Anasayfa SOSYAL GÜNLER Hiç duyulmamış uzun aşk sözleri

Hiç duyulmamış uzun aşk sözleri

by kacgun

AŞK SÖZLERİ – Anlamlı ve Romantik Aşk Mesajları

Aşk, hissiyatın belki de en iyi telaffuz edilebildiği, içten gelen duygunun en güzel kelimelere dökülebildiği bir ruh haline büründürür insanı. Aşk konusunda yapılan betimlemeleri düşününce, bu kadar etkileyici aşk sözlerinin, bu kadar anlamlı ifadelerin spontane bir araya geldiğine inanmak hata olur.

Cemal Safi’nin Tek Hece Aşk şiirinde “Yaşanmadan çözülmeyen sır” olarak tanımladığı aşkı daha iyi anlatabilecek bir cümle aklınıza gelir mi?

Mevlana’nın “Aşk sandığın kadar değil, yandığın kadardır” dizesindeki derin maneviyatı farketmemek mümkün müdür?

Bir kalıba koyulamayan, herhangi bir zamana sığdırılamayan, miktarı ayarlanamayan bir duygudur bu.Aşkın büyüklüğü kalpleri ısıttıkça kelimeler kalpten yola çıkıp dile gelir. Romantik diyaloglar hiç çıkmaz akıllardan. Kelimelerden taç yapıp da saçlarına takmak ister sevdiğinin, aşktan yandığı zamanlarda… Siz ona en çok hangi aşk sözcüklerini yakıştırırsınız? Sevdiğinizin gözlerine bakarak dile getirmek isteyeceğiniz, kimi zaman da utangaç bir çiçeğin yakasına iliştireceğiniz aşk sözleri vasıtası ile aşkınızın kalbini çalabilirsiniz.

Diğer yarınızın etkileneceği, kalbinizin en derininden gelen kısa ve öz etkileyici aşk sözleri ile de sevdiğinizi şaşırtabilirsiniz. Bu tatlı aşk mesajları kalpten, derinden gelir, sevgilinize özel ve akılda kalıcı bir şekilde dokunmak için uzanır. Sevdiğiniz birini seçin ve romantik hediyenizin yanında sevginizi şahane kelimelerle şaşırtın:

En Güzel Aşk Sözleri

Aşk insanın hayatı boyunca yaşamadığı ilk defa yaşanılan bir duygudur. Bu eğer birine aşıksan sevdiğini gördüğünde kalbinde bir heyecan basar derlerdi inanmazdım. Şimdi inanıyorum çiçeklerin şarkı söylediğine ve dünyanın güzellik için döndüğüne. Gözlerim gözlerine değdiğinden beri şimdi inanıyorum hayata sevdiğim…

resimli aşk sözleri

Bir doktor hayatımı kurtarabilir, bir avukat hayatımı savunabilir, bir asker hayatım için savaşabilir, ama sadece sen bana hayatın gerçek anlamını verebilirsin. Seni seviyorum!

duygusal aşk sözleri

Hayatta kalabilmek için insanların havaya, yiyeceğe ve suya ihtiyacı vardır. Benim ise, sadece senin kucaklamana, gülüşüne ve öpücüğüne ihtiyacım var. Seni seviyorum.

anlamlı aşk mesajları

Çok Satanlar >> Sevgiliye Hediye

Aşkımın derinliğini ifade etmek için kelimeler tek başına asla yeterli değil. Bu yüzden sana daha çok sarılmam ve seni daha çok öpmem gerekiyor. Seni seviyorum!

sevgiliye aşk sözleri

Aşk asla ölçülemez, sadece hissedilebilir. Hayatımı cennetin renkleri ile boyadın. Aşkın benimle olduğu sürece başka bir şey istemiyorum!

etkileyici aşk mesajları

Aşk görülemez, sadece hissedilebilir diyorlar. Fakat yanılıyorlar. Gözlerinde gerçek aşkı defalarca gördüm. Ve hayatım boyunca gördüğüm en güzel şey buydu.

kısa ve öz aşk sözleri

Sevgiliye Aşk Sözleri

Eğer nefes almak ve seni sevmek arasında seçim yapmak zorunda kalsaydım, son nefesimi, seni seviyorum demek için kullanırdım.

