Anasayfa » Hurda bakırın kilosu ne kadar

Hurda bakırın kilosu ne kadar

Hurda Bakır Fiyatları

 

Bakırın Kilosu Nasıl Yükselir?

LME ve Dolar

Hurda bakırın kilosu Londra Metal Borsasında belirlenen bakır fiyatlarına göre oluşturulmaktadır. Bir başka ifade ile hurda bakırın kg fiyatı, arz-talep ekonomi yasalarına göre borsada belirlenen bakır fiyatlarından fiyat farkı eksiltilerek belirlenmektedir. Ek olarak bakırın kilosu Londra Metal Borsasında belirlendiği için ülkemizdeki bakır fiyatları döviz kuru ile ilgilidir.

SAF Hali

Tüketici olarak alacağınız hurda bakır fiyatlarını etkileyen unsurlardan birtaneside hurda bakırın saf halde olup olmamasıdır. Bakır birçok alanda farklı ihtiyaçlar için kullanıldığından hurda konumuna geçtiğinde de genellikle saf halde bulunmaz. Çeşitli ürünlerde, kablolarda veya endüstriyel amaçlarla farklı malzemelerin içerisinde kullanılmaktadır.

Bu nedenle bakır içeren malzemelerde bakırın ayrıştırılması gerekmektedir. Bir başka ifade ile satılan bakır hurdaları için ekstra işçiliğe ihtiyaç duyulabilir. Örneğin, kabloların içerisindeki bakırı çıkarmak için dış kısımda bulunan plastik kaplamanın soyulması gerekir. Bir başka örnekte ise hurdaların bazı durumlarda kesilmesi veya sökülmemesi gerekmektedir. Bu tarz uygulamalarda ekstra işçilik, maliyet ve zaman söz konusu olduğundan hurdanız için alacağınız bakırın kilo fiyatı değişmektedir..

TÜR

Hurda bakırın türü, bakırın kg fiyatını değiştiren bir başka unsurdur. Bakırın kilosu kaç para diyorsanız cevap olarak tek bir fiyat verilemez. Örneğin, kabloların soyulması ile elde edilen bakır, soyma bakır fiyatı üzerinden, karışık ve kalitesiz durumda olan bakır, kırkambar bakır fiyatı üzerinden değerlendirilir.

KALİTE

Hurda bakırın kalitesi, hurdanın fiyatını etkileyen bir diğer unsurdur. Yüksek kalitede olan bakır hurdaları parlak ve canlı bir renge sahiptir. Örneğin, kabloların soyulması ile elde edilen bakır oldukça kalitelidir ve soyulmuş bakır fiyatları üzerinden değerlendirilir.

Fakat kabloların içerisindeki bakırı çıkarmak için kabloların yakılması, bakırın kararmasına parlak ve canlı rengini kaybetmesine neden olur. Böylelikle kalitesi düşen bakır, kırkambar bakır türüne dahil edilir ve yanmış bakır fiyatı üzerinden değerlendirilir.

TONAJ

Hurda bakırın kilo fiyatı hurdanın tonajına bağlı olarak farklılık gösterir. Başka bir ifade ile hurdaların yüksek tonajda olması hurdanın birim fiyatını en yüksek seviyelere çıkarmaktadır. Bir nevi sürümden kazanmak gibi…

KONUM

Bakırın kilosu kaç tl? Bu sorunun cevabını etkileyen unsurlardan biride hurdanın bulunduğu konumdur. Hurdanın kolay ulaşılabilir bir konumda olması, hurdacı firmasına veya geri dönüşüm merkezine olan yakınlığı daha az maliyet ve zaman tasarrufu sağlayacağı için hurda bakırın kilosunun kaç lira olacağını etkileyebilmektedir.

Anlık Bakır Fiyatları Nasıl Oluşur?

Sunduğumuz anlık bakır fiyatları firmamız tarafından;

dikkate alınarak oluşturulmaktadır. Hurda fiyatları konusunda anlık değişimler tüm hurdacılar tarafından dikkate alınmalı ve doğru bir ticaret için güncel bakır fiyatları tüketicilere sunulmalıdır.

Mertsan Hurda olarak takip ettiğimiz verilerdeki olası değişimleri anlık olarak hurda bakır fiyatlarına yansıtıyoruz. Çünkü işletmelerin ve tüketicilerin doğru hurda fiyatları almaları, hurdaların değerinde satılması ve güvenli bir ticaret için olmazsa olmazdır..

Genel tüketici sorgularına baktığımızda;

gibi onlarca hurda bakır fiyatı merak edilmekte olup bu sorgulara en iyi şekilde cevap verebilmek ve hurda sektörüne değer katabilmek adına azami gayret gösteriyoruz.

Bakır KG Fiyatı 

Bakırın kilo fiyatı içeriğimizde belirttiğimiz gibi birçok faktöre bağlı olarak değişebilmektedir. Satmak istediğiniz hurda bakır çeşitlerinde uygulanacak işçilik, bu faktörlerden biridir. Gerek hurdanın kolay ulaşılabilir bir konumda olması gerekse söküm, kesim veya nakliye gibi ekstra uygulamalara ihtiyaç duyması hurdanız için alacağınız fiyatı belirleyicidir.

