Anasayfa » dogumgunu » En güzel aşk sözleri ve aşk mesajları sevgiliye gönderin

En güzel aşk sözleri ve aşk mesajları sevgiliye gönderin

en guzel ask sozleri ve ask mesajlari sevgiliye gonderin

En güzel aşk sözleri ve sevgiliye söylenebilecek en yeni romantik aşk sözlerini, her alanda paylaşmanız için bir araya getirdik. Bu içeriğimizde en güzel sevgiliye aşk sözleri, etkileyici ve anlamlı aşk sözlerini bulabilirsiniz. Kısa, uzun ve resimli aşk sözlerini çok beğeneceğinizden emin olabilirsiniz.

Bir mesajda veya bir mektupta sevgilinize güzel sözler söylemek ve onu mutlu etmek istiyorsanız aşk sözlerini iyi bir biçimde bilmelisiniz.

Artık günümüzde mesaj göndermek için çok sayıda seçenek bulunuyor. Tek ihtiyacınız sevgilinize özel, duygularınıza tercüman olacak etkileyici aşk mesajları ise haberimiz tam size göre.

Sevgilisini mutlu edecek küçük sürprizler yapmak isteyenlere özel en güzel ve anlamlı aşk mesajları haberimizde. Sizin için derlediğimiz aşk sözlerinde her duyguya hitap edecek özel aşk mesajları mevcut. Dilediğiniz anlamlı sevgi sözcüğünü seçip aşkınıza anlam katın.

  • Seni her özlediğimde gökten bir yıldız eksilseydi gökyüzü kapkaranlık olurdu.
 • Seni sevdiğim kadar ibadet etseydim, cennette köşküm olurdu…

 • Şimdi daha iyi anlıyorum ki, nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, seni severken,sensiz olmak…

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin…

 • Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım… iyi geceler…
 • O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum.

 • Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı sende gördüm aşkım.
 • Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

 • Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

 • Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir… Bugün yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum!
 • Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin, sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin.

 • Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Unutma bir öpücük borçlusun bana.

Ey canımın sahibi Yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. (Mevlana)

Tek başıma değilim ben ve ümitsiz aşkım var.

Ya çok yanlış zamanda karşılaştık ya da hiç karşılaşmaması gereken iki insandık. Biz neydik bilmiyorum. Sevgili desem değil aşık desem değil bildiğin rastlantıydık işte, ondan öteye gidemedik.…

Duyuyorum sana dokunmanın ezikliğini ve düşünüyorum aşık olmanın rezilliğini inan yanındayken çekiyorum en çok hasretini!!

kalp midir insana sev diyen, yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek? Bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

Tut Elimden Aşkım Cesaretin Varmı Bakalım öLüm benim diğer adım..

Onunla kavga etmeyi, başkasıyla gülmeye değişmem.

Bir gülüşüne Bu Hayatımı feda Ederim .

“Yan yana” ayrı yazılır, biz hep “sımsıkı” olalımm

Eğer Dünyada Aşk Olmasaydı Kimsede Acıma Vicdan Duygusu Olmazdı.

Aşktan yana yaşadıklarımı bilseydin eğer, halen sevebiliyor oluşuma AŞIK olurdun… (Elif Şafak)

Aşkın nedemek olduğunu bilen tek insansın seni bu yüzden seviyorum

Yorum Yaz