Evlere mandal işi veren firmalar

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ekonomik sıkıntılar ve her gün artan masraflar karşısında zorlanan ailelerin imdadına evde çalışarak para kazandıran işler yetişmektedir. Ülkemizde binlerce insan evinde bu tarz ek işler yaparak para kazanmakta ve geçimini sağlamaktadır. Bu tür işler genellikle ev hanımları tarafından tercih edilmek ile birlikte vardiyalı çalışan erkekler tarafından da yapılmaktadır. Çocukların okul masrafları ve gündelik hayatın getirdiği masraflara yetişemeyen tek maaşlı çalışanlar bu veya bunun gibi paketleme iş aramaktadır. Başta İstanbul olmak üzere bir çok üretici firma ürettikleri mandallar için paketlemeci aramaktadır. Ev hanımlarının daha düşük ücret karşılığında çalışması ve sigorta, yemek ve yol masrafı gibi masraflarının olmaması bu iş için tercih edilmeleri sağlamaktadır. Evinde günde 5 – 6 saatini ayıran bir ev hanımı evde mandal paketleme işi yaparak asgari ücret miktarına yakın bir ücret kazanabilmektedir. Bu işi komşuları veya arkadaşları ile küçük guruplar halinde yapanların gelirleri daha da artmaktadır. Sizde bu iş için 3 – 5 kişilik grup oluşturursanız  daha kolay iş bulabilir bu sayede daha çok para kazanabilirsiniz.

 

Evde Mandal Paketleyerek 1. 500 Lira Kazanın

Evinizde oturduğunuz yerden sadece firmaların gönderdiği mandalları paketleyerek para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmalardan iş başvurusunda bulunmanız olacaktır. İş başvurunuzun kabul edilmesi için küçük gruplar oluşturanların daha avantajlı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Evde mandal paketleme işi başvurusu kabul edilenlere 50 bin ile 100 bin civarında mandal gönderilmektedir. Farklı renk ve ebatlardaki mandalları eşleştirerek istenilen adetlerde paketlemeniz gerekmektedir. Bu rakamlar ilk defa bu işi yapacak olanlar için çok yüksek gelebilir. Fakat 3 – 4 kişi için bu adetteki mandalları paketlemek çok da zor olmamaktadır. Aylık olarak bu adetler civarında yapacağınız mandal paketleme işi sayesinde 1. 500 lira civarında bir kazancınız olacaktır.

Evlere Ek iş Veren Firmalar Evinde Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Kişileri Arıyor. Evde Yapılacak İşlere Örnek Vermek Gerekirse, Nikah Şekeri Paketleme İşi, Altın Kutusu Yapımı, Davetiye Katlama İşi, Kağıt Torba Katlama İşi, Turşu Yapımı Diye Sıralanabilir.

Ev Hanımları Evdeki Boş Zamanlarında Aile Bütçesine Ek Kazanç Sağlamak İçin Evde Yapılacak Ek İş Veren Firmalardan İş Alırlar. Yine Evde Boş Zamanı Olan Emekliler Ve Öğrenciler İçin Evlere Ek İş Veren Firmalar Ve Esnaflar Bulunmaktadır. Firmalar Uygun Ücretler Karşılığında Evlere İş Vererek İşletme Maliyetini Düşürmekte, Evde Ek İş Arayanlar İse Ek Bir Kazanç Elde Etmektedir.

Evde Yapılacak İş Fikirleri Evlere Ek iş Veren FirmalarEvde Yapılacak Ek İşlere Örnekler

Hatipoğlu Tic. Ltd. Şti:
İstanbul İlinde Faaliyet Gösteren Firma Evlere Ek İş Olarak Mandal Ve Kutu Katlama İşi Vermektedir. Yapılacak İşleri Kargo İle Evinize Kadar Gönderip İşin Bitiminde Karşı Ödemeli Kargo İle Yapılan İşi Teslim Almakta Ve Hak Ettiğiniz Parayı Ödemektedir.

