Anasayfa ASTROLOJİ Rüyada çok sıkışmak ve tuvalet bulamamak yorumu nedir, ne demektir ne anlama gelir

Rüyada çok sıkışmak ve tuvalet bulamamak yorumu nedir, ne demektir ne anlama gelir

by kacgun
ruyada kahve pisirmek bolge gundem gazetesi

Tuvalet bulamamak: Açıklama ihtiyacında olup dile getirilemeyen konuya işaret eder. Tuvalet kuyruğu varsa, kişi başkalarının ihtiyaçlarını kendisinden önde tutuyordur.

Tuvalet bulamamak
Rüyanızda sürekli tuvaleti arıyorsunuz ama bir türlü bulamıyor musunuz? O zaman sıcak yatağınızdan kalkıp tuvaletin yolunu tutmanın zamanı gelmiş demektir.
Tabi bu rüyanın tek anlamı bu değil. Eğer özel hayatınızın çok göz önünde olmasını sevmiyorsanız ya da kendinize ait bir yer ihtiyacı duyuyorsanız bu rüyaları sık sık görüyor olabilirsiniz.
Rüyada Tuvalet Görmek
Tabir 1: Hela görmek insanın kendi ailesinden kaynaklanan sıkıntılarına, rızık temini için çalışıp çabalamaya, eşiyle başbaşa kalmaya, malın stoklandığı depoya, dükkana;
Tuvalet yalnızlık evine, temizliğe, tefekkür etmeye ve rahatlığa;
Temiz tuvalet hanımının iyi hallerine, genişliği onun uyumulu ve itaatli oluşuna;
Pis ve dar tuvalet, karısının kendisinden nefret ediyor olmasına;
Lağının (tuvalet kuyusunun) taşma endişesi olmadan dolması eşinin halime olmasına,
Tuvalette mahzur kalmak vefat etmeye delalet eder.
( Tamamlayıcı tabir için Bakınız; Abdest Bozmak, Necaset, Sidik.)

Tabir 2:- Tuvalet bulamamak: Açıklama ihtiyacında olup dile getirilemeyen konuya işaret eder. Tuvalet kuyruğu varsa, kişi başkalarının ihtiyaçlarını kendisinden önde tutuyordur.
 
Seyid Süleyman rüya tabirine göre Tuvalet
Rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin aile halkının keder ve sıkıntılarına, çalışıp gayret göstermesine ve onların nafakalarını kısmasına delalet eder. Bazan tuvalet görmek, hanımıyla başbaşa kalmaya, gizli şeylerini bilen azad edilmiş cariyesine veya malım biriktirdiği deposuna ya da içerisinde malı bulunan dükkana delalet eder.
Tuvalet, rahatlık, fikir, temizlik ve yalnızlık evidir.
Rüyada tuvaletin taşması, rüya sahibinin hanımının hamile olduğuna veya bir hizmetçiye sahip olmasına delalet eder. Bazan bu rüya malın çokluğuna veya onun taşkınlığını gidermek için görülen ihtiyaca binaen mal sarfetmesine delalet eder.
Eğer tuvalet taşıp orada bulunan şeyleri pislemese ve kokusu da olmasa, rüya sahibi için hayırlı bir şeyin meydana çıkmasına, Bazen de maksadmm mümkün olmamasına delalet eder.
Taşan şeyden yediğini gören kimse, bağışladığı veya tasadduk ettiği şeyden döner. Yahut tekrar günah işlemeye başlar veyahut harap olan şeyi yer ve onun durumu: «Hediyesinden dönen, kusmuğunu yiyen gibidir.» hadis-i şerifince kustuğu şeyi yiyenin durumu gibi olur. Kusmak ise haram maldır.
Bazan tuvalet, kadınlara delalet eder. Eğer tuvalet geniş temiz ve kokusuz ise, onun hanımı iyi geçimlidir.
Tuvaletin temizliği hanımının iyi halli, genişliği ise, itaatkar oluşudur. Kokusunun azlığı ise, hanımının iyi olarak methedilmesidir.
 
Nablusi tabiri : Tuvalet : Rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin aile halkının keder ve sıkıntılarına, çalışıp gayret göstermesine ve onların nafakalarını kısmasına delalet eder. Tuvalet : Bazan tuvalet görmek, hanımıyla başbaşa kalmaya, gizli şeylerini bilen azad edilmiş cariyesine veya malım biriktirdiği deposuna ya da içerisinde malı bulunan dükkana delalet eder. Tuvalet : Tuvalet, rahatlık, fikir, temizlik ve yalnızlık evidir. Tuvaletin taşması : Rüyada tuvaletin taşması, rüya sahibinin hanımının hamile olduğuna veya bir hizmetçiye sahip olmasına delalet eder. Tuvalet : Bazan bu rüya malın çokluğuna veya onun taşkınlığını gidermek için görülen ihtiyaca binaen mal sarfetmesine delalet eder. Tuvaletin taşması : Eğer tuvalet taşıp orada bulunan şeyleri pislemese ve kokusu da olmasa, rüya sahibi için hayırlı bir şeyin meydana çıkmasına, Bazen de maksadmm mümkün olmamasına delalet eder. Lağum yemek : Taşan şeyden yediğini gören kimse, bağışladığı veya tasadduk ettiği şeyden döner. Yahut tekrar günah işlemeye başlar veyahut harap olan şeyi yer ve onun durumu: «Hediyesinden dönen, kusmuğunu yiyen gibidir.» hadis-i şerifince kustuğu şeyi yiyenin durumu gibi olur. Tuvalete kusmak : Kusmak ise haram maldır. Tuvalet : Bazan tuvalet, kadınlara delalet eder. Geniş temiz tuvalet : Eğer tuvalet geniş temiz ve kokusuz ise, onun hanımı iyi geçimlidir.Tuvaletin temizliği hanımının iyi halli, genişliği ise, itaatkar oluşudur. Kokusunun azlığı ise, hanımının iyi olarak methedilmesidir.

İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Kaçıncı aydayız 04 ve 23 Nisan ne günü, bugün dünya ne günü: Şansını Dene Günü (Take a Chance Day), İmkansız Astronot (Doctor Who) Günü (Impossible Astronaut Day), Aşıklar Günü (Lover’s Day),

Son Eklenenler

Çok Okunanlar

Takvim 2024 – KaçGün