Bu açıdan düşünüldüğünde satmak istediğiniz hurdanın fotoğraflarını firmamıza ileterek yaklaşık teklifler, belirli tonajın üzerindeki hurdalar için ücretsiz keşif talep ederek net teklifleri alabilirsiniz.

yaklaşık fiyat teklifleri için,

bize iletmeniz halinde hurdanız için net veya yaklaşık olarak bir fiyat teklifi oluşturabiliriz. Bu konuda WhatsApp ve MAİL üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Soyma Bakır Fiyatı

Soyma bakır, kablolardan plastik kısmın endüstriyel makineler aracılığı ile soyularak elde edilen bakır türüdür. Aynı zamanda hurda bakır çeşitleri içerisinde en yüksek fiyata sahip olan bakır türü diyebiliriz.

Soyma bakır fiyatının, diğer bakır çeşitlerine göre daha yüksek değere sahip olmasının nedeni çıkarılan bakırın kaliteli, lekesiz, parlak ve canlı rengini korumasıdır. Hurda bakırın, kararmış, parlak ve canlı rengini korumaması durumunda ise soyulmuş bakır fiyatı üzerinden değil kırkambar bakır fiyatı üzerinden değerlendirilmektedir.

Hurda Lama Bakır Fiyatı

Lama bakır olarak bilinen bakır türü 3 çeşitte üretilen ve yüksek akımlı ortamlarda, düşük voltaj dağıtımında, trafolarda, elektrik panolarında, topraklamalarda, baz istasyonlarında, şalt istasyonlarında, telefon santrallerinde, yüksek voltajın kullanıldığı ticari ve sanayi binalarında veya iletkenliğin istenildiği her ortamda kullanılmaktadır. Lama bakır hurdası kullanım alanlarının genellikle sanayi tipi olması sebebiyle hurda durumuna geçmesi genellikle sanayi alanlarında olmaktadır.

Bu nedenle hurda lama bakır fiyatı için daha çok kurumsal ağırlıklı hizmet verdiğimizi söyleyebiliriz. Kurumsal düzeyde ihtiyacınız olabilecek tüm hurdacı hizmetleri için İstanbul genelinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Kırkambar Bakır Fiyatı

Kırkambar bakır hurdası, soyma bakır olarak değerlendirilmeyen, soyma bakır hurdasına nazaran, rengi atmış, belirli kısımları kararmış, mat görünümlü ve daha düşük kalitede ki hurda bakır çeşididir.

Kırkambar bakır fiyatı, soyma bakıra oranla daha düşük kalitede olduğu için fiyat olarak daha düşüktür. Kırkambar bakır fiyatları konusunda ister direkt arayarak ister WhatsApp destek hattımızdan anlık bakır fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda WhatsApp aracılığı ile kırkambar bakır hurdanızın fotoğrafını gönderebilir ve kabala fiyat desteği alabilirsiniz.

Hurda %98 Külçe Bakır Fiyatı

%98 Külçe bakır hurdası, adından da anlaşılacağı üzere %98 saflık oranına sahiptir. Bakır gümüşten sonra elektriği en iyi ileten metal olması sebebiyle bugün ülkemizde ve dünya genelinde endüstride çok önemli bir yere sahiptir. Birçok kullanım alanın olması sebebiyle yüksek oranda ki saflık değerlerine sahip olan bakır, külçe olarak ta satılmaktadır.

Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm olarak; bütün hurda bakır çeşitlerinde hızlı hizmet ve adresten alım gerçekleştiriyoruz.

Antigron Kırma Bakır Fiyatı

Antigron kablo; diğer bir adı NYM kablodur ve genellikle nemli koşullarda / iç mekanlarda tercih edilmektedir. Bir kaç teli bulunmaktadır. Pvc bazlı, özel termoplastik yalıtkanlı alçak gerilim kablolarıdır.  Antigron kırma bakır fiyatı ( antigron kablo hurda fiyatı ) için hurdanızın fotoğrafını whatsapp üzerinden firmamıza gönderebilir ve anlık olarak güncel hurda fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Müşterilerimize daha yüksek antigron hurda kablo fiyatları sunmak için minimum kâr oranlarımız ile tekliflendirme yapıyoruz. Bugüne kadar birçok hurda kablo ve diğer hurda bakır alımları şeffaflık içerisinde yaparak tonlarca hurda bakırı geri dönüşüme kazandırdık.

TTR Kırma Bakır Fiyatı

TTR hurda kablo, elektrik iletiminde kullanılan birçok kablo çeşidinden sadece birisidir. TTR olarak tabir edilen kablolar, çok sayıda ince bakırın bir araya getirilerek pvc kaplanması ile oluşturulan iletkenlerin, pvc kılıf ile bir araya getirilerek, aralarının pvc dolgu ile doldurulmasıdır.

Diğer hurda bakır türlerinde olduğu gibi TTR kırma bakır hurdalarının alımında da sürümden kazanmayı tercih ederek müşterilerimize en iyi hurda bakır fiyatlarını sunuyoruz.

