Beden dili ile bir erkeğin sizden hoşlandığını anlamanın yolları

Sizden hoşlandığını anlamanın yolları

Acaba benden hoşlanıyor mu yoksa hoşlanmıyor mu diye sürekli şüphe içinde kalıp içiniz içinizi yiyorsa ve bugüne kadar öğrendiğiniz ipuçları bile hala sağlam bir karara varmanızda etkili olamadıysa o zaman buradaki ipuçlarına kulak verin.

Beden dili mucizesiyle insan ilişkilerinde bir çok şeyi anlamak mümkün olduğu gibi yakınınızda bulunan erkeklerin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını da anlayabilirsiniz.

Peki beden dili ile bir erkek sizden hoşlanıyor mu nasıl anlayacaksınız?

Erkeklerin sözlerinden çok beden dilleri kendilerini ele vermelerini sağlıyor.

* Parmak uçları içeri dönük olarak karşınızda oturuyorsa fiziksel reaksiyona pek güvenmiyor olabilir. Onu oldukça fazla heyecanlandırıyorsunuz demektir. Bacaklarını sallıyorsa eğer heyecanını önlemeye çalışıyor.

* Onun bulunduğu ortama girdiğinizde yüzünde bir şaşkınlık varsa eğer size bakmaya hazırlanıyor olabilir. Erkek bakışlarıyla etkilemek için önce hazırlık yapar.

* Size 3 saniyeden daha fazla bakıyorsa eğer sizden hoşlandığına emin olabilirsiniz.

* Çarpık bir gülümsemenin yanında sizi inceleyen bakışlar atıyorsa bunun anlamı ‘şuanda aklımdan neler geçiyor bir bilsen‘ olabilir.

* Erkekler sevdiklerini kocaman gülümsemelerle karşılamayı tercih etmezler. Bu yönleriyle de bizden ayrılırlar. Ancak ateş bacayı sardığı zaman o kocaman gülümseme yüzlerinden eksik olmaz.

* Sizi gördüğü zaman yüzünüze doğru eğiliyorsa eğer bu içgüdüsel bir harekettir. Yüzünüze başını eğerek bakıyorsa sizi öpmek istiyordur.

* İlkel güdüler ayrıca bacaklarını açarak size dönük olarak durmasını sağlıyor. Bunun için ona kızmayın. Çünkü bu onun elinde olan bir şey değil. Ellerini cebine atması da aynı içgüdüyle yapılan bir başka hareket.

* Başka biriyle konuşurken bile omuzlarının size dönük olması size olan ilgisini gösterir. Bedeninin üst kısmı kimle konuşursa konuşsun size dönük olacaktır.

Yazar: kacgun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.