Anasayfa YAŞAM Erkeklere kendimizi nasıl farkettirebiliriz? Bir erkeğe kendini farkettirmenin yolları

Erkeklere kendimizi nasıl farkettirebiliriz? Bir erkeğe kendini farkettirmenin yolları

by kacgun
Bir erkegi kendinize asik etmenin yolları

Bir erkeğin beni farketmesi için ne yapmalıyım?

Bir Erkeğe Kendini Fark Ettirmenin Yolları 

Kadınlar özellikle beğendikleri erkeği etkileme yolları konusunda şüpheye düşerler. Ne yapmak gerektiği konusunda kafaları karışık olan hanımlara yegane tavsiyemiz kendileri olmaları.

Pek çok yerde yer alan taktikleri karşınızdakine uygulamak farklı olduğunuzu göstermeyecektir. Önemli olan içinizden geldiği gibi davranıp karşınızdakini etkilemek.

Bunun için de doğal olun ve etkilemek istediğiniz kişiye en etkileyici bakışlarınızla bakın. Gerisi zaten gelecektir…

Erkeği 15 günde Elde Etmek

Her melek beyendiği bir erkeği elde etmek ister. Bazıları ufak bir bakışla onu etkilerken bazıları ağzıyla kuş tutsa kendine baktıramaz.

Ama kim olursanız olun erkeğin halatlarını kapmak zor olacaktır.

Beyendiğiniz bir erkek mi Var Gururu ve utancı boş verin ve okuyun şunları.

1.Adım

*Beyendiğiniz erkekle olan ortak bir arkadaşınızı bulmak bunu becerdiğiniz anda o arkadaşınızın erkeğinizin yanına gitmesini bekleyeceksiniz ve o anda hemen yanına gidiceksiniz emin olun arkadaşınız onu sizinle tanıştıracaktır.

*Ortak bir arkadaş bulamadınız mı? Ortak başka bir şey bulmalısınız.

Girdiğiniz bir ders,Gittiği bir kurs veya başka birşey ama onun olguğu ortamda oldukça emin olun onunla tanışacaksınız.

 • Hiç bir ortak noktanız yok!! Kolidorun ortasında masumca duruyor sizde aceleyle yürüyorsunuz. Çarpın!! evet hızlıca emin olun ardındaki özürlerden sonra ufak bir gülücük ve tanışma faslı

Erkeğimizle Tanıştık şimdi elde etmeye geçelim.

 1. gün

Her gün ki gibi karşılaştınız O size selam verdi sizde ona bir farklılık olmalı!!

değişik bir şey yapın. Tam selam Verecekken ayağınız burkuluversin yada çantanız düşüversin. Emin olun yardım etmek isteyecektir.

 1. gün

erkeğin kalbine giden yol miğdesinden geçer.

İş yerine ve ya okula giderken enfes bir şey yapın kek pasta çörek poğaça bir şekilde ona ikram edin. Emin Olun Bayılacak.

3.gün ona kendinizi düşündürttürün.

Yanına gidin Selam verin Biliyor musun? Aslında sana çok önemli bir şey söylemeliyim ama… işte..eee peki tamam söylüyorum .. Tam o sırada telefonunuz çalı versin yada bir arkadaşınız sizi çağrsın bir şekilde ayarlayın işte ve oradan uzaklaşın. bütün gün sizi düşünecek ve sizi gördüğü ilk fırsatta söyleyeceğiniz şeyi sorucak. Unuttum demeyin! aptal gözükmek istemeyiz değilmi ? Aslında zamanı olmadığını düşünüyorum.. Yada Boşver içimden gelince söylerim deyip tatlı tatlı gülümseyin

4.gün.

Kafasını allakk Bullak etmelisiniz.

sabah karşılaştığınızda mutlu daha sonrakinde hüzünlü bir dahaki karşılaşmada sinirli olun ne oldunu anlamayacak ama o dengesizlikte dengesini yitirip şaşkın şaşkın sizi takip edecektir.

5.gün

4 gün yaptınızı yapın

biraz kafa karıştırmaktan zarar gelmez…

6.gün

Yok olun..

Ortalıklarda görünmeyin telefonlarınızı kapattın evde uzun bir güzellik uykusuna yatın..