İstanbul İli Evlere Mandal İşi:
Kilogram Başına 10 TL, 100 Kilogramlık Bir Çuval Ve Mandal Makinesi Gönderilir.
Telefon: 0 543 748 63 26

Şekerleme Poşetlenme İşi
Şekerleme Üretimi Yapan Küçük İşletmeler İçin Paketleme Makineleri Bütçelerini Aştığı İçin Paketleme İşi İçin Evlere İş Vermektedirler. Şekerleme Poşetleme İşini Emekliler, Ev Hanımları Ve Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Öğrenciler Yapabilmektedir. Küçük İşletmeler Ürettikleri Şekerlemeleri Evinize Kadar Getirip, Poşetlenmiş Şekerlemeleri Evinizden Alırlar. İşleteler Poşet Yada Kilo Başına Ödeme Yapmaktadır.

Nikah Şekeri Paketle İşi
Düğün Sezonunun Başladığı Nisan Ayı İle Ekim Ayı Arasında Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Ek İş Arayanlara İhtiyaç Duyarlar.
Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Genellikle Tane Başı Ödeme Yapmaktadır, Bazı Firmalar Toplu Fiyat Verebilir. Firmalar Nikah Şekerlerini Ve Paketleri Görsel Bir Şekilde Süslemenizi İsteyecektir.

Evde Turşu Yapım İşi
Maharetli Ev Hanımları İçin Ek Kazanç Getiren Bir Diğer İş Fikri İse Evde Turşu Yapma İşidir. Özellikle Küçük Esnaflar Ev Yapımı Turşu Talebi Nedeniyle Ev Hanımlarına Turşu Yaptırmaktadır. Küçük Esnaflar, Yöresel Ürünleri Satışı Yapan İşletmeler Turşu Malzemelerini Ev Hanımlarına Teslim Edip Yapılan Turşu Başına Ödeme Yapmaktadır.

Davetiye Katlama İşi
Düğün Sezonunda Revaçta Olan Bir İş Olan Davetiye Katlama İşi Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenler İçin İdealdir. Düğünleri Organize Eden Firmalar Davetiyeleri Matbaalarda Bastırdıktan Sonra Katlanması Ve Zarflanması Gerekmektedir. Katladığınız Davetiye Başına Ücret Ödeyen Firmalar Ev Hanımlarına Ve Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenlere Davetiye Katlama İşi Vermektedir.

Kağıt Torba Katlama İşi
Bazı Mağazalar Ürünlerini Müşterilerine Kağıt Torbalar İçerisinde Sunarlar. Mağazalar Matbaalarda Bastırdıkları Üzerinde İsimlerinin Geçtiği Bu Süslü Kağıtları Katlamaları İçin Evlere Vermektedir. Evlerde Katlanıp Torba Haline Getirilen Kağıt Torba Katlama İşi Diğer Ek İşlere Göre Daha Zordur Ancak Kazancı Daha Fazladır.

Altın Kutusu Yapımı İşi
Altın Kutuları Matbaalarda Karton Üzerine Basılmakta, Basılan Bu Kutuları Büküp Şekil Verilmesi Gerekmektedir. Kuyumcular İçin Vazgeçilmez Olan Altın Kutuları Matbaalardan Teslim Aldıktan Sonra Evlere Kadar Teslim Edip Hazırlandıktan Sonra Yine Evlerden Teslim Almaktadır.
Sponsorlu Bağlantılar

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak
Küçük İşletmeler, Çalışan Sayısı Ellinin Altında Olan Ofis Ve Atölyeler Çalışanları İçin Öğle Yemeklerini Yaptırmak İçin Hazır Yemek Şirketleri Yerine Ev Hanımlarını Tercih Edebilmektedir. Yemek İçin Malzemeleri Evinize Kadar Getiren İşletmeler, Yemek Hazır Olduğunda Yine Evinizden Yapılan Yemeği Almaktadır. Hazır Yemek Şirketlerine Göre Daha Uygun Bir Maliyetle Çalışanlarına Ev Yemekleri Yeme Fırsatı Sunan İşletmeler Maharetli Ev Hanımları Aramaktadır.
Evlere İş Veren Firmalar Listesi
İstanbul Kartal Triko, Penye Ve Abiye Üzerine Boncuk İşleri:
Karlıktepe Mahallesi, Zekeriya Göçer İlköğretim Okulu Arkası Kartal İstanbul
Tel: 0 555 402 56 56
Tel: 0 534 394 33 75

