özleyiş yalvarış gibidir. Sevgisiz yaşamak ölmek gibidir. Her nerede olursa olsun senin gibi dostumun olduğunu bilmek benim için yaşayış gibidir. Günaydın can dostum.

Hayatı güzelleştiren insanların güzelliğidir. Kimi emek ve çaba harcayarak bir şeyler yapmak ister. Kiminin ise varlığı en büyük güzelliktir. Günaydın.

Her sabah Rabbimize Dua etmeyi unutmayalım. Çünkü Allah bizi uyandırmayı unutmadı. Yaşadığımız her anın kıymetini bilelim, günaydın ve hayırlı sabahlar arkadaşlar.

Sevgili dostum gecenin yıldızlarıyla ve ay ile vedalaş, parlayan güneşe merhaba de, dilerim o güneş bulunduğun her yerde sana neşe saçsın, günaydın, iyi sabahlar.

Pencereden dışarı bak ve güneşten yayılan enerjiyi hisset. Kötü duygulardan uzaklaş, yaşam en taze haliyle yeni bir gün sunuyor ve yaşanacak güzel bir gün seni bekliyor. Günaydın Dostum.

Günaydının ne kadar yakışıyor sabahlara. Ne merhabanın soğukluğu ne elvedanın burukluğu. O kadar saf ve temiz bir kelime ki, tıpkı senin gibi. Günaydın biricik arkadaşım.

Herkes meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki arkadaşım, herkes güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor. Hadi uyan artık arkadaşım günaydın.

Yılların yaprak solgun gibi dökülüp, sevgilerin buz gibi eridiği ve insanların öz değerlerini yitirdiği şu dünyada güzelliğini kaybetmeyen en güzel insana kucak dolusu sevgilerle. Günaydınlar.

Mutluluk sahip olduğun değerlerdir, bunları kaybetmeden kıymetini bil. Dünyada eşsiz olduğunu sakın unutma. Birileri için özelsin, yeter ki fark edin. Hayatın her anı umutla yaşanır, bir an bile umutsuz olma. Kırılganlıklarınız ve dargınlıklarınız geçici, dostluklarınız kalıcı olsun, Gününüz en güzelinden ve sevgi dolu olsun, günaydın.

 

Yorum Yaz