Anasayfa » sevgiliye yazılacak en güzel » Romantik günaydın mesajları sevgiliye gunaydın sözleri aşk dolu günaydın kısa mesajları

Romantik günaydın mesajları sevgiliye gunaydın sözleri aşk dolu günaydın kısa mesajları

Romantik günaydın mesajları, sevgiliye olan aşkınızı ve ilginizi ifade etmenin harika bir yoludur. İşte sevgilinize gönderebileceğiniz bazı romantik günaydın mesajları:

  • Günaydın aşkım, güne başlamadan önce seni düşünmeden duramadım. Seni çok seviyorum.
  • Günaydın gülüşümün sebebi, güne başlamadan önce seni görmek istedim.
  • Günaydın hayatımın anlamı, seni düşünerek uyudum, seni düşünerek uyandım.
  • Günaydın aşkım, bu sabah uyandığımda ilk düşüncem sen oldun.
  • Günaydın sevgilim, bugün de seninle birlikte olmak için sabırsızlanıyorum.
  • Günaydın canım, seninle birlikte olduğum her gün bir rüya gibi.
  • Günaydın aşkım, bugün de benim için en güzel gün olacak çünkü sen varsın.

İçlerinde kısa ve uzun olanları bulunan bu güzel ve anlamı günaydın mesajları sabahları çevrenizdekilere iletebilirsiniz.

Günaydın, varlığıyla hayatı yaşamaya değer kılan kardeşim, hayırlı ve mutlu bir gün geçirmeni dilerim.

Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın.

Güneşin Doğduğu Yer Gözlerin Gibi Umut Verici, Gözlerine Her Baktığımda Umutlarım yeşeriyor Seninle Birtanem Günaydın.

Ellerimiz uzak olsada birbirinden, gönüllerimiz bir, şuan gözlerine bakamasam da güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın.

Günaydın gecenin kɑrɑnlığındɑ yolunu kɑybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vɑkti yɑpılɑn ve kɑbul olunɑn duɑm günɑydın.

Dostluklɑrın tükenmediği, sevgilerin ölmediği, gözyɑşlɑrının ɑkmɑdığı, gülücüklerin bitmediği en güzel sɑbɑhlɑr sizlerin olsun.

Huzur dolu günler, kalbinizdeki tüm güzellikler hayatınıza yansısın dostlɑr. Hayırlı günler.

Günaydın, dışlɑrı gülen kalpleri ɑğlɑyɑn arkadaşlarım.

Günaydın ve olur da görüşemezsek iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler.

Yeni Bir Güne Hayırlara vesile Olması Dilegiyle Uyandık. Tüm Dostlara GÜNAYDINLAR.

İlahi ben ya… Sabah sabah nedir bu bendeki pozitif enerji… Bende anlayamadım. Kahkaha atasım var. Çatıya çıkasım var. Komşumun camına taş atasım var. Önce ağlayıp sonra gülesim var. Ya aslında benim sana günaydın diyesim var. Günaydın.

Gözlerinizi bu sabah mucizelere açmanız dilegiyle, hayırlı günler dilerim.

Ettigin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, allene ve sevdiklerine mutluluk getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.

Pencerende Kuş Sesleri, Gök Yüzünde Güneşin Olsun, Bahçeli Bir Evin, Birde  Taptaze Çayın Olsun En Güzel Sabahlar Senin Olsun Günaydın…

Uykumdan Önce Işıldayan  Yıldızım, Uyanında Hayatıma Doğan Güneşim, Günün Aydın Olsun Günaydın…

Kuşlar Uyandı ilkin tüm neşesiyle söylediler şarkılarını, benim şarkım sen oldun  dilimde her sabah günaydın  günaydın…

Sabah Uyanıp Aynaya Baktığımda, Elimin Yüzümün Saçımın Güzelliğine Şükrettiğimde İyiki Seninim Diyorum Sevdiğim… Günaydın…

Yanlızlığımın Katili, Umutlarımın Cansuyu İyiki Varsın… Günün Aydın Olsun…

Seni İlk Tanıdığım Günkü Heyecanı Yaşıyorum Her Sabah Sana Uyandığımda. Günaydın Sevgilim

Allahın Rahmeti, Bereketi, Merhameti Üzerinize Olsun Gününüz Aydın Olsun Günaydın…

Bakmaya Kıyamadığın Bir Kahvaltı Hazırla Bu Sabah, En Güzel Kıyafetlerini Giy, Ümitlerini Misafir Et Sofrana Geleceğe Mutlu Bak Bugün, Günün Aydın Olsun…

Sensiz Uyanmak istemez Bedenim, Sensiz Nefes Almak istemez Hücrelerim ve Sensiz Yaşayamaz Bu Serserin, Günaydın Sevgilim..