Hurda Bakır Talaşı

Hurda bakır talaşı, frezeleme ve taşlama gibi metal işlemlerinden sonra oluşmaktadır. Bakır talaşları, metalin traş veya kesilmesiyle oluşur ve daha sonra geri dönüşüm için toplanır. Yine endüstri alanında sıkça rastladığımız hurda bakır talaşı fiyatlarında en doğru fiyat tekliflerini sunuyoruz.

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda bakır fiyatları, hurda sektöründe çok önemli bir yer tutar. Geri dönüşümü %100 olarak yapılabilen bakırın hurda fiyatı belirlenirken birçok değişken söz konusu olmakta. Bu başlığımız  ile bakır fiyatlarını ve fiyatları belirleyen değişkenleri hızlıca takip edebilirsiniz.

Öncelik hurda bakır nedir detaylarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Hurda Bakır Nedir ?

Rengi kızıl olan ve en çok kullanım alanına sahip madenlerden biri olan bakır, üretimde kolay bir malzeme olmasından dolayı çok eski çağlardan beridir kullanılagelmiş bir maddedir.

Isıyı ve elektriği en iyi ileten element olmasından dolayı ısınma, soğutma ve elektrik sektörlerinde sıkça bakırdan faydalanılmaktadır. Diğer yandan bakırın paslanmaz özellikte olması, kaplama alanında da sıkça başvurulan bir malzeme olmasına neden olmuştur.

Bakırın kilosu ülkemizde ve dünya genelinde yurtdışındaki borsaya göre belirlendiği için ülkemizdeki hurda bakır fiyatı döviz kuruna bağlı olarak değişim göstermektedir.

Başka bir deyişle borsa ve dolardaki olası değişimler ile anlık bakır fiyatları değişebilmektedir. Bu nedenle günlük bakır fiyatları yakından takip edilerek bakırın kg fiyatından maksimum kazanç sağlayabilirsiniz.

Hurdacı sitesi olarak takip ettiğimiz borsa ve sektör verileri ile 7/24 güncel hurda fiyatları sunuyoruz. Bu içeriğimizde soyma bakır, lama bakır, külçe bakır, antigron kırma bakır, ttr kırma bakır, bakır talaşı ve kırkambar bakır fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Listede yer alan hurda bakır fiyatları referans fiyatlardır. Hurdanızın durumu, kalitesi, konumu ve tonajı gibi faktörler alacağınız hurda bakır fiyatını değiştirecektir.

Bakır Hurda Fiyatı

Hurda Bakır Fiyatları — Güncelleme 04.12.2021     KG FİYATI
Hurda Soyma Bakır Fiyatı
Kg Fiyatı: 90,00 TL
Hurda Lama Bakır Fiyatı
Kg Fiyatı: 90,00 TL
Hurda Antkron Kırma ( Kalın Kırma ) Fiyatı
Kg Fiyatı: 90,00 TL
Hurda TTR Kırma ( İnce Kırma ) Fiyatı
Kg Fiyatı: 90,00 TL
Hurda Külçe Bakır %98 Fiyatı
Kg Fiyatı: 83,00 TL
Hurda Bakır Talaşı Fiyatı
Kg Fiyatı: 84,00 TL
Hurda Kırkambar Kırma Bakır Fiyatı
Kg Fiyatı: 81,00 TL
Hurda Kırkambar Bakır ( Bobin, Yanık Boru ) Fiyatı
Kg Fiyatı: 81,00 TL
Hurda Kızıl Parça Rg5 (Dişli ,Yatak,Burç vb.) Fiyatı
Kg Fiyatı: 80,00 TL
Hurda Kızıl Talaşı RG5 Fiyatı
Kg Fiyatı: 75,00 TL

Bakırın Kilosu Nasıl Yükselir?

Bakırın kilosu; lme ve dolar, durumu, tür, kalite, tonaj, konum, LME ve Dolar’a göre değişmektedir.

Hurda bakırın kilosu Londra Metal Borsasında belirlenen bakır fiyatlarına göre oluşturulmaktadır. Bir başka ifade ile hurda bakırın kg fiyatı, arz-talep ekonomi yasalarına göre borsada belirlenen bakır fiyatlarından fiyat farkı eksiltilerek belirlenmektedir. Ek olarak bakırın kilosu Londra Metal Borsasında belirlendiği için ülkemizdeki bakır fiyatları döviz kuru ile ilgilidir.

SAF Hali

Tüketici olarak alacağınız hurda bakır fiyatlarını etkileyen unsurlardan bir tanesi de hurda bakırın saf halde olup olmamasıdır. Bakır birçok alanda farklı ihtiyaçlar için kullanıldığından hurda konumuna geçtiğinde de genellikle saf halde bulunmaz. Çeşitli ürünlerde, kablolarda veya endüstriyel amaçlarla farklı malzemelerin içerisinde kullanılmaktadır.

Bu nedenle bakır içeren malzemelerde bakırın ayrıştırılması gerekmektedir. Bir başka ifade ile satılan bakır hurdaları için ekstra işçiliğe ihtiyaç duyulabilir. Örneğin, kabloların içerisindeki bakırı çıkarmak için dış kısımda bulunan plastik kaplamanın soyulması gerekir. Bir başka örnekte ise hurdaların bazı durumlarda kesilmesi veya sökülmemesi gerekmektedir. Bu tarz uygulamalarda ekstra işçilik, maliyet ve zaman söz konusu olduğundan hurdanız için alacağınız bakırın kilo fiyatı değişmektedir..