İstanbul Hadımköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece Ve Esenyurt Civarında İkamet Edip Ekip Oluşturanlara (Ekip En Az 15 Kişi Olmalı) Pul Boncuk Ve Örgü Motif İşleri:
Telefon: 0 533 960 60 29
Telefon: 0 212 883 34 02

İstanbul Eyüp Oyuncak Montajı Ve Yapıştırma İşleri:
Oyuncak Parçalarının Birleştirilmesi İşidir. Yapılacak İşler Kargo İle Eviniz Kadar Gelir Ve Yine Kargo İle Yapılan İşler Teslim Edilir
İletişim Mail Adresi: kaderbertu@hotmail.com

İstanbul Bayrampaşa Ekiplere El İşi Ve Boncuk İşi:
İletişim:
Nihal Ertaş
Telefon Numarası: 0 212 613 62 34
Cep Telefonu: 0 534 622 55 60

İstanbul Kağıthane Gültepe Evlere Boncuk İşi:
Abiye İşinden Anlayan, Ekip Başları, Grup Oluşturabilenler İletişime Geçebilir.
Mail: guldanegumus@mynet.com
Telefon: 0 507 566 99 96

İstanbul Kartal İplik Temizleme Ve Boncuk İşi.
5-6 Kişilik Gruplara İş Veriliyor İletişim İçin Telefon Numarası: 0 534 329 49 67

Hatipoğlu Ticaret LTD. ŞTİ.
Ücretsiz Kargo İle İş Kapınıza Kadar Getirilip, Yine İşin Bitiminde Kapınızdan Alınır.
Vahap Ve Mehmet Hatipoğlu
Tel: 0 531 939 83 63

Sizde Evde Yapılacak Ek Bir İş Arıyorsanız Aşağıdaki Yorum Kısmından Ek İş Aradığınızı Belirterek, Ek İş Veren Firmaların Size Ulaşmasını Sağlayabilirsiniz.

Yazar: kacgun

1.405 thoughts on “Evlere mandal işi veren firmalar

  ZÜLFİYE

  (3 Aralık 2018 - 16:03)

  evde ek iş yapmak istiyorum ankarada yaşıyorum

  fatma uslu

  (3 Aralık 2018 - 13:48)

  istanbul da ikamet ediyorum grubum var ev de iş yapmak istiyoruz

   Anonim

   (12 Eylül 2019 - 05:10)

   Ben Hatay Antakya da oturuyorum koy anayazi mandal işi yapmak istiyorum

  Büşra

  (2 Aralık 2018 - 23:57)

  Bursada yurtta kalıyorum öğrenciyim. Tek kişiyim. Davetiye katlama mum dizme, etiket, paketleme,katlama yada benzeri işlere ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  Büşra

  (2 Aralık 2018 - 23:56)

  Bursada yurtta kalıyorum öğrenciyim. Davetiye katlama mum dizme yada benzeri işlere ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  fulya

  (2 Aralık 2018 - 14:35)

  ankaradayız. mutfak masrafları için ek iş yapmak istiyoruz. 4 kişiyiz el becerimize güveniriz. evde ek işi yapmak istiyoruzç

  Serap

  (2 Aralık 2018 - 13:44)

  Merhaba İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum.Dışarıda çalışma imkanım olmadığı için evde paketleme ya da katlama( davetiye,kagit torba vs. Olabilir) .Oldukça boş vaktim var.İki kişiyiz.Dönüş yaparsanız sevinirim.

  Yeter doğan

  (30 Kasım 2018 - 23:05)

  Merhaba ıstanbul esenyurt kiractayim evde mandal işi yapmak istiyorum

  Canan

  (29 Kasım 2018 - 20:42)

  Merhaba samsunda yaşıyorum evde yapabileceğim ek iş istiyorum imi kisiyiz

  Fatma

  (29 Kasım 2018 - 11:21)

  Merhaba izmir bornova da oturuyorum ev hanımım komşularım la birlikte evde is arıyoruz daha önce kemer örme ayakkabı süsü dikme vs gibi işler yaptık güvenerek gönderebilirsiniz istediğiniz zamanda teslim edilir itinaylaa

  Songül

  (29 Kasım 2018 - 10:28)

  Eskişehir de oturuyorum.Evde paketleme veya mandal işi yapmak istiyorum.

