Evlere mandal işi veren firmalar

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ekonomik sıkıntılar ve her gün artan masraflar karşısında zorlanan ailelerin imdadına evde çalışarak para kazandıran işler yetişmektedir. Ülkemizde binlerce insan evinde bu tarz ek işler yaparak para kazanmakta ve geçimini sağlamaktadır. Bu tür işler genellikle ev hanımları tarafından tercih edilmek ile birlikte vardiyalı çalışan erkekler tarafından da yapılmaktadır. Çocukların okul masrafları ve gündelik hayatın getirdiği masraflara yetişemeyen tek maaşlı çalışanlar bu veya bunun gibi paketleme iş aramaktadır. Başta İstanbul olmak üzere bir çok üretici firma ürettikleri mandallar için paketlemeci aramaktadır. Ev hanımlarının daha düşük ücret karşılığında çalışması ve sigorta, yemek ve yol masrafı gibi masraflarının olmaması bu iş için tercih edilmeleri sağlamaktadır. Evinde günde 5 – 6 saatini ayıran bir ev hanımı evde mandal paketleme işi yaparak asgari ücret miktarına yakın bir ücret kazanabilmektedir. Bu işi komşuları veya arkadaşları ile küçük guruplar halinde yapanların gelirleri daha da artmaktadır. Sizde bu iş için 3 – 5 kişilik grup oluşturursanız  daha kolay iş bulabilir bu sayede daha çok para kazanabilirsiniz.

 

Evde Mandal Paketleyerek 1. 500 Lira Kazanın

Evinizde oturduğunuz yerden sadece firmaların gönderdiği mandalları paketleyerek para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmalardan iş başvurusunda bulunmanız olacaktır. İş başvurunuzun kabul edilmesi için küçük gruplar oluşturanların daha avantajlı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Evde mandal paketleme işi başvurusu kabul edilenlere 50 bin ile 100 bin civarında mandal gönderilmektedir. Farklı renk ve ebatlardaki mandalları eşleştirerek istenilen adetlerde paketlemeniz gerekmektedir. Bu rakamlar ilk defa bu işi yapacak olanlar için çok yüksek gelebilir. Fakat 3 – 4 kişi için bu adetteki mandalları paketlemek çok da zor olmamaktadır. Aylık olarak bu adetler civarında yapacağınız mandal paketleme işi sayesinde 1. 500 lira civarında bir kazancınız olacaktır.

Evlere Ek iş Veren Firmalar Evinde Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Kişileri Arıyor. Evde Yapılacak İşlere Örnek Vermek Gerekirse, Nikah Şekeri Paketleme İşi, Altın Kutusu Yapımı, Davetiye Katlama İşi, Kağıt Torba Katlama İşi, Turşu Yapımı Diye Sıralanabilir.

Ev Hanımları Evdeki Boş Zamanlarında Aile Bütçesine Ek Kazanç Sağlamak İçin Evde Yapılacak Ek İş Veren Firmalardan İş Alırlar. Yine Evde Boş Zamanı Olan Emekliler Ve Öğrenciler İçin Evlere Ek İş Veren Firmalar Ve Esnaflar Bulunmaktadır. Firmalar Uygun Ücretler Karşılığında Evlere İş Vererek İşletme Maliyetini Düşürmekte, Evde Ek İş Arayanlar İse Ek Bir Kazanç Elde Etmektedir.

Evde Yapılacak İş Fikirleri Evlere Ek iş Veren FirmalarEvde Yapılacak Ek İşlere Örnekler

Hatipoğlu Tic. Ltd. Şti:
İstanbul İlinde Faaliyet Gösteren Firma Evlere Ek İş Olarak Mandal Ve Kutu Katlama İşi Vermektedir. Yapılacak İşleri Kargo İle Evinize Kadar Gönderip İşin Bitiminde Karşı Ödemeli Kargo İle Yapılan İşi Teslim Almakta Ve Hak Ettiğiniz Parayı Ödemektedir.

