Anasayfa » aşk » Sürat Kargo Takip Sorgulama Nasıl Yapılır? Sürat Kargo Kargom Nerede ve Kargo Takip

Sürat Kargo Takip Sorgulama Nasıl Yapılır? Sürat Kargo Kargom Nerede ve Kargo Takip

Sürat kargo, ülkemizde faaliyet gösteren en bilindik kargo şirketlerinden birisidir. Peki sürat kargo takip nerden nasıl gerçekleştirilir?
Bundan tam 16 yıl öncе kurulan Sürat Kargo 2003 tarihindе kuruldu . Sеktörе girdiği sıralarda Türkiyе’dе bu işi yapan bazı dеv holdinglеr vardı. Bunlarla rеkabеt еdеn Sürat Kargo’nun Bugün 700’е yakın şubеsi vе 1600 araçlık dеv filosunun yanısıra 1100 üzеrindе mobil dağıtım alanı vе 5000’i aşkın pеrsonеli ilе Türkiyе vе dünyanın 228 ülkеsinе kargoları göndеriyor. Sürat Kargo’da kurumsal ya da bireysel diye ayırmadan tüm müşterilerinin gereksinimlerini onlardan önce düşünerek yeni teknolojiler ve hizmetler tasarlanıyor. Müşterilerinin kargo ve gönderilerini bir şekilde nasıl ve nerede olduğuna dair içlerine su serpiyor.Sürat Kargo’ya verilen kargoların ya da kargo bekleyenlerin rahat ve kolayca bakabilecekleri kargo sorgulama sayfası mevcuttur. Kargo için Sürat Kargo’yu seçenler ya da kargo bekleyenler bu ekrana girerek kargom nerede sorgulamasını çok basit bir şekilde yapabilmektedir.Sürat Kargo takip sayfasına nasıl ulaşılır

Öncelikle Sürat sayfa anasayfasını açmak yeterlidir. Bunun için bilgisayardan tarayıcıyı açmanız ve Sürat Kargo’nun sayfasına ulaşmanız gerekmektedir. Bu açtığınız sayfadan hemen karşınıza sırasıyla Gönderim Süresi hesapla, e-fatura, kargom nerede bağlantıları çıkmaktadır. Buradan elinizde bulunan gönderi nosunu kullanarak rahat bir şekilde sorgulama yapabilmektesiniz.  Kargom nerede? Bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfaya evrak takip nosunu ardından da güvenlik kodunu doğru doldurduktan sonra  karşınıza kargonuzun nerede hangi, şubede olduğu, hangi aktarma noktasına geldiğine varana kadar bilgi sahibi olabilmeniz mümkündür.
Sürat kargo kargo takibi adresi

Yorum Yaz