Anasayfa SOSYAL GÜNLER Kayınvalide anneler günü mesajı

Kayınvalide anneler günü mesajı

by kacgun

Kaynanaya Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü yaklaşıyor. Şu günlerde birçok kimse ya özel bir anneler günü hediyesi araştırması, ya da anneler günü mesajları araştırması içerisinde. Biz Hediyemen olarak her iki konuda da araştırma içerisindeki kimseler için faydalı olabilecek büyük hazırlıklar yaptık. Yani siteniz Hediyemen’de ister biricik anneniz için online anneler günü hediyesi sipariş edebilir; isterseniz de öz annenize veya kayınvalidenize anneler günü mesajı seçip gönderebilirsiniz. Daha önceki blog yazılarımızda anneler günü mesajları başlıklı bir makale zaten yayınlamıştık. Bu yazımızda ise daha spesifik bir konu olan kayınvalideye anneler günü mesajları yazımızı paylaşmak istiyoruz. Çünkü kayınvalidelerimiz de en az annelerimiz kadar değerli ve özel varlıklarımızdır. Dolayısıyla kaynanaya resimli anneler günü mesajları ile anlamlı sözler şeklinde hazırladığımız kısa ve uzun kaynanaya anneler günü mesajları oluşturduk. O halde hadi bu çalışmamızın tadını çıkartın ve sevgili kayınvalidenizin anneler gününü buradaki orijinal sözlerle kutlayın.

Eğer Türkiye’de yaşıyorsanız ve Türk gelenek ve görenekleri içerisinde bir evlilik yaptıysanız, kaynananızın evliliğiniz üzerindeki önemini zaten çok iyi biliyorsunuzdur. Kayınvalidenin evlilik üzerine etkisini tartışmaya veya anlatmaya gerek yoktur kanımızca. Çünkü gerçekten de mutlu bir evlilikte, kayınvalidelerin rolü son derece önemlidir. Çünkü size bu hayatta en sevdiğiniz varlığı, yani müstakbel eşinizi vermiştir. O eşinizi doğurmuş, büyütmüş, emek vermiş, sahip olduğu güzel ahlakında, kişiliğinde, karakterinde, mesleğinde pay sahibi olmuştur. Kısacası mutlu evliğinizin gizli kahramanıdır kayınvalideniz. Bu nedenle öz annenizden hiçbir farkı yoktur. Sizi kendi evladı gibi gören biricik kayınvalidenize saygı ve sevginizi ifade etmek için güzel sözler araştırıyorsanız, bu yazımız tam da size göre. Bu seneki anneler gününde, siz de çok sevdiğiniz kayınvalidenize burada yer alan kayınvalideye anneler günü mesajlarından birini göndererek, Ona olan sevginizi gösterebilirsiniz.

Kayınvalideye Anneler Günü Mesajları

Bana annelik eden ve beni hiç yalnız bırakmayan kayınvalidem anneler günün kutlu olsun.

Bu gün seni hiç özlemediğim kadar özledim canım annem… Sen benim en büyük meleğimdin. Artık hasretimsin…Seni çok özledim. Anneler günün kutlu olsun…

Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

Dünyaya bir kere daha gelsen kimi seçerdin diye sorsalar ben kaynanımı seçerim derdim. Anneler günün kutlu olsun kaynanacığım…

Her güzel şeyin ardında sen oldun hep kaynanacığım. İyi ki bu hayatta yollarımız kesişmiş Anneler günün kutlu olsun…

Sen sadece eşimin değim benim de annemsin. Bu özel günün kutlu olsun ve her daim bizimle ol…

İyi ki benim kaynanamsın, bu beni dünyanın en şanslı insanı yaptığı gibi dünyanın en mutlu insanı olduğum gerçeğini de asla değiştirmiyor. Günün kutlu olsun kaynanam.

Kaynanacığım, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Anneler Günü’n kutlu olsun.

Kendimi hep evimde annemin yanında gibi hissettiren, bana her zaman annem gibi destek veren ve beni evlatlarından hiç ayırt etmeyen değerli kayınvalidem, anneler günün kutlu olsun.

Bu zamana kadar annem gibi hep beni düşünen ben üzüldüğümde bin üzülen sevincime koşulsuz şartsız ortak olan annecim, anneler günün kutlu olsun.

Benim bitanecik tatlı kaynanam, senin gelinim olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim. Anneler Günü kutlu olsun.

Biricik kaynanacağım… Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük bebeğinim..