resimli aşk sözleri

Çok Satanlar >> Tasarım Çiçekler

Sana dünyaları veremeyebilirim, ismini gökyüzüne yazamayabilirim, bir aşıkta istediğin her şey olamayabilirim. Ama sana söz veriyorum, seni sonsuza dek seveceğim.

manalı aşk sözleri

Hayatıma girdin ve dünyamı tamamen değiştirdin. Kontrolümü kaybettim. Ben artık tamamen değişmiş bir insanım. Kalbim artık bana ait değil, senin. Sana derinden ve deliler gibi aşığım sevgilim.

anlamlı aşk mesajları

Tek bir dilek hakkım olsa, daha uzun bir yaşam isterdim. Bu dünyada yaşamak istediğim yılların sayısı, seni ne kadar çok sevdiğimi söylemem için yeterli olmayabilir. Seni seviyorum sevgilim!

en güzel aşk sözleri

Anlamlı Aşk Sözleri

Aşkın olmadan hayatta kalamam çok zor. Çünkü etrafımda olmadığın zaman boğulmuş gibi hissediyorum. Her geçen gün sana olan aşkım daha da artıyor. Seni çok seviyorum.

uzun aşk sözleri

Çok Satanlar >> Teraryumlar

Sen benim yarınIarımın umutlarısın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınIarım için bir merhabasın… Seviyorum seni aşkım.

uzun ve anlamlı aşk sözleri

Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi? İlk ve son aşkımsın. Ne oIursa oIsun bu kalp yalnızca senin için atacak…

harika aşk sözleri

Her gün yeni bir şarkıda buluyorum seni ve güzel gözlerini. Ruhumu besleyen, benim olduğum yerden çok daha başka bir yere götüren, bana herkesten farklı bir haz veren bu başıma gelen. Aşkımız daima ilk günkü alevi ile yanmaya devam etsin sevdiğim…

güzel aşk sözleri resimli

Aşkımın ortağı kalbimin sahibi, ruhumun eşi, biriciğim olduğun için teşekkürler sana. Hayatıma girdiğin andan itibaren bana dünyaları verdiğin için, teşekkürler sana sevgilim…

aşk sözleri 2019

Çok Satanlar >> Kutuda Güller

Kısa Aşk Sözleri

Seninle olmaktan, seni yaşamaktan, seni okumaktan başka bir dileğim yok bu fani hayattan. Bir tek seni seveyim ve her gün yeni bir senli şarkı duyayım kulaklarımda.

kısa aşk sözleri

Aşkın en güzel bestesisin sen. Bütün şarkılara nakarat, bütün melodilere bir es. Sen benim dilimin bildiği söz, ayaklarımın gittiği yol, gözlerimin gördüğü güzel sevgili…

kısa duygusal aşk sözleri

Ben aşkla büyüyorum sevgili, seninle bırakıyorum çocukluğumu geride. Seninle çizgiler düşüyor alnıma, gözlerimin etrafına. Ben seninle ben oluyorum sevgili.

kısa ve etkileyici aşk sözleri

Günüm, gecem, ayım, yıldızım, güneşim, sultanım, baş tacım… İki kalbin birlikte atması. Sanki birimiz olmasa diğerimiz nefes alamayacakmış gibi. Sanki birimiz görmese diğeri siyaha boyanacakmış gibi. Biz biriz ve birlikte çok güzeliz.

kısa ve anlamlı aşk mesajları

Ey aşka anlam veren kadın; niyetim senle yaşayıp, senle büyüyüp, senle yok olmaktır bu dünyadan. Zira senin olmadığın dünya yaşanmaya değer değil.”

resimli aşk sözleri

Özenle seçtiğiniz çiçeğinizin yanında sevgiliye aşk sözleri dolu bir kart notu eklemek isteyenler için hazırladığımız sayfamızda, listelediğimiz aşk sözleri ünlü şairlerin dizelerinden, aşk üzerine kitapların etkileyici cümlelerinden ve tumblr gibi sosyal medya mecralarındaki anonim paylaşımlardan alıntılar içermektedir. Bu sayfayı sık sık güncelleyerek, daha uzun aşk mesajlarına da yer verdiğimiz bir aşk mesajları arşivi haline getireceğiz. Siz de sayfamızı sık sık ziyaret ederek ekleyeceğimiz yeni aşk mesajlarını takip edebilirsiniz.