 1. gün

Hala ortalıklarda değilsiniz. sizi düşünüyor deli oluyor… haberiniz olsun

8.gün

ortaya çıkın.

sizi gördünde nerede olduğuzu soracaktır. Merakta Bırakmaya ne dersiniz.

Hiç ufak Bir İşim vardı demeniz yeterli olacaktır.

9.gün

telefonunuz onun yanında çalsın,.çalsın,çalsın,

ir telefon sapığı sizi arasın eğer dayanamayıp telefonunuzu isterse

Kaptınız İplerii… !!!!

10.gün

Onun yanındayken bir arkadaşınıza bu öğlen xxx cafeye gidelim diye randevu verin.

Cafeye gidin etrafa bakın onu orda görmeniz an meselesi olucak..

Yada yok o okadar meraklı değil diyorsanız

tellefonla konuşurken yanına doğru yürüyün

gelemezmisin? tek başınada cafe’ye gidilmezki tarzı şeyler söyleyin

teli kapattınızda kulak misafiriniz iş başında olucak ve randevu vericektir.

11.gün

Randevu vermedi..

pes etmek Yok

Yola devamYanına gidip sana yarın akşam bir süprizim var diyin..

ertesi akşam için ufak birşey planlayın. Oda ertesi akşama kadar kafasında öyle fanteziler kuracakki aklından çıkmayacaksınız..

randevu verdiyse harika..

Çıkma teklifi etmesi uzun sürmeyecek..

 1. gün

Çıkma teklifi etti.

sakın Utanayın her günki gibi olun o arkadaşlarının arasındayken ona yanağından bir öpücük verip onu övün göklere çıkıcak ama arkadaşları daha bilmiyorsa sakın böyle br hata yapmayın.

Çıkma teklifi etmedi.

Paçaları sıvadık artık .

Sevdiğinizi az az belli ediinn.

13.gün

Cafeden çıkıyorsunuz yağmurlu bir gün Onunla normal vedalaşırken kafanız kayı versin ve öpüşün inanın geri çekilmeyeksiniz ateşli bir öpücük olucak .

Çıkma teklifi etmedi mi?

Siz sevdiğinizi belli ettiğinizde oda eder ve iş tamam ama etmezse biraz daha kafasını karıştırın..

14.gün

ufak bir hediye verin.

hayatına bir şekilde renk katın ve onun vazgeçilmezi olun..!!

15.gün

sizden vaz geçemiyecek hale geldi ipler elinizde

Aşıkşınızzz aşık

ne mutlu sizee..! darısı meleklerimizin Başına

Erkeği Elde Etmenin Yolları

Erkeği Kendine Aşık Ettirmenin Yolları
Bir Erkeği Kendine Aşık Ettirmek

Doğallık
İçinden geldiği gibi hareket eden kadınlar daha doğal daha rahat bir görüntü çizerler. Moda diye kendinize yakışmayanı giymek yerine sizi en güzel gösteren giysileri tercih edin. Karşınızdakine fikirlerinizi açıkça söylemekten çekinmeyin. Kimse sizi düşüncelerinizden ötürü suçlayamaz. Sünepe görünmektense fikir sahibi olun. Olduğunuz gibi görünmek size avantaj sağlar.

İlk adım
Erkekler cesur kadınlardan hoşlandıklarını söyleseler de başlangıçta fazla atak davranmayın. Aşk kaçanı kovalar! Flörtü uzatınkendinizi biraz naza çekin peşinizden koşturun. Size olan ilgisini sürekli canlı tutun ama bunun dozunu iyi ayarlayın. Bırakın o size gelsin. Yavaş yavaş ilerleyin.

Bakışlar
Sadece çok güzel baktığı için bir erkeğe aşık olan kadınlar vardır. Erkekler de bakışlardan aynı ölçüde etkilenirler. Bakışlar çok şey söyleyebilir tek bir bakışla bir sürü şey ifade edilebilir. Bakışlarınızı konuşturun! Bakışlar bazı kritik anlara yön verebilir. Erkeğinizi bakışlarınızın etkisinde bırakın.

İlgi
Erkekler kendileriyle ilgilenilmesini severler. Arada bir pohpohlanmaya ihtiyaçları vardır. Ama bunun da dozunu iyi ayarlamalısınızyoksa çok geçmeden kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanmaya başlarlar. Hastayken ya da moralleri bozukken başkalarından göremeyecekleri kadar özel ilgi gösterin kendinizi vazgeçilmez kılın! Ama bu konuda ölçüyü kaçırmayın.