Beni ben olduğum için seven ve beni her halimle kabul eden, hoşgörü kalkanıyla beni hep koruyan ve kollayan değerli kayınvalidemin anneler günü kutlu olsun.

Her güzel şeyin ardında sen oldun hep annem. Anneler günün kutlu olsun…

Her yanına gittiğimde bana özel hazırlıklar yapan bana özel davranan kocaman yürekli annem. Anneler günün kutlu olsun…

Gül yüzünden gülücükleri hiç eksik etmeyen biricik kaynanacığım. Anneler günün kutlu olsun.

Kayınvalidelerin en tatlısı en güzeli… Anneler günün kutlu olsun…

İyi ki böyle bir kız yetiştirdin ve evlenmemize vesile oldun.Seni Çok seviyorum

Eşimi dünyaya getiren ve bana her zaman öz annemmiş gibi annelik eden kayın validemin anneler günü kutlu olsun.

Çocuklarımın anneannesi benimse annemsin, herkes için sıfatın farklı olsa da yerin hep kalbimin en derin köşesindesin. Anneler günün kutlu olsun kaynanam.

ya da sevgim coşuyor. Anneler günü kutlu olsun canım annem…

Seni unutmadığımı bugünde bilmeni istedim. Anneler günün kutlu olsun dünyanın en güzel ve özel kaynanası…

Yüreğim bağlı sana Can bir yana sen bir yana Benim canım Anneciğm… Anneler günün kutlu olsun…

Anne gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi anne gözümdeki yaşların bir virane dizgisi. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

En değerli varlığını, benim prensesim olarak yetiştirip bana teslim eden anneciğim, Anneler günün kutlu olsun…

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Anneler günün kutlu olsun canım annem!

Kızsa bile bana hiç bir şey belli etmeyen canım kaynanam. Anneler günün kutlu olsun…

Sohbetine doyum olmayan ve verdiği her öğütle hayatımı olumlu yönde şekillendirmemi sağlayan en değerlim kaynanam, anneler günün kutlu olsun.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor…

Kaynanalar gül gibidir yanımızda olmasa da kokusu asla bizi terk etmez. Dünyanın en güzel en iyi kaynanasına anneler günün kutlu olsun.

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız, anneler günün kutlu olsun annem.

Anne cennet kapısıdır girmesini bilene… Anneler günün kutlu olsun…

Kollarından aldığım koklaya koklaya büyüttüğü yavrusunu bana bırakan annem. Anneler günün kutlu olsun…

En içten kahkahalarımın sahibi ve güldüğünde yüzünde bahar bahçeleri beliren kaynanam anneler günün kutlu olsun, iyi ki varsın ve iyi ki benim kaynanamsın.

Hayata hep pozitif bakmamı sağladığın ve bardağın dolu tarafını görmemi sağladığın için teşekkür ederim, iyi ki varsın! Anneler günün kutlu olsun kayınvalidem.

Ben seni kendi annem kadar çok sevdim, iyi ki varsın ve iyi ki kaynanam olmuşsun. Anneler günün kutlu olsun kaynanam.

Biz seni her mayısta değil her zaman düşünüyor ve seviyoruz, güzel kayınvalidemin anneler günü kutlu olsun.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.

Annelik çok kutsal, kan bağımız olmasa da her daim yanımda oldunuz. Yaşadığım en ufak problemde bir kızınız olarak kolladınız, sizin ban verdiğiniz değer ile yüceltilmiş hissettim, her daim huzur buldum

Eşim ve siz, Allah’ın bana en güzel hediyesisiniz. Sizi çok seviyorum Annecim..

Hayatta tüm zorluklara karşı güçlü kalabilen ve bana da her zaman bunu öğütleyen öz annemmiş gibi beni seven güzel kayınvalidem anneler günün kutlu olsun.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Aşkımın annesisin. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun kaynanacığım…

Yaptığım yemekleri beğenmese de afiyetle yiyebilen o yüce kadın… Anneler günün kutlu olsun…

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Yeryüzündeki binlerce çiçek arasından en güzeli ve anlamlısı olan anneme, seni çok ama çok çok seviyorum…en anlamlı günde yanında olabilecek olmak çok güzel… Anneler günün kutlu olsun…

Kaynanaya Anneler Günü Sözleri

Kırmızının en güzeli beyazın en sadesi sana yakışır benim canım annem… Anneler günün kutlu olsun…

Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem… Anneler günün kutlu olsun!