İstanbul İli Evlere Mandal İşi:
Kilogram Başına 10 TL, 100 Kilogramlık Bir Çuval Ve Mandal Makinesi Gönderilir.
Telefon: 0 543 748 63 26

Şekerleme Poşetlenme İşi
Şekerleme Üretimi Yapan Küçük İşletmeler İçin Paketleme Makineleri Bütçelerini Aştığı İçin Paketleme İşi İçin Evlere İş Vermektedirler. Şekerleme Poşetleme İşini Emekliler, Ev Hanımları Ve Ek Gelir Elde Etmek İsteyen Öğrenciler Yapabilmektedir. Küçük İşletmeler Ürettikleri Şekerlemeleri Evinize Kadar Getirip, Poşetlenmiş Şekerlemeleri Evinizden Alırlar. İşleteler Poşet Yada Kilo Başına Ödeme Yapmaktadır.

Nikah Şekeri Paketle İşi
Düğün Sezonunun Başladığı Nisan Ayı İle Ekim Ayı Arasında Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Ek İş Arayanlara İhtiyaç Duyarlar.
Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Genellikle Tane Başı Ödeme Yapmaktadır, Bazı Firmalar Toplu Fiyat Verebilir. Firmalar Nikah Şekerlerini Ve Paketleri Görsel Bir Şekilde Süslemenizi İsteyecektir.

Evde Turşu Yapım İşi
Maharetli Ev Hanımları İçin Ek Kazanç Getiren Bir Diğer İş Fikri İse Evde Turşu Yapma İşidir. Özellikle Küçük Esnaflar Ev Yapımı Turşu Talebi Nedeniyle Ev Hanımlarına Turşu Yaptırmaktadır. Küçük Esnaflar, Yöresel Ürünleri Satışı Yapan İşletmeler Turşu Malzemelerini Ev Hanımlarına Teslim Edip Yapılan Turşu Başına Ödeme Yapmaktadır.

Davetiye Katlama İşi
Düğün Sezonunda Revaçta Olan Bir İş Olan Davetiye Katlama İşi Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenler İçin İdealdir. Düğünleri Organize Eden Firmalar Davetiyeleri Matbaalarda Bastırdıktan Sonra Katlanması Ve Zarflanması Gerekmektedir. Katladığınız Davetiye Başına Ücret Ödeyen Firmalar Ev Hanımlarına Ve Evde Ek Gelir Elde Etmek İsteyenlere Davetiye Katlama İşi Vermektedir.

Kağıt Torba Katlama İşi
Bazı Mağazalar Ürünlerini Müşterilerine Kağıt Torbalar İçerisinde Sunarlar. Mağazalar Matbaalarda Bastırdıkları Üzerinde İsimlerinin Geçtiği Bu Süslü Kağıtları Katlamaları İçin Evlere Vermektedir. Evlerde Katlanıp Torba Haline Getirilen Kağıt Torba Katlama İşi Diğer Ek İşlere Göre Daha Zordur Ancak Kazancı Daha Fazladır.

Altın Kutusu Yapımı İşi
Altın Kutuları Matbaalarda Karton Üzerine Basılmakta, Basılan Bu Kutuları Büküp Şekil Verilmesi Gerekmektedir. Kuyumcular İçin Vazgeçilmez Olan Altın Kutuları Matbaalardan Teslim Aldıktan Sonra Evlere Kadar Teslim Edip Hazırlandıktan Sonra Yine Evlerden Teslim Almaktadır.
Sponsorlu Bağlantılar