  Leman

  (29 Kasım 2018 - 10:26)

  Merhaba bende evde yapılabilecek iş arıyorum. Bu konuda geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. İyi günler

  Aysegul

  (28 Kasım 2018 - 22:21)

  Bursa da ikamet edıyorum el becerim var . Paketleme işi boncuk işleme gibi el becerisi gerektiren tum işler elimden geliyor.yonlendirme bekliyorum

  Ayşegül

  (28 Kasım 2018 - 17:33)

  4 kişilik ekibimiz var Ankara Sincan’da oturuyoruz mandal kürdan mum tesbih her işi yapabiliriz elimiz çok hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim saygilar

  Fatma geleş

  (28 Kasım 2018 - 03:15)

  İstanbul ümraniyede oturuyorum her türlü paketleme işleri yönlendirmenizi bekliyorum

  suna alper

  (27 Kasım 2018 - 21:30)

  Evde sarma paketleme isleri itinaile yapılır. Sincan Ankara

  Gülçin övünç

  (27 Kasım 2018 - 16:20)

  İstanbul küçükçekmece de oturuyorum. Evde 3 kişiyiZ. Paketleme katlama gibi her işe yatkınız . dönüş yaparsanız sevinirim. 05357474457

  Sadettin

  (27 Kasım 2018 - 15:40)

  Evde çakmak,mandal,kalem montajı , mum paketleme gibi işler arıyorum. Ümraniye de oturmaktayım.

  Büşra

  (27 Kasım 2018 - 15:13)

  Merhaba, 2 kişi çalışmak istiyoruz. Zamanımız çok bol ve elimiz hızlıdır. Osmangazi/Hüdevandigar’da ikamet ediyoruz. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Kutu katlama, boncuk dizme, kalem yapma, paketleme ya da zarf katlama işi yapabiliriz.

  Büşra

  (27 Kasım 2018 - 15:12)

  Merhaba, 2 kişi çalışmak istiyoruz, 3 kişi de olabilir. Zamanımız çok bol ve elimiz hızlıdır. Osmangazi/Hüdevandigar’da ikamet ediyoruz. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Kutu katlama, boncuk dizme, kalem yapma, paketleme ya da zarf katlama işi yapabiliriz.

  Elif Uyanık

  (27 Kasım 2018 - 14:33)

  Ankara beypazarinda yasıyorum evde ek is yapmak istiyorum paketleme işi boncuk isi hiç farketmez elim hızlı geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  Damla

  (27 Kasım 2018 - 07:52)

  Evde ek iş yapmak istiyorum ıstanbul esenyurttayim

  Öznur

  (27 Kasım 2018 - 02:55)

  Edirne merkez evde paketleme isi yapmak istiyorum

  Tuğba

  (26 Kasım 2018 - 16:37)

  İstanbul Üsküdar’da oturuyorum bu evde paketleme işine ihtiyacım var

  burcu

  (26 Kasım 2018 - 15:16)

  bandırmada oturuyorum.evde paketleme işi yapmak istiyorum

  Ebru

  (25 Kasım 2018 - 23:37)

  Büyükçekmece ahmediye oturuyorum evde paketleme iş yapmak istiyorum

  Firdes KARATAŞ

  (25 Kasım 2018 - 22:53)

  BURSA GEMLİK te oturuyorum bu işe benim çok ihtiyacım var biran önce dönerseniz çok sevinirim gurup kura bilirim lütfen acil ihtiyacım var döner misiniz lütfen

  ayten

  (25 Kasım 2018 - 20:51)

  samsun ilkadımda oturmaktayım ek olarak paketle işi aramaktayım 2 karı koca olarak yapmak istiyoruz yardımlarınız beklerım iletisim numara 054268519.. acil dönüş yapmanızı beklerim iyi günler dilerm …

  Cemre Kumaş

  (25 Kasım 2018 - 15:06)

  Samsun İlkadım da oturuyorum. Mandal ve Nikâh şekeri paketleme işi yaparım.. elim hızlıdır.