Oğlun ve ben seni çok seviyoruz. Anneler gününde yanında olmayı dört gözle bekliyorum. Anneler günün kutlu olsun…

Kaynanacığım senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Anneler günün kutlu olsun…

Gül kokun ve sıcacık tebessümünle iyi ki benim kayınvalidemsin Anneler günü kutlu olsun.

Biz seni her mayısta değil her zaman düşünüyor ve seviyoruz, güzel kaynanam anneler günü kutlu olsun.

Çocuklarını 9 ay karnında, 9 yıl kucağında ve ömür boyu yüreğinde taşıyan aşkımızın annelerinin hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Tüm kaynanaların Anneler Günü kutlu olsun.

Yılların yorgunluğunu ve çilesini sırf benim için katlanan anneciğim. Anneler günün kutlu olsun…

Kadının gücünü kanıtlayabildiği en etkin zamanlardan biri olan annelik duygusu, fedakârlık ve şefkatin vücut bulmuş hali olan annelerimizin anneler günü kutlu olsun.

Fedakarlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun….

İyi ki benim kaynanamsın, bu beni dünyanın en şanslı insanı yaptığı gibi dünyanın en mutlu insanı olduğum gerçeğini sozlervadisi.com de asla değiştirmiyor. Günün kutlu olsun kaynanam.

Kaynanacığım, hafızamdaki en güzel, en hoş kelime Senin adındır. Sana her seslenişimde sevgim daha da çoğalıyor. Anneler Günü kutlu olsun.

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız, Allah seni başımızdan eksik etmesin. Allah Sana uzun ömürler versin.anneler günün kutlu olsun annem.

Mesafeler uzak olsa da yüreğimiz hep seninle… Anneler günün kutlu olsun!

Allah senden razı olsun Anneciğim..Senin sayende bu güzelliği tanıdım hayatıma ortak ettim.. Sevgiyi zekayı merhameti ben kızınızda buldum.. Ellerinizden öpüyorum..

Anne gül gibidir yanımızda olmasa da kokusu asla bizi terk etmez. Dünyanın en güzel ve en iyi kayınvalidesi anneler günün kutlu olsun.

Yürüdüğüm yollarda bana yön veren 20 yaşımdan sonra bana annelik yapan anneciğim. Anneler günün kutlu olsun…

Dünyanın en güzel kaynanası; anneler günün kutlu olsun. İyi ki benim annemsin. Seni çok seviyorum.

Gücüme güç, umuduma umut katan kaynanacığım. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun!

Sevgili anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme sansım olur… Anneler günün kutlu olsun.

Torunların biricik babaannesi benimse canım kayınvalidemsin. İyi ki benim kaynanam sevgi ve şefkat küpü canım kayınvalidemsin. Anneler günün kutlu olsun.

Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kaynanam seni çok ama çok seviyorum. Anneler Günün Kutlu Olsun biricik kaynanam….

Dün, bugün ve yarın.. daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, büyük bir sevgi.. Kaynanacığım anneler günün kutlu olsun.

Anne kelimesi bile yetiyor insana.Huzuru veriyor sevgiyi şevkati.Allah herkese senin gibi kaynana nasip etsin. Canım kaynanam Anneler günün kutlu olsun.

Biricik kaynanam.. Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük gelininim..

 

Kayınvalidesine Anneler Günü mesajı göndermek isteyenler internette yoğun olarak araştırma yapıyor. KBugün Anneler Günü. Eşinin annesine (kayınvalideye) anneler günü mesajı göndermek isteyenler internet ortamında araştırma yapıyor. Kaynanaya söylenecek en güzel anneler günü sözleri ve kutlama mesajları bugünün anlam ve önemi dolayısıyla yoğun olarak araştırılıyor. izler için kaynanaya en güzel anneler günü mesajlarını hazırladık. Kayınvalideye gönderilecek en güzel anneler günü sözleri ve Kayınvalideye anneler günü mesajı haberimizde.

KAYINVALİDEYE ANNELER GÜNÜ MESAJI

Yüreği güzel, kendi özel kayınvalideciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Dünyanın en güzel kayınvalidesi anneler gününü kutlarım.

Kaynanacığım senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Seni unutmadığımı bugünde bilmeni istedim. Anneler günün kutlu olsun dünyanın en güzel ve özel kaynanası.

Beni de kendi evladıymış gibi seven ve bana her zaman destek olan kayınvalidem iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun.

Kaynanalar gül gibidir yanımızda olmasa da kokusu asla bizi terk etmez. Dünyanın en güzel en iyi kaynanasına anneler günün kutlu olsun.