Pozitiflik
Herkes güleryüzlü ve olumlu düşünen insanlarla birlikte olmayı tercih eder. Hele erkekler..Onlar bir kadının daima fıkır fıkır kıkır kıkır olmasını ister. Karamsarlık bulaşıcı birşeydir ve kimse böyle tiplerle hayatını karartmak istemez. Hele erkekler…Gü lüp eğlenebilecekleri neşeli kadınlar dururken niye bir kadının dırdırlarıyla kaprisleriyle hayatlarını zehir etsinler ki?

Bakım
Kendisine özen göstermeyen bakımsız pis bir erkekle birlikte olmak ister misiniz? Aynı şekilde erkekler de bakımlı kadınlardan hoşlanırlar. Bakım çok önemli ve her zaman dikkat edilmesi gereken birşeydir. Temiz bir cilt bakımlı bir el mis gibi parlayan saçlar erkeklerin ilgisini çeker. Hiç makyaj yapmayan biri olsanız bile arada bir yapacağınız hafif bir makyaj size ışık verecektir. İzin verin de partneriniz sizi bazen değişik görsün. Farklı şeyler denemek hayata renk katar.

Gülümsemek
Güzel bakmak gibi güzel gülümsemek te çok önemlidir. Erkekler kadınların gülümseyişini seksi bulurlar. Abartıya gerek yok sürekli sırıtarak dolaşmaktan bahsetmiyoruz ama neşelenmeyi bilen esprili bir kadın her zaman çekicidir. Gülmenin seksiliğini kullanın.

Spor yapmak
Spor sağlıklı bir aktivite olduğu kadar bedeninizi forma sokan size enerji veren ve mutlu eden bir uğraştır. Spor yaptığınızda kendinizi daha dinç daha hafiflemiş daha güzel hissedersiniz ve bu ilişkinize yansır. Evde yapacağınız basit birkaç hareket ve haftada birkaç günlük bir yürüyüş bile mucizevi değişimler yaratır. Daha rahat ve pozitif bir insan olursunuz.

Giyim
Moda olanı değil kendinize en çok yakışanı giyin. Seksi olmak için ille de açık saçık kıyafetler giymek gerekmez tam aksine çok kapalı bir kılıkla daha da seksi görünebilirsiniz. Yeter ki kendinize güvenin ve üstünüzde en güzel duran kıyafetleri seçin. Kadınlar genellikle güzelliklerini hemcinslerine göstermek için giyinirler. Siz siz olun kadınlar için değil erkekler için giyinin.

YADA DAHA KISA

Çok hoşlandığımız bir erkeği kendinize nasıl bağlarsınız? İşte kadınların denediği ve başarılı olan öneriler; bir erkeği elde etmenin denenmiş yolları..

 • Onunla her istediğinde buluşmayın
 • Onun istediği yere değil de sizin istediğiniz yere gidin
 • Beraberlik için acele etmeyin
 • Bakımlı olun
 • Bildiğiniz konularda konuşun
 • Sürekli onu övücü şekilde konuşmayın arada ufak tefek eksikliklerini kızdırmadan söyleyin
 • Yaptığı sürprizler için teşekkür edin ve boynuna sarılın ancak sonrasında ‘şöyle olsaydı daha mı iyi olurdu’ diye sorular sorarak gelecek sefere daha iyisini beklediğinizi ima edin.
 • Parfümünüzü asla değiştirmeyin
 • Günlük raporlar vermeyin, hiçbir zaman hiçbir konuda bilgi vermeyin.
 • Yerli yersiz soru sormayın, her şey hakkında yorum yapmayın, fazla eleştirmeyin.
 • Sizi özleyecek zaman bırakın.
 • Sevgilinizi yerinde ve zamanında reddedin. Çok fazla veya çok az reddetmeyin. ‘Hayır’ demek yerine ama.. ile başlayan olumsuz cümleleri tercih edin.

Beden diliniz ile hoşlandığınızı fark ettirin

Hoşlandığınız kişiye, onu beğendiğinizi anlatmanızını en güzel yolu beden dilinizi kullanmaktan geçmektedir .