Uzun Aşk Sözleri

Bugün sayfamızda kısa, uzun aşk sözleri en kapsamlı ve detaylı şekilde sayfamızda derlendi. Üstelik resimli uzun aşk mesajları ve sözlerini şimdi indirin ve paylaşın.

Uzun Aşk Sözleri

Leyla ile mecnunun aşkına imrenirken, dua ederdim Allaha, böyle bir aşk bulsun beni diye. Şimdi Leyla oldum sevdiğim, aşkının çöllerinde haykırıyorum sevgimi sana, sen ise Mecnunum, çölde ki yem yeşil aşkla dolu vahamsın. Susuzluğumu, açlığımı seninle gideriyorum, senin gölgende serinliyorum ve kalbinde uyuyorum. Soğuk gecelerim de ise üstüme sıcaklığını yorgan diye örtüyorum.

Dibini göremediğim aşk denizimsin. Sen hayatın için yer alan her güzellikten bir parçasın. Parmaklarımın arasından geçen saçlarının kokusuna hayran olduğum aşkım. Hafif bir meltem esintisi gibi geçiyorsun göğsümün ortasından ve ben bu esintilerine aşığım. Adını işlemişim nokta nokta, dövme gibi her yerime, nereye dönsem orada sen varsın, var olduğun her yerde bana aşk aşılarsın.

Nefesin, nefesimle birleşsin aşkım, ruhunu kapat ruhumun derinliklerine ki dalayım aşkının derin sularına. Kanıma gir, tüm organlarım nasibini alsın senin sevdandan. Şu yağmurda yağan gökkuşağı gibi renkleri açsın bir bir benliğimin ve yüzümün tüm noktalarında umut dolu o gülümseme sonsuz olsun. Seni yaşamak aşkların en güzeli, seni yaşatmak ise mutluluğumun kaynağı ömrümün sahibi

Toprak bile doyar bazen suya, ben sana doyamam sevgili, ver ellerini kurban olduğum, koklayarak, aşkla öpeyim usul usul. Senin aşkın kalsın hep yanımda sen kal, geri kalan tüm güzellikler gitse de koymaz bana. Avuçlarıma aldığım berrak suyum ol, önce yanaklarıma ve gözlerime, sonra in umut dolu dudaklarıma.

Sen ruhumu dibine kadar umutla dolduran sevdiceğim kapıldım rüzgârına ve geliyorum yağan yağmurlarla bağrına. Kafamı yaslayıp kalbinin ortasına dinliyorum bana olan aşkını, kalbin bir aşk şarkısı çalıyor adeta bana. Dinledikçe yüreğinin atışını, heyecandan kendimden geçiyorum ve seni daha çok sevmeye başlıyorum yüzümde tuhaf bir gülümsemeyle.

Bir aşığın haykırışıdır bu sana aşkım. Hiç kimse sana benim baktığım gibi bakamaz, hiçbir insan seni benim sevdiğim gibi büyük bir aşkla sevemez. Ben seni önce kendimden, sonra geri kalan her şey den vazgeçerek seviyorum. Sen bu dünyada benim için sevginin tanımı, aşkın vücut bulmuş halisin, sana ve senin beni sevmene ölümüne aşığım.

En güzel şiirleri senin için yazıyorum sevgili. Aşk damlıyor kalemimden duygu yüklü mısralara. Kalbime artık içinde sen olduğu için daha iyi bakıyorum. Gözlerimin içi gülüyor seni her düşlediğimde mutluluktan damlıyor gözyaşlarım dudaklarıma. O ıslak dudaklarımla seni öpüşlerim sadece bu delice aşkımdan sevgilim, umarsızca ve anı yaşayarak.

Hiç Duyulmamış Uzun Aşk Sözleri

Sorarlarsa beni sana; sevilmeden seviyordu de. Ne kadarda saftı de. O kadar seviyordu ki kaldıramadım de. İçin de bir ateş yaktım halen yanıyor de. Gitmeyince aramayınca eridi bitti de. Bir de dünyası vardı onu da ben kararttım de. Kendi eliyle bir çukur kazdı. Ben de gömdüm de!