En değerli varlığını, benim prensim olarak yetiştirip bana teslim eden kaynanacığım, Anneler günün kutlu olsun.

Kaynanacığım, bir günümde değil her günümdesin. Kaynanam olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun.

Her yanına gittiğimde bana özel hazırlıklar yapan bana özel davranan kocaman yürekli kaynanam. Eşimin annesi Anneler günün kutlu olsun.

Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kaynanam seni çok ama çok seviyorum. Anneler Günün Kutlu Olsun biricik kaynanam.

Ben seni kendi annem kadar çok sevdim, iyi ki varsın ve iyi ki kaynanam olmuşsun. Anneler günün kutlu olsun kaynanam.

KAYNANAYA ANNELER GÜNÜ MESAJLARI

Eşimi dünyaya getiren ve bana her zaman öz annemmiş gibi annelik eden kayın validemin anneler günü kutlu olsun.

Sohbetine doyum olmayan ve verdiği her öğütle hayatımı olumlu yönde şekillendirmemi sağlayan en değerlim kaynanam, anneler günün kutlu olsun.

Sevgisiyle dünyamı güzelleştiren kaynanam anneler günü kutlu olsun.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Aşkımın annesisin. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun kaynanacığım.

Kaynanacığım, hafızamdaki en güzel, en hoş kelime Senin adındır. Sana her seslenişimde sevgim daha da çoğalıyor. Anneler Günü kutlu olsun.

Gözlerinin içi gülen kayınvalidem. Anneler günün kutlu olsun.

Kaynanacığım, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Anneler Günü’n kutlu olsun.

Beni ben olduğum için seven ve beni her halimle kabul eden hoşgörü kalkanıyla beni hep koruyan ve kollayan değerli kaynanam anneler günü kutlu olsun.

Bizlere aile olma saadetini gösteren, sorunlarımızı çözen, üzüntülerimizi paylaşan, canım kayınvalidem anneler günün kutlu olsun.

Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyoruz. Anneler günün kutlu olsun biricik Kaynanacığım.

En içten kahkahalarımın sahibi ve güldüğünde yüzünde bahar bahçeleri beliren kaynanam anneler günün kutlu olsun, iyi ki varsın ve iyi ki benim kaynanamsın.

Anne kelimesi bile yetiyor insana. Huzuru veriyor sevgiyi şefkati. Allah herkese senin gibi kaynana nasip etsin. Canım kaynanam Anneler günün kutlu olsun.

Torunların biricik babaannesi benimse canım kayınvalidemsin. İyi ki benim kaynanam sevgi ve şefkat küpü canım kayınvalidemsin. Anneler günün kutlu olsun.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; kaynanam derdim canım kaynanam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Yeryüzündeki binlerce çiçek arasından pekguzelsozler.com en güzeli olan kaynanama, seni çok ama çok seviyorum. Bu anlamlı günde yanında olmak çok güzel. Anneler günün kutlu olsun kaynanacığım.

Yüreği güzel, kendi özel kayınvalideciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Kayınvalidelerin en tatlısı en güzeli. Anneler günün kutlu olsun.

Benim bir tanecik tatlı kaynanam, senin gelinim olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim. Anneler Günü kutlu olsun.

Çocuklarını 9 ay karnında, 9 yıl kucağında ve ömür boyu yüreğinde taşıyan aşkımızın annelerinin hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Tüm kaynanaların Anneler Günü kutlu olsun.

Her güzel şeyin ardında sen oldun hep kaynanacığım. İyi ki bu hayatta yollarımız kesişmiş Anneler günün kutlu olsun.

Her güzel şeyin ardında sen oldun hep annem. Anneler günün kutlu olsun.

Bana annelik eden ve beni hiç yalnız bırakmayan kaynanam anneler günün kutlu olsun.

Yaptığım yemekleri beğenmese de afiyetle yiyebilen o yüce kadın… Anneler günün kutlu olsun.

Kocam gibi inanılmaz bir insan, ancak senin gibi bir harika annenin eseri olabilir. Anneler günün kutlu olsun.

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım kaynanam. Anneler günün kutlu olsun!

Anneler günü mesajları 2021! Anneler günü resimli mesajları (Uzun, kısa, anlamlı, duygusal)
Gücüme güç, umuduma umut katan kaynanacığım. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun!
Sevginle kalbimde açtığın çiçekler hiç solmayacak, canım kayınvalidem. Anneler günün kutlu olsun.