TÜR
Hurda bakırın türü, bakırın kg fiyatını değiştiren bir başka unsurdur. Bakırın kilosu kaç para diyorsanız cevap olarak tek bir fiyat verilemez. Örneğin, kabloların soyulması ile elde edilen bakır, soyma bakır fiyatı üzerinden, karışık ve kalitesiz durumda olan bakır, kırkambar bakır fiyatı üzerinden değerlendirilir.

KALİTE
Hurda bakırın kalitesi, hurdanın fiyatını etkileyen bir diğer unsurdur. Yüksek kalitede olan bakır hurdaları parlak ve canlı bir renge sahiptir. Örneğin, kabloların soyulması ile elde edilen bakır oldukça kalitelidir ve soyulmuş bakır fiyatları üzerinden değerlendirilir.

Fakat kabloların içerisindeki bakırı çıkarmak için kabloların yakılması, bakırın kararmasına parlak ve canlı rengini kaybetmesine neden olur. Böylelikle kalitesi düşen bakır, kırkambar bakır türüne dahil edilir ve yanmış bakır fiyatı üzerinden değerlendirilir.

TONAJ
Hurda bakırın kilo fiyatı hurdanın tonajına bağlı olarak farklılık gösterir. Başka bir ifade ile hurdaların yüksek tonajda olması hurdanın birim fiyatını en yüksek seviyelere çıkarmaktadır. Bir nevi sürümden kazanmak gibi.

KONUM
Bakırın kilosu kaç tl? Bu sorunun cevabını etkileyen unsurlardan biride hurdanın bulunduğu konumdur. Hurdanın kolay ulaşılabilir bir konumda olması, hurdacı firmasına veya geri dönüşüm merkezine olan yakınlığı daha az maliyet ve zaman tasarrufu sağlayacağı için hurda bakırın kilosunun kaç lira olacağını etkileyebilmektedir.

Anlık Bakır Fiyatları Nasıl Oluşur?

Sunduğumuz anlık bakır fiyatları firmamız tarafından;

dikkate alınarak oluşturulmaktadır. Hurda fiyatları konusunda anlık değişimler tüm hurdacılar tarafından dikkate alınmalı ve doğru bir ticaret için güncel bakır fiyatları tüketicilere sunulmalıdır.

Hurdacı sitesi olarak takip ettiğimiz verilerdeki olası değişimleri anlık olarak hurda bakır fiyatlarına yansıtıyoruz. Çünkü işletmelerin ve tüketicilerin doğru hurda fiyatları almaları, hurdaların değerinde satılması ve güvenli bir ticaret için olmazsa olmazdır.

Genel tüketici sorgularına baktığımızda;

gibi onlarca hurda bakır fiyatı merak edilmekte olup bu sorgulara en iyi şekilde cevap verebilmek ve hurda sektörüne değer katabilmek adına azami gayret gösteriyoruz.

Bakır KG Fiyatı
Bakırın kilo fiyatı içeriğimizde belirttiğimiz gibi birçok faktöre bağlı olarak değişebilmektedir. Satmak istediğiniz hurda bakır çeşitlerinde uygulanacak işçilik, bu faktörlerden biridir. Gerek hurdanın kolay ulaşılabilir bir konumda olması gerekse söküm, kesim veya nakliye gibi ekstra uygulamalara ihtiyaç duyması hurdanız için alacağınız fiyatı belirleyicidir.

Bu açıdan düşünüldüğünde satmak istediğiniz hurdanın fotoğraflarını firmamıza ileterek yaklaşık teklifler, belirli tonajın üzerindeki hurdalar için ücretsiz keşif talep ederek net teklifleri alabilirsiniz.

yaklaşık fiyat teklifleri için,

bize iletmeniz halinde hurdanız için net veya yaklaşık olarak bir fiyat teklifi oluşturabiliriz. Bu konuda Tel no, WhatsApp ve MAİL üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Soyma Bakır Fiyatı
Soyma bakır, kablolardan plastik kısmın endüstriyel makineler aracılığı ile soyularak elde edilen bakır türüdür. Aynı zamanda hurda bakır çeşitleri içerisinde en yüksek fiyata sahip olan bakır türü diyebiliriz.

Soyma bakır fiyatının, diğer bakır çeşitlerine göre daha yüksek değere sahip olmasının nedeni çıkarılan bakırın kaliteli, lekesiz, parlak ve canlı rengini korumasıdır. Hurda bakırın, kararmış, parlak ve canlı rengini korumaması durumunda ise soyulmuş bakır fiyatı üzerinden değil kırkambar bakır fiyatı üzerinden değerlendirilmektedir.

Hurda Lama Bakır Fiyatı
Lama bakır olarak bilinen bakır türü 3 çeşitte üretilen ve yüksek akımlı ortamlarda, düşük voltaj dağıtımında, trafolarda, elektrik panolarında, topraklamalarda, baz istasyonlarında, şalt istasyonlarında, telefon santrallerinde, yüksek voltajın kullanıldığı ticari ve sanayi binalarında veya iletkenliğin istenildiği her ortamda kullanılmaktadır. Lama bakır hurdası kullanım alanlarının genellikle sanayi tipi olması sebebiyle hurda durumuna geçmesi genellikle sanayi alanlarında olmaktadır.