Biriyle flört etmek ve onun üzerinde etki sağlamak istiyorsanız, beden dilinizi devreye sokun. Saçınızlaoynayarak ya da bileğinizi göstererekona olumlu sinyaller gönderebilirsiniz.. Kur yapma esnasında vücut dili çok önemlidir. Çünkü hareketlerimiz, ne kadar çekici, seksi, istekli veya ümitsiz olduğumuzu sıkça belli eder.

Kur yaparken bazı sinyalleri bilerek ve isteyerek veririz ama bazılarını tamamen farkında olmadan karşımızdakine yollarız. Bu sinyalleri nasıl öğrendiğimiz hala kesinleşmiş değil ancak araştırmalar doğuştan olabileceğini gösteriyor. Bir kadının bakışları rakipleri karşısında avantaj sağlayabilir fakat erkekler daha çok onun ilişki yaşamaya uygun olup olmadığına dair verdiği sinyallerle ilgilenirler. Dikkatleri üzerinize çekebilmek için aşağıdaki önerilere kulak verin…

Saçınızı düzelterek başınızı arkaya atın
Bir kadının, hoşlandığı bir erkeğin karşısında farkında olmadan yapacağı ilk harekettir. Başınızı geriye doğru atarken bir yandan yüzünüze düşen saçlarınızı düzeltmek, ona nasıl göründüğünüzü önemsediğinizi gösterir. Aynı zamanda da, koltuk altınızın görünmesi, feromon hormonunun salgılanmasını sağlayacaktır.

İfadenizi sertleştirin ve dudaklarınızı ıslatın
Erkekler etli ve kalın dudaklardan çok hoşlanırlar ve gülmediğiniz zaman dudaklarınız daha da belirginleşir. Kadınlar cinsel olarak uyarıldıkları zaman; dudakları, göğüs uçları ve cinsel organları kan basıncından kızarır. İşte bu yüzden, erkekler kırmızı rujdan hoşlanırlar. Kadının dudakları kırmızı olduğunda, onu kendilerinin tahrik ettiklerini düşünür ve mutlu olurlar. (Cosmopolitan dergisi)

Omzunuzun üzerinden gülümseyin
Kalkmış bir omuz, kadın vücudunun yuvarlaklığını vurgular. Ona omzunuzun üzerinden bakın. Göz göze gelince, iki üç saniye bakmaya devam edin ve gözlerinizi kaçırın. Onunla ilgilendiğinizi göstermek için bu hareket yeterli olacaktır. Dikkatini çektiğinizdenemin olduğunuzda ise kaşlarınızı kaldırıp, bellibelirsiz gözlerinizi açarak gülümseyin ve verdiğiniz sinyallerin onun için olduğunu belli edin.

Belinizi bükün, kalçanızı çıkarın
Yapılan bilimsel araştırmalara göre, doğurgan kadınların beli, kalçalarının yüzde 70?ikadar oluyor. Bu klasik kum saati şeklinin, kadın vücudunun en çok dikkat çeken özelliğiolduğu tarih boyunca kanıtlandı. Eğer sizin vücut ölçüleriniz buna uygun değilse, siz de ayakta dururken; belinizi yana kırıp, kalçanızı çıkararak aynı görsel etkiyi yakalayabilirsiniz.

Yürürken kırıtın
Kadınların kalçaları erkeklerden daha geniş ve bacak araları daha açık olduğu için, yürürken yanlara doğru hareket eder ve kalçalarını daha çok vurgularlar. Erkekler böyle yürüyemezler ve dolayısıyla kırıtmayı da, kadın olmanın bir sembolü olarak görürler. Tabii bunu abartmayın. Aksi takdirde basit görünürsünüz.

Merak uyandırın
Erkekler, çantasını, kadının kişisel bir parçası olarak görür. Dolayısıyla, çantanızı onun yakınına koymak, onunla ilgilendiğinizi gösterecektir. Çantanızı bilerek onun önüne koyup, ona dokunmasını sağladığınız zaman ondan hoşlandığınızı, ancak çantanızı ondan uzaklaştırdığınızda da hoşlanmadığınızı düşünecektir.