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak
Küçük İşletmeler, Çalışan Sayısı Ellinin Altında Olan Ofis Ve Atölyeler Çalışanları İçin Öğle Yemeklerini Yaptırmak İçin Hazır Yemek Şirketleri Yerine Ev Hanımlarını Tercih Edebilmektedir. Yemek İçin Malzemeleri Evinize Kadar Getiren İşletmeler, Yemek Hazır Olduğunda Yine Evinizden Yapılan Yemeği Almaktadır. Hazır Yemek Şirketlerine Göre Daha Uygun Bir Maliyetle Çalışanlarına Ev Yemekleri Yeme Fırsatı Sunan İşletmeler Maharetli Ev Hanımları Aramaktadır.
Evlere İş Veren Firmalar Listesi
İstanbul Kartal Triko, Penye Ve Abiye Üzerine Boncuk İşleri:
Karlıktepe Mahallesi, Zekeriya Göçer İlköğretim Okulu Arkası Kartal İstanbul
Tel: 0 555 402 56 56
Tel: 0 534 394 33 75

İstanbul Hadımköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece Ve Esenyurt Civarında İkamet Edip Ekip Oluşturanlara (Ekip En Az 15 Kişi Olmalı) Pul Boncuk Ve Örgü Motif İşleri:
Telefon: 0 533 960 60 29
Telefon: 0 212 883 34 02

İstanbul Eyüp Oyuncak Montajı Ve Yapıştırma İşleri:
Oyuncak Parçalarının Birleştirilmesi İşidir. Yapılacak İşler Kargo İle Eviniz Kadar Gelir Ve Yine Kargo İle Yapılan İşler Teslim Edilir
İletişim Mail Adresi: kaderbertu@hotmail.com

İstanbul Bayrampaşa Ekiplere El İşi Ve Boncuk İşi:
İletişim:
Nihal Ertaş
Telefon Numarası: 0 212 613 62 34
Cep Telefonu: 0 534 622 55 60

İstanbul Kağıthane Gültepe Evlere Boncuk İşi:
Abiye İşinden Anlayan, Ekip Başları, Grup Oluşturabilenler İletişime Geçebilir.
Mail: guldanegumus@mynet.com
Telefon: 0 507 566 99 96

İstanbul Kartal İplik Temizleme Ve Boncuk İşi.
5-6 Kişilik Gruplara İş Veriliyor İletişim İçin Telefon Numarası: 0 534 329 49 67

Hatipoğlu Ticaret LTD. ŞTİ.
Ücretsiz Kargo İle İş Kapınıza Kadar Getirilip, Yine İşin Bitiminde Kapınızdan Alınır.
Vahap Ve Mehmet Hatipoğlu
Tel: 0 531 939 83 63

Sizde Evde Yapılacak Ek Bir İş Arıyorsanız Aşağıdaki Yorum Kısmından Ek İş Aradığınızı Belirterek, Ek İş Veren Firmaların Size Ulaşmasını Sağlayabilirsiniz.

Yazar: kacgun

2.016 thoughts on “Evlere mandal işi veren firmalar

  Bahar

  (23 Kasım 2019 - 13:36)

  Mrb Ev hanımıyım evde paketleme işi yapmakistiyorum çok ihtiyacım var.
  0531 291 15 93

  Sadık morgül

  (23 Kasım 2019 - 00:07)

  Merhaba
  Evlilik için birikimime ek olarak hafa içi ve hafta sonları
  Ful çalışmak istiyorum elim bu tarz işlere yatkındır.
  İşi komşularımızda ister ,ortalama 7 8 kişiyiz acılen dönüş yapmanızı rica ederim
  Teşekkürler

  Döndü

  (22 Kasım 2019 - 12:24)

  Merhaba. Tekirdağ gündüzü mahallesinde oturuyorum. İki çocuk okutuyorum. Ev hanımıyım vaktim bol. Lütfen iletişime geçebilir misiniz?