Güneşin Doğduğu Yer Gözlerin Gibi Umut Verici, Gözlerine Her Baktığımda Umutlarım yeşeriyor Seninle Birtanem Günaydın..

beni yaşatan Umut, Umutlarımdaki Devrilmeyen Ağaçsın benim için, Rüyalarımda Bulduğum Elini Sımsıkı Tuttuğum Sevgilim Günaydın…

Şimdi Yanımda Olamasanda Adınla Başlıyorum Yeni Hayata, Yüzünü Görmesemde Hayalinle Yürüyorum Adını yazdığım Sokaklarda, Günaydın Sevgilim..

Bir Günüm Değil Bir Ömrüm Ol, Bugünüm Değil Yarınlarım Ol Birtanem Günaydın…

Gözlerimi Bugünde Senin için Açtım hayata, yarında Senin için Açılcak bunu Sakın unutma Günaydın prensesim…

günler Günleri Kovaladıkça, Ben Her Defasında Adınla Uyanacağım Bu Hayata, Seviyorum Seni Sakın Unutma! Günaydın…

Günlerimi Sensiz, Seni ise bensiz Bırakmam 🙂 Günaydın herşeyim…

 Bir Rüya Gördüm içinde Sen Varsın, Rüyaların içinde hiç bitmeyecek Rüyamsın Sevgilim Günaydın Meleğim…

Bu Sabah tutamasamda Elini, Sabahın Erken Saatlerinde Göremesemde Güzel Gözlerini, Seviyorum Seni Sensiz Olmaz Unurma Bu Kelimelerimi, Günaydın Sevgilim 🙂

Sadece Rüyalarımda Değil, Gözlerimde yaşatıyorum Seni, Gözlerimde Olduğun için Rüyalarımdasın Sevgilim, Günaydın..

 

 

Seninle Hayat RĞya Gibi, Seninle Herşey Güzel Seninle Siyahın Anlamı var Seninle Beyazın Saflığı Var Seninle Bugünün Güneşi Var Günaydın herşeyim..

Sen Yanımda Olamasanda Bugünde Rüyamda yanımdaydın, Bugün Ellerini Tutamasamda Yarın Ellerinle Buluşacağım, Günaydın Birtanem.

Her Güzel Şey Mutlu Biter Ama Sen Bende Hiç Bitmeyeceksin Birtanem Günaydın…

 

 Adını Güneşe Yazsam Güneş Batmamak için And içer, Gözlerini yıldızlarla Paylaşsam Yıldızlar Kaymamak için Yemin Eder, ben Sana Yeminliyim Sevgilim Günaydın..

 Sensiz her Uyandığım Sabah Ölüm Gibi Gelir Bana, Hayalin Gelince Gözlerime Ozaman Cenneti yaşarım Sensizliğimde Günaydın Sevgilim Günüm Aydın Seninle..

Geçip Giden Günlere Değil Seninle Gelecek Yeni Günlere Hasretim Sevgilim, Günaydın Güneşim…

Sevgiyi Seninle, Yaşamayı Gözlerine, Gülmeyi Kalbine, Sıcaklığını Ellerine, Gülüşün ise Rüyalarımdaki Meleğin ta Kendisi Günaydın Sevgilim..

 

Her Güne Seninle Başlamak, Her Günü Seninle Bitirmek, Bir Ömrü Seninle Yaşamak Beni Ayakta Tutan Tek Amaç Sevgilim, Günaydın.

 

Bir gün daha başlıyor hayatımda, Kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği. 
Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte..

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyadınğım günlerdir sevgilim, günaydın sana.

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaysın hayatımın anlamı.

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heycanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana..

Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

Sensiz doğsada güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsakta, şimdi yanında olamasamda, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

Ellerimiz uzak olsada birbirinden, gönüllerimiz bir, şuan gözlerine bakamasamda güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim..

Günaydın Sevgilim Gün Aydınlık Seninle Günler Seninle Parlak Bugün ki Gibi Gün Seninle Güzel Sevgilim Günaydın…

Günler Seninle Başlar, Gözlerimi Açtığımda Yeni Bir Güne Seninle Uyanmanın Mutluluğunu yaşıyorum Sevgilim Günaydın..

Her Günüme Adını Yazdım Güneşimde Sen Olsun Yıldızımda Sensin Sevgilim Günaydınlar.
günaydın mesajları günaydın günaydın mesajı gunaydin mesajlari günaydın mesajları 2019 güzel günaydın mesajları yeni günaydın mesajı güzel günaydın mesajları 2019 günaydın mesajları

Yorum Yaz