Bu nedenle hurda lama bakır fiyatı için daha çok kurumsal ağırlıklı hizmet verdiğimizi söyleyebiliriz. Kurumsal düzeyde ihtiyacınız olabilecek tüm hurdacı hizmetleri için İstanbul genelinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Kırkambar Bakır Fiyatı
Kırkambar bakır hurdası, soyma bakır olarak değerlendirilmeyen, soyma bakır hurdasına nazaran, rengi atmış, belirli kısımları kararmış, mat görünümlü ve daha düşük kalitede ki hurda bakır çeşididir.

Kırkambar bakır fiyatı, soyma bakıra oranla daha düşük kalitede olduğu için fiyat olarak daha düşüktür. Kırkambar bakır fiyatları konusunda ister direkt arayarak ister WhatsApp destek hattımızdan anlık bakır fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda WhatsApp aracılığı ile kırkambar bakır hurdanızın fotoğrafını gönderebilir ve kabala fiyat desteği alabilirsiniz.

Hurda %98 Külçe Bakır Fiyatı
%98 Külçe bakır hurdası, adından da anlaşılacağı üzere %98 saflık oranına sahiptir. Bakır gümüşten sonra elektriği en iyi ileten metal olması sebebiyle bugün ülkemizde ve dünya genelinde endüstride çok önemli bir yere sahiptir. Birçok kullanım alanın olması sebebiyle yüksek oranda ki saflık değerlerine sahip olan bakır, külçe olarak ta satılmaktadır.

Hurdacı Sitesi Geri Dönüşüm olarak; bütün hurda bakır çeşitlerinde hızlı hizmet ve adresten alım gerçekleştiriyoruz.

Antigron Kırma Bakır Fiyatı
Antigron kablo; diğer bir adı NYM kablodur ve genellikle nemli koşullarda / iç mekanlarda tercih edilmektedir. Bir kaç teli bulunmaktadır. Pvc bazlı, özel termoplastik yalıtkanlı alçak gerilim kablolarıdır. Antigron kırma bakır fiyatı ( antigron kablo hurda fiyatı ) için hurdanızın fotoğrafını whatsapp üzerinden firmamıza gönderebilir ve anlık olarak güncel hurda fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Müşterilerimize daha yüksek antigron hurda kablo fiyatları sunmak için minimum kâr oranlarımız ile tekliflendirme yapıyoruz. Bugüne kadar birçok hurda kablo ve diğer hurda bakır alımları şeffaflık içerisinde yaparak tonlarca hurda bakırı geri dönüşüme kazandırdık.

TTR Kırma Bakır Fiyatı
TTR hurda kablo, elektrik iletiminde kullanılan birçok kablo çeşidinden sadece birisidir. TTR olarak tabir edilen kablolar, çok sayıda ince bakırın bir araya getirilerek pvc kaplanması ile oluşturulan iletkenlerin, pvc kılıf ile bir araya getirilerek, aralarının pvc dolgu ile doldurulmasıdır.

Diğer hurda bakır türlerinde olduğu gibi TTR kırma bakır hurdalarının alımında da sürümden kazanmayı tercih ederek müşterilerimize en iyi hurda bakır fiyatlarını sunuyoruz.

Hurda Bakır Talaşı
Hurda bakır talaşı, frezeleme ve taşlama gibi metal işlemlerinden sonra oluşmaktadır. Bakır talaşları, metalin traş veya kesilmesiyle oluşur ve daha sonra geri dönüşüm için toplanır. Yine endüstri alanında sıkça rastladığımız hurda bakır talaşı fiyatlarında en doğru fiyat tekliflerini sunuyoruz.

Hurda Soyma Bakır Fiyatları

17. MAYIS 2022 GÜNCEL HURDA BAKIR FİYATLARI

Hurda soyma bakır fiyatları Borsa sürekli sabit kalmamakla beraber, her geçen gün Hurda soyma bakır fiyatları değişiklik göstermektedir. Her gün hurda soyma bakır fiyatlarında güncel fiyatlar oluşturulmaktadır. Hurda soyma bakır fiyatlarımız için hurdalarınızın miktarını da görmemiz önemlidir. Hurdalarınızın miktarına göre de fiyatlar değişiklik gösterebilir. Hurda soyma bakır fiyatları konusunda firmamız ile iletişime geçebilir ve günlük olarak değişiklik gösteren fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hurda bakır fiyatı

Hurda bakır, parlak bir görüntüye sahip olan ve kablosundan temizlenen bakır çeşidine denilmektedir. Hurda soyma bakır, sektörün en değerli ve tercih edilir malzemelerinden bir tanesidir. Çok fazla tercih edilmesinin sebeplerinden biri iletken olmasından kaynaklanmaktadır. Hurda soyma bakır, geri dönüşüm için kullanılmakta olup, ekonomiye katkısı inanılmaz büyüktür. Firmamız hurda soyma bakırlarınızı en yüksek fiyat ile almaktadır. Sizlere en yüksek fiyat garantisini vermekte olup hizmetimize en iyi şekilde devam etmekteyiz.