  Kevser

  (22 Kasım 2019 - 02:12)

  Merhaba Tekirdağ merkezde oturuyorum paketleme işinde dağıtıcı olmak istiyorum çevrem kalabalık çok rahat ekip kurabilirim

  Sümeyye

  (21 Kasım 2019 - 16:46)

  Merhaba ev hanimiyim işe ihtiyacım var lütfen benimle iletişime gecebilirmsnz

   Gülsen kadak

   (21 Kasım 2019 - 21:16)

   Evde ek iş yapmak için yorum bırakıyorum. İlgilenen firmalar lütfen iletişime geçsin. Teşekkürler. 0553 092 76 94

   Nuray

   (22 Kasım 2019 - 00:15)

   Evde ek iş istiyorum. İletişime geçerseniz sevinirim

   Dilek Aydın

   (23 Kasım 2019 - 09:18)

   Merhaba ıyi günler evde yapacağım ise ihtiyacım var ilgilenirseniz çok memnun olurum bursa nilüfer

  Aysel polat

  (21 Kasım 2019 - 16:45)

  Evde ek iş yapmak istiyorum ne olursa yaparım çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun elim çok hızlıdır

   Buse

   (21 Kasım 2019 - 23:26)

   Merhaba işe ihtiyacım var eşime destek olmam lazım eşimin aldığı maaş yetmiyor zor durumdayız elimden gelir bu iş şimdiden teşekkür ederim

   Yüksel

   (22 Kasım 2019 - 10:22)

   Saygılar eşime evime katkıda bulunmak istiyorum evimde iş yapmak istiyorum

  sabiha durgut

  (21 Kasım 2019 - 16:37)

  evde paketleme işi istiyorum temiz iş yaparim bursa da oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden ALLAH razı olsun

  sabiha durgut

  (21 Kasım 2019 - 16:35)

  evde yapabileceğim iş arıyorum daha önce iş yaptım

  Anonim

  (21 Kasım 2019 - 10:39)

  Evde mandal isi yapmak istiyorum

  ali düzgün

  (21 Kasım 2019 - 00:01)

  evde paketleme iş imkanindan yararlanmak istiyorum

  fatih pişman

  (20 Kasım 2019 - 16:53)

  evde yapılabilecek iş arıyorum.istanbul ataşehir.

  ceylan turan

  (20 Kasım 2019 - 09:05)

  dahaönce paketleme işi yaptım bursa merkezde oturuyorumm acil ihyiyacımm var dönüş yapatsanız sevirim05456718515

   Figen şiray

   (23 Kasım 2019 - 14:13)

   Bebeğim var dışarıda çalışamıyorum evde yapabilecek işe ihtiyacım var

  merve dalkılıç

  (20 Kasım 2019 - 00:00)

  diyarbakır çermikte oturyrm öğrenciyim paketleme işi arıyorm

  Tuğba Nur Korukcu

  (19 Kasım 2019 - 21:08)

  6 kişilik bir ekiple paketleme işi yapmak istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim Erzurum

  hidayet gulyesil

  (19 Kasım 2019 - 12:21)

  Siirt merkez de oturuyorum paket leme işi arıyorum her türlü paket leme işini özenle ve hızlı bir şekilde yapa bilirim

   Esra

   (20 Kasım 2019 - 15:47)

   EV hanımı yım evde ek iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim 21 yaşındayım paketleme işini 2 kişi yapıcaz eskiden parfüm kapağı yapıyorduk günde 2000 paketleme yapabiliriz

  Aysel karagöl

  (19 Kasım 2019 - 08:15)

  Adım Aysel karagöl iki Çocugum var evde boş vaktimiz Çok oluyor Çocuklarım okuduğu için dışarıda çalışamıyorum evde daha önce sıvı sabun kapağı işi yaptık evimin alt katı boş dükkan iş olursa iyi iş çıkarırız

  Emine

  (19 Kasım 2019 - 00:37)

  Merhaba evde paketleme işine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

  AYŞE ÖZTÜRK

  (18 Kasım 2019 - 13:04)

  Acil evde paketleme işine ihtiyacım var acil cvp kocaeli izmit

  Firdevs

  (18 Kasım 2019 - 00:19)

  Gaziantep merkezde yaşıyorum evde paketleme işi arıyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Gülşah Öznur

  (17 Kasım 2019 - 20:44)

  Mrhb ben Aydın Sökede yaşıyorum ve evde mandal işi yapmak istiyorum.acil işe ihtiyacım var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.