Bileğinizi gösterin
İlgili bir kadın farkında olmadan bileğinin pürüzsüz olan iç kısmını karşısındaki erkeğe yavaş yavaş gösterirken, ilgisi arttıkça da iyice göstermeye başlayacaktır. Bu bölgedeki deri çok yumuşak ve pürüzsüz olduğu için, kadın vücudunun en erotik bölgesi olarak görülmüştür her zaman.

Usulca kendinize ve ona dokunun
Beynimiz, tutkularımızı belli edecek hareketleri farkında olmadan yapmamızı sağlar. Kadınların sinir uçları erkeklere göre daha güçlü olduğundan, dokunmaya karşı çok duyarlıdırlar. Eğer bir kadın ensesine, boynuna veya kalçalarına dokunuyorsa, karşısındaki erkeğe, onun da dokunabileceğini göstermeye çalışıyordur. Erkekler, bir kadının kendilerine yaklaşmasını, el, kol, omuz veya sırtlarına dokunulmasını çok seksi bulurlar.

Kadın ayakkabısını çıkarırsa…
Hoşlandığı erkekle flört etmek isteyen kadın, bu niyetini, gönderdiği sinyallerle belli eder. Örneğin karşılıklı otururken, ayakkabısını topuğundan çıkarıp sallamaya başlaması, ‘Seninle çok rahatım’ anlamına gelir.

Bir erkeği kendine aşık etmenin yolları neler diyorsanız

Bazı kadınlar erkekleri kendine hayran bırakan  bir etkileyiciliğe sahiptir. Peki onları bu kadar çekici ve etkileyici  yapan şey nedir? Peki bu etkileyicilik sizin de sonradan kazanabileceğiniz bir özellik midir? Elbette siz de o dayanılmaz çekiciliğe kavuşabilirsiniz. Böylelikle de bir erkeği kendine aşık etmenin yolları sizin için daha kolay aşılır bir hal gelecektir.

Bir erkegi kendinize asik etmenin yolları

Beyaz perdenin çiftleri

Hollywood filmlerine bir göz atalım:  Rüzgar Gibi Geçti’nin çapkını Rhett Butler kavgacı Scarlett O’Hara’ya tutulur. En ünlü müzikallerden biri olan Grease’de ise  utangaç Sandy sonunda Danny’i avucuna almayı başarır.
Jerry Maguire da aynı ismi taşıyan sinema filminde düşünceli bir kadın olan Dorothy’nin kendisi için en uygun kişi olduğuna karar verir.
Üç farklı kadın, üç farklı hikaye. Bu kadınları bu kadar farklı olmalarına karşın, sonunda aynı başarıyı yakalamalarına sebep olan şey nedir? Bu kadınlar aracılığıyla bir erkeği kendine aşık etmenin yollarını öğreneceğiz.

Bir erkeği kendine aşık etmenin yolları-1 : Geri planda durmak

İlgisiz ve umursamaz tavırların karşınızdaki erkekte size karşı ilgi uyandıracağı düşüncesi ne yazık ki kimi zaman bir yanılgıdır. Eğer bir erkeğe karşı gerçekten ilgiliyseniz, bunu ona göstermenizde bir sorun yoktur. Bırakın da sizin onu sevdiğinizin farkına varsın. Bu da demek değildir ki onu SMS, çağrı yağmuruna tutun, bir erkeği kendinize aşık etmenin yollarından biri ne yazık ki bu değil.
Zaman zaman ise onun dikkatinizle şaşırtmak etkili olacaktır. Sabahları atılan bir günaydın mesajıkimi zaman bir erkeği gün boyu sürekli atılan mesajlardan daha çok heyecanlandırır. Bedensel yakınlık konusunda da kendinizi geri çekmeniz size olan ilgiyi arttıracaktır.
Tavsiyemiz: Kendinizi olmadığınız gibi davranmak zorundaymış gibi hissetmeyin. Danny, Sandy’e olan aşkını Sandy tarzını, saçını ve görünüşünü değiştirmeden önce fark etmişti. Danny’i etkileyen daha çok onun utangaç fakat kararlı halleri olmuştu.