Firmamızda bulunan ekiplerimiz bizlerle iletişime geçtiğiniz de hurda soyma bakırlarınızı gelip yerinizden kısa bir süre içerisinde teslim alacaklardır. Hurda soyma bakır nedir konusu hakkında siz değerli okurlarımıza bilgiler verdik. Şimdi ise hurda çeşitlerinden bahsetmek istiyoruz. O halde yazımızın devamını okumaya ne dersiniz?

Soyma bakır fiyatları 

Bakır çok eski zamanlardan beri kullanılan malzemelerdendir. Aynı zamanda bakır, alüminyum ve pirinç imalatının yapımında da kullanılmaktadır. Şimdi sizlere hurda bakır çeşitlerinden bahsedeceğiz işte hurda bakır çeşitleri aşağıdaki gibidir

Hurda Yanık bakır fiyatları

Hurda soyma bakır satılırken dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Peki, hurda soyma bakır satılırken neye dikkat edilmeli? Hemen bu konuya açıklık getirelim. Öncelikle hurda satımının gerçekleşmesi için geri dönüşüm yapan, kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veren hurdacı bulmalısınız. Önemli olan ilk husus budur. Hurda olan soyma bakırınızı satmak istediğinizde seçeceğiniz firma, hurda soyma bakırını alması gerekmektedir. Çünkü her firma her malzemeyi almak zorunda değildir ve bazı firmalar hurda soyma bakırı almamaktadır.

 

Hurdalarınızın geri dönüşüme gideceğinden mutlaka emin olmalısınız. Aksi halde, birçok hurdacı alınan hurda eşyaları başka hurdalara da satabilmekte ve şekilde kazanç sağlamaktadır. Soyma bakır hurdası satarken değerinde satmanız çok gerekmektedir. Firmamız sizlere en iyi fiyat garantisini sunmakta olup kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Firmamızdan fiyat almadan, hurda soyma bakırlarınızı satmayın. Hurda satarken bir diğer dikkat etmeniz gereken nakliyat işlemleridir. Hurdalarınızı firmaya teslim edebilmek için sizin hurdanızı firmaya götürmeniz ya da firmanın evinize gelip hurdalarınızı almak gibi şık bulunmaktadır. Siz hurdanızı firmaya kendiniz götürürseniz nakliyat işlemi sizin cebinizden çıkacaktır. Fakat nakliye firması, hurda eşyaları almaya gelir ise ücretsiz bir şekilde nakliye işlemini gerçekleştirmektedir. Kaliteli bir yapıya sahip olan hurdacı firmaları nakliyat işlemini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Firmamız sizlerin memnuniyetini sağlamak için nakliye işlemlerini ücretsiz bir şekilde sağlamaktadır. Sizin yapmanız gereken tek şey firmamıza iletişim numarasından ulaşıp adresinizi vermeniz olacaktır. Asla sizin yorulmanıza müsaade etmeyeceğiz. Siz adresinizi verdikten yarım saat sonra ekibimizde bulunan profesyonel kişiler, adresinize kadar gelip soyma bakır malzemenizi teslim alacaklardır. Sizlere hizmetimizi en iyi şekilde vereceğimizden şüpheniz olmasın. Ekiplerimiz malzemeleri teslim aldığında, sizlere nakit olarak ödeme gerçekleştireceklerdir. Hurda soyma bakırlarınız bulunuyor ve güvenilir bir firma arıyorsanız bizimle kısa bir süre içerisinde iletişime geçebilirsiniz.

Hurda bakır alan yerler

Hurda bakır alan yerler olarak size 24 saat adresten en yüksek fiyatlar ile hurda bakır alım hizmeti sunuyoruz. sizde hurda bakırlarınız daha yüksek fiyatlar ile hurda bakır alan yerler arıyorsanız hemen bizi arayın size adresten hurda alım hizmeti sunalım. üstelik Türkiye genelinde her tonajda hurda bakır alımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız size en yakın hurdacı firmasından araç göndermek için artık bir telefon kadar yakında sizde hemen bizi arayın size 24 saat hurdacı hizmeti verelim.

hurda bakır fiyatı borsa tarafından belirlenmekte ve asla sabit durmamaktadır. firmamız bu konu hakkın da her zaman sizlere detaylı bilgi vermektedir. sizler de güncel hurda bakır fiyatları için hemen bizimle iletişime geçin..

 

Hurda Bakırın Kilosu Ne Kadar ?

Hurda bakır İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan ilçelerden bir tanesi olan İstanbul, aynı isimle bir göle sahiptir ve bu gölün çevresinde konumlanmıştır. Birçok insanın ikamet ettiği bu bölge, kaynak kullanımı konusunda ön planda yer alan İstanbul ilçelerinden bir tanesidir. Kaynak kullanımının fazla olması, bu ilçe özelinde geri dönüşüm hizmetlerinin yapılması gerektiğini zorunlu kılmaktadır. Geri dönüşümün kaynak tasarrufunun sağlanabilmesini mümkün kılması, hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerinin bu ilçe kapsamında önemli bir konumda olmasını sağlamaktadır.