Biricik kaynanam. Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük gelininim.
Gül yüzünden gülücükleri hiç eksik etmeyen biricik kaynanacığım. Anneler günün kutlu olsun.

Eşe anneler Günü Sözleri, Eşe söylenecek anlamlı sözler ve anneler günü mesajları
Gül kokun ve sıcacık tebessümünle iyi ki benim kayınvalidemsin Anneler günü kutlu olsun.

Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. İyi ki varsın canım kaynanam.
Biz seni her mayısta değil her zaman düşünüyor ve seviyoruz, güzel kaynanam anneler günü kutlu olsun.

Dünyanın en güzel kaynanası; anneler günün kutlu olsun. İyi ki benim annemsin. Seni çok seviyorum.

Kaynanaya Anneler Günü Mesajları

Kaynanaya Anneler Günü Mesajları Anneler günü yaklaştığında herkesi bir heyecan, annesi olmayanları ve kaybetmiş olanları ise bir hüzün kaplar. Anneler bizlerin dünyaya gelme, büyüyüp yetişme kaynağımızdır. Onlara olan sevgi ve saygımızı bir güne sığdırmak asla düşünülemez. Yalnız her gün sevgi ve saygımızı sunduğumuz bu insanı senede bir gün de olsa ekstra mutlu edecek söz ve davranışlarda bulunmak sanırız ki herkesin gönülden istediği bir şeydir. İşte bu nedenle Anneler Gününü annelerimiz kadar bizler için de özel günler olarak kabul ederiz.

Peki evlisiniz ve eşinizin annesi? Kendi anneniz kadar onun annesi de değerli olmalı. Çünkü eşinizi var eden bugünlere getiren kişidir o. Eşinizi sayıp sevdiğiniz gibi aynı duyguları ona da beslemelisiniz. Biz Türklerin adet ananevileri bunu gerektirir. Her ne olursa olsun büyüğüne saygı ve sevgi göstermek gerekir. Unutulmamalıdır ki her duygu karşılıklıdır.

Bazen ne yazacağımızı bilemediğimiz mesajlar veya sözler olabilir. Annenizi mutlu edeceğinizi düşündüğünüz anneler günü mesajını dilerseniz sosyal platformlarda kolaylıkla bulabileceğiniz kaynanaya anneler günü mesajları şeklinde de bulabilirsiniz. Göndereceğiniz bir cümle aranızdaki bağı daha da kuvvetlendirecek, bu jest sizi ve eşinizi de mutlu edecektir.

Kaynanaya Anneler Günü Mesajları

Yüreği güzel, kendi özel kayınvalideciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Gözlerinin içi gülen kayınvalidem. Anneler günün kutlu olsun.

Yüreği güzel, kendi özel kayınvalideciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Kayınvalidelerin en tatlısı en güzeli. Anneler günün kutlu olsun.

Her güzel şeyin ardında sen oldun hep annem. Anneler günün kutlu olsun.

Anne cennet kapısıdır girmesini bilene. Anneler günün kutlu olsun.

Bana annelik eden ve beni hiç yalnız bırakmayan kaynanam anneler günün kutlu olsun.

Biricik kaynanam. Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük gelininim.

Gül yüzünden gülücükleri hiç eksik etmeyen biricik kaynanacığım. Anneler günün kutlu olsun.

Gül kokun ve sıcacık tebessümünle iyi ki benim kayınvalidemsin Anneler günü kutlu olsun.

Yaptığım yemekleri beğenmese de afiyetle yiyebilen o yüce kadın… Anneler günün kutlu olsun.

Kızsa bile bana hiç bir şey belli etmeyen canım tatlı kaynanam. Anneler günün kutlu olsun.

Kocam gibi inanılmaz bir insan, ancak senin gibi bir harika annenin eseri olabilir. Anneler günün kutlu olsun.

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım kaynanam. Anneler günün kutlu olsun!

Gücüme güç, umuduma umut katan kaynanacığım. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun!

Sevginle kalbimde açtığın çiçekler hiç solmayacak, canım kayınvalidem. Anneler günün kutlu olsun.

Biz seni her mayısta değil her zaman düşünüyor ve seviyoruz, güzel kaynanam anneler günü kutlu olsun.

Dünyanın en güzel kaynanası; anneler günün kutlu olsun. İyi ki benim annemsin. Seni çok seviyorum.

Kaynanacığım senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Seni unutmadığımı bugünde bilmeni istedim. Anneler günün kutlu olsun dünyanın en güzel ve özel kaynanası.

Beni de kendi evladıymış gibi seven ve bana her zaman destek olan kayınvalidem iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun.