2- Kendine güven

Erkeklerin hoşlandığı kadın tipi genellikle hem hayattan hem de bir ilişkiden ne istediğini tarzda kadınlardır. Kararlı ve hedefini bilen kendine güvenli kadınlar erkekler üzerinde oldukça olumlu bir etki bırakırlar. Dış görünüşünüz hareketlerinize de yansısın, hayatınızdaki istekleriniz ve emellerinizle daha da uyumlu olsun.
Birisini etkilemek için normalde ilgilenmediğiniz şeylere ilgiliymiş gibi görünüp, kişiliğinizden ödün verip, olmadığınız biriymiş gibi davranmaya da çalışmamalısınız.
Tavsiyemiz: Bir erkeği kendinize aşık etmenin yollarından biri kişiliğinizden taviz vermemek ve fikirlerinizin arkasında durmaktır. Scarlett O’Hara  kendine güven saçan bir karakterdi. Scarlett ne istediğini ve hedefine ulaşmak için yapması gerekenin ne olduğunu biliyordu. Zaten Rhett’i etkileyen de buydu.

3- Destekleyici olmak

Gününün nasıl geçtiğini, halini hatırını sormak basit ama etkileyici bir jesttir. Onun tavsiye ettiği bir filmde ya da kitaptan neleri beğendiğinizi onunla paylaşın fakat daha önce de belirttiğimiz gibi kendinizi olmadınız bir biçimde yansıtmaya çalışmayın. Bir erkeği kendinize aşık etmenin yolları maalesef onun fikirlerini, zevklerini ve davranışlarını üzerinize almaktan geçmiyor.
Fakat eğer hoşlandığınız kişi zor bir dönemden geçiyorsa , ona destek olmanız onun gözünde sizi değerli bir hale getirecektir. Ona bu dönemi atlatacağına dair güven duyduğunuzu göstermek, gerektiğinde yaslanacağı bir omuz olmak, ona güvenmek de sizi onun gözünde yüceltecektir.
Tavsiyemiz: Kendinden şüphe duyduğu, kendine hiç güvenmediği anlarda Dorothy, Jerry’nin her zaman yanındaydı. İşte bu davranış Jerry’i Dorothy’e bağladı.

4 – Özel olmak

Sadece çekici kadınların erkeklerin kendilerine aşık edebildikleri söylentisi tamamen bir söylentiden ibarettir. Her ne kadar erkeklerin ve kadınların ilk etkilendikleri şey kişinin dış görünüşü de olsa bir erkeğin kalbini kazanmak o kadar da kolay değil. Kalp kazanmak daha fazla zaman ve emek isteyen, ruh güzelliği yaratıcılık, kişilik ve yerinde bir espri anlayışıyla gelişir.
Tavsiyemiz: Doğal olun ve kişiliğinizle etkileyin. Ona kim olduğunuzu ve aslında görünüşünüzün altında nasıl birinin yattığını gösterin. Kendiniz olun.

Erkek zayıf olan mıdır?

Bir erkeği kendine aşık etmenin yolları gerçekten bu kadar basit yürünebilir mi? Bir erkeğin kalbini kazanmak gerçekten de bu kadar kolay mıdır? Erkekler kolayca etkiniz altına alabileceğiniz zayıf cins midir? Fakat erkeklerin sevgilileri ve eşleri tarafından daha çok onaylanmaya kadınlardan daha çok ihtiyaç duydukları araştırmalarla da ortaya konmuş bir gerçektir. Bunun sebebi erkeklerin kişisel duygu ve düşüncelerinden erkek arkadaşlarına pek bahsetmemeleri ve bu türden özel konuları sadece eşleri ya da sevgilileriyle konuşmalarındandır. Kadınların ise genelde her şeyi konuşabildikleri ve onay aldıkları yakın arkadaş çevreleri vardır.
Tavsiyemiz: Bir erkeği kendine aşık etmenin yolları onları önemsediğiniz yerde kesişir. Ona gereksinim duyduğu ilgi ve alakayı gösterin. İdeal kadın ve erkek kavramları çok da gerçeklik içermediği için kişilere verdiğiniz ehemmiyet sizi ideal hale getirecektir. Yeri geldiğinde güven duyacağı bir omuz, yeri geldiğinde ona mantıklı yollar gösterecek bir danışman, yeri geldiğinde ise ona destek olacak bir dost ya da kendine güvenen bir kadın.

İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Son Eklenenler

Çok Okunanlar

Takvim 2024 – KaçGün