İstanbul ilçesi kapsamında profesyonel bir şekilde hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetleri veren Hurda bakır , ilçenin atıklardan arındırılmasını mümkün kılmakta, bu sayede ilçede ikamet eden insanlar refah bir yaşantı içerisinde olmaktadır. Bilindiği üzere hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerinin alt başlıkları oldukça fazladır ve bu hizmetlerin tamamı ülke ekonomisine ve ekosisteme önemli katkılar sunmaktadır. Bu bağlamda Hurda bakır tarafından verilen hizmetin oldukça mühim olduğunu söylemek mümkündür. İlçe genelinde yer alan hurdaların toplanması, ayrıştırılması ve geri dönüşüm merkezlerine gönderilmesi gibi hizmetler, Küçükçekmece hurdacılık kapsamında sunulan hizmetlerden birkaçı olarak karşımı çıkmaktadır.

 2021 Hurda bakır fiyatları

Hurdacılık kapsamında oldukça kaliteli hizmet veren ve İstanbul’un refaha ulaşmasına destekte bulunan  müşterilerle iş birliği içerisinde olmakta ve müşterilerinin kendilerine güven duymasını mümkün kılmaktadır. Bilindiği üzere hurdacılık sektörü içerisinde yer alan firmaların güvenirlik ilkesine sahip olması gerekmektedir. Çünkü güvenirliğin olması, müşterilerin ellerinde bulunan hurdaları gönül rahatlığı ilke bu firmalara satmasını olanaklı hale getirmektedir.

 

Güvenirlik temelinde hareket eden  hurda olarak nitelenen birçok ürünü temin etmekte ve bu ürünlerin geri dönüştürülmesini mümkün kılmaktadır. Bilindiği üzere Türkiye’de hurdacılık oldukça önemsenen hizmet dallarından bir tanesidir. Birçok insan, uzun yıllardır hurdacılık sektörü içerisinde yer almakta ve bu sayede gelir elde etmektedir. Bilhassa son zamanlarda hurdacılığın profesyonelleşmesi, geri dönüşüm hizmetlerinin artmasına ve geri dönüşüm neticesinde kaynak tüketiminde tasarrufu sağlanmasına olanak tanımaktadır. Bu bağlamda tarafından verilen hizmetler, oldukça önemli bir konumda yer almakta olup verilen hizmet ile birlikte Küçükçekmece ilçesinde hurdaların toplanması ve ilçenin atıklardan temizlenmesi sağlanmaktadır.

Hurda lama bakır fiyatı

Hurda bakır fiyatı hizmetleri kapsamına giren başlıkların oldukça fazla olduğunu söylemek mümkündür. Çünkü hurdacılık sektörü, iş tanımı bağlamında oldukça geniş bir sektördür. Verilen hizmetler ile ilgili genel olarak şu şekilde bir sıralama yapılması mümkündür:

⦁ İstanbul ilçesi kapsamında hurda alım-satımlarının gerçekleştirilmesi.
⦁ Hurdaların uzman bir ekip ile birlikte fiyatlandırma çalışmalarının yapılması.
⦁ Evlerden hurda alım hizmetlerinin gerçekleştirilmesi.
⦁ İnşaat alanları, üretim fabrikaları vb. alanların hurdalardan temizlenmesi.
⦁ Bina yıkımlarının gerçekleştirilmesi ve yıkım sonrasında açığa çıkan hurdaların profesyonel bir şekilde toplanması.
⦁ Toplanan hurdaların ayrıştırma çalışmalarının yapılması
⦁ Hurdaların geri dönüşüm merkezlerine gönderilerek geri dönüşüm işlemlerinin yapılması.

Bu ve bunun gibi alanlarda hizmet veren  hizmet dahilinde ilçede bulunan kaynakların tasarruflu bir şekilde kullanılmasını mümkün kılmaktadır. Kullanım süreleri dolmuş olan ürünlerin hurda olarak nitelendirilerek geri dönüştürülmesi, bu ürünlerin tekrar kullanılmasına olanak verdiği için Hurda Bakır Alanlar tarafından verilen hizmetin oldukça mühim olduğunu söylemek mümkündür.

Hurda Bakır Ne Kadar

Hurda olarak nitelendirilen ürünlerin bir hayli fazla olduğunu söylemek mümkündür. Bilindiği gibi her bir ürünün kullanım süresi bulunmakta, kullanım süreleri dolmuş olan ürünler ise hurda olarak nitelendirilmektedir. Hurdaların çeşitli işlemler ile birlikte geri dönüştürülüp tekrar kullanılması, gereksiz kaynak kullanımının önüne geçmekte, bu ise kaynakların korunmasını ve ham madde ithalatının azalmasını sağlamaktadır.