  İsa

  (25 Kasım 2018 - 00:00)

  Bayrampaşa/Yıldırım Mahallesi. 0553 674 40 ..

  Sevda

  (24 Kasım 2018 - 22:48)

  Sevda erden kayseri ise çok ihtiyacım var 400 tl 500 tl hiç önemli değil elim çok hızlıdır iki çocuğum var 050793952.. numaram lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim lutfen umutla bekliyorum

  Özay özel

  (24 Kasım 2018 - 22:14)

  Evde yapabileceğim ek işe ihtiyacım var Lüleburgaz da oturuyorum paketleme mandal işi olabilir bilgi alabilir miyim?

  Tuyan

  (24 Kasım 2018 - 17:48)

  İstanbul Gaziosmanpaşa da oturuyorum. 4 kişiyiz elimiz çabuktur. Her türlü paketleme işi yaparız bu işe çok ihtiyacımız var. Geri dönerseniz seviniriz 🙂

  Leyla

  (24 Kasım 2018 - 17:21)

  İstanbul Gaziosmanpaşa da oturuyorum. 4 kişiyiz her turlu paketleme isi olur elimiz cabuktur bu ise çok ihtiyacımız var donerseniz sevinirim.

  Sibel Şahin

  (24 Kasım 2018 - 01:33)

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Ekp olarak yapabilirz. Bu işe çok ihtiyacımız var. Ölümlü ya da olumsuz cevap yazarmısınız lütfen

  Hazal

  (24 Kasım 2018 - 01:10)

  Tokat/niksar da yaşıyorum. Yeni evliyim. İşe ihtiyacım var. Her türlü paketleme işini yaparım.

  Hazal

  (24 Kasım 2018 - 01:07)

  Tokat/niksar da yaşıyorum. 18 yaşındayım. Yeni evliyim. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  Şükrü kayhan

  (20 Kasım 2018 - 19:38)

  İzmirdeyim evde ek iş yapmak istiyorum. Etiket paketleme mandal işi yapmak istiyorum. 0532 2804208

  Sibel Şahin

  (20 Kasım 2018 - 19:04)

  Evde mandal paketleme işi yapmak istiyorum.bu işe çok ihtiyacım var .ekip olarak da yapabiliriz.

  bircan avluk

  (20 Kasım 2018 - 09:58)

  Adana seyhanda ikamet ediyorum 3 kişilik ekibimle evde paketleme işi yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız seviniriz

  Zehra Akın

  (19 Kasım 2018 - 16:59)

  Evde mandal davetiye vb gibi isleri yapabilrim.iskenderun HATAY

  Erdem

  (19 Kasım 2018 - 00:57)

  15 kişilik ev işleri yapan ekibim mevcuttur Kocaeli Cayırova dan işleriniz titizlikle yapılır günü gününe teslim edilir

  Erdem

  (19 Kasım 2018 - 00:19)

  15 kişilik bay bayan ekibim var iş imkanı sağlarsanız memnun olurum

  Neslihan

  (18 Kasım 2018 - 21:00)

  Paketleme işi istiyorum Hatay/Dörtyol

  Edan

  (17 Kasım 2018 - 22:25)

  Bu ise ihtiyacım var donerseniz cok memnun olurum

  Kubra

  (17 Kasım 2018 - 21:06)

  Evde paketleme işi arıyorum acil ulasabilirmisnz istanbul/ bagcilar

  Selin

  (17 Kasım 2018 - 20:27)

  Malatya yesilyurt ikametgah ediyorum el becerim vardır acil iş ihtiyacım bulunmaktadır

  Evin

  (17 Kasım 2018 - 11:32)

  Gaziantep de otuyorum evde ek ise çok ihtiyacım var pakitleme ne olursa yaparım yardımcı olursanız sevinirim

  elif

  (16 Kasım 2018 - 22:01)

  evde paketleme işi yapmak istiyorum istanbul ataşehir

  Gökçe

  (14 Kasım 2018 - 19:35)

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Teşekkürler

  Emine

  (14 Kasım 2018 - 17:54)

  Evde mandal isi yapmak istiyoruz istanbul tuzla yayla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.