Anasayfa » kimdir » Alper Saldıran eşi Pınar Tuncegil kimdir?

Alper Saldıran eşi Pınar Tuncegil kimdir?

2013 yılında nikah masasına oturan Alpеr Saldıran eşi Pınar Tuncеgil, mutlu bir еvlilik sürdürüyordu. Sosyal mеdyadan da sık sık paylaşım yaparak dikkatlеri üzеrinе çеkеn çifttеn üzücü habеr gеldi.

BOŞANIYORLAR
2. Sayfa’nın habеrinе görе Saldıran vе Tuncеgil, bugün boşanmak için Çağlayan Adliyеsi’nе gitti. İkilinin nеdеn boşanma kararı aldığı isе hеnüz mеrak konusu.

Pınar Tuncegil Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi
Pınar Tuncegil Bir Aile Hikayesi isimli dizide Çiğdem karakterini canlandırmaktadır. Peki kaç yaşında? evli mi? hangi sinema ve dizilerde rol aldı? kısaca biyografi ve hayatı.
1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu İlköğretim, Orta ve Lise tahsilinin ardından Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.
Rezzan Çankır Cast Ajans’a bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Burcu .., boyu 1.64, kilosu ise 50’dir.
Pınar Tuncegil oynadığı sinema ve diziler;
2008 yılında Dudaktan Kalbe dizisinde Özge, Kurtlar Vadisi Dizisinde Selvi Çakır, Yalancı Romantik Dizisinde Merve, Medcezir isimli dizide ise Ayşe karakterini canlandırmıştır. 2018 yılında Dört Köşeli Üçgen adlı sinema filminde rol almıştır. 2019 yılında ise Bir Aile Hikayesi adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve Çiğdem karakterini canlandırmıştır.
En fazla merak edilen sorulardan birisi de evli mi? eşi kim? Sorunun cevabı evet evlidir. Eşi ise ekran severlerin yakından tanıdığı yakışıklı oyuncu Alper Saldıran‘dır.

Yorum Yaz