Anasayfa TELEVİZYON Recep ivedik 7 sinemalara çıkacak mı

Recep ivedik 7 sinemalara çıkacak mı

by kacgun

Recep İvedik 7 ne zaman çıkacak? Recep İvedik 7 fragmanı ve oyuncuları…

Recep İvedik 7 merakla bekleniyor. Recep İvedik serisi ilk olarak 22 Şubat 2008’de vizyona girmiş ve sırasıyla her film gişede hasılat rekorları kırmıştı. Başrolde Şahan Gökbakar’ın yer aldığı Recep İvedik 7’nin ne zaman vizyona gireceği merak ediliyor. İşte, tüm detaylarıyla Recep İvedik 7…

Recep İvedik 7 ne zaman çıkacak? Recep İvedik 7 nerede yayınlanacak? Yayın tarihi belli oldu

RECEP İVEDİK 7 NE ZAMAN ÇIKACAK?

2008 yılında ilk kez vizyona giren Recep İvedik serisinin yedinci filmi için Haziran ayında çekimler başlamıştı. Serinin diğer filmleri gibi, Recep İvedik 7’de de yönetmen koltuğuna Togan Gökbakar oturuyor. Recep İvedik 7 filmi, serinin diğer filmlerinden farklı olarak bu kez Disney Plus’ta yayınlanacak. Yayın tarihi ise 9 Aralık 2022 olarak belirlendi. Fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

RECEP İVEDİK 7’NİN KONUSU NE?

Recep İvedik 7’nin Disney Plus platformu üzerinden yayınlanacağı açıklanmasının ardından hayranlar tarafından en çok merak edilen soru ise filmin konusu oldu. Şehir hayatı ve ekonomik koşullar sebebiyle bunalan Recep İvedik, en yakın arkadaşı Nurullah’ı da peşinden sürükleyerek yeni bir maceraya atılır. Babaannesinden kendisine miras kalan köy evine giden Recep’i yeni maceralar beklemektedir.

RECEP İVEDİK 7 NEREDE ÇEKİLDİ?

Recep İvedik 7 filminin çekimleri Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde yapıldı.

RECEP İVEDİK 7 FİLMİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Şahan Gökbakar – Recep İvedik

Öznur Serçeler – Avukat Hanım

Nurullah Çelebi – Nurullah Sağlam

İrfan Kangı

Eray Türk

Selami Çalışkan

Murat Ergür

Recep İvedik 7 ne zaman çıkacak? Recep İvedik 7 fragmanı yayınlandı mı?

Recep İvedik 7 ne zaman çıkacak? (Yayın tarihi belli oldu)

 

Togan Gökbakar’ın yönetmenliğini, Şahan Gökbakar’ın başrolünü üstlendiği ‘Recep İvedik 7’ filminin yayın tarihi belli oldu.

Kadrosunda Öznur Serçeler, İrfan Kangı, Murat Ergür, Eray Türk ve Nurullah Çelebi gibi isimlerin yer aldığı ve Disney+’ta izleyici karşısına çıkacak olan Recep İvedik serisinin yeni filminin yayın tarihini Şahan Gökbakar duyurdu.

INSTAGRAM’DAN DUYURDU

Sosyal medya hesabından film afişini paylaşan Gökbakar, yayınladığı kareye “İşte beklenen gün… Kral geliyor. Ormanlar nasıl savunulurmuş herkes görecek” notunu düştü.

FİLMİN KONUSU

Gişe rekortmeni serinin yeni filminde, şehir hayatı ve ekonomik koşullardan bunalan Recep İvedik, en yakın arkadaşı Nurullah’ı da yanına alarak babaannesinden kendisine miras kalan köy evine gitmeye karar verir. Köy hayatının tadını çıkaracağı sırada, köye ve civar ormanlara zarar verecek büyük bir projenin varlığından haberdar olan Recep İvedik, köylülerle el ele vererek, bu projeye karşı heyecanlı ve komik bir maceraya atılacaktır.

Recep İvedik 7 ne zaman çıkacak? İşte filmden son gelişmeler

Recep İvedik 7 ne zaman çıkacak? İşte filmden son gelişmeler

Recep İvedik 7 için geri sayım başladı. Togan Gökbakar’ın yönettiği ve senaryosunu Şahan Gökbakar ile birlikte yazdığı, Başrollerinde Şahan Gökbakar, Öznur Serçeler ve Nurullah Çelebi’nin yer aldığı Recep İvedik 7, çekimlerin sona ermesinin ardından vizyona girecek. İşte, Recep İvedik 7’den son bilgiler…

2008 yılında ilk filmiyle sinemalarda izleyiciyle buluşan Recep İvedik serisinin son filmi için çekimler başladı.

2019 yılında gösterime giren serinin en güncel filmi Recep İvedik 6, 3,97 milyon kişi tarafından izlenmişti.

Recep İvedik 7 filminin de 2023 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Recep �vedik 7 sinemalarda ne zaman? Recep �vedik konusu nedir, sadece Disney'de mi olacak?

Yorumlar

Kaçıncı aydayız 04 ve 23 Nisan ne günü, bugün dünya ne günü: Şansını Dene Günü (Take a Chance Day), İmkansız Astronot (Doctor Who) Günü (Impossible Astronaut Day), Aşıklar Günü (Lover’s Day),

Son Eklenenler

Çok Okunanlar

Takvim 2024 – KaçGün