Hurda Bakır Alan fabrikalar

Hurda Bakır Alan Yerler birçok ürünü hurda olarak almakta ve bu hurdaların geri dönüştürülmesini mümkün kılmaktadır. Hurda olarak nitelendirilen oldukça fazla ürün bulunmaktadır. Hurda Bakır Alan Yerler kapsamında alınan ürünler ile ilgili şu şekilde bir sıralama yapılması mümkündür:

⦁ Bozuk, kırık ya da hasarlı beyaz eşyalar
⦁ Çeşitli nedenlerden ötürü hasar görmüş elektronik cihazlar
⦁ Ev eşyalarının tamamı
⦁ Demir
⦁ Kağıt ve karton
⦁ Konteyner
⦁ Nikel
⦁ Krom
⦁ Alüminyum
⦁ Bakır

Bu ve bunun gibi ürünlerin tamamı hurda olarak alınmaktadır. Ellerinde hurda bulunan müşteriler, firmanın internet sitesi üzerinde yer alan iletişim kanalları üzerinden firma yetkilileri ile iletişim kurup hurdalarını hızlı ve kolay bir şekilde satabilmektedir.

Hurda Bakır Alan hurdacı

Hurda Bakır Alan Firmalar ,İstanbul Avrupa Yakası’nda Avcılar ilçesi kapsamında profesyonel bir şekilde hizmet vermekte ve hurdacılık alanında verdiği hizmetler ile birlikte ön planda bulunmaktadır. İlçe kapsamında yer alan her türlü hurdanın toplanmasını mümkün kılansayede ilçenin atıklardan temizlenmesini olanaklı hale getirmektedir.

Hurdaların çeşitli alanlardan uygun araçlar ile toplanması ile işe başlayan firma, bu hurdaların ayrıştırılma ve sınıflandırma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Her bir adımda profesyonel bir şekilde hareket edilmesi kritik bir öneme sahiptir. Bu konuda özverili bir şekilde çalışan  hurdaların geri dönüştürülmesi için gereken işlem basamaklarını başarılı bir şekilde tamamlamaktadır. Bu sayede kısa sürede pek çok hurdanın geri dönüşüm işlemleri tamamlanmaktadır.

Hurda Bakır Alan firmalar

Hurda Bakır Alanlar hizmet türleri oldukça fazladır. Bu konu, verilen hizmetin kapsamını da ilgilendirdiği için hizmet türlerinin çok çeşitli olduğunu söylemek mümkündür. Verilen hizmetlerin kapsamı dahilinde aşağıdaki gibi hizmet türlerin bahsedilmesi olanaklıdır:

⦁ Evden hurda alımı ile birlikte var olan hurdalara kısa sürede ulaşılması mümkündür. Ellerinde var olan hurdaların satış işlemlerinin yapılmasını isteyen kişiler, firmanın internet sitesi üzerinde yer alan iletişim kanalları üzerinden firma yetkilileri ile iletişime geçmesi ve bu sayede ellerindeki hurdaların geri dönüştürülmesini mümkün kılması olanaklı bir durumdur. Bu konuda müşterilerin telefon ya da mail üzerinden firma yetkilileri iletişime geçmesi yeterlidir. Müşteri tarafından konum paylaşılmasının yapılması sonrasında kısa sürede konumda bulunan hurdaların alım işlemleri gerçekleştirilmektedir.

⦁ İnşaat alanları, üretim fabrikaları gibi yerlerdeki hurdalar kısa süre içerisinde ve uygun araçlar dahilinde alınmakta, bu sayede bu ürünlerin geri dönüştürülmesi sağlanmaktadır.

⦁ Hurdaların alım-satım işlemleri profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

⦁ Hurdalar üzerinde uzman ekip ile birlikte değerinde fiyatlandırma çalışmaları gerçekleştirilmektedir.,

kapsamında bulunan hurdacılık hizmet türlerinin yukarıdaki gibi olduğunu söylemek mümkündür.

Hurda soyma Bakır Alanlar

Bilhassa son zamanlarda oldukça önemli bir konuma erişen geri dönüşüm hizmetleri, kaynakların tasarruflu kullanılmasını mümkün kılmaktadır. Bilindiği üzere insan nüfusunda artış yaşanması nedeni ile yoğun bir şekilde kaynak kullanımı sağlanmakta, bu ise kaynakların hızlı bir şekilde tükenmesine neden olmaktadır. İleriki yıllarda bu durumun sorun yaratacağını söylemek abartılı bir cümle olmayacaktır. Fakat kaynakları idareli bir şekilde kullanmak mümkündür. Geri dönüşüm hizmetleri kapsamında kullanım süreleri dolmuş olan ürünler çeşitli işlemlerden geçirilmekte ve bu ürünlerin geri dönüştürülmesi mümkün kılınmaktadır.

Hurda , atıkların geri dönüştürülmesi konusunda İstanbul ilinin de hizmet vermekte ve bu bölgede yer alan hurdaların kısa sürede geri dönüştürülmesini olanaklı hale getirmektedir. Hurdaların geri dönüştürülmesi sayesinde bu bölgede ikamet eden kişiler temiz bir çevrede yaşama imkanı bulmaktadır. Bu nedenle verilen hizmetin oldukça önemli olduğunu söylemek mümkündür. Müşteriler ile iş birliği içerisinde bulunan refah seviyesi yüksek bir ilçe yaratmak için yoğun bir şekilde çalışmakta ve bu sayede doğaya büyük katkılar sunmaktadır.

Yorum Yaz