En değerli varlığını, benim prensim olarak yetiştirip bana teslim eden kaynanacığım, Anneler günün kutlu olsun.

Ben seni kendi annem kadar çok sevdim, iyi ki varsın ve iyi ki kaynanam olmuşsun. Anneler günün kutlu olsun kaynanam.

Eşimi dünyaya getiren ve bana her zaman öz annemmiş gibi annelik eden kayın validemin anneler günü kutlu olsun.

Benim bir tanecik tatlı kaynanam, senin gelinim olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim. Anneler Günü kutlu olsun.

Her güzel şeyin ardında sen oldun hep kaynanacığım. İyi ki bu hayatta yollarımız kesişmiş Anneler günün kutlu olsun.

Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyoruz. Anneler günün kutlu olsun biricik Kaynanacığım.

Oğlun ve ben seni çok seviyoruz. Anneler gününde yanında olmayı dört gözle bekliyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Dün, bugün ve yarın daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, büyük bir sevgi.. Kaynanacığım anneler günün kutlu olsun.

Dünyaya bir kere daha gelsen kimi seçerdin diye sorsalar ben kaynanamı seçerim derdim.  Anneler günün kutlu olsun kaynanacığım.

Kaynanalar gül gibidir yanımızda olmasa da kokusu asla bizi terk etmez. Dünyanın en güzel en iyi kaynanasına anneler günün kutlu olsun.

Kaynanacığım, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Anneler Günü’n kutlu olsun.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Aşkımın annesisin. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun kaynanacığım.

Kaynanacığım, bir günümde değil her günümdesin. Kaynanam olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun.

Her yanına gittiğimde bana özel hazırlıklar yapan bana özel davranan kocaman yürekli kaynanam. Eşimin annesi Anneler günün kutlu olsun.

Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kaynanam seni çok ama çok seviyorum. Anneler Günün Kutlu Olsun biricik kaynanam.

Sohbetine doyum olmayan ve verdiği her öğütle hayatımı olumlu yönde şekillendirmemi sağlayan en değerlim kaynanam, anneler günün kutlu olsun.

Kaynanacığım, hafızamdaki en güzel, en hoş kelime Senin adındır. Sana her seslenişimde sevgim daha da çoğalıyor. Anneler Günü kutlu olsun.

Beni ben olduğum için seven ve beni her halimle kabul eden hoşgörü kalkanıyla beni hep koruyan ve kollayan değerli kaynanam anneler günü kutlu olsun.

Bizlere aile olma saadetini gösteren, sorunlarımızı çözen, üzüntülerimizi paylaşan, canım kayınvalidem anneler günün kutlu olsun.

En içten kahkahalarımın sahibi ve güldüğünde yüzünde bahar bahçeleri beliren kaynanam anneler günün kutlu olsun, iyi ki varsın ve iyi ki benim kaynanamsın.

Anne kelimesi bile yetiyor insana. Huzuru veriyor sevgiyi şefkati. Allah herkese senin gibi kaynana nasip etsin. Canım kaynanam Anneler günün kutlu olsun.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; kaynanam derdim canım kaynanam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Torunların biricik babaannesi benimse canım kayınvalidemsin. İyi ki benim kaynanam sevgi ve şefkat küpü canım kayınvalidemsin. Anneler günün kutlu olsun.

İyi ki benim kaynanamsın, bu beni dünyanın en şanslı insanı yaptığı gibi dünyanın en mutlu insanı olduğum gerçeğini de asla değiştirmiyor. Günün kutlu olsun kaynanam.

Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde gelinim deyişine ölürüm senin kaynanam. Anneler Günün Kutlu Olsun canım anneciğim.

Yeryüzündeki binlerce çiçek arasından en güzeli olan kaynanama, seni çok ama çok seviyorum. Bu anlamlı günde yanında olmak çok güzel. Anneler günün kutlu olsun kaynanacığım.

Çocuklarını 9 ay karnında, 9 yıl kucağında ve ömür boyu yüreğinde taşıyan aşkımızın annelerinin hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Tüm kaynanaların Anneler Günü kutlu olsun.

Kaynanalar çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Anneler günün kutlu olsun canım kaynanam.

Kendimi hep evimde annemin yanında gibi hissettiren, bana her zaman annem gibi destek veren ve beni evlatlarından hiç ayırt etmeyen değerli kaynanam anneler günün kutlu olsun.

İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Son Eklenenler

Çok Okunanlar

Takvim 2024 – KaçGün