Mızıkçılık yapmadan, oyununun kuralına uyup, yalanlarına inanıyormuş gibi yaptım. Devam etmiştim beni sevdiğine inanmaya.

Şimdi sensizliğin naklen mutsuzluğum yayınlanıyor. Ve herkes çektiğim sensizlik acısını canlı izliyor. İnanır mısın be sevgilim, yokluğun reyting rekorları kırıyor.

Örselenmiş bir çocukluk işte benim bütün hikâyem. Kaç sevda geçse de üzerinden bu yıkıntıları onaramazsın. İstersen hiç başlamasın geç kalmışız birbirimize, yanlış kapılarda geçmiş bunca yıl dönemeyiz artık ilk gençliğimize, istersen hiç başlamasın söz verelim kendimize.

Benim de zaten hiç gücüm yok, yüzüm yok, hiç umudum yok. Ama bil ki farklı bir hayaldi. İşkenceydi bazen, bazen çok güzeldi. Ama anlıyorum sesinden, kurtulmuşsun sen nokta konmuş, bitmiş en güzel hikâyem.

Uzun aşk sözleri 2021

En Güzel Sevgiliye Uzun Sözler

Sana Kasım ayında âşık oldum sevgilim ama öyle bir aşk tohumu ektin ki kalbime şimdi dört mevsim deliler gibi seviyorum seni, sesini, kokunu ve kalbini. Senin varlığın Allah’ın en büyük armağanıdır bana ve ben bu armağanı yüreğimin aşk odalarında her zaman yaşatıyorum. Hiçbir insanın kalbi, senin kadar saf bir sevgiyle dolu olamaz, o öyle bir sevgi ki aşkım tüm ruhumu temizleyen ve her yanımı senin aşkının kokusu ile saran, benim ruhumu senin ruhun ile bir kılan bir sevgidir.

Çözdükçe daha çok sevdiğim ve bağımlısı olduğum bir bilmece gibisin aşkım. Bir elimde kalemim, diğer elimde sen, acele etmeden, özümseyerek tanıyorum seni. Tanıdıkça sana olan aşkımın ateşi büyüyor yüreğimin derinliklerinde. Kalbimden boğazıma kadar bir sıcaklık çıkıyor. Bütün bedenimi ılık ılık kapladığını hissediyorum, canıma can katıyor seni her dakika biraz daha sevmek, eriyorum aşkınla.

Yaşamak sevgilim, seninle olabilme sanatıdır. Çünkü sen, bu dünyayı bana cennet kılan bir melek gibisin. O içinde kaybolduğum gözlerinle öyle bir bakıyorsun ki, sevdanın nehirlerinde aşkın ile yıkanıyorum. Tenimi, ruhumu temizliyor senin varlığın. Sana âşık olmak, yaratana dua etmek gibi, arındırıyor, ruhumu umutla, inançla, sevgiyle ve her an yeniden doğuyorum.

Sen benim cankurtaranım, boğulacaksam eğer, senin aşkının okyanuslarında boğulayım. Bana hayatı bahşeden Allah’ıma şükür seni verdiği için. Sol yanımdan başlayarak, tüm benliğime dolan yârim, saçlarının tek tek teli bile beni hayata bağlamaya yeter. Güldüğünü gördüğümde içimde gül bahçeleri açar sevgilim. Koklamaya, sevmeye, öpmeye doyamam seni.

Hep hayatıma bir anlam yüklemeye çalıştım yaşadığım sürece, ama hep bir yanım boştu ve nedenini anlayamıyordum. Sonra sen çıktın karşıma, gökyüzünden inen bir nur gibi, o boşlukları doldurup, hayatımın tüm karanlık noktalarını aydınlattın. Sevgiyi öğrettin bana ve aşkı doya doya yaşamayı. Senin varlığına canım feda sevgilim, sen benim can suyumsun.

 

Yorumlar

Kaçıncı aydayız 04 ve 22 Nisan ne günü, bugün dünya ne günü: Fasulye Şeklinde Jelibon Günü (Jelly Bean Day),

Son Eklenenler

Çok Okunanlar

Takvim 2024 – KaçGün